Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 13/05/2022)

Eiropā ir daudz pārsteidzošu pilsētu, kuras apmeklēt. Katrai pilsētai un ielai ir savs raksturs un šarms. Dzīvīgs, pilns ar lieliskām kafejnīcām, veikaliņi, ielas Māksla, izsmalcinātas mākslas galerijas, un videi draudzīgi, ja neesat bijis šajos 12 stilīgākie rajoni Eiropā, šeit ir daži iemesli, lai precizētu savu grupu sarakstu.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Neukölln, Berlīne

Tālu no galvenā tūrisma objektiem Berlīnē, Neukollnas apkārtne pati par sevi ir institūts. Foršā apkārtne ir sajaukums starp veco un jauno, kultūras, pilsētnieciskums, un atpūtas zaļās zonas.

Kababi, mākslas galerijas, un jumta bāri blakus zaļajiem parkiem padara Neukollnas apkārtni par vienu no stilīgākajām Eiropā. Pēc lieliskas dienas brīvā dabā milzīgā Tempelhofer Feld, vai Britzer Garden jūs varētu doties uz idillisko Richardplatz ciematu vai Klunkeranich autostāvvietu, kas pārvērsta jumta bārā.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. Holesovice, Prāga

Zaļie parki, alus dārzi ar skatu uz upi, un mūsdienu mākslas muzejs ir tikai daži no tiem slēptie dārgakmeņi Prāgas stilīgākajā Holesovices apkārtnē. Holesovice ir mājvieta čehu māksliniekiem un jaunām ģimenēm, kas pavada savu brīvo laiku Letnas parkā un ēd daudzajos apkārtējos bistro.

Kādreiz Prāgas industriālā zona šodien ir kļuvusi par radošu telpu dizaineriem un radošie prāti. Tātad, nav pārsteidzoši, ka vienā no stilīgākajiem rajoniem Eiropā ir savdabīgas kafejnīcas, dizaina veikali, un mākslas centri.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Ostiense, Roma

Ostiense nav tipiska itāļu apkaime, bet tas ir tieši tas, kas to ievieto 10 stilīgākie rajoni Eiropā. A bijusī rūpnīca pārveidota par mākslas muzeju, strūklaku vietā ielu māksla, modernas kafejnīcas, un 1 ne-katoļu kapsēta, kur romantiskie dzejnieki Kīts un Šellija atrada savu mūžīgā miega vietu Ostiense ir kā neviena cita kapuce.

Itālijas galvaspilsētas kādreiz pelēkais plankums pamazām ir pārveidojies par spilgtu krāsu un radošuma vietu. Turklāt, šeit jūs varat apmeklēt neparasto Caius Cestius piramīdu un apbrīnot tās freskas, dodoties uz Eataly, lai iegūtu itāļu ēdienu. Ja vēlaties dzīvot kā vietējais, naktsmītnes modernajā Ostiense ir daudz lētākas nekā pārpildītajos tūrisma rajonos Romā.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

4. Dienvidu Pigalles apkaime Parīze

Pastaigas uz leju SoPi, uz Rue des Martyrs, mājas pāri 200 kafejnīcas, šokolādes izstrādājumi, un bāri, Dienvidu Pigalle ir tā vieta Parīzē. Papildus tam, ka Dienvidu Pigalle ir gardēžu debesis, vēsā apkārtne ir vieta, kur varat atklāt pārsteidzošus muzejus un mākslu. Viens no īpašākajiem muzejiem ir Romantiskās dzīves muzejs. Musee de La Vie Romantique jūs varat paplašināt savas zināšanas par romantisko periodu Francijas vēsturē.

Lai atpūstos no labas dzīves, Jūs varat doties uz Pigalle krāsaino basketbola laukumu. Pigalles basketbola laukums ir atjaunots, veidots spilgtās krāsās, par visu laiku labāko basketbola spēli. Parīze ir lieliska brīvdienu galamērķis un viens no visvairāk fantastiskas brīvdienu vietas ar lieliskiem basketbola laukumiem Eiropā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Tēja, Maskava

Krāsainā un dzīvīgā Arbatas apkaime ir svaigs gaiss pārpildītajā Maskavas pilsētas centrā. Jūs atradīsit Arbatu šarma pilnu, ar krāsainajām ēkām, kafejnīcas, un ielu māksla. Pastaigājoties pa Arbatu, jūs atklāsit kosmopolītiskās pilsētas dvēseli. Slavenā Old Arbat iela atrodas vēsturiskajā Arbat kvartālā Maskavā, saglabājot savu tirdzniecības centra nozīmi, no 15. gs.

