Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 27/08/2021)

Par silts laiks vēl nav beigusies. Vēl ir laiks, un labs iemesls, lai apmeklētu dienvidu Itāliju šomēnes! South Itālija ir dažas apbrīnojamo piedāvājumu. apmeklēt South Itālijā Labākās vietas ietver; skaistas Izsakās dramatisko piekrasti, attēls ideāls pludmales, burvīgas piekrastes salas, un pārpilnība vēsturisku pilsētu. Tas bija grūti, lai sašaurinātu savu sarakstu uz leju, lai tikai 10, bet šeit ir 10 labākās vietas apmeklēt dienvidu Itālijā.

 

1. Amalfi Coast

Amalfi coast is awesome
Kas ir ceļojums uz Itāliju bez apmeklējot Amalfi piekraste? Šis konkrētais reģions Itālijas dienvidos, ir viena no skaistākajām un pasaulē slavens! Stiepjas no Neapoles līdz Salerno, Amalfi Coast piedāvājumu dramatisko ainavu, krāšņs mazpilsētas, apskaut kalnos, un dažas interesantas vēsturiskas vietas.

Tas aizsargā reģions iezīmes dažas idillisko piekrastes pilsētām, piemēram, Amalfi, Erčijs, Nepilngadīgie, un Pozitāno - šajās pilsētās ir daudzkrāsainu māju sērija, kas sakrājas pret nogāzes un nodrošiniet perfektu foto iespējas.

Turklāt, vietnes, piemēram, Villa Rufolo Ravello sniedz nesalīdzināmu skatījumi pāri Vidusjūrai.

Milāna Genoa Vilcieni

Roma uz Genoa Vilcieni

Florence Genoa Vilcieni

Venēcija Genoa Vilcieni

 

2. Sorento

Sorrento could be the first on Best Places to visit in South Italy

Sorrento ir gan ērtības, ka tūristiem atrast mierinājums, kā arī unikālus un augstākās klases senlietas pārdošanai vecpilsētā. Prāmis atiet no šeit salā Kapri, un tā ir lieliska lekt pie punktu Pompejas. Tomēr, Sorrento ir pazīstams arī ar to lielisks gardēžu virtuvi, apdullināšanas klints mājokļiem (lai gan bez pludmales), un skaistu skatu uz Vezuvu.

Bologna Pompei Vilcieni

Pompejas uz Nocera Zemākas Vilcieni

Vilcieni uz Salerno Nocera Inferiore

Vilcieni uz Salerno Mercato San Severino

 

3. Maratea

Maratea by the beach

 

Šī viduslaiku pilsēta ir novietots gar akmeņaino piekrasti Vidusjūrā. Tās ritzy osta ir viena no top karstajiem Itālijā. Ja jūs vēlaties palikt šeit vasaras laikā jums var nākties pasūtīt arī iepriekš, lai nodrošinātu Jūsu izvēlētā viesnīca kā telpas grāmatu strauji. Kā mēs tuvojas beigām siltajā sezonā, Jums var būt daži veiksmi ar pēdējā brīža rezervācijām!

Salerno uz Maratea Vilcieni

Bari uz Maratea Vilcieni

Neapole uz Maratea Trains

Barošanas Vilcieni uz Maratea

 

4. Paestum

Daži atdzist vēsture, Paestum ir pilsēta Itālijas teritorijā, bet tas dibināja senie grieķi, ja viņi kontrolē šo daļu no Itālijas! Pēc tam tā bija pazīstama kā Poseidonia pēc dievs jūras.

Grieķu arhitektūra vien ir vērts apmeklēt, lai būtu pārliecināts, nodot, ka jūsu maršruts papildus trīs labi saglabājušos grieķu tempļu apmeklēšanai, kas jums ir jāredz. Vecākais tika uzcelta ap 550BC (sniegt vai veikt gadu) un templis Hera, kas ir pārsteidzošs.

