Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/12/2021)

Ceļošana ar vilcienu ir slavens lai pasažieri dažiem no skaistākajām dzelzceļa tilti, kinematogrāfisks skatījumi ainavu. Getting iespēja ceļot uz dzelzceļa tilti, Jūs varat redzēt rites pauguri, apvidus, un okeāni visi no jūsu ērtajā sēdeklī, kad šķērso Eiropu ar vilcienu. Dažreiz dzelzceļam pašam visvairāk aizmirst skaistums. Šie četri Eiropas dzelzceļa Vilcienu Tilti veiks jūsu elpa prom.

 

Mūsu pirmais Vilciens Bridges pick ir Landwasser viadukts, Šveice

Landwasser viadukts, Šveice
Šveice dzelzceļa braucieni

 

Šis vilciena tilts ir neticami arhitektūras brīnums. Jūs varat redzēt sešus kaļķakmens arkas balstās uz pieciem augstiem pīlāriem. Tilts ved tieši uz 216 metrus garo Landwasser tunelis.

Tilts aptver Landwasser upi starp pilsētām Schmitten un Filisur, iekš Graubindene platība no Šveice. Tā ir arī atzīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tas darbojas šodien un ir bijis kopš tā pabeigšanas 1902.

Minhene, lai Bāzeles Vilcieni

Zurich uz Bāzeles Vilcieni

Bern uz Bāzeles Vilcieni

Ženēva uz Bāzeles Vilcieni

 

Forth dzelzceļa tilta, Top Vilciens Bridges Skotijā

Forth Bridge, Skotija
Skotija Dzelzceļa tilts

 

Šis lieliskais Skotijas orientieris šķērso upi Uz priekšu Kvīnsferijā, tikai uz rietumiem no Edinburgas.

Tas ir izgatavots no trim tērauda dubulto konsoles pievienojās pēc garas kopnes. Milzīgs kniedes savienot tos ar galveno struktūru Vilcienu Tilti. Granīta piestātnes atbalstīt konsoles. Tas ir patiesi feat Viktorijas inženierzinātņu.

Vilciens tilts tika pabeigts 1890 un atjaunotas un pārkrāso 2011-2012. Ceturtā Dzelzceļa tilts ir bijis UNESCO Pasaules mantojuma vietā, jo 2005. Ir starp 190 un 200 vilcieni darbojas pāri dienā.

 

Hohenzollernbrucke, Vācija

Hohenzollernbrücke, Vācija
Vācija vilcieni tiltu

 

Reinas upe sadala vācu pilsēta Ķelne. Septiņas tiltu šķērsot majestātiskā upe Ķelnē. Par Hohenzollern Vilcienu Tilti ir ne tikai skaistākais, bet arī visvairāk izmanto dzelzceļa tilts Vācijā. Tā uzskata, ka vairāk nekā 1200 vilcieni katru dienu pa sešiem celiņiem.

Hohenzollernbrücke ir arka tilts, ar trim dzelzs arkas gar tās garumu. Tā tika pabeigta 1911 un atjaunotas 1940, 1950s, un 1980.

Tā kā tas ir tikai 409 metrus garš, tur ir arī sadaļa par tilta gājējiem un velosipēdistiem. Tur ir viens uz katru pusi no vilciena sliedēm. Cilvēki ir sākuši izvietot “mīlu piekaramās slēdzenes” uz žoga starp dzelzceļš un gājēju zonas kopš 2008.

Frankfurte pie Ķelnes Vilcieni

Briseles uz Ķelni Trains

Vīne uz Ķelni Vilcieni

Minhenes uz Ķelni Vilcieni

 

Viadukta no Chamborigaud, Francija

Viadukta no Chamborigaud, Francija
Francija veci vilcieni tilts

 

Jūs atradīsiet šo iespaidīgo pusloka arku Train Tilti Francijas ciematā Chamborigaud, pabeigts 1867. Tas vēl šodien.

Akmens viadukts šķērso Luech upi. Tas ir izliekts tilts ar kopējo garumu 387 metri. Tomēr, tas ir ļoti šaurs ir tikai 14m plata. Viadukta no Chamborigaud s līknes sejas augšup, atšķirībā no vairuma citu tiltu šāda veida.

Lyon līdz Marseļas Vilcieni

Parīzes uz Marseļas Vilcieni

Jauki Marseļas Vilcieni

Bordo Marseļas Vilcieni

 

Santa Giustina Dzelzceļa tilts, Itālija

Santa Giustina Dzelzceļa tilts, Itālija
Itālija vēsturiskā vilciens tiltu

 

Vilciens viadukts ir numurs 31 sarakstā no pasaules augstākajiem vilcienu tiltiem. Tas stāv 145 metrus augsts un tikai 78 metrus garš. Tas atrodas beigās no Santa Giustina ezers Dermulo pilsētā, Ziemeļu Itālija.

Santa Giustina ezers ir mākslīga un ūdens, kas plūst no tā ražo elektrība. Tas ir arī labi pazīstama ūdens sporta veidi un kanoe.

Milāna uz Dermulo Trento Vilcieni

Turīna uz Dermulo Trento Vilcieni

Paduja lai Dermulo Trento Vilcieni

Venēcijas Dermulo Trento Vilcieni

 

Gatavs veikt vilcienu braukt uz dzelzceļa tilti, lai redzētu šīs brīnumus cilvēku cenšas? Rezervējiet vietu un nav jāmaksā nekādas rezervēšanas cenas www.saveatrain.com.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)