Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/12/2021)

Solo brauciena plānošana var būt drudžains pat pieredzējušam ceļotājam, it īpaši attiecībā uz pareizā apmeklējamā galamērķa izvēli un pareizajām aktivitātēm, kurās piedalīties, atrodoties tur. Bet pats galvenais, jo jūs vēlaties to izmantot pēc iespējas labāk sevis atklāšanai.

Atrodoties vienatnē uz ceļa, jūs varat jebkurā laikā apmeklēt, kur vien vēlaties, nepiekrītot kāda cita grafikam. Arī, jūs varat izaicināt sevi vairāk, atrodoties pilnīgi svešu cilvēku vidū, kas vairo jūsu pārliecību, un protams, pašizaugsme.

Tas ir teikts, vai jūsu pašatklāsmes braucienam ir padomā galamērķis?? Šis raksts izceļ 7 no jautrākajām vietām, kur apmeklēt solo.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Apmeklējamās vietas jūsu pašatklāsmes ceļojumā: Austrālija

Austrālija ir sapņu galamērķis lielākajai daļai ūdenslīdēju tās dēļ bezgalīgas niršanas iespējas gan amatieriem, gan pieredzējušiem ūdenslīdējiem. Un pat tad, ja neesat gatavs nirt, jums būs labs laiks, lai atklātu daudzos slēptos dārgumus, ko valsts piedāvā. Austrālijā dzīvo arī visvairāk izmirušās jeb apdraudētās dzīvnieku sugas, tāpēc jums būs reta iespēja mijiedarboties ar miljoniem gadu vecām fosilijām tuvumā.

Bet neviens no minētajiem faktiem nav galvenaisdēls, kāpēc mēs Austrāliju esam ierindojuši kā galveno ceļotāju ceļojuma galamērķi. Galvenie iemesli ir valsts mūžīgais miers, uzticams sabiedriskais transports, un lētas izmitināšanas iespējas. Austrālijā jūs būsiet ļoti drošs.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Self-Discovery Trip to Australia

 

2. Taizeme

Kultūra šeit ir bagāta, un ēdiens ir garšīgs, tāpēc jums būs daudz ar pārtiku un kultūru saistītu lietu, ko izpētīt un mācīties no vietējiem iedzīvotājiem, ja jums vispār būs laiks ietaupīt. Naktsmītnes un transports šeit ir ļoti pieņemami, nemaz nerunājot par to, cik pieejams Bangkoka ir no visiem pasaules malām. Un, ja jūsu prāts ir noraizējies vai satraukts, jūs vienmēr varat iegriezties templī vai meditācijas centrā un meditēt.

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Briseli ar vilcienu

Amsterdama uz Briseli ar vilcienu

Parīze uz Briseli ar vilcienu

 

Solo trip to Thailand

 

3. Apmeklējamās vietas jūsu pašatklāsmes ceļojumā: Anglija

Pāris gadus atpakaļ, Londona bija pasaules populārākā pilsēta, ko apmeklē solo tūristi. Tikai ar to jums vajadzētu pateikt, ka šī ir droša vieta, kur atrasties, ja jums nav uzņēmuma. Bekingemas pils šobrīd ir vislielākā atrakcija solo ceļotājiem, bet tas nav vienīgais Londonā. Ja vēlaties ierobežotajā laikā apskatīt visvairāk apskates objektu, vienkārši pievienojies Londonai bezmaksas pastaigu ekskursija kad nākamreiz apmeklēsiet pilsētu.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Visit The Big Ben in London on your solo trip

 

4. Jaunzēlande

Vai jums patīk braukt vienatnē lielos attālumos? Daudzi vienīgie ceļotāji mīl Jaunzēlandi par braukšanas iespējas tas tos saskaņo. Viss, kas jums nepieciešams, ir iznomāt kemperi vai parastu automašīnu un doties uz vietu, kur jūs ved. Tas ir skaista valsts izpētīt. Arī vietējie iedzīvotāji ir ļoti laipni un izpalīdzīgi, kad vien vēlaties saņemt palīdzību.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

