Lasīšanas laiks: 11 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 01/04/2021)

Francija jau sen ir iecienīta un viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Eiropā. Ņemot vērā, ka tā ir lielākā valsts Rietumeiropā, ir jēga ceļot ar vilcienu. Francijas valdība ir ieguldījusi ātrgaitas līnijas (Liels zelta līnijas ātrums TGV) un ātrgaitas vilcieni (Liels vilciens TGV zelts Speed ​​Train). Ir vairāk nekā 1056 jūdzes (1700 km) ar īpašu ātrgaitas līnijas, kā arī tūkstošiem jūdžu no galvenajām un mazāku līnijām. Gandrīz visa valsts ir pieejams, izmantojot Francijas dzelzceļu. Francijas vilcieni ir efektīvs, ātrs, un saņems jums, kur jūs vēlaties doties valstī, kā arī, vai no jebkuras kaimiņvalsts. Ja jūs esat pirmo reizi ceļotājs Francijā, labākais veids, kā iegūt apkārt, izmantojot vilcienu ceļot ir caur rūpīgu ceļojumu plānošanu. Tomēr, dzelzceļa tīkls var būt nedaudz mulsinoši, jo īpaši, ja jums nav runāt vai lasīt franču. Lai palīdzētu jums saprast vilcienu sistēmu Francijā, mēs esam izveidojuši pilnīgu ceļvedi ceļot visā Francijā ar vilcienu.

Šajā rokasgrāmatā, Jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina, lai izveidotu savu personīgo ceļojuma plānu. Mēs arī sniegt informāciju par dažādiem dzelzceļa uzņēmumiem, kas darbojas Francijā un vilcienu veidus. Mēs sniegsim Jums vērtīgus padomus par pērkot biļetes par zemāko cenu, navigācijas dzelzceļu sistēmas, priekšrocības dzelzceļa caurlaides, un kļūst ap France no Parīzes. Turpiniet lasīt The Complete Guide ceļot Francija ar vilcienu, lai atklātu, kā ceļot uz Franciju ar vilcienu.

 

Kā nopirkt vilciena biļetes francijā

Kur es varu nopirkt vilciena biļetes par manu braucienu uz Franciju?

Ir vairāki vienkārši un ērti metodes vai tīmekļa vietnes, pērkot franču vilciena biļetes. Tie ir diezgan viegli izmantot, bet daudzi no viņiem nāk ar savām quirks un dīvainībām, kas mums ir nepieciešams norādīt.

 

Saglabāt Vilciens ir uzņēmums, kas digitalizēti un revolūciju dzelzceļa biļešu. Apmeklēt viņu mājas lapā, salīdzināt vilcienu biļešu cenas, izvēlēties dzelzceļa līniju, un tips sēdekļa vēlaties. Jūs varat maksāt ar kredītkarti vai pat Bitcoin. Gadījumā, ja vilciena biļeti cena nokrītas, platforma ļaus jums zināt, un palīdzēt jums apmainīt to par zemāku cenu.

 

Wvistu piekļūšana oficiālajai tīmekļa vietnei franču dzelzceļš, jūs, visticamāk, iegūt novirzīts uz RailEurope.com, kas ir oficiālais Ziemeļamerikas partneris Francijas dzelzceļa. Tomēr, Jūs ne vienmēr atrast lētāko tarifus dzelzceļa Eiropā. tāpēc, Jums vienmēr jāpievērš uzmanība tam, ka vietnē Save A Train ir lētākās vilciena cenas.

 

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Jauki Marseļas Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Automated machines to Buy Train Tickets in France

 

Pie dzelzceļa stacijas

Ir divi veidi, kā iegādāties franču vilcienu biļetes stacijā - no biļešu logu un pie tirdzniecības automātu. Angļu-skaļruņi varat iegādāties tos vai nu ceļu, bet, ja jūsu angļu valoda nav tik laba, un nevar sazināties ar personu, pie biļešu kase labi, tirdzniecības automāta ir jūsu labākais. Tas ir viegli orientēties, un jūs pat varat mainīt savas valodas iestatījumus. Pērkot biļetes no tirdzniecības automāta prasa Chip & PIN kredītkarti.

 

Kā man vajadzētu savākt savu tiešsaistes biļeti?