Mūsdienās, Arbatas apkārtne ir pilna ar elegantiem veikaliņiem, suvenīru veikali, amatniecība, un vēl daudz dārgumu. Papildus, kamēr šī teritorija ir ļoti tūristiska, jūs to atradīsit mierīgi, un ainaviski. Lai izbaudītu Arbata labāko, pierakstiet dažas dienas savā Maskavas ceļojumā, vismaz. Šādā veidā, Jūs varat izpētīt Maskavas labāko un skaistumu pārsteidzošākās apskates vietas Krievijā.

 

 

6. 7Budapeštas rajons

Jauni un jautri, Budapeštas 7. rajons ir brīnumzeme ceļotājiem. Ar lieliskiem bāriem, labākās evakuācijas istabas Budapeštā, vakara tirdziņš, un kultūras pasākumi, šī apkārtne vienmēr rosās, labā nozīmē. Šī foršā apkārtne ir arī Budapeštas ebreju kvartāls, lai jūs varētu apmeklēt arī lielo sinagogu, orientieris pats par sevi.

Turklāt, vecās ielas ir kļuvušas par auglīgu augsni Ungārijas kultūras atjaunošanai. Papildus restorāniem un veikaliem, galvenā atrakcija 7rajons ir drupas bāri. Jūsu labākā drauga godināšana kāzas, vai dzimšanas dienas svinības vecā savdabīgā bārā ir īpaša pieredze tikai Budapeštas stilīgākajā apkārtnē.

Vīne uz Budapeštu ar vilcienu

Prāga uz Budapeštu ar vilcienu

Minhene uz Budapeštu ar vilcienu

Grāca uz Budapeštu ar vilcienu

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Langstrasse Cīrihe

Tulko kā garāko ielu, apkaime Langstrasse Cīrihē salauž visu, ko jūs zināt par punktuālo valsti. Langstrasse ir Cīrihes sliktais zēns, gurns, piedzīvojumu kārs, ar spilgtām neona gaismām un vienmēr gatavs ballītei. Langtrasse irmazing pārtikas vietas, bāri, un klubos naktskreklim, vienkārši izvēlies.

Turklāt, stilīgākā apkārtne ir viena no draudzīgākie LGBT galamērķi Eiropā. Šeit jūs varat iedziļināties LGBT draudzīgajā Les Garcons bāra/picas vietā, piemēram. Secināt, šī apbrīnojamā apkārtne reti guļ, un tā jūs apmierinās daudzos etniskos restorānos, pusēm, un, protams, pēcpusdienas.

Interlakena uz Cīrihi ar vilcienu

Lucerna uz Cīrihi ar vilcienu

Ar vilcienu no Bernes uz Cīrihi

Ženēva uz Cīrihi ar vilcienu

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Amsterdamas ziemeļi

Ar plašām zaļajām zonām, skaista arhitektūra, un burvīgais mazais ciematiņš, Amsterdam-Noord ir viss. Foršā apkārtne atrodas tieši pāri IJ upei, tāpēc Noords nodrošina pārsteidzošu piknika vietas un dzīvās mūzikas koncertu vietas. Papildus visiem šiem burvjiem, Amsterdam-Noord ir Eiropas augstāko šūpoļu mājvieta, adrenalīna cienītājiem.

