Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 10/09/2021)

Ceļošana valstī, vai pilsētas uz pilsētu, ir patiesi pārsteidzošs pieredzi un voyaging ar vilcienu, ir viena no labākajām metodēm, lai to paveiktu. Eiropas vilcienu tarifi ir balstīti galvenokārt uz nobraukto attālumu, tomēr, daudzi Eiropas dzelzceļa uzņēmumi tagad ir pārvietots uz dinamisku cenu sistēmu - tāpat aviobiļešu - kurā maksa var svārstīties atkarībā no pieprasījuma, ierobežojumi, vai cik agri iegādājaties. Vai Jūs plānojat doties uz Austriju, Beļģija, Lielbritānija, Francija, Vācija, vai Itālijā, maz pētījumu pirms jūsu brauciens ar vilcienu patiešām varētu palīdzēt stiept savu budžetu. Šeit ir top padomi ieslēgts Kā ietaupīt naudu par vilcienu biļešu cenas Jūsu ceļojuma laikā.

 

Grāmatu iepriekš

 

Skatīt šo ziņu Instagram

 

Ziņa, kuru kopīgoja Save A Train (@saveatrain)

 

Ja ir pieejama, iepriekš vilciena biļetes parasti iet uz pārdošanu 6 mēnešus pirms ceļošanas laiku. Tomēr, Rezervējot pat tikai pāris nedēļas pirms varēja vēl ietaupīt pietiekama naudas summa, lai netērētu jebkurā laikā!

Nirnberga uz Prāgas Vilcieni

Minhenes uz Prāgu Vilcieni

Berlin uz Prāgas Vilcieni

Vīnes uz Prāgu Vilcieni

 

Esiet elastīgi ar gada laikā vēlaties ceļot

Būt elastīgs, ja vēlaties ceļot bieži vien var izraisīt lielu ietaupījumu. Vilciena biļešu cenas pieaugs maksimuma laikā brīvdienu sezonu Dažās Eiropas valstīs. Tas parasti ir ap vasara mēnešiem, īpaši jūlijā un augustā.

Ja jums ir iespēja ceļot ārpus šiem mēnešiem, biļetes var būt daudz lētāk pirkt. Arī, brīvdienu laiki, piemēram Ziemassvētki un Lieldienas, ir pīķa laiks - pārbaudiet, kad skolas brīvdienas ir uz un mēģināt izvairīties no šīs.

Milāna uz Venēcijas Vilcieni

Padujas uz Venēciju Vilcieni

Bologna uz Venēcijas Vilcieni

Romas uz Venēciju Vilcieni

 

 

Rebook savu biļeti – ietaupīt naudu par vilcienu biļešu cenas

Vai jūs kādreiz esat rezervējis vilciena biļeti tikai, lai redzētu, ka cena samazinājās drīz pēc veicāt pirkumu? Vilciena biļešu cenas mēdz svārstīties – bieži vien tajā pašā dienā. Atkarībā no uzņēmuma atcelšanas politiku, jūs parasti vajadzētu būt iespējai atcelt un atkārtoti rezervēt vilcienu par zemāku maksu, ja rīkojas saskaņā 24 stundas jūsu sākotnējās iegādes.

Bordo Biarritz Vilcieni

Parīzes uz Biarritz Vilcieni

Lyon uz Biarritz Vilcieni

Marseļas uz Biarritz Trains

 

 

Skatīt šo ziņu Instagram

 

Ziņa, kuru kopīgoja Save A Train (@saveatrain)

Daži vilcienu uzņēmumi ir elastīgāki nekā citiem ar to atcelšanas laika periodā. Dažos gadījumos, Jūs varat atcelt savu biļeti ārpus 24 stundu logā. Ir svarīgi, lai pārbaudītu sava mobilo sakaru operatora mājas lapā, lai izlasītu up par savu politiku pirms iegādes citu biļeti. Pārliecinieties, lai saglabātu piesardzība pret jaunām vilcienu cenām un ietaupīt naudu, atkārtotas rezervēšanas biļeti par zemāku likmi.

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Biarritz Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

Izmantojiet atlaides – Kā ietaupīt naudu par vilcienu biļešu cenas

daži Eiropas vilcienu maršruti piedāvā ievērojamas atlaides bērniem, studenti, un senioru ceļotāji. Bērniem vecumā no 3-11 parasti iegūtu labu procentuālo off, bet bērniem, kas jaunāki par 3 parasti ceļo bez maksas. Studenti un augstākā līmeņa atlaides var būt pieejamas atkarībā no vilcieniem un galamērķi esat ceļo uz. Ir svarīgi, lai jūsu students vai vecāko karti jums visu laiku, ja jūs iegādājaties atlaidi biļeti.

Ir daudz pazeminātām cenām pieejama visā dažādām Eiropas dzelzceļa tīklu. Pārliecinieties, lai vienmēr jāsaglabā piesardzība pret jaunākajiem atlaides, sekojot mūsu Facebook un Twitter lapas.

 

Domāšanas veikt vilcienu uz savu iecienītāko Eiropas pilsētu? Iet uz Mūsu mājas lapa saveatrain.com lai pārbaudītu visas mūsu ekskluzīvas cenas un sāktu plānot savu nākamo piedzīvojumu!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)