Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 28/01/2022)

Zaļie parki, pārgājienu takas kalnos, un patīkami laika apstākļi ir lieliski piemēroti, lai jautri pavadītu laiku brīvā dabā. Eiropas kosmopolītiskajās pilsētās ir viss, lai jūs varētu izmēģināt visas āra aktivitātes, kuras Eiropa var piedāvāt. No riteņbraukšanas Amsterdamā līdz sērfošanai Minhenē, šie 7 labākās brīvdabas aktivitāšu pilsētas Eiropā ir ideāls brīvdienu galamērķis.

 

1. Labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā: Amsterdama, Nīderlande

Kad pilsēta tiek veidota ap upes kanāliem, brīvdienas jums noteikti jāpavada ārpus telpām. Amsterdama ir pazīstama kā velosipēdiem draudzīgākā pilsēta Eiropā. Braukšana ar velosipēdu ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, bet vietējo iedzīvotāju dzīvesveids.

Riteņbraukšana ir lieliska aktivitāte ārpus telpām Eiropā, ceļojumiem un apskates objektiem. Vēl viena iespēja ir pilsētas izpēte laivā, zem jaukiem tiltiem un holandiešu arhitektūras. Ceļā, jūs varat apēst dzērienu citā boa kafejnīcā vai burvīgā restorānā pie Amstel upes.

Svaigs gaiss, zilas debesis, mainīgā ainava nodrošina ideālu vidi, lai saglabātu aktīvu un labu formu atrodoties atvaļinājumā.

Brēmene uz Amsterdamu ar vilcienu

Hannovere uz Amsterdamu ar vilcienu

Bīlefelde uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Amsterdam canals outdoor activity

 

2. Ženēva, Šveice

Šveice ir gleznainākie skati Eiropā, un Ženēvu ieskauj satriecoša daba. Tādējādi, vietējie iedzīvotāji maksimāli izmanto skatu un apkārtnes zemes, uzturas ārpus telpām un aktīvi. Piemēram, Ženēvas ezers, pazīstams arī kā Lemānas ezers ir iecienīts ūdens sporta veidiem.

Braucieni ar laivu, makšķerēšana, smaiļošana, peldēšana, vai pludināšana, ir tikai dažas aktivitātes brīvā dabā Ženēvas ezerā. Jūs varat iznomāt laivu vai izmantot pieejamu cenu burāšanas kurss.

Ja jūs esat kalnu cilvēks, tad Šveices Alpu takas atrodas īsa brauciena attālumā no pilsētas. Kalns riteņbraukšana, pārgājieni, kempings, un slēpošana ziemā ir lieliskas aktivitātes brīvā dabā, kuras var baudīt Ženēvā.

Liona līdz Ženēvai ar vilcienu

Cīrihe uz Ženēvu ar vilcienu

Parīze līdz Ženēvai ar vilcienu

Berne līdz Ženēvai ar vilcienu

 

 

3. Labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā: Minhene, Vācija

Minhene ir viena no lielākajām mājām pilsētas parki pasaulē, Angļu dārzs. Plašās un zaļās zemes ir ideāli piemērotas aktivitātes brīvā dabā, tādējādi Minhene tiek novietota 7 labākās pilsētas āra aktivitātēm Eiropā.

Angļu dārzā, jūs varat palikt aktīvs, skrienot vai atpūšoties, uz pikniks pie ūdens, saules vanna, un peldēšana. Vēl viena lieliska vieta brīvā laika pavadīšanai Minhenē ir cilvēka radītā Eisbach upe, angļu dārzā. Tā ir iecienīta sērfotāju vieta viļņu ķeršanai un viņu kustību praktizēšanai.

Diseldorfa līdz Minhene ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

Munich Germany river surfing

 

4. Vīne, Austrija

Uzturēšanās pilsētā vai došanās uz laukiem, Vīne ir drausmīga pilsēta āra aktivitātēm Eiropā. Kruīzs pa Donavu, vai dodaties ārpus aizņemtā centra uz Lainzer Tiergarten dabas liegums, Vīnē ir daudz āra aktivitāšu, ko piedāvāt jebkura veida ceļotājiem.

Ja jūs nolemjat palikt centrā, viens no labākajiem apskates objektiem ir Segway tūre vai kruīzs pa Donavas upi. bet, ja vēlaties izpētīt Vīni kā vietējo, un atklājot tās slēptos dārgakmeņus, tad dabas rezervāts ir ideāls.