Ir vairākas metodes, vācot biļetes:

 • Pick up stacijā. Lai savāktu savas biļetes stacijā, Jūs varat izmantot rezervēšanas informācijas numurs vai kredītkartes (tas pats, kuru izmantojāt, lai iegādātos biļetes).
 • Print-at-home biļetes. Pēc tam, kad saņem elektroniskās biļetes, Jūs varat izdrukāt tos un parādīt tos vilciena vadītājam, kurš pārbauda biļetes.
 • Elektroniskās biļetes. Ja jūs nevēlaties, lai izdrukātu biļetes, Jūs varat lejupielādēt tos savā tālrunī vai planšetdatorā. Jūs varat vienkārši parādīt diriģents biļeti, izmantojot savu tālruni vai planšetdatora ekrānā.
 • nosūtītie biļetes. Daži piedāvā iespēju sūtīt jums biļetes pa pastu. Tomēr, tas ir ļoti lēns process, un tāpēc, nav ieteicams variants.

 

Vai man vajadzētu nopirkt vilciena biļetes iepriekš?

Tas var būt mulsinoši zināt, kas vilcienu biļetes var iegādāties jebkurā laikā un kas būtu nopircis iepriekš, jo ir vairāki veidi, vilcienu un dažādās vilciena pakalpojumus.

Reģionālie / vietējie vilcieni. Reģionālie un vietējie vilcieni savienot piepilsētas un apgabalus. RER un Transilien connect piepilsētas Parīze, kamēr PIEDERĒT vilcieni (Vilciens Reģionālā Expres) ir reģionālas vilcieni, kas savieno reģionālos centrus ar mazākām pilsētām. Jums nav nopirkt reģionālo un vietējo vilcienu biļetes iepriekš, vienkārši tos iegādāties tieši pirms izlidošanas.

 • Intercite vilcieni (IC). Intercites vilciens ir ātrvilciens, kas nav ceļot uz ātrgaitas līnijām un savieno pilsētas, kā arī īsākus attālumus. Jūs varat iegādāties IC biļetes iepriekš, lai iegūtu atlaidi.
 • Ātrgaitas vilcieni (TGV). TGV vilcieni ir ātrākie vilcieni Francijā, un biļetes tiem ir pieejami pirkšanai 90 dienas iepriekš. Par to cenas turpinās pieaugt, jo izbraukšanas datumu pieejas, tā grāmata tos agri par zemāko cenu. Biļete iegādāta 90 dienas iepriekš varētu izmaksāt € 30. Bet, ja tu būtu iegādāties viņiem dažas dienas pirms izlidošanas, biļetes cena varētu būt tikpat augsta kā € 100.
 • Starptautiskie vilcieni. Tie paši noteikumi attiecībā uz pirmstermiņa rezervēšanas attiecas uz starptautiskajiem vilcieniem, jo ​​tie ir arī ātrgaitas vilcieni.

 

Kādi ir ieguvumi no dzelzceļa biļete biļešu?

Ir plašs dzelzceļa caurlaides biļetes jūs varat izmantot, lai ceļot visā Francijā ar vilcienu. Dažas no tām ļauj jums ceļot laikā Francijā un citās Eiropas valstīs, un tad ir dzelzceļa caurlaides, kas ir tikai un vienīgi ceļošanai Franciju. Atšķirībā no regulāras vilciena biļetes, dzelzceļa biļete biļetes nāk ar dažiem priekšrocības:

 • elastīgums. Ar dzelzceļa caurlaides biļetes, jūs saņemsiet neierobežotu vilciens ceļot. Dodieties uz staciju, kad vēlaties, apzīmogots dzelzceļa caurlaidi dzelzceļa stacijas birojā un saņemt uz nākamo pieejamo vilcienu.
 • Atlaides. Dzelzceļa biļetes parasti nāk ar ieslēgumi atlaides atrakcijas, padarot tos lieliska iespēja budžeta ceļotāji. Tie var būt milzīgs naudas taupīšana, kas ir galvenais iemesls, cilvēki pirkuma dzelzceļa caurlaides. Pēdējā minūte vilcienu biļetes var būt dārgi, ja jums nav pasūtīt tos iepriekš.
 • ērtība. Jums nav jāuztraucas par pērkot biļeti katru reizi, kad vēlaties veikt vilcienu, bet jums jābūt elastīgam, jo ​​jums nebūs vietas katrā vilcienā, kuru vēlaties.

