Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 06/11/2020)

Visaugstāk novērtētie dienas braucieni no Berlīnes ir obligāti, neskatoties uz to, ka pati Berlīne ir fantastiska vieta, kur apmeklēt! Ir pietiekami lielas objektiem Vācijā galvaspilsētā, lai saglabātu jums aizņemts dienām. Tomēr, dienas braucieni no Berlīnes uz kaimiņu pilsētām un laukiem var piedāvāt lielisku atelpu no cilvēku pūļiem. No jauki pilis un senatnīgs parki Potsdamas uz dabas krāšņumu upes Havel un Spree, Berlīnes apkārtnes piedāvājums daudz atrakcijas un lietas, kas darīt. Pilsēta dzelzceļa un sabiedriskā transporta tīkli padara to viegli nokļūt, un par, un organizētas ekskursijas padara to viegli ceļot tālāk, ja nepieciešams.

 

Dienas Trip no Berlīnes: Potsdama

Nav aizbēgt no Berlīnes saņem vairāk uzmanības, nekā Potsdama. Tāpēc mums nevarētu būt sarakstu dienas braucieni no Berlīnes bez tās. Iemesls ir vienkāršs. ietvaros 40 minūtes jūs tirgosieties metropolē uz dienu, kad pastaigājaties starp dārzi un šīs bijušās Prūsijas karaliskās pilsētas pilis.

Sāciet savu dienu ceļojumu uz Potsdamas staigājām virzienā uz Vecais holandiešu kvartāls. Sarkanā bricked holandiešu stila arhitektūra Potsdamas Holandiešu kvartāls ir unikāla, ne tikai Vācijā, bet visā Eiropā. Pat Nīderlandē, meklē saimniecības ēkas, kas atbilst Jan Bouman 18. gadsimta darbi atrodas Potsdam nav iespējama.

Berlin uz Potsdamas Vilcieni

Dresden uz Potsdamas Vilcieni

Magdeburg uz Potsdamas Vilcieni

Hanover uz Potsdamas Vilcieni

 

 

Dienas Trip no Berlīnes: Muskau

Lielākā daļa cilvēku nāk pavadīt laiku piekārtiem pie UNESCO Pasaules mantojuma vietā, Muskauera parks ar savu apdullināšanu angļu dārzi un neorenesanses pils ieskauj neliela ezera. Kaut kas īpašs par šo parku ir tas, ka tās ģeogrāfija sniedzas līdz abi Vācija un Polija! Tātad pastaiga pa parku ietver vizīti divām valstīm vienā shot. Mums patīk efektivitāti! Nav daudz ko darīt malā no tā, tāpēc apmeklējums Bādmuskava vislabāk pārī ar citiem tuvējiem apskates objektiem, piemēram, Devils Bridge.

Berlīne Bad Maskau Vilcieni

Dresden Bad Maskau Vilcieni

Potsdam Bad Maskau Vilcieni

Magdeburg Bad Maskau Vilcieni

Muskauer Park Germany

 

Dienas Trip no Berlīnes: Brēmene

Labi, labi! Es zinu, tas ir mazliet par stiept kā vienas dienas brauciena. Bet tad, kad jūs esat bijis tur, jūs saprotat, kāpēc es nevarēju atstāt to off mūsu dienas braucieni no Berlīnes sarakstā! Lietas, kas darīt Brēmenē ietver kam vakariņas alus dārzs uz laivas, piekārtiem krāšņs Šnūras rajons, ejot nelielā attālumā no 100 metru garš Böttcherstraße, un relaksējoša ar kafiju un torti bāze vējdzirnavas. Jūs esat gotta redzēt to pats!

Berlīne Brēmenes Vilcieni

Hamburga Brēmenes Vilcieni

Hanover Brēmenes Vilcieni

Potsdam Brēmenes Vilcieni

Bremen is on Day Trips To Take From Berlin

 

Gala izvēle: Drēzdene

Dresden padara awesome dienu ceļojums no Berlīnes! Pilsētā ir aptuveni divas stundas ar vilcienu No Vācijas galvaspilsētā. Tā atrodas pusceļā starp Berlīni un Prāgu, un tas ir diezgan mazs un viegli orientēties, kas nozīmē, ka pat tikai ar vienu dienu jums būs iespēja redzēt diezgan daudz.

Par Elbas upe sadala pilsētu; vienā pusē ir Altstadt (vai Vecpilsēta), un, no otras puses, tur ir Neustadt (Jaunā pilsēta), bet uzmini nu, Altstadt faktiski jaunāka!

Dresden bija bombardēja ar zemi beigās WW2 (pārliecinieties, ka esat izlasījis kautuve Five Pirms jūs apmeklējat, Ja Jums ir vēsturē) un Altstadt teritorija tika pārbūvēta tieši tā, kā tas bija pirms kara, bet daži no ēkām tika pabeigts tikai pēc tam, kad 2000.

Berlīnes uz Drēzdeni Vilcieni

Hanover uz Drēzdeni Vilcieni

Potsdam uz Drēzdeni Vilcieni

Nirnberga uz Drēzdeni Vilcieni

Dresden is on Day Trips To Take From Berlin

 

Gatava izlauzties no Berlīnes kādu lielisku dienu braucienus? Catch braukt tur ar palīdzību Saglabāt vilcienu. Šīs slēptās maksas, bez uztraukumiem, vienkārši jautri!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Top Rated Dienas ceļojumi lai no Berlīnes” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-berlin/?lang=lv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)