Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/07/2021)

Viena no aizraujošākajām ģimenes brīvdienām dodas aizraujošā ceļojumā uz vienu no labākajiem tematiskajiem parkiem Eiropā. Tikai Francijā, jums ir 3 pārsteidzoši tematiskie parki, un mēs ar rokām esam izvēlējušies 10 labākie tematiskie parki Eiropā nākamajam ģimenes ceļojumam. Labākie braucieni ar amerikāņu kalniņiem, apburtie meži, burvju zemes, fejas, un laika ceļošanas atrakcijas, gaida tevi, no Francijas līdz Austrijai un Lielbritānijai.

Dzelzceļa transports ir videi visdraudzīgākais veids ceļošanai. Šis raksts tika rakstīts, lai izglītotu par Train Travel un veica ietaupīt vilcienu, Lētākās vilcienu biļetes Eiropā.

 

1. Europa-Park Rust Vācijā

Lielākais atrakciju parks Vācijā, atrakciju parkā Europa ir vairāk nekā 100 atrakcijas. Europa-Park ir otrs populārākais tematiskais parks Eiropā, pēc Disnejlendas Parīzē. Ja jūsu bērni mīl kalniņus, tad viņiem būs sprādziens 13 kalniņi parkā.

Ja plānojat ceļojumu uz Strasbūru, tad jums vajadzētu vismaz plānot 2 dienas Europa-Park. Tas ir saistīts ar jau pieminēto aizraujošo atrakciju skaitu, un papildu fantastiskas izrādes. Jaunākais izbaudīs burvīgu elfu braucienu, un Big-Bobby-Car trase topošajiem sacensību braucējiem, kamēr vecāki bērni un vecāki tiks aizpūsti uz Blue Fire Mega kalniņiem Islandes ainavā.

Turklāt, ja jūs patiešām plānojat ilgu vizīti, tad jūs varētu apmesties kādā no viesnīcas viesnīcām. Tādā veidā jūs varētu maksimāli izmantot savu apmeklējumu Europe-Park, un iepazīstieties ar visām tematiskajām jomām: No Adventureland Āfrikā līdz Grimm's Enchanted mežam.

Kā nokļūt Europa-Park?

Europa-Park ir apmēram 3 stundas no Frankfurtes, un jūs to varat sasniegt vilciens ceļot visā Vācijā uz Ringsheim. Tad, jūs varat iznomāt automašīnu vai autobusu.

Ķelne uz Frankfurti ar vilcienu

Minhene uz Frankfurti ar vilcienu

Hanovere uz Frankfurti ar vilcienu

Hamburga uz Frankfurti ar vilcienu

 

Europa-Park water slide

 

2. Parīzes Disnejlenda, Francija

Tas, iespējams, ir slavenākais tematiskais parks mūsu teritorijā 10 labākie atrakciju parki Eiropas sarakstā, Disnejlenda Parīzē ir iecienīta visu vecumu apmeklētāju vidū. Burvīgie varoņi no mūsu visu laiku iemīļotajiem Disneja stāstiem, katru gadu piesaistīt miljoniem apmeklētāju.

Disnejlenda atrodas Šesijas pilsētā, Francijā. Tajā atrodas Volta Disneja studija un atrakciju parks, kur var stāties pasakā, un visi jūsu bērnības sapņi piepildās. Volta Disneja pasaule atdzīvojas, apbrīnojamās atrakcijās, un tādas izrādes kā Alises labirints un Mikija 4D šovs.

Jūs varat pagarināt šo burvību uz visu nedēļas nogali, un apmeties Disneja viesnīcās, vai partneru viesnīcas, kas ir tikai bezmaksas transporta attālumā no Disnejlendas.

Kā nokļūt Disnejlendā?

Disnejlenda ir taisnīga 20 minūšu attālumā no Parīzes. Jūs varat nokļūt šeit tieši no Parīzes lidostas, vai Marne-la-Vallee Chessy dzelzceļa stacijā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Disneyland Paris castle

 

3. Vīnes Prater tematiskais parks Austrijā

Prater Wien ir labākais atrakciju parks Austrijā, un viens no 10 labākie tematiskie parki Eiropā. Jūsu ģimenei būs pārsteidzoši daudz laika savvaļas kalniņos, un virtuālās realitātes atrakcijas, kā Dr. Arčibalds.

