Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 16/09/2022)

Ceļošana ar bērniem Eiropai var būt izaicinājums. Tātad, ir ļoti svarīgi pievienot dažas aktivitātes, kuras bērniem patiks, piemēram, apmeklējums vienā no 10 labākie zooloģiskie dārzi Eiropā. Daži no labākajiem zooloģiskajiem dārziem pasaulē atrodas Eiropā. Sirds centrā labākās pilsētas Eiropā, ir zaļas svētnīcas, un 10 labākie zooloģiskie dārzi, ko apmeklēt ar bērniem Eiropā.

  • Dzelzceļa transports ir videi visdraudzīgākais veids ceļošanai. Šis raksts tika rakstīts, lai izglītotu par Train Travel un veica ietaupīt vilcienu, Lētākās vilcienu biļetes pasaulē.

1. Šonbrunnas zooloģiskais dārzs Vīnē

Šonbrunns Zooloģiskais dārzs Vīnē, ir bijis arī mājās 500 dzīvnieku sugas, tā kā 1752. Piemēram, vecākajā zoodārzā Eiropā dzīvo Āfrikas zilonis un milzu panda. Par 42 hektāri Vīnes zooloģiskā dārza atrodas pilī, un tajā ir dažas pārsteidzošas atrakcijas bērniem un vecākiem.

Piemēram, lietus mežu māja zooloģiskajā dārzā ir drausmīga cilvēka veidota īsta lietus meža kopija ar negaisiem. Kad jūs klīstat apkārt, uzmanieties no Āzijas mazajiem nagiem un vampīru krabjiem. Papildus, Baltā lāča māja, tīģeri un gepardi, koalas māja, un vēl daudzas citas mājas brīnišķīgi dzīvnieki gaida tevi.

Ieeja Schonbrunn zooloģiskajā dārzā Vīnē ir bez maksas ar Vīnes caurlaidi. Jūs varat nokļūt ar U4 Hietzing pazemē.

Milānas - Venēcijas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Venēciju

Boloņas un Venēcijas vilcienu cenas

Treviso līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Labākie zooloģiskie dārzi Eiropā: Alpu zooloģiskais dārzs Insbrukā

Atrodas elpu aizraujošajā Tirole Austrijā, Alpu zooloģiskajā dārzā Insbrukā dzīvo vairāk nekā 150 dzīvnieku sugas. Šo apbrīnojamo zooloģisko dārzu atradīsit Nordketes kalnu grēdas pakājē Austrijas Alpos. Tātad, ja plānojat ģimenes ceļojumu uz Alpiem, noteikti atvēliet laiku Insbrukas Alpenzoo.

Jūsu bērni būtu pilnīgi pārsteigti par brūnajiem lāčiem, Lūsis, zelta ērgļi, ūdri, un uguns salamandru. Šīs ir tikai dažas no dzīvnieku sugām, kuras redzēsiet Alpu zooloģiskajā dārzā. Kamēr jūsu bērni apbrīnos dzīvniekus, jūs aizvedīs apdullināšanu viedokli.

Jūs varat nokļūt šajā apbrīnojamajā zooloģiskajā dārzā ar sabiedrisko transportu, no pilsētas centrs. Turklāt, ir dažādas budžetam draudzīgas zooloģiskā dārza caurlaides iespējas, lai jūs visu redzētu.

Minhene - Insbruka vilcienu cenas

Zalcburga - Insbruka vilcienu cenas

Oberstdorfas līdz Insbrukas vilcienu cenas

Grācas līdz Insbrukas vilcienu cenas

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Labākais zooloģiskais dārzs Čehijas Republikā: Prāgas zooloģiskais dārzs

Prāga ir slavena ar satriecošajiem tiltiem, gleznaini skati, arhitektūra, un ballītes. Tomēr, ne daudzi cilvēki zina par Prāgas zooloģisko dārzu, un tā ir goda vieta starp Eiropas labākajiem zooloģiskajiem dārziem, ko apmeklēt kopā ar bērniem.

o 5 kvadrātkilometru attālumā Prāgas zooloģiskais dārzs ir viens no lielākajiem zooloģiskajiem dārziem Eiropā, mājokļu vairāk nekā 4000 dzīvnieki. Tādējādi, apsveikšanai ir daudz paviljonu un dzīvnieku, piemēram, Šanti Āzijas zilonis, Bikira, draudzīgā gorilla, un daudzi citi unikāli un skaisti dzīvnieki.

