Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 01/04/2021)

Pāri pasaulei, izgāšanai ir ļoti atšķirīga ietekme un prakse, piemēram: Izgāšana Dienvidāfrikā ir nepieciešama, kā tas ir ASV. Paredzams, ka jūs atstāsit galu starp 15 un 25% Amerikā, un, ja jums tā nav, jūs, iespējams, ļoti labi dzenat pakaļ viesmīlim. Bet kā ir ar Eiropu? Daudzos rēķinos Eiropā būs iekļauti padomi, tomēr, tas dažādās valstīs ir atšķirīgs. Zinot īpašās atkritumu savākšanas prakses jūsu galamērķa valstī, izvairīsities no neskaidrībām un iespējamām negatīvām sajūtām. Tāpēc izlasiet galīgo ceļvedi izgāšanas jomā Eiropā!

  • Vilciens transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Lētākā vilciena biļešu vietne Pasaulē.

 

Galīgais ceļvedis Eiropā pēc servisa

Tipogrāfija Eiropā parasti atšķiras atkarībā no tā, kāda veida pakalpojumus jūs saņemat. Piemēram, būtu sagaidāms, ka jūs nominēsit viesmīli piecu zvaigžņu restorānā uz cita pamata serverim aiz letes. Bārmeņi dažos gadījumos negaidīs dzeramnaudu, kur taksometru vadītāji. Izmantojot savu rīcības brīvību, un dāsnums vienmēr ir labs veids, kā izlemt par pareizo padomu. Arī, lielākajā daļā vietu jums ir jānorāda nauda skaidrā naudā, tāpēc visu laiku ņemiet līdzi dažas eiro banknotes.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

Tipping In Europe restaurants

 

Iegāšana Restorāni

Jebkurā situācijā, kad ēdieni vai dzērieni tiek nogādāti pie galda, parasti ir nepieciešams padoms. Summa ir atkarīga no tā, kāda veida pusdienas jūs baudāt. Eiropā standarta procedūra atkritumu izgāšanai ir tāda, ka rēķina summai jāatstāj viena vai divu eiro rēķini, ja tiek pasūtīta dzērienu kārta, bet netiek pasūtīts ēdiens. Pilnas maltītes apsēdinātā vidē ir atšķirīgas. Šajā gadījumā, ar dažiem eiro vienai personai parasti pietiek. Pieczvaigžņu restorāni visā Eiropā parasti iekļauj dzeramnaudu savā rēķinā. Pārliecinieties par to, jo nav jāatstāj papildu dzeramnauda, ​​ja vien jums patiešām nepatika jūsu pakalpojumi. Lai sniegtu labu servisu, dažreiz ir nepieciešams papildu padoms, tāpēc šajos gadījumos, jūs varat iet visu ceļu līdz 15%.

Amsterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Londonu uz Parīzi

Roterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Briseli uz Parīzi

 

Krogi

Lielākā daļa krodziņu vai bāru visā kontinentā negaida padomus. Bārmeņiem tiek maksāta alga, un, lai gan dažas monētas, kas atrodas stikla burkā, visticamāk tiks novērtētas, tas nav nepieciešams. ja jūs darāt padomu, atkal atcerieties lietot tikai skaidru naudu, banknotes vai monētas. Ja atrodaties vaļīgā situācijā, šeit ir 5 Best bāri ar dzīvo mūziku Eiropā.

Biļetes uz Briseli uz Amsterdamu

Biļetes uz Londonu uz Amsterdamu

Berlīnes uz Amsterdamu biļetes

Parīze uz Amsterdamu biļetes

 

 

Stilisti un Spa’s

Daudzi cilvēki vēlas iegūt svaigu, jaunu frizūru, vai relaksējoša masāža kamēr brīvdienās. Par laimi jūs atradīsit spa un stilistus visā Eiropā, bieži gandrīz katrā pilsētā. Izgāšana, abos gadījumos, parasti ir apmēram desmit procenti. Ja esat neticami apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs varat iet tikpat augstu kā 15%.

Biļetes uz Nirnbergu uz Prāgu

Minhene uz Prāgu biļetes

Biļetes no Berlīnes uz Prāgu

Vīnes uz Prāgu biļetes

 

Stylists And Spa's

 

Viesnīcas

Viesnīcām ir bieža vaicāšana, ja runa ir par izgāšanas cenu Eiropā. Kā īkšķa likums, vienmēr būtu jāievēro vienas eiro pamatnostādnes. Tas būtībā norāda, ka jūs atstājat vienu eiro padomos par pakalpojumu. Ja zvanītājs vai nesējs pārvadā jūsu somas, tad pietiek ar vienu eiro par maisu. Par mājas uzkopšanu jāsaņem eiro dienā. Konsjerža norādi var izdarīt pēc saviem ieskatiem, bet tam vajadzētu būt atkarīgam no saņemtā pakalpojuma līmeņa. Ja viņi ir gājuši pāri un pārsniedz, iespējams, jūsu uzturēšanās paliek neaizmirstama un patīkama, tad der padoms no pieciem līdz desmit eiro vai pat vairāk.

