Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 30/01/2021)

Jaunu ātrgaitas, pārrobežu vilcieni turpina atvērt līnijas visā pasaulē. Turklāt, tie gandrīz vienmēr pārspēt gaisa transports par komfortu, rentabilitāte, un ātrums ceļojumu. Šajā brīdī, ir vairāk un vairāk vilcienu tīklu visā pasaulē! Ikvienam, kurš ir spēkā pārrobežu vilcienos tas patīk!

Ceļošana pa Eiropu vilcienā ir vairāk par palēninājuma nekā ātrums. Kā jums iet skaistas ainavas pa ceļam līdz galamērķim, jūtaties rāms un brīnišķīgi. Rezultātā, notiek pārrobežu vilcienos kļūst laiks atpūsties, ir kādu laiku par savu un pat meditēt.

Tātad, pieņemsim apskatīt dažas no labākajiem pārrobežu vilcieniem Eiropā kopā:

 

Eurostar Cross Border Vilcieni

Pieslēgšana London ar Amsterdamas, Aviņona, Brisele, Maz, Liona, Marseļa, Parīze, un Roterdamā, Eurostar, iespējams, ir populārākais ātrgaitas dzelzceļa satiksme Eiropā. Arī, Getlink atsevišķi darbojas un pieder vilcienus. Viņi Traversa Lamanša tunelis starp Apvienoto Karalisti un Franciju. Darbojas tīklu liels ātrums līnijas, Eurostar vilcieni skaitīšanas astoņpadsmit automašīnu klases 373/1 vilcieni un sešpadsmit auto klase 374 vilcieni. Tās darbojas līdz pat 186 mph (300 kilometri stundā). Turklāt, Eurostar pārvadā vairāk pasažieru nekā visām aviosabiedrībām kombinēto. Tas padara Eurostar dominējošo dzelzceļa operatoru līnijās, kurās tas darbojas.

Eurostar ka pārrobežu vilcieni aizvedīs jūs caur Apvienoto Karalisti, Francija, Beļģija, un Nīderlande. pluss, tas būs ļauj jums baudīt brīnišķīgo ainavu šajos maršrutos pa ceļam.

Hanover uz Roterdamu Vilcieni

Londonas uz Roterdamu Vilcieni

Hamburga uz Roterdamu Vilcieni

Cologne uz Roterdamu Vilcieni

 

Cross Border Vilcieni no Spānijas uz Franciju

Thalys Cross Border Vilcieni (franču: [tāpat])

Sākotnēji celta ap LGV Nord ātrgaitas līnijas starp Parīzi un Briseli, Thalys ir franču-beļģu ātrgaitas vilcienu operators. Eurostar dzelzceļš automašīnas dalās šajā trasē, padarot tos par vienu no labākajiem pārrobežu vilcieni. Thalys iet no Parīzes, Brisele vai Amsterdama, lai Londona caur Lillē un Lamanša tuneļa un Francijas iekšzemes TGV vilcienu. pluss, Thalys kalpo Amsterdama un Ķelne, pārāk! Tas ir fantastisks jaunums ikvienam, kas patīk, ir daudz iespēju to braucienu. Thalys International, NMBS / SNCB, un Vācijas dzelzceļa pārvaldīt savu sistēmu, bet Thi Factory un NMBS / SNCB tas darbojas. Rezultātā – ar Thalys – apmācīt ceļo Eiropā noteikti ir fantastisks!

Amsterdamas uz Ķelni Vilcieni

Briseles uz Ķelni Trains

Cologne Antwerp Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

NS International

Agrāk pazīstama kā NS Hispeed, NS International ir dzelzceļa operators Nīderlandē ikvienam ar dedzīgi acs par pārsteidzoša ceļojumu pieredzi. NS International darbojas starptautiskā starppilsētu un ātrgaitas pārrobeţu Vilcieni ar pieslēgumu:

– Beļģija (Starppilsētu Direct)

– Vācija un Šveice (Starppilsētu-Express)

– Francija (Thalys)

Galvenokārt, NS International šobrīd darbojas gan ātrgaitas un bez ātrgaitas pakalpojumus, un ir daļa no Nederlandse Spoorwegen. vienādi, NS International var ieviest daļēji ātrgaitas un ātrgaitas pakalpojumus dažkārt tuvākajā nākotnē.

Brisele uz Leiden Trains

Antverpene uz Leiden Vilcieni

Berlin uz Haarlem Vilcieni

Parīzes uz Haarlem Vilcieni

 

Cross Border Vilcieni – TGV (franču: High Speed ​​Train)

SNCF darbojas TGV, kas ir Francijas starppilsētu ātrgaitas dzelzceļa pakalpojumu un labāko valsts īpašumā valsts dzelzceļa operators. Lai gan sākotnēji centrēta uz Parīzi, tīkls ir, gadu gaitā, paplašināts. Tagad savieno galvenos pilsētas visā Francijā (Marseļa, Maz, bordo vīns, Strasbūra, Renna) ar apkārtējām valstīm. Ir aptuveni 110 miljoniem pasažieru gadā Francijā izjādes ar TGV. Saskaņā ar datiem no aprīlis 2007, TGV ir ātrākais riteņu vilciens uz, sasniedzot 574.8 km / h (357.2 mph). Jūs pieredze labākais starptautiskā savienojumi ar Briseli Beļģijā un Luksemburga ziemeļos ar TGV vilcienu, noteikti.

Starptautiskā TGV austrumos jūs aizvedīs uz Frankfurti un Minhene. vienādi, jūsu dienvidu ceļojumi jūs aizvedīs tieši uz Milānu Itālijā vai Barselonā, Spānijā. Nekļūdieties ceļojumā, TGV ir viens no ērtākajiem pārrobežu vilcieni! Turklāt, tas aizvedīs jūs uz brīnišķīgāko romantisko ceļojumu no plkst Parīze uz Vidusjūras krastos. Or, uz krāšņs Bordeaux, Liona un Marseļa un pasaules slaveno Cannes. tāpēc, Ja jūs vēlaties sasniegt Franciju un / vai Šveice ar vilcienu, jūs varat darīt, ka, izjādes pārrobežu vilcienos darbina TGV Lyria.

Zurich uz Parīzi Vilcieni

Parīzes uz Frankfurtes Vilcieni

Ženēva uz Parīzi Vilcieni

Parīzes uz Ķelni Vilcieni

 

Lai iegūtu vislabāko vilciens pieredze Tavā dzīvē, fantastisku cenu un atbrīvots no nepatīkams rezervēšanas maksu, lietošana Saglabāt vilcienu

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)