Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 17/12/2021)

Viens no labākajiem mīlestības ziedēšanas veidiem ir kādu laiku pavadīt vienatnē, tikai jūs abi, un atkārtoti izveidojiet savienojumu. Mūsdienu dzīve ir tik drudžaina un aizņemta, ir viegli ļaut iegūtajai maģijai un īpašajam savienojumam izgaist fonā. Tātad, esam apkopojuši dažas no vientulīgākajām vietām, par 12 labākās vietas vientulības cienītājiem, kur atdzīvināt dzirksteles un uguni.

Zem priedēm, ar skatu uz okeānu no jūsu koka mājas, jūs atradīsiet šīs lieliskās vietas pašās elpu aizraujošākajās vietās.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Skotija

Greznas zaļas augstienes, plašas zemes, un pakalni, kur var pieglausties, skatoties uz Atlantijas okeānu. Skotijas ainaviskā ainava ir viens no episkākajiem skatiem pasaulē. Starp pārgājieniem, slēpjas savā furgonā, vai jauka maza kajīte, Isle of Sky ir viena no meklētākie pāru ceļojumu galamērķi.

Turklāt, Isle of Sky ir slavena ar savām elpu aizraujošajām salām, dīķi, un pasakām līdzīgi plankumi. Tātad, jūs varētu viegli klīst apkārt, un kopīgi izpētiet dabā. Debesu salas mistiskajās, gandrīz dievišķajās ainavās ir daudz romantisku vietu vientulības cienītājiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka jūs varētu traucēt ziņkārīgi ceļotāji, un varat pavadīt vislabāko romantisko laiku kopā.

 

Best Places For Solitude Lovers: Scotland

 

2. Indonēzija

Indonēzijas savvaļas un nepieradinātā daba ir pazīstama kā viena no romantiskākajām vietām pasaulē. Turklāt, par dabas rezervāti Indonēzijā atrodas neskaitāmi ūdenskritumi, dabiskie baseini, un brīnās, kur iemīlējies var paslēpties prom no pasaules kādu laiku vienatnē.

Tomēr, ja jums dod priekšroku elpu aizraujošiem skatiem Indijas un Klusā okeāna reģionā, tad apmešanās nomaļā privātā koka mājā būs ideāla. Indonēzija ir slavena ar savu lielisko videi draudzīgi svētki naktsmītnes. Koka kajītes, koka mājas, un villas ir romantiskākās brīvdienu īres vietas Indonēzijā. Bali, Ubuda, ar skatu uz okeānu vai džungļiem, Indonēzija ir viena no augstākajām vietām 5 labākās vietas vientulības cienītājiem.

 

Sunny day in Indonesia

 

3. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Bled, Slovēnija

Pamostoties ar skatu uz ezeru kalnu vidū, Bledas ezers ir burvīgs galamērķis pāru atpūtai Slovēnijā. Atrodas Jūlija Alpos, ar mežiem apkārt, slavenā Bledas pils, un sala, uz kuru varat peldēt, Bled ezers ir ārkārtīgi romantisks. Tirkīza ūdeņi, kas atspoguļo kokus un apkārtējos kalnus, rada unikālu un mierīgu atmosfēru brokastīm diviem.

Turklāt, daudzi no īre brīvdienām Bled ezerā nāk ar privātu krastu, tieši no jūsu privātās kajītes. Tātad, lai gan Bledas ezers ir populārs brīvdienu galamērķis Slovēnijā, Jūs noteikti varat atrast mazliet nošķirtu debess gabalu savai vientulības atpūtai.

 

Solitude Lovers - Fog picture: Bled, Slovenia

 

4. Francijas Alpi

Pieglausties pie ugunskura sniegotā naktī dziļi Alpos ir viena no romantiskākajām lietām pasaulē. Ziemā Francijas Alpu kalnus klāj sniegs, dzirkstošs saulē saulainā ziemas rītā. Gaiss ir kraukšķīgs un svaigs, pārsteidzot ar malku melnas kafijas, pirms sākat savu dienu lejup pa nogāzēm.

