Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/12/2021)

Dancing pūķi, vienradži, un peld cūkas. Jā, Cūkas! Sviniet no Pig gads, Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Eiropā!

Ķīniešu Jaunais gads, pazīstams arī kā pavasaris Festival vai Lunar New Year, ir svarīgākais notikums ķīniešu kalendāra. Tas ir īpašs notikums iezīmēja ģimene salidojumi, pārtikas rituāli, piedāvājumi at tempļi, un - protams - uguņošanas. Ķīniešu Jauno gadu Eiropā var svinēt kaut ko īpašu. Tā ir unikāla iespēja piedalīties senā ķīniešu tradīcijām, datēti 4000 gadiem. Nepalaidiet garām to, kad jums ir iespēja!

 

Celebrate Chinese New Year in Europe, 2019

 

Nr.1 par Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Eiropā | Madride, Spānija

No Ķīnas iedzīvotāju dzīvo numurs Spānija ir ievērojami pieaudzis pēdējos gados, un šis pieaugums ir atspoguļots līmeņa Ķīnas Jaungada svinības valstī. iekšā 2019, gaidīt neko citu.

Jau trešo gadu pēc kārtas, Spānijas galvaspilsēta ir vieta, kur svinēt ķīniešu Jauno gadu Eiropā Spānijā, ar ko Ķīnas vēstniecības organizētā kultūras un svētku programmu. Koncerti, semināri, ielu gājieni, un gastronomijas maršruti visi ir daļa no svētkiem notika userâ rajonā - mājas Madrides Chinatown.

 

Parīze, Francija

Parīze nav pirmā pilsēta jūs domājat, kad domāt par vietu svinēt ķīniešu Jauno gadu Eiropā. Bet šī burvju romantisks Pilsēta pārvēršas pilsēta Ķīnas svinībām svētkiem laikā.

Parīze ir ne tikai par bezgaumīgs parādēs un izstrādāt rotājumi though. Tās vislabāk turēt slepenībā pa šo laiku ir divi budistu tempļi atrodas 13. rajonā. Šeit ģimenes no Ķīna, Vjetnama, un Kambodža pienācis maksāt aspektos un gaidīti Jaunais gads. Izbaudiet demonstrācijas Ķīnas mākslas un amatniecības, gatavošana, un tradicionālā deja un mūzika. Skatīt pilsētas gaismas patiešām dzīvot līdz tās nosaukumu šī gada laikā. Un labākais ir tas, ka jūs varat vilciens ceļot no Parīzes uz Amsterdamu un svinēt abās pilsētās!

Briseles uz Parīzi Trains

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Marseļa uz Parīzi Vilcieni

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

 

Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Eiropā, Parīze

 

Amsterdama, Nīderlande

Fun fakts: Amsterdamas kauna Sarkano lukturu kvartāls ir mājvieta īstu budistu templi. Katru gadu, Jūs varat svinēt ķīniešu Jauno gadu Eiropā Amsterdamā un tās apkārtnē Fo Guang Shan Viņš Hua ar īpašu programmu.

Tas ir daļa no pilsētas ir arī lieliski, ja jums ir vēlēšanās autentisku ķīniešu ēdienu. Grab sev maltīti slavenā See pils (Eiropas pirmais peldošais ķīniešu restorāns) vai kādā no daudzajiem ķīniešu restorāniem pie Geldersekade.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Eiropā, Hāga

 

Pēdējais Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Eiropā | Anglija

Londona Anglija lepojas lepojas, ka tā pieder pasaules lielāko ceļu svinēt ķīniešu Jaunais gads Eiropā, ārpus Āzijas. Tātad, protams, tas ir viens, kas jāatzīst, kad jūs svinat ķīniešu Jauno gadu Eiropā.

Šī pilsēta ieņem vienu dienu festivāls jammed pildīta ar darbībām, tostarp tradicionālo ēdienu, gada parāde, izrādes, un tradicionālās amatniecības. (Jums bija mums tradicionālo ēdienu!) Count mums!

Anglijā ir trīs galvenie rajoni, kas rīko šos svētkus; Trafalgāra laukums, Ķīniešu kvartāls, un Šaftesberijas prospekts. Katrs ir unikāls konkrētajās aktivitātēs un notikumu viņi piedāvā; apmeklētājiem būs grūti izvēlēties, kas darīt.

Čainatauna piedāvā labāko no labākajiem ziņā tradicionālo ēdienu. Pārliecinieties, ka jūs grāmatu agri, lai nodrošinātu galdiņu kādā no daudzajiem pasakains restorāni. Chinatown tiek decked visvairāk pasakains dekorācijas ar laimīgo sarkanu laternu un baneri. Ķīniešu deju grupas un izpildītāji var atrast iestatīt uz daudziem posmiem visā. Londona var jaunpienācējs uz ķīniešu Jaunā gada ainu, bet katru gadu kļūst arvien lielāks un labāks, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kas notiek 2019!

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Kāds ir labākais veids, kā Eiropā svinēt ķīniešu Jauno gadu un nokļūt kādā no šīm pilsētām? Ar vilcienu, protams! lietošana SaveATrain pasūtīt labāko piedāvājumu minūtēs!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saite šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)