Papildus, ir ratiņi, spoku pilis, un tam visam klāt, milzu panorāmas rats Austrijā. Šis lielais panorāmas rats ir atvērts visu gadu un ir viens no Vīnes galvenie orientieri.

Kā nokļūt Vīnes atrakciju parkā Prater?

Prateris atrakciju parks atrodas Vīnes 2. rajonā, un jūs to varat sasniegt ar taksometru vai metro no pilsētas centra.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Viennese Prater Theme Park In Austria Big Wheel

 

4. Gardaland Itālija

Kā jau varēja nojaust, Gardaland atrodas netālu no Gardas ezera Itālijā. Kā atrakciju parks, kas atrodas netālu no ūdens, Gardaland tematiskajā parkā ir daudz jautru ūdens braucienu, kā Kolorādo laiva, un džungļu krāces.

Papildus, Gardalandā, protams, ir arī jūras dzīvības akvārijs, no 13 tematiskās zonas, un 100 sugas. Bez šaubām, jūsu bērni būtu pilnīgi aizrāvušies zem jūras, un nekad negribēs aiziet.

Gluži pretēji, ja jūs visu domājat par adrenalīnu, tad jums patiktu aizraujošais amerikāņu kalniņi Blue Tornado.

Kā nokļūt Gardaland tematiskajā parkā?

Jūs varat braukt ar vilcienu Trenitalia no Venēcijas līdz Peschiera del Garda stacijai, un pēc tam turp un atpakaļ uz Gardaland.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

Gardaland Italy kids mushroom

 

5. Efteling Park Nīderlande

Efteling atrakciju parks ir viens no 10 labākie tematiskie parki Eiropā. Pasakas, kurās mēs visi esam uzauguši, atdzīvojas Eftelingas apskates vietās un apburtajā mežā, no Hansa Kristiana Andersena līdz brāļiem Grimmiem.

Fata Morgana aizvedīs jūs uz Tālajiem Austrumiem un Sultānu zemēm, kamēr ūdens paliktņi un tvaika paliktņi aizvedīs tevi pāri visnopietnākajiem sapņiem. Pasaku pasaule jūs gaida a laivu brauciens tumsā un noslēpumainā Droomvlucht.

Lai aprakstītu atrakciju parka Efteling burvību visai ģimenei, nepietiks ar vārdiem, tāpēc atvaļinājumā Nīderlandē jums vienkārši jāpiešķir laiks šim tematiskajam parkam.

Kā nokļūt atrakciju parkā Efteling?

No Amsterdamas var aizbraukt ar vilcienu uz ‘s-Hertogenbosch, un pēc tam autobuss tieši uz atrakciju parku Efteling.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

 

6. Legoland tematiskais parks Vindzorā, Lielbritānijā

Kad visas atrakcijas ir pilnībā izgatavotas no lego, šis tematiskais parks ir vēl viena paradīze bērniem. Legoland tematiskais parks Vindzorā tika izveidots bērniem ap Lego rotaļlietu sistēmu.

tāpēc, katrs kalniņi, laiva, un pasažieru vilciens ir veidots no milzīgiem lego gabaliem. Šis apbrīnojamais tematiskais parks Anglijā atrodas Berkshire un tikai pusstundu no Londonas.

Kā nokļūt Legoland atrakciju parkā Vindzorā?

Jums vajadzētu braukt ar vilcienu no Londonas Padingtonas uz Vindzoru & Eton Central ar savienojumu, vai tiešais vilciens no Londonas Vaterlo. Tad, no katras dzelzceļa stacijas uz Legolandu kursē autobusi.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Legoland Theme Park In Windsor UK

 

7. Asterix tematiskais parks Francijā

Gadījumā, ja jūs nezināt, Parc Asterix pamatā ir Alberta Uderzo un Renē Goscinnija slavenā komiksu sērija, Asterikss. tāpēc, tuvu 2 miljons apmeklētāju izbauda Francijas otrā lielākā atrakciju parka brīnumus. Pirmais, protams, ir maģiskā Disnejlenda.

Atrakciju parkā Asterix jūs varat atrast lielisko Discobelix un pavadīt superīgu virpuļošanas laiku, satikt delfīnus un citi dzīvnieki ciematā Gaulois, un, protams, izbaudiet citas aizraujošās atrakcijas.

