Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/02/2022)

Ja senie tempļa akmeņi varētu runāt, viņi runātu par senajām civilizācijām, iebrukumi, kultūras, un mīlestība. Par 12 Lielākā daļa seno tempļu visā pasaulē ir labi saglabājušies un iespaidīgi ar skaistumu un statujām. No faraona tempļiem Ēģiptē līdz budistu un hinduistu tempļiem Dienvidaustrumāzijā, šie vecie tempļi ir vēsturiski dārgakmeņi.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Senākie tempļi visā pasaulē: Knosas pils

Bronzas laikmeta kulta vieta un politiskās dzīves centrs, Knosas pils ir viens no senākajiem tempļiem pasaulē. Knosas templis bija mīnojiešu civilizācijas centrs Krētā. Turklāt, senais templis ir viens no vislabāk saglabājušajiem tempļiem pasaulē.

gadā tika uzcelts pirmais Knosas templis 1900 BC uz kalna, bet viena no daudzajām zemestrīcēm Krētā to iznīcināja. Tomēr, uzreiz pēc tam tika uzcelts un vulkāna izvirdumā iznīcināts vēl viens templis. Tādējādi, Knosas templis, kas atrodas šodien, ir 3rd templis no 1375 BC. Knosas templis ir viens no populārākie vēstures dīču galamērķi ar tās leģendām relikvijās.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

The Oldest Temples In Greece: Palace of Knossos

2. Gobekli Tepe

Pirms Stounhendžas 6,000 gadiem, Tiek uzskatīts, ka Gobekli akmeņi Turcijas dienvidaustrumos ir pirmā tempļa relikvijas pasaulē. Par 11,000 gadus vecie Gobekli Tepes akmeņi bija kulta vieta kalnā.

Tomēr, reģionā nav atrasti apdzīvotas vietas atradumi, taču šī vieta bija daudzu nomadu mednieku un vācēju ceļojuma punkts. Tātad, Gobekli Tepe templis kalpoja kā svētnīca, ar reliģisku nozīmi.

Rimini uz Veronas Vilcieni

Roma uz Veronas Vilcieni

Florence Veronas Vilcieni

Vilcieni no Venēcijas uz Veronu

 

3. Senākie tempļi visā pasaulē: Hagara Čima

Izgatavots ar a 20 toņu megalīta akmens centrā, Hagar Qim templis ir viens no iespaidīgākajiem tempļiem pasaulē. Tādējādi, Hagar Qim ir arī tipisks templis no Maltas aizvēsturiskajiem laikiem.

Viena no Hagar Qim tempļa neparastākajām iezīmēm ir elipsveida caurums vienā no divām kamerām.. Pirmajā vasaras dienā, saules stari iziet cauri šai bedrei un izgaismo akmens bluķi. Jūs varat apmeklēt Hagar Qim savā ceļojumā uz Maltu, un apbrīnot vienu no 12 senākie tempļi pasaulē.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

4. Senie tempļi visā pasaulē: Seti templis

Īpaši labi saglabājies, Seti templis ir no deviņpadsmitās dinastijas. Seti templis ir Seti un viņa dēla Ramzesa II radītais. Tēvs sāka radīšanu, kamēr dēls pabeidza dekorācijas un pagalmus ap to.

Šodien, jūs varat apmeklēt Seti templi, uz dienas ceļojums no Kairas. Šeit jums vajadzētu pievērst uzmanību Abydos grafiti uz tempļa sienām.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

 

5. Senākie tempļi visā pasaulē: Hipogeja templis

Senākais pazemes templis pasaulē ir vislabāk saglabājies Hipogeja templis Maltā. Ievērojamais templis ir 6,000 gadus vecs, 3 līmeņu senais savstarpēji savienotu kameru templis.

Hipogeja templis vispirms bija pielūgsmes un lūgšanu vieta, bet vēlāk senais templis pārvērtās par apbedījumu vietu. Apmeklētāji var apbrīnot sarkanās gleznas uz sienām, vienīgās aizvēsturiskās gleznas Maltas salās. Papildus, jūs varat redzēt īpašos artefaktus, kas atrasti Valletas muzeja templī.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

6. Luksoras templis

Ejot cauri Luksoras tempļa kambariem, jūs atgriežaties simtiem gadu senā vēsturē. Katrs solis ved atpakaļ Ramzesa II laikmetā, un senās Ēģiptes reliģisko dzīvi.

Luksoras templim ir milzīga nozīme senās Ēģiptes reliģijā. Turklāt, tieši Luksoras templī Dievs Amons piedzīvoja atdzimšanu faraona ikgadējās kronēšanas laikā.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Luxor Temple

 

7. Senākie tempļi visā pasaulē: Stounhendža

Masīvais akmens aplis ir viens no vēstures pasaules lielākajiem noslēpumiem. Stounhendža lepojas Viltšīrā, Anglija. Tas piesaista simtiem apmeklētāju, lai to apbrīnotu. Vēstures un arheoloģijas eksperti uzskata, ka druīdi uzcēla Stounhendžu.