Frankfurtes uz Berlīni biļetes

Biļetes uz Leipcigu uz Berlīni

Hanover uz Berlīni biļetes

Hamburgas uz Berlīni biļetes

 

Ko ieteikt taksometriem Un Transports

Taksometri un Ubers ir daļa no pārvietošanās pa Eiropu. Izvēloties, ko ieteikt, vislabāk ir atcerēties, kā tiek maksāts autovadītājam. parasti, tomēr, piemērots ir divu eiro gals īsam taksometram vai Uber braucienam. Tādas lietotnes kā Uber ļauj jums norādīt draiveri elektroniski, kamēr taksometriem, kas tiek aprēķināti, būs nepieciešama nauda. Tipping Eiropā ceļojuma laikā ir tas pats, kas tipping bāros vai restorānos. Paturiet prātā, ka tas ne vienmēr ir nepieciešams, bet bieži novērtēts. Rezervējiet vilciena biļetes lai jūsu Eiropas ceļojums ir vienkāršāk un viegli, izmantojot vislētāko vilcienu biļešu vietni pasaulē.

Milāna uz Venēciju biļetes

Biļetes uz Padoju uz Venēciju

Biļetes uz Boloņu uz Venēciju

Romas uz Venēciju biļetes

 

Ultimate Guide To Tipping In Europe

 

Galīgais ceļvedis Eiropā pēc valstīm

Lielākā daļa valstu ievēro tās pašas vispārējās pamatnostādnes, kad runa ir par atkritumu izgāšanu Eiropā. Protams, vienmēr vajadzētu izpētiet paredzēto galamērķi pirms ceļojuma, lai pārliecinātos, ka esat pilnībā informēts. Vilciens ceļojumu bieži vien var aizvest jūs caur vairākām valstīm vienlaikus, tāpēc vienmēr ir noderīgi būt pārliecinātiem, ko tieši darīt katrā no tiem. Dažas valstis noteikumu ziņā izceļas no kolēģiem, tomēr.

Islande un Skandināvija

Neatkarīgi no tā, vai tas ir viņu vikingu pirmsākumi vai vienkārši vienkārša pieklājība, šīs valstis dod priekšroku tam, lai jūs nemaz neteiktu dzeramnaudu. Lielākajai daļai restorānu un pakalpojumu rēķina tiks iekļauts dzeramnauda. Joprojām ir pareizi noapaļot rēķinu līdz tuvākajam eiro, nevis dzeramnauda vai nu ar skaidru naudu, vai ar kredītkarti.

 

Grieķija un Kipra

Grieķi visu dara nedaudz savādāk, un izgāšana nav izņēmums. Lielākiem rēķiniem nepieciešami mazāki padomi un mazākiem rēķiniem nepieciešami lielāki padomi.

 

Austrija

Atstājiet vismaz a 5% gals, naudā serveriem, pat ja rēķinā ir iekļauta dzeramnauda. Skaidra nauda vienmēr ir karalis lielākajā daļā Eiropas valstu, un Austrija neatšķiras.

Biļetes uz Zalcburgu uz Vīni

Minhene uz Vīni biļetes

Grāca uz Vīni biļetes

Prāgas uz Vīni biļetes

 

Ko padomu dot Īrijā un Skotijā

Pazīstams ar savu draudzīgumu, abas šīs tautas laimīgi nēsās jūsu somas. Pārdošana bagāžas nesējiem nav būtiska, un parasti nav gaidāms. Būt žēlīgam un pieklājīgi pateikt paldies ir, tomēr, gaidāms. Ja nākotnē vēlaties saņemt to pašu pakalpojumu no sava portera, noteikti atzīstiet viņus pozitīvi.

 

Tipping In Europe bars

 

Ko dzert Eiropā – Lielbritānija

Daudzi briti ir mēģinājuši tūristiem izskaidrot, ka uzkopšanas uzkopšana tiešām nav vajadzīga. Kad runa ir par izgāšanu Eiropā, šis ir viens no stingrākajiem noteikumiem. Neatstājiet dzeramnaudu viesnīcas numuriņā, tas, visticamāk, tiks nogādāts reģistratūrā kā pazaudēts nauda. Bārmeņi arī negaida padomus, un to nogāšanu var saraustīt. Jebkādiem līdzekļiem, esi draudzīgs un atzīsti savu bārmeni. Ievietojiet pāris monētas gala burkā, ja tāda ir. Ja nē, drīzāk atstājiet galu no vienādojuma.

Amsterdamas uz Londonu biļetes

Parīze uz Londonu biļetes

Berlīnes uz Londonu biļetes

Biļetes uz Briseli uz Londonu

 

Visa informācija par izgāztuvi Eiropā

Labākais padoms izgāšanai Eiropā ir mājasdarbu veikšana. Lasiet visu par valsti, vai valstīm, kuras plānojat apmeklēt. atcerieties, ka braucieni ar vilcienu bieži ved cauri daudzām valstīm ka jūs varētu apstāties plkst. Vienmēr atnesiet skaidru naudu, abas monētas, un dažas piezīmes skaidrā naudā. Ja neesat pārliecināts par politiku, ievērojiet restorānu noteikumu par desmit procentiem, un viena eiro noteikums visam pārējam.

 

atcerēties, Mēs mīlam jūs izglītot par ceļošanu, tāpēc, kad ir īstais laiks un jūs nolemjat ceļot, atcerieties, ka vilciena ceļojumi ir mūsu specialitāte, un izvēlieties Saglabāt vilcienu, mēs labprāt palīdzētu jums izbaudīt savu ceļojumu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Galīgais ceļvedis Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-tipping-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)