Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/02/2022)

transportēšana, katrā formā, ir jebkuras valsts un tās ekonomikas mugurkauls. Tas notika tikai caur ceļiem, dzelzceļš, un gaiss, ka mēs spējām savienot pasauli tādā veidā, ka tā kļuva daudz mazāka, nekā patiesībā ir. Tādējādi, kad mēs skatāmies uz nozīmīgākajām nozarēm visā pasaulē, pārvadājumi ir vieni no aktīvākajiem, pastāvīgi mainoties, lai uzlabotu mūsu nākotni.

Jaunākās tendences ceļojumu un transporta nozarē ir virzītas uz videi draudzīgāku iespēju radīšanu. Ļoti vajadzīgs gājiens mūsu vides saglabāšanai, Tādējādi jaunievedumi transporta jomā jau darbojas pēc šī principa. Tomēr, šie sasniegumi pārkāpj arī robežas tam, kā mēs ceļojam pagājušajā gadsimtā. Un to darot, viņi ved mūs uz ceļojuma nākotni, kas būs ātrāka, drošāku, un burtiski ārpus šīs pasaules.

 

Ceļojumu nākotne: Kosmosa tūrisms

Kosmoss visilgāko laiku ir bijis cilvēces gala robeža. Tomēr, kopš mēs uz mēness uzkāpām pirms gadu desmitiem, nav bijis kaut kas būtisks, kas satrauktu plašo sabiedrību. Tagad gan, notiek nepārtrauktas sacensības cilvēku nogādāšanai kosmosā, atpūtai. Nākamā lielā lieta ir kosmosa tūrisms, un lai arī tas varētu būt dārgs un ekskluzīvs, tas ir liels solis pretī nākotnei, kas visdrīzāk ietvers kolonizēt Marsu vai izveidojot apdzīvojamas kosmosa stacijas, kur simtiem cilvēku var dzīvot kopā. Tomēr, kamēr zinātnieki varētu būt spēruši soli pareizajā virzienā, mums, iespējams, nāksies gaidīt dažas paaudzes, pirms tiks parādīts kāds būtisks pamanāms progress.

Biļetes uz Diseldorfu uz Minheni

Drēzdene uz Minheni biļetes

Parīze uz Minheni biļetes

Bonnas uz Minheni biļetes

 

The Future Of Travel

 

Ceļojumu un transporta nozare: Bez vadītāja automašīnas

Pajautājiet jebkurai personai par savu ideju par pārvadāšanu nākotnē, un viņi, visticamāk, piemin automašīnas bez vadītājiem. Visā pasaulē jau ir vilcieni, kas darbojas pēc šī principa. Turklāt, visilgāk, zinātnieki un nozares vadītāji strādāja pie tā, lai padarītu ceļus drošākus, iekļaujot tehnoloģijas mūsu ikdienā braukšanas pieredze. Automašīnas bez autovadītājiem ir vērts gaidīt, jo tas daudzos veidos revolūciju nozarē. No tā, ka būtu vairāk videi draudzīgs ceļu satiksmes drošībai, cilvēki varēs nobraukt lielākus attālumus, neradot grūtības stundām ilgi braukt.

Amsterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Londonu uz Parīzi

Roterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Briseli uz Parīzi

 

Ceļojumu nākotne: Vilcieni

Viens no vecākajiem sabiedriskā transporta formas apkārt, vilcieniem joprojām ir sava vieta mūsu nākotnē. Pārsteidzoši, iespējams, vairāk nekā jebkad agrāk. Pat ja tiek radītas jaunas tehnoloģijas, lai dzelzceļa sistēmas būtu drošākas, ātrāk, un ērtāk, proporcionāli palielināsies šādas sistēmas pamatvajadzība. Vilcieni jau ir kaut kas no sociālā ekvalaizera, jo ļoti bagāti bieži brauc līdzās nabadzīgākajiem strādniekiem, bet pasaules iedzīvotāju straujā pieauguma dēļ, īpaši rūpnieciski attīstītajās valstīs, efektīvām un pieejamām vilcienu sistēmām būs izšķiroša nozīme satiksmes sastrēgumu novēršanā. Tam būs arī liela ietekme uz vidi, jo vilcieni varēs efektīvi darboties ar tīru enerģiju, vienlaikus no ceļa vedot neskaitāmas ar gāzi smagas automašīnas un lowering earth’s CO2 emissions.

Minhene uz Cīrihi biļetes

Biļetes uz Berlīni uz Cīrihi

Bāzeles uz Cīrihes biļetes

Biļetes uz Vīni uz Cīrihi

 

sbb train

 

Hipercilpa

Hyperloop tiek aprakstīts kā "pirmais jaunais lielākais transporta veids Austrālijā 100 gados. ” Tas ietver pārvietošanos ar virsskaņas ātrumu caurulē, viena mērķa savienošana ar citu. Iespējams, ka Hyperloop var izmantot gan kravas, gan cilvēku pārvadāšanai. Tomēr, kaut arī mīklainais Elons Musks ir šīs tehnoloģijas priekšgalā, dažas valstis ir skeptiski vērtē Hyperloop and if it really is worth investing money in. tomēr, ceļošana, izmantojot šo jauno transporta veidu, ir tuvāk realitātei, nekā mēs gaidījām, ar testiem un cauruļu konstruēšanu, kas jau notiek Kalifornijā un, iespējams, Eiropā drīz.

Biļetes uz Hamburgu uz Kopenhāgenu

Biļetes uz Cīrihi uz Hamburgu

Hamburgas uz Berlīni biļetes

Roterdamas uz Hamburgu biļetes

 

 

Virtuālā realitāte

Šis ir īpaši paredzēts ceļotāju krēsliem, kuriem patīk apmeklēt jaunas vietas, bet labprātāk to dara no savām mājām. Kamēr VR jau ir kļuvis komerciāls, pietiekami drīz, mēs redzēsim integrāciju starp VR, IR, un AR, kas noved pie pieredzes, kas ir pēc iespējas tuvāk reālajai dzīvei. No septiņu pasaules brīnumu apmeklēšanas līdz niršanai Lielajā Barjerrifā, šī jaunā tehnoloģija palīdzēs cilvēkiem redzēt pasauli kā vēl nekad.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

Mēs labprāt palīdzēsim jums atrast labākās pieejamās biļešu iespējas. Pasūtiet savu vilciena biļeti Saglabāt vilcienu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Ceļojumu nākotne” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)