Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/02/2021)

Pirmkārt, tur būs bezmaksas vilcieni līdz 30,000 pusaudži šovasar. Brīvo biļešu skaits var pat palielināties atkarībā no pieprasījuma. ES papildus paziņoja, ka tā būs piedāvājums pieejams pusaudžiem vecumā 18 un jaunāki. Sakarā ar vairākām bezmaksas vilciena biļetes, izmaksas ES var pārsniegt 12 miljoni mārciņu.

 

bezmaksas vilcieni
ES piedāvā bezmaksas vilcienu šovasar.

 

Kāpēc atdot bezmaksas vilcieni biļetes?

In 1972 dzelzceļa stacijas Eiropā bija pilna ar jauniešiem vasarā. jo lidojumi joprojām bija ļoti dārgi, šajā laikā, $38 par vilcienu caurlaides Eiropā likās pievilcīgs. Turklāt, nakts vilcieni, kas, ka izmitināšanas bija ļoti pieņemamām cenām. Arī, vilcienu caurlaides iekļauti visi Rietumeiropa. In 1998 vilcienu caurlaides, kas līdz tam bija pieejami tikai personām ar 26 bija vecuma ierobežojums noņemts. Interrailing vairs nebija tik populārs, valstis sāka uzskaitīt savas cenas tūristiem, kuri izmanto viņu vilcienu pakalpojumus. Turklāt, lētāki lidojumi pēc tam kļuva pieejams būtībā atstājot starpsliedēm par dārgu un neefektīvu veids, kā ceļot Eiropā. Tagad Eiropas Parlaments ir izlēmis, ka vēlas atjaunot interrailing kā populāru iespēju pusaudžiem, un ir piešķīris 12 miljoni mārciņas par projektu.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Kā pieteikties bezmaksas vilcieniem

Lai pieteiktos kādā no bezmaksas biļetes, jums ir nepieciešams, lai iesniegtu savu pieteikumu uz Eiropas Jaunatnes portāls jūnijā. Žūrija tam piešķirs 15,000 bezmaksas vilciena biļetes. Kamēr otrais kopums 15,000 biļetes ir plānota beigās būs atkarīga no budžeta un atsauksmes no pirmā 15,000 dalībnieki. Precīzi datumi iesniegšanai būs no 12. līdz jūnijam jūnijā 26. Jums ir tiesības pieteikties biļeti, ja jums būs 18 gadu vecumu 1. jūlijā. 1900 Šo bezmaksas vilcienu biļetes tiks piešķirta britu pretendentiem. tāpat, Francija un Vācija saņems arī 1900 biļetes. Savukārt, Īrijas pieteikumu saņems tikai 140 biļetes.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Prāga Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Best lietojumprogrammas

Lai varētu uzskatīt vienu no labākajiem pieteikumiem bezmaksas vilcienu, jums ir nepieciešams, lai pierādītu šādus;

Pirmkārt, savu motivāciju apmeklēt vismaz vienu Eiropas kultūras mantojuma objektu. Turklāt, Jums būs nepieciešams, lai atbildētu uz viktorīnu par Eiropas kultūras mantojuma vietas. Viktorīnā tiks iekļauti arī jautājumi par jauniešu un Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Turklāt, Jums būs nepieciešams, lai izteikt vēlmi kļūt par DiscoverEU vēstnieks. Šī vēlme ir jāiekļauj pārskata savu ceļošanas pieredzi un padarīt jūsu fotogrāfijas pieejams DiscoverEU jubilejas fotoizstādes Eiropas Parlamentā.

Lionas lidosta uz Nicas vilcieniem

Parīzes uz Nicas Vilcieni

Avignon uz Nicas Vilcieni

Marseļas uz Nicas Trains

 

Rezervējiet lētāko pieejamo vilciena biļetes ar mums

Jo mēs zinām, jūs meklējat par labāko cenu, tādēļ, ja Jums nav iegūt bezmaksas vilcieni biļetes, esam nodrošinājuši ātru meklētājprogrammu, lai atrastu lētas vilciena biļetes ātri. Mēs vēlamies, lai jūs ceļot vairāk un maksāt mazāk. Pirkuma vilcienu biļetes, izmantojot vairākas maksājumu iespējas, tostarp kredītkartes, PayPal, un Alipajs. Vai jūs meklējat skaista ainava, labs ēdiens, romantiskie ceļojumi vai kāda cita iemesla dēļ ceļot uz Eiropu, mēs varam nodrošināt jūs ar labāko biļeti.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)