Naktīs skati ir īpaši romantiski dziļi Alpos, kad iznāk zvaigznes, un vienīgā gaisma jūdžu attālumā nāk no jūsu glamping pod. Ja jūs nezināt, Rona-Alpi ir viens no visvairāk romantisks glampings Ronas-Alpos Francijā. Noslēgti, intīms, grezns, un unikāls, lieliski piemērots romantikai un vientulībai.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

A Couple Sitting On Snowy French Alps

 

5. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Pjemonta Itālija

Vēl viens lielisks galamērķis romantiskai atpūtai Eiropā ir Pjemonta Itālijā. Par jauks vīna reģions atrodas starp Franciju un Šveici, Alpu pakājē. Pjemontā atrodas dažas no skaistākajām īres naktsmītnēm noslēgtiem mīļotājiem Val di Susa ielejās..

Papildus vīna degustācijai, jūs varētu doties romantiskos pārgājienos, un pabeidziet ar romantisku pikniku. Vēl viens lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā, ir ciemos viduslaiku pilis, un Pjemontā ir dažas brīnišķīgas pilis. Tātad, Pjemonta ir lieliska vieta pāra atpūtai Itālijā.

Milāna uz Turīnu ar vilcienu

No Komo ezera uz Turīnu ar vilcienu

No Dženovas uz Turīnu ar vilcienu

Parma uz Turīnu ar vilcienu

 

Piedmont Italy Is For Solitude Lovers

 

6. La Sage Šveice

No Šamonī uz Cermati, La Sage uz Le Prelet, vai Arolla, ir trīs no slavenās pārgājienu takas pilsētā La Sage. Takas ir diezgan garas, bet skati ir episki un visu jūsu pūļu vērti. Turklāt, skati, ar kuriem jūs saskaraties ceļā, ir daži no skaistākajiem pasaulē.

Tā kā šīs takas ir diezgan garas, jums būs daudz vietu, kur sēdēt, atpūsties, un jums ir lieliska daba. Tūristu pūļi būs tālu aiz muguras, un tas būsi tikai tu, debesis, zaļa zāle, zemāk esošās ielejas, un tavs mīļotais cilvēks tev blakus. Šveicē nav labākas vietas romantiskam un vientulības laikam kopā.

Bāzele uz Interlakenu ar vilcienu

Ženēva uz Zermatu ar vilcienu

Bernē uz Zermatu ar vilcienu

Lucerna uz Zermatu ar vilcienu

 

Above the clouds in La Sage Switzerland

 

7. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Toskāna Itālija

Vīns, Itālijas villas, un simtiem jūdžu starp burvīgām mazpilsētām, Toskānu nekas nevar padarīt par romantisku atpūtu vientulības cienītājiem. Pastkartei līdzīgā ainava liek jebkurai sirdij pukstēt straujāk un izbrīnā un papildina maģisko atmosfēru. Kad jūs abi ieradīsities Toskānā, jūs pilnībā pazaudēsit sevi un atstāsit visas nepatikšanas aiz muguras.

Monticchiello, piemēram, piecpadsmit gadsimtu ciemats, ir viena no labākajām vietām vientulības cienītājiem Toskānā. Jūs varētu klīst pa šo seno ciematu, apmainīties ar skūpstiem, tās sienu iekšpusē, akmens ejas un apbrīnojiet skatu uz Toskānas zaļajiem pakalniem.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

 

8. Švarcvaldes Vācija

Blīvā, Evergreen Black Forest Vācijas dienvidrietumos ir tik plašs, ka jebkurš pāris var pilnībā izkļūt no radara. No pārgājieniem līdz atpūtai, Švarcvalsts ir pārsteidzošs galamērķis pāra atpūtai. Piemēram, Ja esat brīvdabas mīlošs pāris, Jūs varat atrast daudzas lieliskas pārgājienu takas Švarcvaldē, piemēram, taka uz Tribergas ūdenskritumiem, un varbūt sarīkojiet pikniku tuvumā.

Alternatīvi, varat doties uz Bādenbādeni, lai relaksētu laiku greznā spa vai vienkārši palikt un atpūsties savā privātajā āra burbuļvannā.. Katrā ziņā, ceļojot uz Švarcvaldi būs solījums maģiskiem mirkļiem, vientulības cienītājiem Eiropā.

