Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 20/08/2022)

Eiropas pilis un burvīgs ielām un vietas tūkstošiem gadu ir noteikušas pārsteidzošas pasakas. Līdz mūsdienām Eiropa ir galvenais partiju galamērķis pasaulē. Tā ir viesību meka, piemēram, ceļotājiem no visas pasaules bakalaura un bakalaura braucieni. Tātad, mēs rūpīgi izvēlējāmies labākos 5 ballīšu pilsētas Eiropā episkām un mežonīgām brīvdienām.

Berlīne uz Amsterdamu, izpostīt bārus līdz lielākajam naktsklubam Eiropā, autors vilciens ceļot vai klubu lēciens, piestipriniet savu drošības jostu, lai dotos uz visu laiku mežonīgāko braucienu.

 

1. Ballīte Berlīnē, Vācija

Viena no draudzīgākajām pilsētām Eiropā, Berlīne ir mākslinieku meka, mūziķi, un labākie pasaules dīdžeji. Tās vēsture un kultūra ir ietekmējusi tās daudzveidību un super atvērto pieeju, kas nozīmē, ka kaut kas notiek. tāpēc, Berlīne ir mežonīgākā un labākā ballīšu pilsēta Eiropā.

Berlīnes klubu un ballīšu skatuves parasti sākas vēlu pēc tumsas iestāšanās. Ja vēlaties izjust Berlīnes nakts dzīvi, piemēram, Berliner, iesaiņojiet ērtas kurpes, un ikdienas apģērbs un ierodas piektdien. Paņemiet dzērienu vienā no daudzajiem bāriem Berlīnē un dodieties uz industriālo zonu.

Labākie Berlīnes klubi ir paslēpti Berlīnes industriālajā zonā un zem vilcienu sliedēm. Sagatavo sevi ballītei, kas nekad neapstājas, vai apstājas tikai tad, kad pēdējais vīrietis stāv. Berlīniešu klubu vakari sākas jau agrāk 1 esmu sestdienās līdz svētdienas vakaram. Tas noteikti ierindo Berlīni starp trakākajām un labākajām ballīšu pilsētām Eiropā, kur tūristi un klubu apmeklētāji ceļo no visas pasaules.

Kāds ir labākais naktsklubs Berlīnē?

Ja jūs gatavojaties ballēties 48 stundas un jums ir laiks tikai vienam klubam, tad noteikti ballējieties Berghainā. Labākās tehno un house skaņas deju grīdā skanēs visas nedēļas nogales garumā.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Kopenhāgena uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

Hamburga uz Berlīni ar vilcienu

 

Best party cities in Europe and Berlin Germany

 

2. Ballīte Budapeštā, Ungārija

Dienas laikā un saulrieta stundās, Budapešta ir absolūta apdullināšana ar savām iespaidīgajām arhitektūras dārgakmeņiem un vietām. Klīstot pa ielām, tavas acis tik tikko spēj izsekot skaistākajiem orientieriem Eiropā. bet, naktī jūs atklāsit alternatīvu pasauli, pamestu ēku pasaule, kas pārvēršas par Eiropas neparastākais bāri, un šī unikālā aina uzliek Budapeštu mūsu 5 labākās ballīšu pilsētas Eiropā.

Pēc tumsas, alternatīvā telpā, kur nav ne etiķetes, ne māju noteikumu, lietas noteikti iet savvaļā.

Kāds ir labākais naktsklubs Budapešta?

Vienkāršais dārzs ir Budapeštas ikoniskais drupu bārs rajonā 7 un tā labirinta augšējā daļa un obligāts apmeklējums, lai iegūtu īpaši satriecošu pieredzi Budapeštas viesību vakaros.

Vīne uz Budapeštu ar vilcienu

Prāga līdz Budapešta ar vilcienu

Minhene līdz Budapešta ar vilcienu

Grāca uz Budapeštu ar vilcienu

 

 

3. Ballīte Prāgā, Čehu Republika

Prāga ir viena no krāšņākajām pilsētām Eiropā. Dienas laikā jutīsieties, kā jūs savlaicīgi atgriezāties pilīs, prinči, un bruņinieku stāsti, bet nakts laikā jūs ceļojat uz traku naktsdzīvi, kur kavējumi tiek atstāti aiz durvīm.

Pilsēta ir pilna ar alus dārziem pie upes, krogi, un bāri ar brīnišķīgu skatu uz pilsētu, un, protams, bēdīgi slavena klubu aina.

Kāds ir labākais naktsklubs Prāga?

Prāgā atrodas lielākais klubs Eiropā, piecstāvu Karlovi Laznes klubs. Tātad, ja plānojat ceļojumu uz Prāgu kopā ar draugiem vai Eurotrip, lai izpētītu labākās Eiropas ballīšu pilsētas, tad tas ir obligāti jāpārtrauc jūsu piedzīvojums. Ņemiet vērā, ka tiklīdz jūs ieejat kluba durvīs, jūs varētu aiziet no pavisam cita cilvēka neatkarīgi no tā, kas notiek Prāgā, paliek Prāgā.

