Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 04/11/2022)

Viens no populārākajiem maršrutiem ceļot Eiropā no Londonā uz Amsterdamu, ātrs ceļojums ar vairāk nekā 4 miljoni pasažieru padarot pārcelties katru gadu. Augstākais transporta veids ir vilciens, izmantojot Eurostar, ātrgaitas dzelzceļu, kas savieno divas Eiropas galvaspilsētām. Šis maršruts, kas atvērts 2018, joprojām ir laba izvēle tiem, kas vēlas ietaupīt naudu un baudīt ērtības, ka dzelzceļa ceļojot.

zemāk, varat atrast visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu jums pārvaldīt braucienu no Londonas uz Amsterdamu Eurostar.

Eurostar vilciens Times no Londonas uz Amsterdamu

Eurostar iet bieži, ar līdz 16 reisi dienā atkarībā no brīvdienām un nedēļas nogalēs. Pirmais vilciens no Londonas uz Amsterdamu jebkurā dienā atiet no Londonas Sv. Pancras plkst 07:16 un aizņem pavisam 3 stundas un 55 protokols, ierodas uz Amsterdamas Centrālajā at 12:11 (Amsterdamas centrālā ir dutch vārds Amsterdamas Centrālā stacija). Tas bieži vien ir viens no lētākajiem pieejamo biļešu, tāpēc, ja jūs neesat izvairās pieaug agri, jūs varat ietaupīt naudu un galvu pie rītausmā.

Maršruta laiki ir gandrīz nekad stunda, kas lapas jums daudz iespējas atiešanas laikiem. Pēdējais vilciens nakts atiet 17:16 un ierodas 22:11, kas ir tikai pietiekami daudz laika baudīt vēlu vakarā uzkodas Nīderlandes galvaspilsētā. Pārbaudiet mūsu vietni, kurā jūs varat atrast pogu, tiesības uz ekrāna, vai vienkārši noklikšķiniet SaveATrain.com, par visu Londonas - Amsterdamas Eurostar grafiku.

Londonas - Briseles vilciena cenas

Londonas - Parīzes vilciena cenas

Cenas uz Ženēvu uz Londonu

Londona uz Amsterdamu vilciena cenas

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Rezervācijas Jūsu biļeti Eurostar

Visās Eurostar vilciena biļetēs ir vismaz divi gabali bagāža un rokassomu. Ja jūs ceļojat ar diezgan lielu bagāžu, jūs varat arī izvēlēties biļeti, kas ļauj ienest vairāk priekšmetu. Lai gan budžeta aviosabiedrības var iekasēt mazāk par saviem sākotnējiem rezervācijām, maksa par bagāžu un sēdekļu izvēles maksājumus ātri saskaitīt, kas nozīmē, ka jūs galu galā maksāt vairāk par visai daudz mazāk.

Biļešu cenām uz šo Londonu uz Amsterdamas Eurostar braucienu mēdz daudz svārstīties, tāpēc mēs iesakām iegādāties biļetes, tiklīdz jūs varat. vispārīgi runājot, šīs biļetes iet uz pārdošanu trīs mēnešus iepriekš, lai gan atsevišķos gadījumos jūs varat atrast tos līdz sešiem mēnešiem pirms dienas ceļojuma. Ieteicams izmantot Saglabāt vilcienu pasaule vilcienu biļetes mājas atrast un rezervēt vilciena biļetes, kas automātiski meklē visus pieejamos krājumus, lai iegūtu jums iespējamo cenu, garantētas.

Amsterdamas uz Londonu vilciena cenas

Roterdamas uz Londonu vilciena cenas

Parīze uz Londonu vilciena cenas

Briseles - Londonas vilciena cenas

 

Cenu noteikšana un biļešu veidi Londonā uz Amsterdamu, izmantojot Eurostar vilcienu

Eurostar vilciens darbojas trīs klases kajītes, atkarībā no jūsu budžeta. Tiem vienkārši vēlas nokļūt no vienas vietas uz otru, otrās klases biļetes ir jūsu labākā iespēja. Tie, darījumu braucienu, var tā vietā priekšroku standarta Premier vai Business Premier biļeti, kas abi ļauj jums ar pirmās klases treneri sēdēt un sniegt maltīti brauciena laikā.

