Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/02/2021)

ES ir ierosinājusi ieguldīt vairāk nekā 100 miljardus eiro vilcienos, lai veicinātu ceļošanu Eiropā, Šis ieguldījums būs apvienot ar publiskā un privātā finansējuma. kopā, kopējās investīcijas pārsniegs € 4,5 miljardus. Investīcijas nāks caur finansējuma grupai, ko sauc Eiropas savienošana mehānisms. Īsumā, finansējums nāks no dažām grupām. Šīs grupas ietver valsts, Privāts, un investīciju bankas.

Finansējums palīdzēs uzlabot Eiropas tūrisma dzelzceļa tīklu. Arī, ieguldījums palīdzēs attīstīt alternatīvas degvielas iespējas vilcieniem. Turklāt, finansējums būs bruģēt ceļu bezemisijas transports.

 

Eiropas Ceļojumu projekti

Projekti būs vērsta uz pamattīklu Eiropas ceļojumu. €719.5 million is for the Eiropas dzelzceļu tīkls. 99600000 € ir modernizāciju autotransporta. Arī, 78900000 € ir attīstīt ostas. Un 44.700.000 € ir iekšzemes ūdensceļiem.

Pamatiniciatīvas, ka finansējums attieksies ietver;

  1. Palielinot ātrums vilcienu starp Dāniju un Vācija.
  2. Jaunināšanu dzelzceļa līnijas Slovēnijā
  3. Dzelzceļa tunelis starp Itāliju un Franciju
  4. Pievienojot 340 uzlādes stacijas, jo elektrības automašīnas
  5. Adaptācija ūdensceļi dēļ kravu pārvadājumi

Cologne uz Kopenhāgenas Vilcieni

Dresden uz Kopenhāgenas Vilcieni

Nirnberga uz Kopenhāgenas Vilcieni

 

Additional EU train funding of €37 Billion for European travel

Saskaņā ar kādu avoti, Eiropa ir ieguldījusi papildu € 37 miljardi vilciena nozarē. Šī summa dos vairāk cilvēkiem darbavietas un ienākumus. Eiropas dzelzceļa tīkls ir saistīts ar jaudas un ilgtspējas pieaugumu. Šeit ir daži no projektiem € 37 miljardi tiek izmantoti;

Dusseldorf Hamburgā Vilcieni

Bonnas uz Berlīni Vilcieni

Heidelberg uz Minheni Vilcieni

 

 

1. Gotthard Base Tunnel

Lai gan šis tunelis ir 17 gadus vecs, tas tika atvērts tikai ceļojumiem Eiropā 2016. Sakarā ar Alpine kalni, aizņēma 2,400 darbiniekiem urbt cauri. Tuneļa garums ir gandrīz 57 KM, padarot to par lielāko tuneli pasaulē. Sakarā ar izmēru tuneļa, izmaksas bija € 11 miljards.

Šis tunelis savieno Ziemeļu Itālija ar Dienvidu Vāciju, kas ir divas svarīgas valstis Eiropas ceļojumu ekosistēmas. Nākotnē, 240 kravas vilcieniem izmantot šo tunelis. Sakarā ar tuneļa, ka kravas aizstās vairāk 2 miljonus pārvadājumu gadā. Kravas automašīnas ir piebraukt kalnu un gaidīt maksas rindas. Rezultātā, uz kravas, kas būs jāpavada pie nepārtraukts 160 KM stundā tiks dota.

Trento Lake Garda Peschiera Trains

Bolzano Bozen Lake Garda Peschiera Trains

Bologna Lake Garda Peschiera Trains

Venēcija Lake Garda Peschiera Trains

 

2. Fēmarnbelta Link

Tas fiksēts saite tunelis būs garākais iegremdē tunelis pasaulē. The tunnel will link Denmark with the German Island of Fehmarn. Kopējās izmaksas šim saite tunelis ir 7 € miljardi. Šī saite sagriež brauciens ar vilcienu laiks starp Stokholma un Hamburg ar 2 stundas. Kravu nozarē starp Vāciju, Dānija, un Zviedrija ir ieguvuši masveidā no šo saiti, tas noteikti veicinās ceļošanu Eiropā.

Stuttgart Hamburgā Vilcieni

Antverpene Hamburgā Vilcieni

Leipzig Hamburgā Vilcieni

Bonn Hamburgā Vilcieni

 

3. Eiropas Ceļojumu Dzelzceļa tīkla savienojums Projekta VDE 8

VDE 8 iespējams, ir lielākais dzelzceļa būvlaukums Vācijā. Projekts uzlabo transportu visā Vācijā. Sakarā ar tās lielumu un tehnoloģija VES 8 līnija starp Berlin un Minhene izmaksā 10 miljardus €.

Dusseldorf uz Minheni Vilcieni

Dresden uz Minheni Vilcieni

Nirnberga uz Minheni Vilcieni

Bonn uz Minheni Vilcieni

 

Biļešu rezervēšana 3 protokols

Rezervācijas vilciena biļeti jo Eiropas ceļojumu? Kāpēc ne veikt 3 minūtes mūsu mājas lapā, lai atrastu lētākās biļetes saviem maršrutiem. Piesakieties mūsu vietni tagad grāmatu vilcieni. Biļetes var norēķināties vairākos veidos, ieskaitot iDeal un kredītkartēm.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)