Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 05/03/2021)

Slavens Teātri Eiropā ir ieausti auduma Eiropas kultūras. Slavens teātri Eiropā apsolu jums neparastus izrādes. Tas atstās jums maisa, pārcēlās, un burvju! No skatuves mākslas veids ir īslaicīgs un radošums uzplaukst satriecoši. Šie spožuma dzīvot tikai mūsu atmiņās. Slavens teātri Eiropā radīt sajūtu ekskluzivitātes un retums. Tas ir īss brīdis koplietošanas laikā, un jūs vēlaties, lai gozēties ņemot vērā tās mirdzumu.

Šie ir daži no mūsu top cērtes no slavenākajiem teātriem Eiropā, vienkārši must-redz par kultūras mīļāko:

 

1. Teatro Alla Scala, Itālija

Šķiet tikai loģiski, ka mēs varētu sākt Itālijā, kā dominējošā ietekme uz slaveno teātriem Eiropā. Par Teatro alla Scalla ir pasaules slaveno mājas itāļu operas.

Lielākā daļa no izcilākajiem dziedātājiem no pagātnes, pēdējo divsimt gadu laikā, ir veiktas šeit. Daudzi slaveni operas bija savu pirmo produkciju šejienes kā Otello, Verdi Nabucco, un Džakomo Pučīni tauriņu kundze.

Šis teātris ir grand un skaista. Tas ir muzejs, kur var iepazīties privātās teritorijas, kas parasti nav publiski pieejams. Milzīgā auditorija ir veidots no koka un klāj dekadentisks sarkanu samtu. Tas ir izgaismota ar Bohēmijas kristāla lustra.

Dženova uz Milānas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Bologna uz Milānas Vilcieni

Florence uz Milānas Vilcieni

Teatro Alla Scala Itālijas ir sarakstā Famous teātriem Eiropā

 

2. The Globe Theatre, Londona

The Globe Teātris ir pazīstams kā Šekspīra Globe. Negausīgs fani Bard ir apmeklēt šo slaveno teātri Eiropā. Viljama Šekspīra darbi parāda dziļu izpratni par cilvēka dabu. Viņa darbs valdzina auditorijas. Viņa meistarību angļu valodu ir veicis lugas un dzejoļi mūžīgas gabalu ģēnijs.

Ja jums ir mīļākais Šekspīrs, tas noteikti ir vieta, kur vizītes! Lord Chamberlains Vīrieši nodedzinājuši ar 1613. Mūsdienu rekonstrukcija, kas stāv savā vietā šodien ir netālu no tās sākotnējā atrašanās vietā.

Nāciet uz šo trīsstāvu, brīvdabas amfiteātris baudīt spēles. Piedalīties meistarklasēs. Sit-in uz lekcijām un etapu rādījumus. Ir labi apmeklēja teātra programma visa gada garumā, un tā ir jābūt sarakstā slaveno teātriem Eiropā.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

 

3. Paradis Latin, Parīze

Paradis Latin ir laikmetīgs nāk kabarē tas ir oriģinālā Latīņu teātra pēctecis. Latīņu teātris pasūtīja sākotnēji neviens cits kā Napoleons Bonaparts 1800.

Daudzas struktūras nodedzināta šajā laikā. Tas ietver šo vienu. Slavens ar savu glitz un nojauta, Tātad, ja jūs meklējat theatrics, jūs atradīsiet to ir bonafide Parīzes kabarē šovs. Kopā ar izcilu kabarē izrādes, Jūs varat arī redzēt izcilus akrobātikas un trapece aktus.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

Paradis Latin teātris, Parīze

 

4. Volkstheater, Vīne

Ar Vīnē Volkstheater ir skaists skats lūk. Tas pirmo reizi atvērts 1889. Tas ir viens no lielākajiem šāda veida veidiem vāciski runājošās valstīs visā pasaulē, un tas ir jāredz.

Celta kā pieejamākas kolēģis uz Burgtheater, tas bija izvēlēta vieta tajā laikā augstākās sabiedrības, bet izpildītājmākslu, ir, lai ikviens varētu baudīt. Sākumā šīs krāšņās teātra, uzmanība tika pievērsta Austrijas autoriem. šodien, Jūs varat būt liecinieks plašu repertuāru, kas ir saņēmusi starptautisku atzinību.

Rote Bar atrodas augšējā stāvā teātra. Tas ir visnotaļ formāls vieta. Tas ir šeit, ka jūs varat klausīties ambientās mūzikas, baudīt kluba pasākumos, kā arī lasīt un mūsdienu izstāžu.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

Volkstheater Vīnē ir sarakstā Famous teātriem Eiropā

 

5. Nacionālais teātris, Prāga

Tas nav pārsteigums, ka Nacionālais teātris Prāgā ir iesauku, Zelta kapela. Tā stāv lepni visās tās neorenesanses krāšņumā. Jūs jūtaties kā jūs esat daļa no muižniecība sevi, kad jūs apmeklējat šo slaveno teātri Eiropā.

Nacionālais teātris ir bagāta ar vēsturi bet sākotnējā ēka nodegusi 1881. Visa tauta pulcējās kopā, lai atbalstītu skatuves mākslas. Viņi palīdzēja tai ir pārbūvēta, un kam to tieši tā, kā tas reiz bija.

Nirnberga uz Prāgas Vilcieni

Minhenes uz Prāgu Vilcieni

Berlin uz Prāgas Vilcieni

Vīnes uz Prāgu Vilcieni

Nacionālā teātra Prāgā

 

šodien, nākt un redzēt iespaidīgu dažādas baletu, spēles, un operas, kas iedvesmo un iepriecināt, un protams, nozvejas ride ar Saglabāt vilcienu tur nokļūt!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “5 Slaveni teātri Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)