Kā mēs esam minēts iepriekš, cenas atšķiras atkarībā no jūsu ceļojuma datumiem, tāpēc vēlēsities rezervēt vilciena biļeti, tiklīdz būs pieejama. Ja jūs grāmatu pietiekami tālu iepriekš, jūs meklējat, lai samaksātu par 92 dolāru turp-atpakaļ, vai aptuveni 46 dolāru vienā virzienā. Gaida, līdz pēdējā minūtē var braukt cenas debesīm, ar izmaksām gandrīz dubultojot vēlāk jūs pērkat biļeti.

Paturiet prātā, ka no maija tālāk, tiešais vilciens no Amsterdamas centrālās stacijas uz Londonas St. Pancras sāks darboties, kas ietaupīt vairākas stundas brauciena laika uz jūsu atpakaļceļā. Arī sākot ir tiešie pakalpojumus Roterdamā. Šie pakalpojumi būs arī lētāk nekā pašreizējo cenu.

Fare veids ērtības ierobežojumi
Otrā klase
 • 2 gabalus bagāžas un vienu roku maisā iekļauts
 • Sēdeklis izvēle ir pieejama pēc rezervācijas
 • iegādāties pārtikas
Neatmaksājama. Pirms vilciena atiešanas, Jūs varat apmainīt savu biļeti. Maksu maiņa 40 Eiro un cena atšķirība attiecas. Ja jaunā biļete ir lētāks nekā oriģinālā biļete, cenu starpība netiks atgriezta.
Standarta Premier
 • 2 gabalus bagāžas un vienu roku maisā iekļauts
 • Jauninātās sēdekļiem ir vairāk vietas kājām un premium pieredzi
 • Gaismas maltīti un dzērienus, tiks pasniegtas jūsu sēdekļa
Neatmaksājama. Pirms vilciena atiešanas, Jūs varat apmainīt savu biļeti. Maksu maiņa 50 Eiro un cena atšķirība attiecas. Ja jaunā biļete ir lētāks nekā oriģinālā biļete, cenu starpība netiks atgriezta.
Bizness Premier
 • 3 gabalus bagāžas un vienu roku maisā iekļauts
 • Jauninātās sēdekļiem ir vairāk vietas kājām un premium pieredzi
 • Chef izstrādāta maltītes un šampanieti tiks pasniegtas jūsu sēdekļa
 • Piekļuve ekskluzīvu lounge pirms izlidošanas
 • Taksometru rezervēšanas pakalpojumi ir pieejami
 • Bezmaksas atcelšanu un neierobežotu apmaiņa līdz 60 dienu laikā pēc izbraukšanas visos maršrutos starp AK, Francija un Beļģija.
 • Bezmaksas atcelšanu un neierobežotu apmaiņa līdz izbraukšanas uz tiešo maršrutā starp Apvienoto Karalisti un Nīderlandi, plus bezmaksas apmaiņa par netiešu ceļu (Thalys / Eurostar caur Briseli) līdz izlidošanas.

Ir vērts atzīmēt, ka Eurostar nav pieejama tiem, kas tur dzelzceļa biļete, Tātad, ja jūs vēlaties veikt šo ceļojumu vilinošs un pieejamu, nopirkt vilciena biļeti iepriekš. Jūs varat atrast vilcieni biļetes internetā dažādās tīmekļa vietnēs, lai gan šajās vietnēs ir parādītas paaugstinātas Eurostar vilcienu biļešu cenas, salīdzinot ar Saglabājiet vilcienu mājas lapā.

Pēc tam, kad galvaspilsētā, Jūs varat savienot tālāk caur vairākiem dažādiem Amsterdamas vilcienu. Ātrgaitas vilcienu pakalpojumi tiek piedāvāti arī uz vairākās vietās visā kontinentā.

Brēmene uz Amsterdamu Vilciena cenas

Hannovere uz Amsterdamu Vilciena cenas

Bīlefelde uz Amsterdamu Vilciena cenas

Hamburga uz Amsterdamu Vilciena cenas

 

Eurostar vilcienā no Londonas uz Amsterdamu

Iekāpjot, kopējais ceļojuma laiks no Londonas uz Amsterdamu ar vilcienu ir aptuveni 3 stundas un 52 protokols. Apvienojumā ar savu pirmsatiešanas ierašanās, jūsu kopējo brauciena laiks būs apmēram 4.5 stundas.

Vilciens pats iezīmes standarta sēdvietu, kā arī tabulas, kas ļauj jums strādāt un ēst ar vieglumu. Tie mēdz pasūtīt agri, tomēr, tāpēc pārliecinieties, lai izvēlētos iepriekš, ja tas ir tas, ko vēlaties. Neatkarīgi no tā, kur jūs sēžat, jūs garantēta, ir labas vietas kājām un sveces, lai uzlādētu savu ierīces.