Salerno uz Paestum Vilcieni

Neapole uz Paestum Trains

Pompei uz Paestum Vilcieni

Power Paestum Vilcieni

 

 

5. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: Neapole

Naples is on 10 Best Places To Visit In South Italy

 

Neapole, vai Napoli, atkarīgs kādā valodā, ir trešā lielākā pilsēta Itālijā. Atklāti sakot, ir daži ļoti pretēji viedokļi par šo daļu dienvidu Itālijā. Dažiem, tas ir milzīgs, dubļains, noziegumu pārņemts, un sabrūk, citiem tā ir nervozs un atmosfēras. Neatkarīgi pūš matus atpakaļ, mēs mēģinām? Viena lieta ir pārliecināts, lai gan. Šī piekrastes dienvidu pilsēta ir sava personība!

daudz mīļākie itāļu pārtika izcelsme Neapole un tās apkārtnes
jomas, piemēram, picas, un spageti. Šie ēdieni tiek veikti nopietni šeit un parasti iezīme svaigu, vietēji audzētas sastāvdaļas. Tūrisma atrakcijas Neapolē ietver milzīgs viduslaiku pils, New Castle, kā arī piejūras cietoksnis Castel del ovo. Pilsēta atrodas arī blakus Vezuvijam, vienīgais aktīvais vulkāns par Eiropas kontinentā.

Milāna uz Neapoli Vilcieni

Florence uz Neapoli Vilcieni

Venēcija uz Neapoli Vilcieni

Pisa uz Neapoli Vilcieni

 

6. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: Alberobello

Alberobello houses style

No Alberobello pilsēta ir unikāla ar to, ka tas ir labākais konservēti piemērs Trulli arhitektūra var atrast visā Itālijā (labi, tāpēc es teicu).

Mājas būvētas Trulli stilā tiek veikti ar konusveida akmens jumtiem, neizmantojot javu (tomēr, Es esmu neviens celtnieks tā nav citēt mani, ka). Vecākās mājas celtas 14. gadsimtā un pilnīgi apdullināšanas, padarot to par vienu no must see un skaistas pilsētas Dienviditālijā apmeklēt.

Neapole uz Maratea Trains

Neapole uz Monopoli Trains

Bari uz Fasano Vilcieni

Taranto uz Fasano Vilcieni

 

7. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: Tropea

Tropea is the less known place in 10 Best Places To Visit In South Italy

Skatieties, Es esmu brīdinājums jau iepriekš. Ar foto iespējas šajā vietā ir nenormāla. Esi uzmanīgs, ka jums nav garām uz reālo lieta! Par skaista sena pilsēta Tropea ir izvietota virs dažām milzīgām klintīm un pāri ceļam no a šaura smilšu pludmale, tas esot bijis pamatots ar Hercules pats.

Ja Jums ir Ievērojamu vietu apskate, ir divi krāšņs baznīcas in Tropea pārāk, Santa Maria del Isola ir viduslaiku baznīca, kas tika uzcelta uz salas, lai gan daudzu gadu apslāpēšanas rezultātā starp salu un kontinentu izveidojās sauszemes tilts. Otrs ir katedrāle; tam ir divas nesprāgušas bumbas iepazīšanās no WW2 sēžot tieši pie baznīcas durvīm. Vietējie iedzīvotāji uzskatīja, ēka tika aizsargāts ar patrons, lai skatīties jūsu soli!

Baznīcas vien padara šo par vienu no skaistākajām pilsētām Dienviditālijas. Tev patiks!

Vibo Marina līdz Tropea Vilcieni

Catanzaro līdz Tropea Vilcieni

Cosenza līdz Tropea Vilcieni

Lamezia Terme līdz Tropea Vilcieni

 

8. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: kapri bikses

Capri is one the list of Best Places To Visit In South Italy

Tehniski maza sala, Capri ir krāšņs pilsētu un jahtu piestātne, kas jums ir, lai izpētītu. Visa sala ir bagāta ar vēsturi un mitoloģija un viens jauks vietas jums ir apmeklēt, kad šajā reģionā.

