Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 10/09/2021)

Interrailing padomus un ceļo uz budžetu ir iespējams, ja jūs plānojat savu ceļojumu uzmanīgi. Izmaksas vilciena biļetes, naktsmītnes, ēdiens, un izklaide ievērojami atšķiras starp valstīm Eiropā, bet ir daudzi veidi, kā baudīt zemo izmaksu ceļojums. Par laimi, ar dažiem sagatavošanu, dzelzceļa pārvadājumi Eiropā nav izmaksas gandrīz tikpat daudz, kā jūs varētu domāt! Lai palīdzētu jums plānot ideāls ceļojumu pa Eiropu, mēs esam salikti kopā ērts virzīt uz interrailing padomi - Kā InterRail visā Eiropā par budžetu.

 

Interrailing padomus Nr. 1 – Plānojiet savu maršrutu un salīdzināt vilcienu biļešu cenas

Pārliecinieties, lai plānotu savas Eiropas interrailing maršruts un salīdzināt izmaksas atšķiras vilcienu biļešu cenas. Naudas taupīšana ir galvenā mūsu Interrailing padomu sastāvdaļa, un, lai to izdarītu, jums vajadzētu ceļot ārpus sezonas. Brauciet lētāko nedēļas dienas ir pārāk. Jūs ietaupīsiet sev daudz naudas un dodge baros ceļotājiem. Tas ļaus jums ceļot par daļu no tā, kas parasti maksātu pīķa laikā. Salīdziniet mūsu vietnes izmaksas un sāciet plānot un noteikt cenas brauciens ar vilcienu.

 

Interrailing padomi - Kā InterRail ap Eiropu par budžetu

Saglabāt naktsmītnes, veicot nakts vilcienu

Jebkurā Eiropas ceļot ar vilcienu piedzīvojumu, viens no lielākajiem izdevumu ir naktsmītnes. To, kur gulēt pa nakti izvēle lielā mērā ir atkarīgs no jūsu budžeta un pieredzes veidu jūs meklējat. Nakts vilcieni ir labs risinājums tērēt mazāk naudas par izmitināšanu. Nav papildu maksa ceļot uz nakts vilcienu, un jūs arī palielināt savu laiku, ceļojot, kamēr jūs gulēt. Ja jūs ceļojat no Milānas uz Parīze vai Venēcija uz Parīzi ar Thello Vilcieni ir efektīvs un ērts veids, lai sasniegtu savu galamērķis. Ceļošana nakts vilcienā ir viens no lieliskajiem padomiem, kas nodrošina savstarpēju sazināšanos, jo tas ir fantastisks veids, kā palielināt savu budžetu brauciena laikā!

Milāna uz Parīzi Vilcieni

Milāna uz Venēcijas Vilcieni

Venēcija uz Parīzi Vilcieni

 

 

Izmantojiet bezmaksas pilsētas ievērojamākajām vietām,

Dažās pilsētās, Jūs varat apmeklēt dažādus muzejus un atrakcijas par brīvu. Londona ir izņēmuma diapazons muzeju un atrakcijas, lai apmeklētu, pilnīgi bez maksas. Eiropas pilsētās, piemēram, Kopenhāgenā, reizi nedēļā tiek piedāvāta bezmaksas ieeja muzejos. Berlīne ir neticami un ir bezmaksas pastaigu ekskursija visiem pilsētas ievērojamākajām vietām.

Interrailing padomi - Kā InterRail ap Eiropu par budžetu

daudz citās pilsētās, piemēram, Amsterdamā katru gadu rīkojiet nakti, kurā visi muzeji bez maksas atver durvis sabiedrībai. Jūsu budžets nav jābūt liels, lai izpētītu šos neticami pilsētām. Pārliecinieties, lai ņemtu priekšrocība no visiem šiem brīnišķīgi bezmaksas atrakcijas.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Amsterdamas uz Berlīni Vilcieni

Berlin uz Kopenhāgenas Vilcieni

 

Ēd kur vietējie darīt – Starpsliežu padomi

Eiropas pilsētas var būt dārga ēst, jo īpaši, ja jums ir saspringta budžeta. Centieties izvairīties no maltītes restorānos atrodas galvenajās tūrisma zonās. Tie ir restorāni, kas ir dārgāki un bieži ēdiena kvalitāte ir mazāk nekā vietās tālāk no. Mēģiniet iet ārā no galvenajām tūrisma zonās un ēst starp vietējie par garšīgu ēdienu, kas ir puse no cenas.

 

Domājot par interrailing Eiropu? Izmantojiet mūsu Interrailing padomus un doties uz Saglabājiet vilcienu tiešsaistē lai pārbaudītu visas mūsu ekskluzīvas cenas un sāktu plānot savu nākamo piedzīvojumu. Ir daudz pazeminātām cenām pieejama visā dažādām Eiropas dzelzceļa tīklu. Pārliecinieties, ka meklējat jaunākās atlaides, ievērojot mūsu Facebook un Twitter arī lapas.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)