Prāgas zooloģiskais dārzs ir atvērts katru dienu un ir pieejams ar autobusu vai tramvaju. Mūsu padoms par lielisku ģimenes izklaidi Prāgā ir plānot pilnu ģimenes dienas braucienu uz Prāgas zooloģisko dārzu, jo jūsu bērni noteikti vēlētos to visu izpētīt.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

4. 10 Labākie zooloģiskie dārzi Eiropā: Berlīnes zooloģiskais dārzs

Vācijā vecākajā zooloģiskajā dārzā dzīvo daži ārkārtas dzīvnieki pasaulē. Čīles flamingo un Āfrikas pingvīns ir tikai daži no īpašajiem iedzīvotājiem, kurus satiksiet ģimenes vizītē Berlīnes zooloģiskajā dārzā. Reti un eksotiski dzīvnieki padara Berlīni par vienu no labākajiem zooloģiskajiem dārziem, ko apmeklēt kopā ar saviem bērniem Eiropā.

Berlīnes zooloģiskais dārzs atrodas vienas no tām centrā aizraujošākās pilsētas Eiropā, un zoodārzs nav izņēmums. Ja jūs esat pilsētā uz ilgu nedēļas nogali, tad noteikti jāpavada laiks dienai zooloģiskajā dārzā, paviljoni, un akvārijs.

Viena no labākajām lietām šajā zooloģiskajā dārzā ir tā, ka tādas ir īpašas biļešu cenas mazām vai daudzbērnu ģimenēm, vienu ieeju zoodārzā, vai kombinācija ar ieeju akvārijā.

Vilciena cenas no Frankfurtes uz Berlīni

Leipcigas un Berlīnes vilcienu cenas

Hannoveres un Berlīnes vilcienu cenas

Hamburgas līdz Berlīnes vilcienu cenas

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Stilīgākais zooloģiskais dārzs Hamburgā: Hāgenbekas zooloģiskais dārzs

Hamburga ir lieliska pilsētas pārtraukuma galamērķis, un jautru pilsētu, kuru apmeklēt ar bērniem. Hagenbeck Tierpark Hamburgā ir viens no piemēriem, ko darīt Hamburgā kopā ar bērniem. Tas ir viens no stilīgākajiem zooloģiskajiem dārziem Eiropā un Vācijā. Brīvdabas mājas vairāk nekā 1,800 dzīvnieki, šajā fantastiskajā zooloģiskajā dārzā ir Ziemeļu Ledus okeāns. Ziemeļu Ledus okeāns ir tas, kur jūs dodaties ģimenes piedzīvojumos, un apciemot baltos lāčus, pingvīni, un jūras lāči.

Ja dažas dienas esat Hamburgā, tad jums vajadzētu saņemt Hamburgas karti. Tādā veidā jūs saņemsiet lieliskas atlaides tūrisma objektiem, un atlaides zooloģiskajam dārzam un tropiskajam akvārijam zooloģiskajā dārzā.

Berlīnes un Hamburgas vilcienu cenas

Brēmenes un Hamburgas vilcienu cenas

Hannoveres līdz Hamburgas vilcienu cenas

Ķelne uz Hamburg vilcienu cenas

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Antverpenes zooloģiskais dārzs Beļģijā

Viens no topiem 10 labākais zooloģiskais dārzs Eiropā ir Antverpenes zooloģiskais dārzs. Tāpat kā jebkurš no apbrīnojamajiem zooloģiskajiem dārziem mūsu sarakstā, Antverpenes zooloģiskajā dārzā varat apbrīnot skaistākos dzīvniekus pasaulē. Tomēr, viena no lietām, kas atšķir Antverpenes zooloģisko dārzu no citiem zooloģiskajiem dārziem, ir īpaša programma apdraudētiem dzīvniekiem, kā bonobos un okapi.

Labākais zoodārzs Beļģijā gadu gaitā ir ārkārtīgi paplašinājies. Zooloģiskais dārzs ir pieaudzis tik daudz, ka tā nav pilsētas centrā, ļoti tuvu centrālajai stacijai. Turklāt, zooloģiskā dārza Skywalk atklās visvairāk elpu aizraujošs panorāmas skats dārzu un viens no dārziem neuzveicamās pilsētas Eiropā.

Briseles un Antverpenes vilcienu cenas

Amsterdamas un Antverpenes vilcienu cenas

Vilciena cenas no Lilles uz Antverpeni

Parīzes līdz Antverpenes vilcienu cenas

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. La Palmīras zooloģiskais dārzs Les Matesā, Francija

Skaistais Les Mathes zooloģiskais dārzs La Palmyre atrodas zaļos mežos un kāpās. Ir iezīmētas takas, kas ved jūs un bērnus ceļojumā pa dzīvnieku pasauli un dabas brīnumiem vienā no labākajiem zooloģiskajiem dārziem Eiropā.