Nirnberga līdz Prāgai ar vilcienu

Minhene līdz Prāgai ar vilcienu

Berlīne līdz Prāgai ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

People dancing at prague czech republic party at a nightclub instagram picture

 

4. Ballīte Amsterdamā, Nīderlande

Slavena ar skaistajiem kanāliem un kafejnīcas, Amsterdama ir populāra eiropiete brīvdienu mērķis. Tam ir ļoti mierīga vibe, neskatoties uz bēdīgi slaveno sarkano lukturu rajonu un kafijas veikaliem.

Kaut arī holandieši dod priekšroku sapulcēm ar zemu taustiņu, ja jūs jautājat tūristiem no visas pasaules, viņi teiktu, ka Amsterdamai ir arī otra puse. Salīdzinājumā ar citām pilsētām mūsu labākajās ballīšu pilsētās Eiropā, Amsterdamā, transas skaņas atradīsit lielākajā daļā klubu, bet arī Dzīvā mūzika. Tiešraides ir ļoti populāras Amsterdamā.

Kāds ir labākais naktsklubs Amsterdama?

Tikai daži no labākajiem dzīvās mūzikas klubiem ir Melkweg un Bimhuis, un labākie naktsklubi ir De Marktkantine un Shelter.

Brēmene uz Amsterdamu ar vilcienu

Hannovere uz Amsterdamu ar vilcienu

Bīlefelde uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Amsterdam party at a nightclub instagram picture

 

5. Ballīte Vīnē, Austrija

Pilsētā, kuru mēs visi pazīstam ar vēl nebijušu operas un kultūras dzīvi, ir arī pasakaina un jautra naktsdzīve. Pretstatā citām naktsklubu ainām kaimiņvalstīs, nakts dzīves aina Vīnē ir draudzīgāka un mierīgāka. Piemēram, ieejas maksa Vīnē ir zemāka ar atvieglinātām durvju politikām.

Vīnē, lielākoties var atrast tehno klubus, bet arī underground un acid stili dažos klubos.

Kāds ir labākais naktsklubs Vīne?

Par labākajām tehno ballītēm dodas Das Werk un Grelle Forelle. Ja vēlaties pārmeklēt klubu, dodieties uz Gurteli, ceļš, kas ved cauri pilsētas centram. Šeit atradīsit lielāko daļu krogu un klubu. Noteikti apskatiet Venster99.

Elektro Gonner ir lielisks Vīnes quirky nakts dzīves piemērs. Atrodas elektropreču veikalā, tā ir arī vieta videoinstalācijām un elektromūzikai. Le Loft bārs atrodas Sofitel Vienna Stephansdom augšpusē ar episko saulrietu un pilsētas skatu.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene līdz Vīne ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Best party cities in Vienna Europe

 

Vairāk informācijas par ballītēm Eiropā

Kādu sezonu vislabāk piedzīvot naktsdzīvē Eiropā?

Pavasaris un agrā rudens ir labākie gadalaiki, lai ceļotu un atklātu labākās ballīšu pilsētas Eiropā.

 

Kāda ir ieejas maksas cenu amplitūda Eiropas naktsklubos?

Dalības maksa dažādās valstīs ir atšķirīga. Lielākā daļa Eiropas pilsētu ir ļoti pieņemamas cenas, piemēram, Prāga un Budapešta, 5-20 eiro ieeja un alkohols par saprātīgām cenām, dažas vietas ir dārgākas, bet vissvarīgākais, ir jānāk agri, tāpēc jums nevajadzēs ilgi stāvēt rindā.

 

Kāda pilsēta ir labākā naktsdzīve Eiropā Jaungada priekšvakarā un Ziemassvētkos?

Labākā pilsēta Ziemassvētku un Jaunā gada vakara ballītēm noteikti ir Berlīne, ja ceļojat ierobežots budžets. Amsterdama un Prāga ziemā ir krāšņas, bet mazliet pricier.

Secināt, Eiropai ir ko piedāvāt jebkurai gaumei, vēlme, ļaundarības līmenis, un budžets. Mūsu top 5 ballīšu pilsētas piedāvā labāko no visām pasaulēm. Jūs noteikti varat viegli sākt ar bāru lēcieniem vai dzīvās mūzikas klubiem un turpināt ceļu uz mežonīgākajām deju grīdām Eiropā, visi vienā naktī. Pa virsu tam visam, katra pilsēta ir viegli sasniedzama ar vilcienu ceļot, tāpēc, ja tas ir jūsu mežonīgākais sapnis, sarīkot traku ballīšu nedēļas nogali un apmeklēt visus 5, tad Eiropa gaida.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes uz kādu no mūsu sarakstā esošajām skaistajām ballīšu pilsētām.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē ievietot mūsu emuāra ziņu “5 labākās ballīšu pilsētas Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-party-cities-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)