Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/03/2020)

Ceļošana var būt terapeitisks dažiem; bet pats varētu novest pie daudz fobijas par citiem. Cilvēki, kuriem patīk ceļot, iespējams, pat skatīsies uz viņu vilciens sēdeklis rezervēšana ceļa un nodrošinātu, ka tie ceļo.

 

 

Kas ir Siderodromophobia?

Lielākā daļa ceļotāju meklēt internetā par savu vilciena sēdvietu rezervāciju; kamēr citi dod priekšroku tikai iet ar plūsmas, un būs viņu vilciens sēdeklis rezervēšana darīts, kā un kad nepieciešams, atkarībā no tā, kur viņi dodas uz nākamo. Ir arī fobijas, kas saistīti ar vilcieniem, ka daži cilvēki cieš no. Bailes no vilcienu ir pazīstama kā Siderodromophobia. Siderodromophobia ir ļoti plašs jēdziens, kas aptver visas bailes vai fobijas, kas saistīti ar vilcienu. Cilvēku Galvenais veids, kas šo fobiju galvenokārt aptver ir bailes, ka cilvēki ir no kļūst avarēja vai nav kontroles. Izņemot šo, ir arī citas bažas, ka get izraisīja tad, kad cilvēki ir vilcienā. Tur būs bažas, ka dīgļu fobiju, sociālās fobijas vai pat claustrophobia.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

 

Siderodromofobija: Simptomi

Siderodromophobia atrodas dažādos fobijas. Tālāk, atkarībā no tā, cik smaga nosacījums ir. Tur varētu būt simptomi, piemēram, sirdsklauves, svīšana, kratīšana vai kuņģa-zarnu trakta simptomi. Dažiem cilvēkiem, nosacījumi var sākties pat ilgi pirms Vilciena brauciens sākas. Tas galvenokārt nodarbojas ar to, ko mēs zinām, kā priekšlaicīgs trauksme. Iepriekšējs trauksmi var izraisīt sliktāks problēmas nekā pati faktiskā fobiju. Lielāko daļu laika cēloņi bailes ir saistītas ar negatīvu pieredzi, ka persona ir saskāries, kas ir kaut kas saistītas ar vilcienu. Ir nepieciešams, lai saprastu, šeit, ka negatīvā pieredze kas ir saistīts ar jūsu prātā, nav obligāti jābūt kaut kas ir noticis ar jums. Tas varētu būt kaut kas, kas varētu būt noticis ar citu personu, vai kaut ko, ka mēs varētu redzēt ap mums, vai nu personīgi, vai mediji.

Minhene Berlīnē Vilcieni

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Siderodromofobija: ārstēšana

Dienas beigās, tas nav svarīgi, ka bailes eksistē; ir svarīgi, kā jūs galā ar bailēm, un veikt pasākumus, lai atbrīvotos no bailēm, ka ir veikusi vietu jūsu dzīvē. No visām fobijas, Siderodromophobia vai vilciens fobiju ir ļoti viegli ārstējamas un rāda lielisku veiksmes likmes, ja apstrādāti. Lai atbrīvotos no fobiju, soļi, kurus nepieciešams veikt, ja, pirmkārt, strādāt, atbrīvojoties no jebkādām negatīvām domām, ciktāl tas vilcienu ir norūpējušies. Arī, būs nepieciešams individuāls ar fobiju strādāt maiņu viņa uzvedību kas saistītas ar vilcienu. Beigās, dienā tā kaut ko, kas ir izturīgs un to var labot, izmantojot atbilstošu aprūpi un ārstēšanu.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

 

Atstājiet savas bailes aiz un Pasūtīt Vilcieni biļetes no ietaupīt Train

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fknowing-siderodromophobia%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)