Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 05/11/2021)

Paceļas debesīs, sekojošais 10 skaistākie debesskrāpji visā pasaulē ir pasaules labāko arhitektu šedevri. Futūristisku elementu sajaukšana, ilgtspējīgas un zaļas iezīmes, šie 10 skaistas ēkas ir arī daži no visvairāk apmeklētajiem orientieriem visā pasaulē.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Skaistākie debesskrāpji visā pasaulē: The Shard

306 metrus garš, Shard tornis ir Londonas atpazīstamākais debesskrāpis. ar labākā skatu platforma Londonā, jūs varat redzēt skaisto pilsētas panorāmu no debesskrāpja jumta. Skatu platforma ir 244 metrus un piedāvā skatus gandrīz uz katru Londonas stūri.

Atvērts iekšā 2003, Shard piesaista apmeklētājus no visas pasaules. Galvenokārt tāpēc, ka unikālais arhitektūras dizains izceļas starp visiem lieliskajiem debesskrāpjiem pasaulē. Shard dizains sastāv no stikla gabaliem un ir veidots kā stikla lauskas, tur ir 11,000 stikla paneļi Shard konstrukcijā. Tātad, kad Londonā ir vērts apmeklēt, kopā ar pārsteidzošām saulrieta vakariņām Shard restorānos stāvos 31-33, augstākais Apvienotajā Karalistē.

Ar vilcienu no Amsterdamas uz Londonu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Ar vilcienu no Berlīnes uz Londonu

Ar vilcienu no Briseles uz Londonu

 

The Shard is one of the most Beautiful Skyscrapers Worldwide

 

2. Skaistākie debesskrāpji visā pasaulē: Maskavas evolūcijas tornis

246 metrus garš, spirālveida Evolution Tower Maskavā ir viens no aizraujošākajiem debesskrāpjiem pasaulē. Skaistais debesskrāpis dominē Maskavas biznesa rajonā Maskavas pilsētā, un no tā paveras skats uz Maskavas upi. Ar metro staciju, lielveikals, biroji, un zaļās zonas, par Evolution Tower ir viena no visvairāk apmeklētajām atrakcijām Maskavā.

Arhitektūras struktūra ir pārsteidzoša un bijību iedvesmojoša, padarot evolūciju par vienu no pārsteidzošākās apskates vietas Krievijā. Tātad, nav jāsaka, ka Krievijas debesskrāpī ir daudz ceļojumu fotoattēlu visā pasaulē, un tas ir arhitektu un inženieru imitācijas avots visā pasaulē.

Vīne uz Budapeštu ar vilcienu

Prāga uz Budapeštu ar vilcienu

Minhene uz Budapeštu ar vilcienu

Grāca uz Budapeštu ar vilcienu

 

A Beautiful Skyscraper In Moscow from the bottom up - The Evolution Tower

 

3. Skaistākie debesskrāpji visā pasaulē: Empire State Building

Slavenākā biroju ēka pasaulē, kopš Empire State Building 1931. Izcilais Ņujorkas skrāpis tika uzbūvēts 20. gadsimta 20. gados, sacenšoties par augstāko debesskrāpju celtniecību pasaulē.. Empire State Building uzvarēja sacīkstēs, kad arhitekti Raskobs un Smits izstrādāja episku debesskrāpi, kas dominē Manhetenas panorāmā plkst. 381 metri.

Empire State Building ir viens no Ņujorkas apskates objektiem. No 38 stāva, Jūs varat sagaidīt saullēktu kopā ar pilsētu, kas nekad neguļ. No numura paveras skats uz Centrālparku, Piektā avēnija uz Taimskvēru, skati no Empire State Building ir neaizmirstami.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

A Beautiful Skyscraper In New York The Old Empire State Building

 

4. Šanhajas tornis

Otrs augstākais debesskrāpis pasaulē, Šanhajas tornis sasniedz 632 metri. Dominē elpu aizraujošajā Šanhajas panorāmā, Shanghai Tower ir pasaulē augstākā skatu platforma, no kuras paveras skats uz Šanhaju visu gadu.

Papildu unikālas iezīmes ietver stikla fasādi, ar virpuļojošu augšdaļu, un viena no aizraujošākajām iezīmēm ir zaļās interjera telpas. Papildus zaļajam dizainam, tornis ir veidots kā pilsēta sevī, viesnīca, tirdzniecības telpas, biroji, un apmeklētāju telpas sabiedrībai. Šanhajas tornis ir ne tikai viens no 10 skaistākie debesskrāpji visā pasaulē, bet tas ir arī lielākais, ar spēju pielāgoties 16,000 cilvēkiem.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

foggy night & Shanghai Tower

 

5. Honkongas Bankas Ķīnas tornis

Dominē Honkongas panorāmā, Ķīnas Bankas ēka ir viens no ievērojamākajiem debesskrāpjiem Ķīnā. Plkst 367 metri, Bank of China Tower ir viens no augstākajiem debesskrāpjiem pasaulē un ievērojamākā ēka Honkongas centrā. Ar asām malām un trīsstūrveida dizainu ārpusē, Ķīnas Banka ļaus jums skatīties stundām ilgi.