25 kv km meža un savvaļas dzīvnieki jūs gaida lielākajā pilsētas parkā Vīnē. Staigāt apkārt, skriet, vai sarīkojiet pikniku šajā zaļajā oāzē, kas padarīs jūsu Vīnes brīvdienas pabeigtas.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene līdz Vīne ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Walking in the woods Outdoor Activities in Vienna

 

5. Labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā: Cīrihe, Šveice

Kad apkārt ir Alpu kalnu virsotnes un ainavas, un priekšā satriecošs ezers, jums noteikti jābūt vienai no labākajām pilsētām āra aktivitātēm Eiropā. Cīrihe ir jautra un dinamiska pilsēta, kur jūs varat ceļot, brauciet ar SZU vilcienu līdz skatu tornim. Novērošanas tornis atrodas uz Utilbergas, pilsētas skaistais kalns ar brīnišķīgu skatu uz apkārtni.

Ja jums patīk pārgājieni, tad jūs varat uzkāpt uz centru caur dažādām pārgājienu takām no Uetilbergas. Vēl viena lieliska aktivitāte brīvā dabā Cīrihē ir izklaide upes labajā krastā, spēlējot pludmales volejbolu vai vienkārši atpūšoties, pie Flussbad Oberer Letten, vietējo iedzīvotāju Hangout sesijas vieta.

Ja vēlaties to darīt kā tūrists Cīrihē, tad dodieties uz laivu kruīzā pa Limmatschifffahrt, kas jūs aizvedīs zem pilsētas 7 tilti.

Interlakena uz Cīrihi ar vilcienu

Lucerna uz Cīrihi ar vilcienu

Lugāno uz Cīrihi ar vilcienu

Ženēva uz Cīrihi ar vilcienu

 

The observation tower view in Zurich, Switzerland

 

6. jauks, Francija

Skriešana vai rīta baudas baudīšana jūrā, ir viena no visvairāk uzmundrinošajām aktivitātēm. Pat tad, kad esat atvaļinājumā, uzturēšanās aktīvs un formas līdzsvarā ar degustējot vietējo virtuvi un palutināt sevi. Papildus tam visam, aktīvs prāta stāvoklis jūtas brīnišķīgi, kad Francijas Rivjēra tevi iedvesmo un saplūst ar enerģiju un c vitamīnu.

Nica ir pārsteidzoša pilsēta āra aktivitātēm Eiropā. Zirgu izjādes pludmalē, peldēšana, meklē jūras gliemežvākus, un pikniks saulrietā ir lieliskas aktivitātes brīvā dabā, lai izbaudītu labāko no Francijas Rivjēras.

Liona uz Nicu ar vilcienu

Parīze līdz Nicai ar vilcienu

Kannas uz Parīzi ar vilcienu

Kannas uz Lionu ar vilcienu

 

Horseback riding Outdoor Activities in Nice, France

 

7. Labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā: Florence, Itālija

Florence ir viena no skaistākajām Itālijas pilsētām. Jūs varat atklāt pilsētu, piemēram, visi tūristi, vai pavisam īpašā un neaizmirstams veids. Pastaigas vai riteņbraukšana pa orientieriem un skatu punktiem ir divas fantastiskas aktivitātes brīvā dabā Florencē.

Tomēr, ja vēlaties izmēģināt divas ārkārtas aktivitātes brīvā dabā, un dažas no labākajām brīvdabas aktivitātēm Eiropā, tad izmēģiniet lidojumu ar gaisa balonu un izpletņlēkšanu. Florences arhitektūra un parki ir satriecoši, un skats no augšas burtiski aizrauj elpu.

Ja vēlaties pārspēt tūristu pūļus un izmēģināt jaunas āra aktivitātes, tad Florence ir pārsteidzoša pilsēta āra aktivitātēm Eiropā.

Dženova uz Florenci ar vilcienu

Parma uz Florenci ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Florenci ar vilcienu

 

Air baloons in Florence Italy

 

Āra aktivitātes Eiropā

Eiropa ir pārsteigumu pilna. Neatkarīgi no tā, cik reizes esat ceļojis uz Eiropu, vienmēr ir jauns piedzīvojums. Mūsu 7 labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā ir ideālas piedzīvojumu meklētājiem un aizraujošiem ceļotājiem. Papildus, tiem no jums, kas vienkārši vēlas izpētīt skaisto dabu un ainavas.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes uz kādu no šīm brīvdabas aktivitātēm.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “7 labākās pilsētas brīvdabas aktivitātēm Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cities-outdoor-activities-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)