Savvaļas jūras lauvas un savvaļas kaķi, Karreabeju flamingo, un milzu bruņurupučus, ir daži no īpašajiem dzīvniekiem, kurus satiksiet. Šis brīnišķīgais zooloģiskais dārzs atrodas Jaunās Akvitānijas reģionā Francijā, Atlantijas okeāna piekrastē, liels piedzīvojums no Parīze ar vilcienu.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Arta zooloģiskais dārzs Amsterdamā

tikko 15 minūšu attālumā no pilsētas centra, jūs atradīsit pirmo zooloģisko dārzu Amsterdamā un vienu no labākajiem zooloģiskajiem dārziem Eiropā. Artisa Karaliskajā zooloģiskajā dārzā dzīvo zebras, tauriņi, tropu zivis, un mazākie organismi, kas aizraus jūsu bērnus, plkst ARTIS-Micropia.

A Amsterdamas zooloģiskā dārza apmeklējums ir viena no labākajām ģimenes aktivitātēm Amsterdamā. Ar daudz paviljoniem, uz akvāriju, un veci ozoli, Artis zooloģiskais dārzs Amsterdamā ir viens no gleznainajiem un īpašas apskates vietas, atrodoties Nīderlandē.

Labāk iegādājieties Artis Zoo un Micropia biļeti, lai izbaudītu visu, ko piedāvā Amsterdamas Karaliskais zooloģiskais dārzs.

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Labākais zooloģiskais dārzs Anglijā: Česteras zooloģiskais dārzs

Lielākais zooloģiskais dārzs Anglijā atrodas Češīrs un ir mājvieta vairāk nekā 35,000 dzīvnieki. Česteras zooloģiskais dārzs ir viens no labākajiem zooloģiskajiem dārziem Eiropā, ko apmeklēt kopā ar saviem bērniem, jo ​​ir tik daudz dzīvnieku un dārzu, ko izpētīt. Dzīvnieki ir no visas pasaules, kā lemuri, lielais ragainis, ragainis, un vēl daudz unikālu dzīvnieku.

Arī, ja jums ir laiks pagarināt ģimenes izbraukumu, noteikti apmeklējiet jaukus dārzus zooloģiskajā dārzā. Česteras zooloģiskā dārza ziedu kolekcijām ir pasaules slavens nosaukums, un orhidejas ir absolūti ārkārtas. Česteras zooloģiskā dārza apmeklējums ir lieliska ģimenes aktivitāte brīvā dabā.

Amsterdamas līdz Londonas vilciena cenas

Parīzes līdz Londonas vilcienu cenas

Berlīnes un Londonas vilcienu cenas

Briseles un Londonas vilcienu cenas

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Labākie zooloģiskie dārzi Eiropā: Bāzeles zooloģiskais dārzs Šveicē

Labākais Šveices zooloģiskais dārzs atrodas Bāzeles centrā. Bāzeles zooloģiskajā dārzā dzīvo dzīvnieki no visas pasaules, un jūs atradīsit katru dzīvnieku dažādos iežogojumos ar dabisko iemītnieku.

Vēl viena pārsteidzoša lieta, kas Bāzeles zooloģisko dārzu uzliek mums 10 labākie zooloģiskie dārzi Eiropā, ir bērnu zoodārzs. Šeit jūsu bērni iegūs nenovērtējamu iespēju satikt mājdzīvniekus no visas pasaules, samīļojiet viņus, un baro tos.

Zooloģiskā dārza apmeklējums ir pārsteidzoša aktivitāte brīvā dabā visai ģimenei. Zaļie dārzi un meži, ārkārtīgi dzīvnieki un augi, aizraus un izklaidēs bērnus. Par 10 labākie zooloģiskie dārzi Eiropā, kurus apmeklēt kopā ar saviem bērniem, ir Eiropas slēptās dārgakmeņi un ir vērts vismaz pilnas dienas ceļojuma laikā.

Minhene - Bāzeles vilcienu cenas

Cenas no Cīrihes līdz Bāzeles vilcieniem

Bernes līdz Bāzeles vilcienu cenas

Ženēvas un Bāzeles vilcienu cenas

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums ar vilcienu plānot pārsteidzošu vizīti labākajos zooloģiskajos dārzos Eiropā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “10 labākie zooloģiskie dārzi, ko apmeklēt kopā ar saviem bērniem Eiropā”? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)