Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/09/2021)

Ceļojums ar vilcienu ir visizplatītākais veids ceļo Eiropā. tāpēc, dažas no noslogotākajām dzelzceļa stacijām pasaulē un reizēm atrodas Eiropā, pasaulē.

Neskatoties uz to, ka pīķa stundās tas ir pārpildīts, augšā 5 aizņemtākās dzelzceļa stacijas Eiropā ir paredzētas, lai nodrošinātu visu, kas jums varētu būt nepieciešams ceļojumos.

Sekojiet mūsu ceļojumam uz Eiropu un atklājiet, kura dzelzceļa stacija ir noslogotākā Eiropā. Jūs gatavojaties atklāt, kur klausīties Vivaldi un kurā dzelzceļa stacijā pie upes var gaidīt vilciena atiešanu uz Itāliju.

 

1. Gare Du Nord dzelzceļa stacija, Parīze

Gare du Nord Parīzē (Gare vārdu nozīme franču valodā ir dzelzceļa stacija, Franču valodā ziemeļi ir ziemeļi) ir aizņemtākā dzelzceļa stacija Eiropā. Ir tuvu 700,000 pasažieri, kas katru dienu šķērso dzelzceļa staciju. Dzelzceļa stacija atrodas netālu no 10th iecirknis Parīzes ziemeļos, tāpēc lielākā daļa pasažieru ir parīzieši. Tikai 3% vilciena pasažieru ir tūristi, kuri no vai uz AK ierodas Eurostar vilciens.

Tika uzcelta rosīgākā dzelzceļa stacija Eiropā 3 gadiem, starp 1861 un 1864. Arhitekts projektēja 9 ievērojamas statujas, kas rotā dzelzceļa staciju iekšpusē un 23 stacijas rotā stacijas fasādi. Statujas attēlo galvenās Eiropas pilsētas, kuras vilciens savieno ar Parīzi.

Ievērojamā dzelzceļa stacija gadu gaitā tika paplašināta divreiz, un paredzams, ka tā atkal tiks paplašināta, ņemot vērā pieaugošo pasažieru un dzelzceļa līniju skaitu.

Saimniecība

Paris-Nord ir dzelzceļa stacija, kas paredzēta ceļojumiem uz Ziemeļfranciju un starptautiskiem galamērķiem, piemēram, Vācija, Londona, un Amsterdama. tā, šī aizņemtā dzelzceļa stacija nodrošinās jūs ar visu nepieciešamo ceļošanai brīvdienas Francijā. Ir veikali, tūrisma informācijas centrs, kafejnīcās, un bagāžas skapīši, ja vēlaties dažas stundas ērti izpētīt Parīzi pirms vilciena atiešanas.

Amsterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Londonu uz Parīzi

Roterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Briseli uz Parīzi

 

Gare Du Nord, Parīze ir aktīvākais vilciens Eiropā

 

2. Hamburgas centrālā stacija, Vācija

Vairāk par 500,000 pasažieri šķērso Hamburgas Hbf (Hbf ir īss vārds uz Hauptbahnhof, kas tulkojumā nozīmē Centrālā stacija) dzelzceļa stacija Vācijā. tā, tā ir otrā noslogotākā dzelzceļa stacija Eiropā.

Dzelzceļa stacija tika uzcelta 4 gados, un to projektēja arhitekti Heinrihs Reinhards un Georgs Subenguts. Dzelzceļa stacija tika atvērta 2006 1906 un iekšā 1991 ziemeļu tiltam tika pievienots iepirkšanās centrs, kur ir restorāni, kioski, aptieka, un servisa centri.

Ja plānojat vilciens ceļot uz Vāciju, jūs varētu baudīt klasisko mūziku. tā, kamēr jūs iepērkaties pēdējā brīža suvenīri, ceļojuma piederumi, un sagrābjot iekost ēst, jūs esat laipni gaidīti klausīties un baudīt Vivaldi četrus gadalaikus.

Biļetes uz Hamburgu uz Kopenhāgenu

Biļetes uz Cīrihi uz Hamburgu

Hamburgas uz Berlīni biļetes

Roterdamas uz Hamburgu biļetes

 

Aizņemta dzelzceļa stacija Eiropā

 

3. Cīrihes HB centrālā dzelzceļa stacija, Šveice

Lielākā dzelzceļa stacija Šveicē atrodas Cīrihē. Cīrihes HB (HB ir kā Hbf, un tas nozīmē Hauptbahnhof = Centrālā stacija) dzelzceļa stacija ir viena no noslogotākajām dzelzceļa stacijām Eiropā. Aizņemtā Šveices dzelzceļa stacija savieno Šveici ar pilsētām visā valstī un ar kaimiņvalstīm. Tur ir 13 platformas un 2,915 vilcieni atiet uz Vāciju, Itālija, Francija, un Austrijā katru dienu. tāpēc, Cīrihes dzelzceļa stacija ir viena no noslogotākajām dzelzceļa stacijām pasaulē.