Stounhendžai aizvēsturiskos laikos varēja būt reliģiski mērķi. Viena no zīmēm ir akmeņu izkārtojums un fakts, ka piemineklis ir vērsts pret saullēktu. Lai gan joprojām nav skaidrs, kā šie milzu akmeņi tika nogādāti šajā konkrētajā Anglijas vietā, Stounhendža ir viens no populārākajiem tempļiem visā pasaulē.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Stonehenge

 

8. Džgantijas tempļi

Senā Džgantija Maltā izceļas starp 12 senākie tempļi visā pasaulē. Tas ir pateicoties tam, ka tas ir divu tempļu komplekss. Turklāt, Ggantija tempļi savu nosaukumu ieguvuši, pateicoties masīvajiem akmeņiem, kas tos uzcēla.

Turklāt, papildus apmeklējot vienu no lielākajiem tempļiem pasaulē, jūs varētu staigāt pa pasaulē vecāko akmens pieminekli.

Milāna uz Turīnas Vilcieni

Komo ezers ar Turīnas Vilcieni

Dženova uz Turīnas Vilcieni

Parma uz Turīnas Vilcieni

 

9. Senie tempļi visā pasaulē: Amadas templis

Ēģiptes tempļi ir slaveni visā pasaulē ar saviem izsmalcinātiem izmēriem, un dizains. Ēģiptes tempļi ir pazīstami kā skaistākie tempļi visā pasaulē. Pateicoties hieroglifiem un kokgriezumiem uz sienām, Amadas templis nav izņēmums skaistuma ziņā.

Mazais, tomēr iespaidīgajā Amadas templī ir izsmalcināti kokgriezumi uz sienām. Uzrakstiem ir nozīmīgi notikumi Ēģiptes vēsturē, piemēram, Lībijas iebrukums Ēģiptē. Tātad, ja vēlaties apmeklēt Nasera ezera vecākos tempļus, sakravā somas un dodies uz Nūbiju.

Basel Interlaken Vilcieni

Ženēva uz Zermatt Vilcieni

Bern uz Zermatt Vilcieni

Lucerne uz Zermatt Vilcieni

 

Ancient Temples Worldwide: Temple of Amada

 

10. Mundeshwari Devi templis, Bihar

Vecākais funkcionējošais hinduistu templis pasaulē, Mundeshwari templis atrodas Kaimurā. Mazs, bet iespaidīgs akmens grebumos, templis ir Kunga Šivas un Šakti simbols. Mundeshwari tempļa apmeklētāji var apbrīnot aizraujošos kokgriezumus no Gupta perioda un dzīvi atpakaļ 625 BC.

Skaistais templis atrodas Mundeshwari kalnā, kur atrastas daudzas citas nozīmīgas relikvijas. Ja jūs aizrauj ar hinduisma vēsturi, jums vajadzētu apmeklēt Mundeshwari templi. Jūs uzzināsit vairāk par Kunga Šivas un Šakti simboliku, kas dzīvo kopā vienā īpašā vietā.

Milāna uz Romas Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Venēcija uz Romas Vilcieni

Neapoles uz Romu Trains

 

11. Senākie tempļi visā pasaulē: Borobudur Indonēzija

Borobudur templis Indonēzijā ir slavens ar to, ka tas ir lielākais budistu templis pasaulē. Mūsdienās daudzi budisti apmeklē Borobudur templi svētceļojumā Javas salā.

Kad jūs apmeklējat Borobudur templi, jūs būsiet pārsteigts, redzot 56,000 kubikmetru pelēka vulkāniskā akmens, kas veido šo budistu templi.

Offenburg Freiburgā Vilcieni

Stuttgart Freiburgā Vilcieni

Leipzig Freiburgā Vilcieni

Nirnberga Freiburgā Vilcieni

 

Borobudur Indonesia

12. Hatšepsutas templis

Vissvētais svētais, Hatšepsutas templis ir no 18. gs. Faraons Hatšepsuta uzcēla templi Deir El-Bahri klintīs, tātad tempļa fasāde pret klintīm’ ainava ir viena no iespaidīgākajām pasaulē.

Senais templis ir no Jaunās Karalistes perioda, bet gadu gaitā templis mainīja savu mērķi no tempļa uz klosteri. Deir El-Bahri nozīmē “Ziemeļu klosteris”, un Hatshepsut tempļa teritorijā ir pat kapela.

Minhene uz Hallstatt Vilcieni

Innsbruck uz Hallstatt Vilcieni

Passau uz Hallstatt Vilcieni

Rosenheim uz Hallstatt Vilcieni

 

Temple of Hatshepsut

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz šiem 12 Senākie tempļi visā pasaulē.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “12 senākie tempļi visā pasaulē”?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-ancient-temples-worldwide%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)