 

Kura dzelzceļa caurlaides biļetes man vajadzētu iegādāties?

Pērkot dzelzceļa caurlaides biļeti, Jūs varat izvēlēties starp France Valsts Pass un Vairāku valstu caurlaide (EURAIL Global Pass).

Par France Valsts Pass ir jūsu labākais bet, ja jums ir tikai ceļo Francijā, jo tā nodrošina neierobežotu ceļot uz valsts dzelzceļa tīklu (ieskaitot starppilsētu, PIEDERĒT, TGC, uc). Jūs varat izvēlēties vai nu 1 uz 8 dienas ceļojumu mēneša laikā, kā arī jāizvēlas starp pirmās un otrās klases. A sēdeklis rezervēšana ir nepieciešama papildus dzelzceļa caurlaide ceļošanai uz ātrgaitas vilcieniem. Ar šo caurlaide, Jūs arī saņemt atlaides uz dažādiem autobusiem, prāmji, kruīzi, viesnīcas, muzeji, un citas atrakcijas.

Par EURAIL Global Pass ir labāks variants, ja jūs arī plānojat ceļojumu uz kaimiņvalstīm. Šī multi-valsts caurlaide nodrošina neierobežotu ceļojumu uz 31 dažādās valstīs Eiropā (tostarp Francijā). Ar EURAIL caurlaides, nav nekādu ierobežojumu, cik reizes jūs varat nozvejas vilcienu. Izvēlieties vai nu 3, 5, vai 7 dienas ceļojumu viena mēneša laikā, vai 10-15 dienas ceļojumu divu mēnešu laikā. Atcerieties, veikt rezervācijas pirms izlidošanas.

Lielākā daļa dzelzceļa caurlaides, papīra, un jums būs nepieciešams, lai rakstītu datumu izbraukšanas pirms pirmā brauciena katru dienu. Seat rezervāciju ātrgaitas vilcienu Jums izmaksās no € 10 līdz € 20 par vietu, savukārt starptautiskie ceļojumu rezervāciju svārstās no € 35 līdz € 89 uz vienu vietu (atkarībā no galamērķa).

Svarīga piezīme: Rail Pass ir tikai laba cenas naudu, ja jūs apmācīt ceļot vairāk nekā 14 dienas, ja ceļojat mazāk par punktu vilciena biļetēm, piemēram, Save A Train piedāvājumi piedāvā labāku cenu par jūsu naudu.

Marseļa uz Liona Vilciena laiki

Parīze uz Lionu Vilciena laiki

Lyon uz Parīzi Vilcieni

Lyon Avignon Vilcieni

 

 

Kā lietot Vilcienu biļetes francijā?

Par reģionālo un vietējo vilcienu, Jums var būt nepieciešams ceļot ar fizisku biļeti. Iet uz validācijas lodziņu pirms izlidošanas, lai pārbaudītu, vai "zīmogs" biļeti. Ja jums nav apstiprināt, pirms izlidošanas, pagaidiet diriģents apzīmogot to, atrodoties vilcienā. Nav sēdekļu rezervāciju reģionālo un vietējo vilcienu, tik vienkārši sēdēt jebkur.

Uz ātrgaitas vilcienu, ir īpašs laiks, uzdrukāts uz biļetes, un biļete ir derīga tikai šajā noteiktu laiku. Nav nepieciešams, lai pārbaudītu biļetes, jo jums ir sēdvietu rezervēšana. Pārliecinieties, ka jums atrast pareizo automašīnu un sēdeklis (numuri ir rakstīts vai uzdrukāts uz biļetes).

Parīzes uz Rouen Vilcieni

Rouen uz Parīzi Vilcieni

Parīze uz Calais Vilcieni

Rouen uz Calais Vilcieni

paper train tickets

 

Getting Around Francijā no Parīzes

Kad tūristi nāk uz Franciju, lielākā daļa no tām Parīzi padara par sākumpunktu vilcienu braucieniem valsts iekšienē. Uzsākot Parīzē, jūs varat sasniegt gandrīz jebkuru galamērķi valstī. Šie ir daži no galvenajiem galamērķiem pasniegtas no Parīzes dzelzceļa stacijās.