Vēl viena lieta, kas padara šo dzelzceļa staciju par visaktīvāko Eiropā, ir tā, ka patiesībā notiek grūstīšanās & rosīga pilsētas dzīve stacijas iekšpusē. Piemēram, atkarībā no jūsu ceļojuma laika, tu varētu baudīt Ziemassvētku tirdziņus un ielu parādes.

Cīrihes dzelzceļa stacija atrodas Cīrihes vecpilsētā. Par Sihlas upe iet caur staciju, tas nozīmē, ka virs un zem tā ir dzelzceļa sliedes.

arī, Cīrihes dzelzceļa stacija savieno Šveici ar Franciju, Vācija, Itālija, Čehu Republika, un Austrija.

Saimniecība

Līdzīgi kā citās mūsu sarakstā esošajās starptautiskajās dzelzceļa stacijās, tur ir valūtas maiņas punkts, kasē, bagāžas glabāšana, tūrisma informācijas centrs, un Wi-Fi internets Cīrihes dzelzceļa stacijā. tā, ja esat aizmirsis kaut ko iesaiņot brīvdienas Šveicē, neuztraucieties, jo stacijā jūs varat atrast visu.

Minhene uz Cīrihi biļetes

Berlīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

Bāzeles uz Cīrihes vilciena biļetes

Vīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

 

Cīrihes HB, Šveice ir viena no labākajām valstīm 5 Noslogotākās dzelzceļa stacijas Eiropā

 

4. Romas Termini dzelzceļa stacija, Itālija

Romas dzelzceļa stacijā ir mūsu top 5 Eiropā aizņemtāko dzelzceļa staciju saraksts, ņemot vērā izcilo apkalpoto pasažieru skaitu gadā. Līdz 150 Katru gadu no aizņemtās dzelzceļa stacijas ierodas un izbrauc miljons pasažieru.

Romas dzelzceļa stacija savieno Romas Termini ar citām Itālijas pilsētām caur Trenitalia. Papildus, dzelzceļa stacija savieno Itāliju ar kaimiņvalstīm caur 29 platformas. Piemēram, no Romas Termini, jūs varat ceļot uz Ženēvu Šveicē, Minhene Vācijā, un Vīne Austrijā.

Saimniecība

Romas dzelzceļa stacijā ir viss, kas ceļotājam varētu būt nepieciešams, lai vilcienu ceļotu pa Eiropu vai Itāliju. tāpēc, pie ieejas zāles, jūs atradīsit valūtas maiņas punktu, restorāni, taksometra pakalpojumi, un bagāžas novietnes. Viss ir plānots un veidots tā, lai jūsu ceļojumi noritētu pēc iespējas raitāk.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

 

5. Minhenes Hauptbahnhof dzelzceļa stacija, Vācija

Mūsdienās ir 32 platformas vienā no noslogotākajām dzelzceļa stacijām Eiropā. Papildus, uz InterCity un EuroCity vilcienu pakalpojumi ir pieejami lielākajā daļā Vācijas, un Itālija, Francija, Šveice, un Austrija. No Minhenes Hauptbahnhof dzelzceļa stacijas jūs varat ceļot uz Berlīni, Frankfurte, Vīnē Vācijā vai dodieties vilcienā uz Venēciju un Romu Itālijā, Parīze, un Zurich.

apkārt 127 gadā Minhenes dzelzceļa staciju apmeklē miljons pasažieru. Šis izcilais numurs padara staciju par vienu no noslogotākajām dzelzceļa stacijām Eiropā.

Saimniecība

Līdzīgi kā citās iepriekš minētajās dzelzceļa stacijās, Minhenes dzelzceļa stacija ceļotājiem piedāvā daudzas iespējas un pakalpojumus. Piemēram, jūs varat atrast pārtikas veikalus, dāvanu veikali, un pat bērni & jauniešu muzejs dzelzceļa stacijā.

Ārpus stacijas, jūs atradīsit metro U-Bahn, taksometra pakalpojumi, un tramvaja līnijas, kas jūs vedīs jebkur Minhenē.

Biļetes uz Diseldorfu uz Minheni

Drēzdene uz Minheni biļetes

Parīze uz Minheni biļetes

Bonnas uz Minheni biļetes

 

pārtikas stends aizņemtā dzelzceļa stacijā Eiropā

 

Neatkarīgi no tā, vai meklējat reģionālu vai starptautisku vilcienu, lai ceļotu pa Eiropu, pasūtīt vilciena biļeti ar Saglabāt vilcienu. Mēs labprāt palīdzēsim jums atrast labākās biļešu iespējas par iespējami labākajām cenām.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Tops 5 Noslogotākās dzelzceļa stacijas Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/busiest-train-stations-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)