Ja jūs meklējat lietas redzēt, Mājvieta Romas imperatora Tibērija valdīšanas (Villa ceturtdiena) joprojām ir viens no galvenajiem punktiem, lai redzētu uz salas, un tā ir Blue Grotto. Waterfront ala ir tikai pieejama ar laivu un tikai tad, ja ir labvēlīgi plūdmaiņas (tā sagatavo atcelšanu).

Reggio Emilia uz Florences Vilcieni

Dženova uz Florences Vilcieni

Sestri Levante uz Romas Vilcieni

Parma uz Florences Vilcieni

 

9. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: Pompejas un Herculaneum

Pompeii and Herculaneum Historic Site

Pompejas un Herculaneum bija divi romiešu pilsētām un ciemiem, kas tika iznīcinātas, kad Mount Vesuvius izcēlās visu ceļu atpakaļ 79 AD.

Iespējams, slavenākais no abiem ir pilsēta Pompejas, ko jūs tagad var klejot apkārt un izpētīt, kad esat zonā. šausmīgs 3,000 cilvēki gāja bojā pilsētas, bet karsti pelni iemūžinātas drupas, kāda tā ir šodien. jābrīdina, tā var iegūt diezgan aizņemts šeit, tāpēc plānu, un atcerieties, jums, iespējams, būs jāstāv rindā, lai biļeti, lai ievadītu.

ak, arī tuvējā pilsēta Herculaneum ir mazāks, un bija turīgāki rajona un sniedz piemēru par to, kā turīgie romieši reiz dzīvoja. Pārliecinieties, lai apmeklētu Herculaneum arheoloģijas zona, ja esat vēsture bifeļāda!

Torre Del grieķu Vilcieni uz Pompejas

Neapole Pompei Trains

Salerno uz Pompeju Vilcieni

Bari uz Pompei Vilcieni

 

10. Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā: Eolu salas

Aeolian Islands Italy


Pēdējais uz mūsu sarakstā labākajām vietām apmeklēt South Itālijā. Eolu salas! Tie ir pazīstami kā Hawaii Itālijas. Tas ir virkne salu uz ziemeļiem no Sicīlijas, un tas ir muļķīgi lielisks. Kā pārsteidzošs, jo tas var būt, diez vai kāds zina par to. Bet tie, kuri glabāt nāk atpakaļ. Jo viņi zina, ka būs vieta visu, lai sevi.

Iznomāšana motorolleri zip apkārt skaistas melnas pludmales. Sunset Aperitivo in Pollara. Airēšana ap apkārtējām salām Stromboli, Panarea, un Lipari. Kļūst tvaikojošs ar sēra ūdens sanatorijām Vulcano. Grieķijas Vibes (nekāds pārsteigums - salas tika nosaukta Aeolus, dievs vējiem, Grieķijas kolonistu). Sāls pasliktināšanu mājas izliešanu līdz krastam. Un sajūta, ka esat nonācis a liels noslēpums ka vēlaties dalīties tikai ar saviem mīļajiem!

Neapole uz Salerno Trains

Neapole uz Milānas Trains

Romas uz Neapoli Vilcieni

Bari līdz Salerno Vilcieni


Insider gals: ceļot šeit starp Lieldienu oktobra un grāmatu iepriekš, ja jūs vēlaties apmeklēt augustā!

 

Gatavs salikt somas ceļojumam uz Itālijas dienvidiem? Tad rezervēt vilciena biļeti ar Saglabāt vilcienu dažu minūšu laikā. Bez papildu maksas, bez uztraukumiem, vienkārši jautri!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “10 Labākās vietas, ko apmeklēt dienvidu Itālijā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-visit-south-italy%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)