Kā jau iepriekš minēts, tur ir bezmaksas WiFi borta, lai jūs varētu sekot līdzi visiem jūsu e-pasta un sociālo mediju vajadzībām. Atkarībā no jūsu biļeti, Jūs varat arī doties uz pusdienu treneris, kur var atrast pārtiku, dzērieni un uzkodas. Ja jūs esat sēž pirmās klases kajītē, pārtikas nonāks tieši jūsu sēdekļa.

Ierašanās laikā, nav nepieciešams iet cauri pasu kontroli, lai gan pēc Brexit un noņemšana Lielbritānijā no ES šie pakalpojumi var mainīties. Noteikti pārbaudiet vietējos likumus, pirms jūs uzsākt savu braucienu.

Londonas - Antverpenes vilciena cenas

Londona uz Lille vilcienu cenas

Strasbūra - Londona vilciena cenas

Londonas - Roterdamas vilciena cenas

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Kāpēc Travel Eiropa ar vilcienu?

Protams, reālā jautājums ir, kāpēc tieši Eiropa ir labākā pieredze, izmantojot vilcienu ceļa – galu galā, Tas labi savienots kontinents viegli traversable ar lidmašīnu, auto, vai autobusu. Tomēr, ir dažas lietas tik romantiski kā savvaļas ainavu ārpus sava loga ar vilcienu braukt, un pirmo reizi ceļotājiem tur ir gandrīz nekas ērtāks nekā lēciena vilcienā tieši pirms tā atiešanas. Tas ir dziļi pretstatā Eiropas lidostām, Detalizētā reģistrēšanās laiks pārsniedz divas stundas, un jūs pavadīt papildu laiku un naudu braukā uz lidostu vietu.

Runājot par brauciena laika, Eiropa ir slavens ar savu ātrgaitas dzelzceļu, kas tālu pārspēj tās likvidāciju automaģistrālēm. Vilcieni visā kontinentā ir ātri un bieži vien tieši, kas nozīmē, ka mazāk laika svārstmigrāciju un vairāk laika, lai aplūkotu.

Dzelzceļa stacijas ir arī ieguvums ir labi atrodas, jo tie bieži vien ir būvēts iekšā pilsētas centrā. Tie parasti sniedz vairākas atiešanas reizes dienā uz tūkstošiem maršrutos, kas nozīmē, ka jums vienmēr ir iespēja ceļot.

beidzot, vilcienu biļetes iekļaujošāku, kas ļauj jums, lai bagāžas un izvēlēties savu vietas nemaksājot dūšīgs papildu maksu.

Tas viss nozīmē, ka, kamēr Eiropai ir daudzas iespējas ceļotājiem, nekas Beats labu veco vilcienu ceļu.

Frankfurtes uz Londonu vilcienu cenas

Minhenes - Londonas vilciena cenas

Moutiers uz Londonu vilcienu cenas

Marseļa uz Londonu vilcienu cenas

 

Rezervējiet biļetes, ietaupot vilcienu Londonai uz Amsterdamu, izmantojot vilcienu

Meklēt mūsu vietni rezervēt biļetes uz visiem Eiropas labākie galamērķi, ieskaitot Beļģija, Itālija, Šveice, un Apvienotā Karaliste (ieskaitot vilcienu no Londonas uz Amsterdamu ar Eurostar). Mūsu meklēšanas dzinējs ir paredzēts, lai Ietaupi NAUDU uz visām biļetēm un neietver rezervācijas maksu. Mēs atvieglosim jums nopirkt, pieņemot vairākus veidus, kā maksāt, ieskaitot kredītkartes, giropay, iDeal, un vēl daudz vairāk.

Tātad, neatkarīgi no jūsu iemesls ceļošanai, vai jūs esat ceļojumā vienatnē vai kopā ar citiem, veltiet dažas minūtes vilcienu biļešu meklēšanai vietnē Save a Train, kas piedāvā viszemākās cenas, garantētas.

 

Looking grāmatu? Ņem 3 minūtes un atrast biļeti savā Londonas Amsterdamas vilcienu braukt uz www.saveatrain.com . Aizpildiet datumu un laiku, ka jūs vēlētos ceļot, un mēs nodrošināsim jūs ar labāko cenu par jūsu braucienam.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)