Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/10/2021)

Itālija ir viena no populārākajiem tūristu galamērķi pasaulē. Cilvēki dodas uz valsti, par fantastisku ēdienu, kultūra, un bagāta vēsture. Patiesībā, Jums nav pat apmeklēt lielākos pilsētas izjust šarmu Itālijā. Labs piemērs ir tas ir vilinošu piekrastes Itālijas Rivjērā zināms kā Piecas zemes. Tas ir populārs galamērķis cilvēkiem, kas vēlas baudīt Vidusjūras piekrasti un atvienojiet no stresa mūsdienu dzīves ritmā. Lai gan ir daudz izolētu pilsētām un ciemiem uz krastiem Itālijā, pilsētām Cinque Terre ir līdz šim populārākais. Sakarā ar interesi šajā fantastisks galamērķis, Saglabāt vilcienu ir salikti kopā ātri rokasgrāmatu par to, kā redzēt Cinque Terre ar vilcienu.

 

Kāpēc braukt ar vilcienu?

Daudzi tūristi, kuri nav apmeklējuši Cinque Terre varētu brīnīties, kāpēc vilciens ir labākais risinājums. Īri automašīnu un braukšanas šim mierīgā reģionā izklausās labāk, pa labi? nepareizi. Lai saprastu, kāpēc tas nav iespējams, tas ir svarīgi zināt, kas veido Cinque Terre. Cinque Terre galvenokārt sastāv no piecām zvejniekciemu, līdz ar to nosaukumu (pieci zemes). Šie ciemi ir Vernazza, Korniglija, Manarola, Riomadžore, un Monterosso al Mare. Viņi bija sākotnēji pieci pilis ar sīkiem kopienu ap tām. Lai izdzīvotu, šie ciemi piedalījās zvejošanu un lauksaimniecību. Ciemi bija, vēl nesen, savienots ar pārgājienu takas un bija pieejams tikai pa dzelzceļu vai jūras.

Šie ciemi vairs nav atsevišķi, jo tie bija pirms gadiem. Tomēr, tie joprojām saglabā tālvadības sajūta, ka daudziem patīk. Ceļi ir vadošie daži no ciematiem tagad, bet tie ir ļoti šaurs, un var būt bīstams ceļojums tiem, kuri ir jauni, ceļiem. Ja jūs sasniedzat ciematus ar auto, Jūs nevarēsiet ceļot starp tām ar auto. Lai izvairītos no briesmām un neērtības, vislabāk ir apmeklēt ciemus ar ērtākais transporta sistēmas vilcienu.

 

Ko jūs varat sagaidīt no Cinque Terre Train Line?

Cinque Terre vilcienu līnija ir sešas pieturas. Šo apstāšanos rīkojums ir La Spezia (centrālais transporta mezgls jomā), Riomadžore, Manarola, Korniglija, Vernazza, Monterosso, un tad beidzot Levanto. Šie braucieni ir salīdzinoši īss un neņem ka daudz laika. Ceļojums no La Spezia uz Riomaggiore aizņem apmēram 10 protokols. Par braucieniem starp Cinque Terre pilsētām ir aptuveni 5 minūtes katra. Šie vilcieni iet caur tumšo tuneļiem, kas datējami ar 1870. Tā ir aizraujoša pieredze iet cauri tumsā, un tad pēkšņi redzēt spilgtumu un apdullināšanu viedokli Vidusjūras.

Šie vilcieni nav tik izplatīta kā varētu gaidīt, ņemot vērā īso attālumu starp galamērķiem. Tie parasti sākas tad, kad katru stundu, bet tas var mainīties no laika uz laiku. Tomēr, vienmēr vislabāk ir lūgt papildu informācija par ceļošanu pērkot biļeti. Papildus zinot grafika un braukšanas laiku šajā vilcienu maršruts, tas ir svarīgi, lai pārbaudītu savus biļetes. Ir validācijas iekārtas uz vilcienu platformām, ko var izmantot. Viss, kas jums jādara, ir slaidu šauro galu biļetes slotā mazo dzelteno mašīnu un gaidīt, lai dzirdēt zīmogs.

Arriving Cinque Terre by Train

 

1. Quick Guide Lai Cinque Terre ar vilcienu: Riomadžore

Riomadžore būs vai nu pirmais pieturas (ja jūs vada no La Spezia) vai piektais stop (ja jūs vada no Levanto). Tomēr, tas, visticamāk, būs pirmais pieturas daudziem Cinque Terre apmeklētāju, jo tas ir ātrākais veids, kā tur nokļūt. Riomaggiore ir lielākais no pieciem ciematiem, un tas ir neoficiāls galvaspilsēta kopš galvenais parka birojs ir tur. Ēkas ir uzrāpušies visam uz stāvas gravas, visu ceļu uz tiny ostas. Par pīlings pasteļa mājas aina ir gleznaina un paliks jūsu atmiņā uz visiem laikiem. Tas ir fantastisks skats redzēt saulrieta, un tas ir obligāti jāredz pāri, kuri vēlas dalīties īpašā brīdī.