Kā nokļūt Asterix parkā?

Asterix atrakciju parks ir tikai 30 minūtes no Parīzes B līnijā ar RER vilcienu no Parīzes Gare du Nord. Tad jūs izkāpjat pie Šarla de Golla 1 lidosta, un dodieties uz parka maršruta autobusu.

 

Asterix Theme Park In France rollercoaster

 

8. Futuroskopa parks Francijā

Dejošana ar robotiem, ceļošana laikā, un ceļojiet uz 4 zemes stūri augstu virs, Futuroscope atrakciju parks atrodas ārpus šīs pasaules. Šis pārsteidzošais tematiskais parks atrodas skaistajā Nouvelle-Aquitaine reģionā Francijā.

Futuroskops apvieno maņu atrakcijas ar zinātni, un tā būs lieliska izklaides un izglītojoša pieredze visai ģimenei.

Kā nokļūt Futuroscope atrakciju parkā?

Jūs varat nokļūt neparastajā Futuroscope atrakciju parkā, braucot pa Eurostar, līdz Lillei vai Parīzei, un mainīt uz TGV.

Parīze uz Ruānu Ar Vilcienu

Parīze uz Lille Ar Vilcienu

Ruāna uz Brestu ar vilcienu

Ruāna uz Havru ar vilcienu

 

Futuroscope Theme Park In France Glass building

 

9. Chessington World of Adventures tematiskais parks Lielbritānijā

Chessington World of Adventures Lielbritānijā ir safari tematiskais parks. Tas nozīmē, ka jebkurš ģimenes apmeklējums Šesingtonas atrakciju parkā pārvēršas par ģimenes piedzīvojumu noslēpumainajā un valdzinošajā savvaļas dzīvnieku pasaulē un visā Āfrikā.

Papildus mežonīgajiem piedzīvojumiem, Jūs varat baudīt nakšņošanu Safari un Azteca tēmu viesnīcās, un pagariniet savu uzturēšanos. Tātad, ja jūs nodarbojaties ar mežonīgiem piedzīvojumiem, jums būs pārsteidzošs laiks visā parkā džungļu reindžeriem, Tīģera klints, un upju plosti.

Šesingtonas piedzīvojumu pasaule ir paredzēta piedzīvojumu pilnai ģimenei, un jums noteikti būs savs dzīves laiks.

Kā nokļūt Šesingtonas piedzīvojumu pasaulē?

Chessington savvaļas atrakciju parks ir 35 minūtes no Londonas centra ar vilcienu. Tātad, Jūs varat doties no Dienvidrietumu dzelzceļa no Vaterlo uz Chessington South staciju.

 

Chessington World Of Adventures Theme Park In The UK

 

10. Fantasialand tematiskais parks Vācijā

Fantāzijā un visas bērnu fantāzijas piepildās 6 lieliskas pasaules. Katrā pasaulē, jūs varat izbaudīt aizraujošākos braucienus, un gaismas un krāsu skati.

Tātad, kas padara Fantasialand par vienu no labākajiem tematiskajiem parkiem Eiropā? Ķīnas pilsēta, Meksika, Āfrika, Berlīne, Vuzes pilsēta, noslēpumainā valstība, un Rookburgh, ar pārsteidzošu pievilcību katrā pasaulē. No Melnās Mambas līdz slavenajam Taronam, šie braucieni jūs aizpūtīs.

Kā nokļūt Fantasialand?

Jūs varat veikt maršruta autobusu no Bruhl dzelzceļa stacijas. Fantasialand atrodas Bruhl, tikai 2o minūšu attālumā no Ķelnes.

Apkopojot šo jautrību, Eiropas spilgtākie prāti ir izveidojuši apbrīnojamākos tematiskos parkus pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar maziem bērniem vai vecākus bērnus vedat piedzīvojumam, par 10 labākajiem tematiskajiem parkiem mūsu sarakstā ir labākās apskates vietas visiem vecumiem.

Berlīne uz Āheni ar vilcienu

Frankfurte uz Ķelni ar vilcienu

Drēzdene uz Ķelni ar vilcienu

Āhene uz Ķelni ar vilcienu

 

Šeit vietnē Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot ceļojumu uz “10 Labākie tematiskie parki Eiropā”.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 labākie tematiskie parki Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-theme-parks-europe%2F%3Flang%3Dlv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)