Tomēr, ja plānojat vairāk aktīva atpūta tad upe ir ideāli piemērota āra aktivitātes. Riteņbraukšana, skriešana, un pat laivošana, IJ upe ir perfekta. Būtība ir tāda, ka Amsterdama-Noord ir nīderlandiešu pasaule jaukās Amsterdamas pilsētas iekšienē. Iespējas ir bezgalīgas, un atmosfēra ir fantastiska, nav pārsteidzoši, ka ceļotāji turpina atgriezties vienā no stilīgākajiem rajoniem Eiropā.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Shoreditch Londona

Lielākā daļa ceļotāju zina Šoredičs pateicoties fantastiskajam Brick Lane tirgum. Tomēr, Shoreditch ir labākā vieta, kur iepirkties vienreizējiem gabaliem lielajos neatkarīgajos veikalos. Šis ir tikai viens piemērs grafiti krāsotās apkārtnes unikālajām pusēm. Shoreditch, iespējams, nav ideāls attēlam, bet tam noteikti ir sava dvēsele.

Tieši tāpēc, ka Shoreditch nav tipiskā klasiskā angļu apkaime, tā ir kļuvusi par vietējo mākslinieku mājvietu. Papildus, šī pilsētas apkārtne ir labākā vieta, kur izmēģināt ielu ēdienu tirgū vai uznirstošajos logos, noķeriet filmu jumta kinoteātrī un meklējiet slēpto sienas mākslu ap stūri. Secināt, Šorediča īpašais raksturs padara to par foršāko Londonas apkārtni.

Ar vilcienu no Amsterdamas uz Londonu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Ar vilcienu no Berlīnes uz Londonu

Ar vilcienu no Briseles uz Londonu

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Findhorn, Skotija

Skaistā Skotijas piekrastē ar skatu uz Atlantijas okeānu, Findhorn ir maģisks. Atrodoties Morišīrā, daži to sauc par apmetni, nevis apkaime pilsētas izteiksmē. Findhorn ir fantastisks brīvdienu galamērķis, īpaši piejūras brīvdienu galamērķis. Šeit, Jūs atradīsiet lieliskas iespējas ūdens sporta veidiem, kā arī atpūtai pludmalē.

Turklāt, Findhornā ir pārsteidzošs ekociemats, un atpūtas ceļošana mūsdienās ir ļoti moderna. Šī zaļā puse atvieglotajai zonai piešķir modernu noskaņu, kopā ar lielisko ainavu un atmosfēru.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Stilīgākās apkaimes Eiropā: Vesterbro, Kopenhāgena

Ikviens, kurš uzturas Vesterbro, teiks, ka šajā foršajā apkārtnē ir daži nelieli, ļoti dažādi rajoni. Viens ir jauns, vilinošs, un reiz Kopenhāgenas sarkano lukturu rajons un otrs ir franču šiks par to. Vesterbro ir kontrastu pilns, tāpēc ikviens, kas pirmo reizi apmeklē Kopenhāgenu, atradīs kaut ko lielisku pēc savas patikas.

Citiem vārdiem sakot, Vesterbro ir viens no stilīgākajiem rajoniem Eiropā, jo tas piedāvā kaut ko pārsteidzošu ikvienam. No zaļajām zonām līdz izsmalcinātiem restorāniem, eleganti veikali, un Absalon kopienas nams, kur varat pusdienot kopā ar vietējiem iedzīvotājiem, Vesterbro kopiena ir ļoti laipna un laipna. tāpēc, nav brīnums, ka Vestrbro ir topā 10 stilīgākie rajoni Eiropā katru gadu.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Porta Venezia, Milāna

Modīgākais Milānas rajons, Porta Venezia rīko Milānas modes nedēļu un noslēdzas ar sprādzienu 12 stilīgākie rajoni Eiropā. māksla, itāļu ēdiens, ap stūri no labākajām Milānas iepirkšanās vietām, tomēr mierīgā Porta Venezia ir mazā Itālija, prom no pārpildītā tūrisma centra.

Port Venezia lepojas ar villām pārvērstām mākslas galerijām, kafejnīcas, un dārzi, kā satriecošais Giardini Publici. Porta Venezia lieliskā gaisotne piesaista vietējos iedzīvotājus, emigranti, un ceļotājiem pavadīt laiku, sajaukt, un ballīte Milānas geju parādes laikā, un katru dienu līdz tam. Tātad, ja plānojat a brīvdienu brīvdienas Milānā, labāk to padarīt nedēļu garu, vismaz.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

Porta Venezia, Milan

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz 12 stilīgākie rajoni Eiropā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē ievietot mūsu emuāra ziņu “12 stilīgākās apkārtnes Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)