 • Gare d'Austerlitz vai Austerlitz dzelzceļa stacija – bordo vīns, Limoža, Puatjē, Tulūza, Biarica, Ekskursijas, un rietumu Spānija.
 • Montparnase dzelzceļa stacija vai Monparnasas stacija Visi TGVs uz Franciju rietumu (Renna, Nante, Brest, Bretaņa)
 • Ziemeļu stacija Northeast Francija, Valensīna, Maz, Kalē; Brisele, Ķelne, un Amsterdama (Thalys); Londona (Eurostar).
 • Lionas stacijaFrancijas dienvidos. Monpeljē, Dižona, Liona, Kāna, Bezansona, Marseļa, jauks. Mulhouse Austrumos Francijā. Katalonija (Žirona, Barselona), Itālija, un Šveice (Ženēva, Cīrihe).
 • Saint Lazare dzelzceļa stacija vai Gare St. Lazare – Havra, Ruāna, Caen, Šerbūra.
 • East Station pediņš. Reims, Metz, Strasbūra, Luksemburga, un Vācija.

La Rochelle uz Nantes Vilcieni

Toulouse La Rochelle Vilcieni

Bordo La Rochelle Vilcieni

Paris La Rochelle Vilcieni

 

Best padomi Travel Francijā ar vilcienu

Mēs nodrošinām Jūs ar sarakstu ar lielu padomus, kas padarīs jūsu vilciens ceļot Francijā ērtāku un patīkamāku.