Self discovery trip to New Zealand

 

5. Apmeklējamās vietas jūsu pašatklāsmes ceļojumā: Peru

Gandrīz katra jaunā vieta, kurā apmeklējat, ir īpaša konkrētu iemeslu dēļ, bet Peru ir viena no valstīm, kas vienkārši izceļas. Šī vieta ir pārsteigusi tik daudzus cilvēkus ar dabas skaistumiem un dārgumiem, ka cilvēki nevar vienkārši iegūt pietiekami daudz no tā. Tās bagāta vēsture, kalni, un tradicionālā kultūra, kas ir interesanti katram apmeklētājam. Tādējādi, piedzīvot visus savus nacionālos dārgumus, dodieties ekskursijā Peru, un iepazīties ar valsti.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

 

6. ASV

ASV ir daudzveidīga, tāpēc jūs nekad nejutīsities nevietā neatkarīgi no tā, no kurienes nākat. Valsts ir arī ļoti plaša, un tai ir viss nepieciešamais, lai tā būtu kalni, parki, savvaļas dzīvnieki, vai pludmales. Runājot par pludmalēm, nākamreiz, kad būsiet ASV, jums jāapmeklē Florida un jāpeld baltās smiltīs. Turklāt, Disney varētu būt ideāls galamērķis jūsu pašizaugsmes ceļojumam, jo ​​tas jūs aizvedīs atmiņā par bērnību, un mazliet rūgteni saldas nostalģijas nekad nevienu nesāpēja. Un, ja jums ir nepieciešams klusais laiks vienatnē, jūs vienmēr varat palikt a brīvdienu noma prom no pūļiem.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

New York is a perfect destination for solo travelers

 

7. Apmeklējamās vietas jūsu pašatklāsmes ceļojumā: Japāna

Japāna tehnoloģiju ziņā ir jūdzes priekšā citām valstīm. Ja esat tehnoloģiju futūrists vai investors, izpētot šīs pilsētas biznesa iespējas, jūs noteikti uzmundrināsiet. Valsts ir arī mājvieta skaisti tempļi, augstas klases viesnīcas, un restorāni, kā arī Āzijas labākie slēptie dabas dārgumi. Kas vēl, šeit esošās efektīvās transporta sistēmas padarīs jūsu ceļojumu jautru un bez problēmām. Ja esat mūzikas mīļotājs, jūs varat paņemt līdzi savu klēpjdatoru un savu mūzikas veidošanas programmatūra ļaut, lai iedvesma tevi piemeklētu, un, iespējams, radītu jaukas skaņas, kas simbolizē tavus vientuļos ceļojumus.

Minhene uz Zalcburgu ar vilcienu

Vīne uz Zalcburgu ar vilcienu

Grāca uz Zalcburgu ar vilcienu

Linca uz Zalcburgu ar vilcienu

 

Self discovery trip in Japan

8. Malaizija

Malaizijā ir daudz ko darīt un iemācīties, bet interesantākais fakts par šo Dienvidaustrumāzijas valsti ir tas, ka lielāks iedzīvotāju skaits runā angliski. Tas nozīmē, ka, ceļojot šeit, jūs gandrīz nemaldīsities. Valstī ir pludmales, kalni, niršanas vietas, un viss, kas jums nepieciešams, lai atpūstos un pats izbaudītu dzīvi.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

Traveling solo to Malaysia

 

Noslēgumā

Mugursomas un ceļošana pa vienām dienām kļūst populāra to elastības dēļ. Jūs rīkojaties pareizi. Vienkārši atcerieties, ka jūsu izmitināšanai ir pietiekams budžets, ēdiens, un transporta vajadzībām, jo ​​jums ir jābūt pašpaļāvīgam, ja vēlaties izbaudīt sevis atklāšanas ceļojumus.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot savas jautrās vietas, kuras apmeklēt, izmantojot savu pašatklāsmes braucienu ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “Jautras vietas, ko apmeklēt jūsu pašatklāsmes ceļojumā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Ffun-places-visit-self-discovery-trip%2F– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)