La Spezia uz Riomaggiore Vilcieni

Florence uz Riomaggiore Vilcieni

Modena uz Riomaggiore Vilcieni

Livorno uz Riomaggiore Vilcieni

Riomaggiore Italy

 

2. Manarola

Manarola ir petit ciems, kas, šķiet, lai noplūdes lejup Cinque Terre piekrasti no pirmā acu uzmetiena. Ilūzija par kaskādes krāsainas ēkas ir skaists skats. Tas ir ideāls maisījums Itālijas kultūras un izturīgs dabu. Kad jūs uzņemt ar skaistu skatu, Jūs varat izpētīt ciemu. Manarola ir niecīga osta, kas piedāvā laivu rampu un peldēšanas caurumu. Tas ir lieliska vieta, peldēties un nodarboties ar kādu klints niršana. Reizē ar ostu ir vairākas zvejas laivas, kas pieder pie iedzīvotāju Manarola. Par ķeršanai un ēdot zivis tradīcija joprojām ir dzīva un plaukstoša ciematā.

La Spezia uz Manarola Vilcieni

Riomaggiore uz Manarola Vilcieni

Sarzana uz Manarola Vilcieni

Levanto uz Manarola Vilcieni

Manarola to Cinque Terre by Train

 

3. Quick Guide Lai Cinque Terre ar vilcienu: Korniglija

Katram no pieciem ciematiem piemīt zināms šarms. Corniglia ir īpašs, jo tas nav uz krastmalu. Tomēr, ko tai trūkst pludmales, tas ir vairāk nekā veido, lai ar savu unikālo skaistumu. Korniglija jūtas nomaļāka nekā citi ciemati. Tomēr, tā piedāvā vairāk atvieglinātas un vietējo atmosfēru. Ciemats ir bieži aizmirst par saviem grūtiem takas. Atšķirībā no citiem ciemiem, ko var sasniegt ar laivu, Korniglija ir ieslēgta pauguru virsotne un tam nav piekļuves jūrai. Vienīgais veids, kā sasniegt to, ir pārgājienā Cinque Terre ceļu vai to brauc ar vilcienu. Tomēr, tas ir svarīgi atzīmēt, ka vilciens nesaudzēs jums jebkura fiziska piepūle. Jums joprojām būs nepieciešams staigāt dažas kāpnēm, lai sasniegtu ciemata centru un redzēt visu maz Village piedāvā.

Korniglijai ir a fantastisks skats kas ļauj jums redzēt lielāko daļu apkārtējo kalnu un milzīgo okeānu. Ar ciematā Belvedere ir lieliska vieta, kur doties un baudīt skaistumu Cinque Terre. Kad jūs to izdarītu, jūs varat baudīt garšu ciems piedāvājumus, no apbrīnojamo pesto gardu vīnu. Corniglia ir bagāta vēsture padarīt vīnu, un, ja jums ir paveicies, lai draudzīgi izturēties vietējiem, jūs varētu garša un uzzināt par viņu vīnu.

La Spezia uz Corniglia Vilcieni

Florence uz Corniglia Vilcieni

Manarola uz Corniglia Vilcieni

Levant uz Corniglia Vilcieni

 

 

4. Vernazza

Vernazza tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām ciematiem ne tikai Cinque Terre, bet visa valsts Itālijas. Tas ir, protams, crowning dārgakmens Cinque Terre, kas padara daudz iemīlēties ar brauciena. Tas ir vairāk elegants un tradicionālo noskaņu, ka citi ciemati neveikšanu. Apvienojiet to ar izcilu ēdienu un brīnišķīgām apskates vietām, un jums vietu, kas garantē otro vizīti. Pārliecinieties, lai apmeklētu Doria pili kad Vernazza. Tā satur viena no pēdējām sākotnējiem torņiem, kas aizsargā cilvēkus no ciema desmitiem gadu atpakaļ.

Corniglia uz Vernazza Vilcieni

Florence uz Vernazza Vilcieni

Bologna uz Vernazza Vilcieni

Riomaggiore uz Vernazza Vilcieni

Vernazza Coast

 

5. Quick Guide Lai Cinque Terre ar vilcienu: Monterosso al Mare

Monterosso al Mare, ir neapšaubāmi visvairāk tūristu un kūrorta līdzīgu pilsētas Cinque Terre. Tā ir automašīnas, viesnīcas, un oļu pludmales, kas lieliski piemērotas tūristiem. Ja jūs vēlaties apmeklēt šo apbrīnojamo daļa no Itālijas, bet dod daudz modernu sajūtas, tad Monterosso ir priekš jums. Monterosso ir promenāde, kas ir ideāli piemērots vakara pastaigas, un vēl labāk, viņi ir smalkas pusdienas, kas ļaus ikvienam baudīt jūras veltes.

Roma Tivoli Vilcieni

Tivoli uz Romas Vilcieni

Perugia Tivoli Vilcieni

Orvieto Tivoli Vilcieni

Monterosso Al Mare Sea

 

Kā jūs redzat, Cinque Terre ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem, kas vēlas piedzīvot unikālu itāļu pieredzi. Tas ir piecas unikālas ciemus, kas sola neaizmirstamu pieredzi. Grāmatu biļeti jūsu Train un ļaut sev izbaudīt piedzīvojumu, kas ir atšķirībā no jebkura cita.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Īsā rokasgrāmata: Kā Travel Cinque Terre ar vilcienu” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-cinque-terre-train/?lang=lv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)