 • Ierašanās agri pie dzelzceļa stacijas. Esi pārliecināts, ka pie dzelzceļa stacijas vismaz 20 minūtes pirms izlidošanas, vai pat agrāk, ja jūs ceļojat no milzīgiem dzelzceļa stacijās, piemēram, Gare du Nord Parīzē. Par tūristu, kurš nerunā franciski, nekas sliktāks nekā ierodas tikai dažas minūtes pirms izlidošanas bez mazākās nojausmas par to, kur iet. Ierodoties pietiekami agri jums dos laiku, lai pārbaudītu Sākumpunkts padomei informāciju par staciju, noteikt, kuras platforma jūsu vilciens atstāj, un atrast pareizo platformu.
 • Nekad atstāt savu bagāžu bez uzraudzības. Jūs varētu vēlēties, lai iet uz tuvējo veikalu pēc nelielām uzkodām vai ūdens. Ja jūs nolemjat, lai staigāt apkārt, neatstājiet savu maisiņu bez uzraudzības, pat uz sekundi. pretējā gadījumā, jūs riskējat ar savu bagāžu nozagts pieredzējuši zagļiem. Galvenās dzelzceļa stacijas Francijā (Ieskaitot Paris Gare du Nord, Parīzes Lionas dzelzceļa stacija, un tā ir Parīzes Austerlicas stacija) ir pa kreisi bagāžas glabātuve, dažādu izmēru. Pirms ievadāt skapīša zona, gaidīt, lai jūsu somas X-rayed. Iekāpjot, izvietot savu bagāžu jūsu redzi, nevis uz īpašu bagāžas telpas.
 • Pack kādu ēdienu. Pasažieriem ir atļauts ņemt līdzi savu ēdienu un dzērienu vilcienos, kas ir liels tālsatiksmes vilcienu braucieniem. Daži vilcieni ir kafejnīca uz kuģa, un lielākā daļa no tiem ir ratiņiem grozs, kas nāk apkārt. diemžēl, ratiņiem ne vienmēr nāk, un kafejnīca var tikt slēgts. Pārtikas un dzērienu uz klāja ir arī dārgākas. Uz Ietaupi NAUDU, pack sev pikniku ar savu iecienītāko ēdienu pirms katra brauciena. Ir dažādi veikalos vairumā dzelzceļa stacijās, kur var iegādāties pārtiku un dzērienus.
 • Lejupielādēt rail plānotājs lietotni savā tālrunī. Ir virkne dzelzceļa plānotājam lietotnes var instalēt un izmantot, lai padarītu jūsu vilciens dodas ērtāk. Mūsu raksts satur visu info un vilcienu grafikus Eiropas vilcieniem, un daži progr, nav nepieciešams interneta pieslēgums. Ar dzelzceļa plānotājs lietotni, Jūs vienmēr zināt, vai jūsu vilciens būs par vēlu (un cik ilgi) vai uz laiku, kā arī kuru platforma tas ieradīsies / atkāpties. In lielākās pilsētas piemēram, Parīze, nav viens “galvenais” stacija, un tas ir viegli sajaukt vienu staciju citu. Ar labo lietotni, jums būs pārliecināti, ka jūs izkāpiet pareizajā stacijā.
 • bagāža. Kad runa ir par bagāžu, Jūs varat dot tik daudz, cik jūs varat veikt, jo nav nekādu svara ierobežojumu. Jūs varat uzglabāt jūsu somas virszemes, aiz sēdekļa, vai arī bagāžas plaukts savā automašīnā.
 • Pirmās klases un otrās klases biļetes. Starp pirmās klases un otrās klases automašīnām nav lielas atšķirības. Tomēr, tas ir klusāka pirmajā klases, un sēdekļi ir mazliet lielāki. Otrās klases automašīnām ir arī pilnīgi apmierināti. Ir vērts pieminēt, ka pirmās klases biļetes maksā aptuveni 1,5x vairāk nekā otrās klases brauciena maksas.
 • Jūs nevarat atmaksāt lētas biļetes. Varbūt vienīgais negatīvie lētas biļetes, ir, ka viņi nevar mainīt vai atmaksāts.
 • Pašapkalpošanās iekārtas. Lietojot self-apkalpo biļešu automātu, Jūs varat izvēlēties angļu valodas opciju, tāpēc nav jāuztraucas, ja jums nav runāt franciski.
 • Uzskaites velosipēdu. Uz vietējiem un reģionālajiem vilcieniem, Jūs varat veikt velosipēdu ar jums bez maksas. TGVs un Starppilsētu nakts (nakti vilcieni) uz dažiem maršrutiem ļauj paņemt divriteni par nelielu samaksu (Parasti apmēram 10 €). Citās TGV vilcieniem, Jums būs, lai jūsu velosipēdu zip-up bike maisā.
 • Making savienojumiem. Gar brauciena, Jūsu ceļojums var pieprasīt, lai jūs mainītu vilcienu. Komutācijas vilcieni parasti ir ātri un viegli, tāpēc nav jāuztraucas, ja jums nav pietiekami daudz laika starp vilcieniem. Vilciens savienojums var ietvert pastaigas uz otru pusi no platformas vai otras puses dzelzceļa stacijas.
 • Zināt dzelzceļa staciju nosaukumus. Lielās pilsētās ir vairākas dzelzceļa stacijas, kas var radīt pārpratumus. Ja nevarat atcerēties savu vārdu, uzrakstiet tos uz papīra, saglabājiet tos savā tālrunī, vai izmantot dzelzceļa plānotājs lietotni.
 • Mind vilciena streiki. Francija ir zināms vilcienu streiku, un viņi vienmēr brīdina iedzīvotājus pirms došanās uz kādu. Kamēr daži vilcieni joprojām darbosies, streiki ir kaut pievērst uzmanību, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no lielas neērtības.
 • Izmantot Chip & PIN kredītkarti. Lai iegādātos biļeti uz automatizētu biļešu kiosks, Jums būs nepieciešams Chip & PIN kredītkarti, tāpēc pārliecinieties, ka jūs zināt savu PIN kodu, lai gan mēs to neiesakām, jo tas ir ļoti dārgi.

Parīzes uz Marseļas Vilcieni

Marseļas uz Parīzi Trains

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Marseļas uz Clermont Ferrand Vilcieni

 

Complete Guide To Travel In France By Train

Visas lielākās pilsētas Francijā ir savienotas ar TGV – ātrgaitas vilcienu tīkls ar vilcieniem, kas kursē ar ātrumu gandrīz 200 mph. Pie šiem ātrumiem, visi Francijas reģioni ir jūsu sasniegt.

 

Mēs veidojām šo rokasgrāmatu “Complete Guide Travel Francijā ar vilcienu” lai dotu jums spēcīgu izpratni par to, kā Francijas dzelzceļa sistēma darbojas un palīdzēt jums, ja jūs domājat par ņemot vilcienu, bet nezināt, ko darīt, vai kur sākt. Vai jums ir backpacking piedzīvojumu, komandējumā, vai ģimenes brīvdienas, mēs esam jūs nodrošinājuši, Saglabāt vilcienu ir vieta nopirkt vilciena biļetes.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Pilnīga rokasgrāmata, lai ceļotu Francijā ar vilcienu” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-france-train/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)