Ofenburga uz Freiburgu ar vilcienu

Ar vilcienu no Štutgartes uz Freiburgu

Ar vilcienu no Leipcigas uz Freiburgu

Nirnberga uz Freiburgu ar vilcienu

 

A Small Waterfall In the Black Forest, Germany

 

9. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Ziemeļīrijas ziemeļu krasts

Ar fantastiskām klintīm un brīnišķīgiem skatiem, Īrijas ziemeļu krasts ir viens no iespaidīgākajiem Apvienotās Karalistes reģioniem. Ziemeļīrijā bija savdabīgas mazas piejūras pilsētiņas, ar mazām burvīgām mājiņām, un taka, kas ved tieši uz skatu uz okeānu. Tātad, ir pietiekami daudz romantisku nomaļu vietu, kur vērot saulrietu vai pastaigāties gar krastu.

Piemēram, Ballintoy Harbor ir akmeņaina ainava un krasts romantiskām pastaigām un piknikiem. Vēl viena ļoti romantiska vieta ir Giant Causeway, unikāla vieta, ko izpētīt kopā ar savu otro pusīti. Īrijas ziemeļu piekraste ir skaista brīvdienu vieta vientulības cienītājiem.

 

The Best Place For Solitude Lovers: North Coast Of Northern Ireland

 

10. Ferdi kalns Austrija

Starp burvīgo Enns ieleju un Dahšteinas kalnu grēdu, Fredi kalns ir viena no labākajām vietām vientulības cienītājiem. Resnas priedes, dramatiskas virsotnes jūsu priekšā, un mierīgums visapkārt, Fredi kalns rada perfektu vidi romantiskai atpūtai.

Turklāt, šajā izolētajā reģionā atrodas dažas no romantiskākajām mājām. Ar privātu saunu, terase, un ekskluzīvs skats uz Austrijas kalniem, Fredi kalns ir viens no 12 labākie mīlas galamērķi, uz kādu maģisku kvalitatīvu laiku. Patiesībā, Fredi ir tik attālināts, labākais veids, kā to sasniegt, ir ar automašīnu, jo tur nav sabiedriskais transports uz šo konkrēto vietu Austrijas kalnos.

Minhene līdz Hallštate ar vilcienu

Insbruka uz Halštati ar vilcienu

Pasau uz Halštatu ar vilcienu

Rozenheima uz Halštati ar vilcienu

 

A Couple On Ferdi Mountain, Austria

 

11. Labākās vietas vientulības cienītājiem: Algarve Portugāle

smilšainas pludmales, dramatiski līči, tirkīza ūdens, un saule skūpsta tavu seju, nav vietas, kas būtu sapņotāka par Algarve. Ponta Da Piedade ar tās pagrabiem, klintis, arkas medus toņos pret tirkīza ūdeni ir viens no elpu aizraujošākajiem attēliem pasaulē, un viens no romantiskākajiem. Vēl viena brīnišķīga pludmale, kur pazust, ir Praia da Rocha. Noslēgti, kluss, skaists, un lieliski piemērots jūsu mīlas putniem, lai klīstu apkārt, saules vanna, un atpūsties.

Algarves dabas dārgakmeņi ir satriecoša vasaras paradīze. Pludmales un sarkanīgi līči ir lieliski piemēroti romantiskai izklaidei pie jūras. Skatieties saulrietā, lec ūdenī, vai iedzert glāzi vīna, Algarvē gaisā virmo romantika. Pa virsu tam visam, šis nomaļais skaistums atrodas Lagosas tiešā tuvumā, lai jūs varētu aizbēgt, kad vien vēlaties.

 

Paddling On Algarve, Portugal

 

12. Kotsvolda, Anglija

Izplatās piecos novados, Kotsvoldas muižas, un akmens tilti, šķiet, ir sasaluši laikā. Šajā gleznainajā reģionā atrodas Velsas prinča Haigrovas īpašums un burvīgas akmens mājas. Var domāt, ka viņi ir ceļojuši pagātnē, jūsu pašu kotedžas privātumā. Turklāt, jo ir izsmalcināta arhitektūra, piemērots karaliskajām personām, smalkie dārzi neatpaliek no Karalienes dārza Bekingemas pilī.

Tātad, kamēr Kotsvolda ir mazliet tālu, Noslēgti Anglijas laukos, tā ir ideāla vieta vientulības cienītājiem. Izvēle starp pārgājieniem, un siera degustācija, atvaļinājumā var būt grūti, bet viena lieta ir droša, Kotsvolda ir ļoti romantisks galamērķis Anglijā.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Cotswolds England countryside

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz šiem 12 Labākās vietas vientulības cienītājiem.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “12 labākās vietas vientulības mīļotājiem”.? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fbest-places-solitude-lovers%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)