Lai gan lielākajai daļai Honkongas apmeklētāju šis debesskrāpis šķiet unikāls, ir daži, kas nav pārsteigti. Iemesls ir pašas iezīmes, kas atšķir BOC no citām skaistas ēkas Ķīnā. Asās malas un X, Fen Šui ir negatīvi simboli. Tomēr, iespējamā negatīvā nelaime netraucē ceļotājiem katru dienu apbrīnot šo arhitektūras skaistumu.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Bank of China Tower in Hong Kong

 

6. Marina Bay Sands Singapūra

Viens no 10 skaistākie debesskrāpji pasaulē, ir kūrorts. Viesnīca Marina Sands ir vērsta uz Marinas līci, ar restorāniem, kazino, teātris, trīs torņos, savieno 340 metrus garš SkyPark. Papildus, pārsteidzošākajā kompleksā ir pasaulē augstākais bezgalības baseins.

Arhitekts Moshe Safdie paskaidroja, ka debesskrāpja dizainu iedvesmojis kāršu klājs. No bezgalības baseina paveras brīnišķīgs skats uz Singapūru, 57. stāvā. Papildus, Jūs varat apbrīnot apbrīnojamo Marina Bay Sands debesskrāpi no Gardens by The Bay, vēl viena lieliska vieta, ko apmeklēt Singapūrā.

Milāna uz Neapoli ar vilcienu

Florence uz Neapoli ar vilcienu

Venēcija uz Neapoli ar vilcienu

Piza uz Neapoli ar vilcienu

 

The Green gardens at Marina Bay Sands Singapore

 

7. Skaistākie debesskrāpji visā pasaulē: Tokijas Skytree

ar 2 skatu laukumi, Tokyo Skytree debesskrāpis ir viens no pieciem augstākajiem debesskrāpjiem pasaulē. Plkst 634 metri, kafiju var dabūt augstākajā kafejnīcā pasaulē, ar brīnišķīgu skatu uz Tokiju. Skytree tika uzbūvēts kā televīzijas un apraides tornis, un vēlāk kļuva par svarīgākajiem orientieriem Tokijā.

Papildus skatu laukumiem, un kafejnīca, tās bāzē varat apmeklēt akvāriju un planetāriju. Novērošanas laukumi piedāvā 360 grādu skatu uz Japānas futūristiskāko un aizraujošāko pilsētu, un Āzija. Apakšējā līnija, nāciet gatavi pavadīt visu dienu, apbrīnojot skatus un apmeklējot daudzas pārsteidzošās iespējas Tokijas debesskrāpī Skytree.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

Skytree is A Beautiful Skyscrapers In Tokyo

 

8. Kantona tornis Guandžou

Ķīna ir aizraujošs modernā un senā sajaukums, kur tempļi izdzīvo blakus debesskrāpjiem, kas paceļas mākoņos. Viens no labākās apskates vietas Ķīnā ir Guandžou un astronomiskais Kantonas tornis. Eposā 604 metru augstumā, Kantonas tornis ir redzams no jebkura Guandžou punkta.

Viena no labākajām lietām, ko darīt Kantonas tornī, ir brauciens ar tramvaju augšpusē. Tātad, ja jums nav bail no augstuma, nāc naktī, kad tornis ir izgaismots spilgtās varavīksnes krāsās. No tramvaja kombinācijas līdz skatu laukuma biļetei, Kantonas torņa apmeklējums ir izcila pieredze un vairāk nekā tikai stāvēšana pie pamatnes.

Interlakena uz Cīrihi ar vilcienu

Lucerna uz Cīrihi ar vilcienu

Ar vilcienu no Bernes uz Cīrihi

Ženēva uz Cīrihi ar vilcienu

 

Canton Tower Guangzhou

 

9. Lībijas starptautiskā ēka

Lielākais cilvēka veidotais ūdenskritums ir lieliska pasaules elpu aizraujošākā debesskrāpja iezīme. Liebian International debesskrāpis ir 121 metrus augsts ar ūdenskritumu virs tās fasādēm. Augstākais ūdenskritums baro četrus sūkņus un nokrišņus tā pamatnē. Jūs varat redzēt šo ievērojamo ēku savā ceļojumā uz Ķīnu, īpaši uz Guiyang, Ķīnas dienvidrietumos.

Liebijas debesskrāpis, iespējams, nav augstākais pasaulē, bet tas noteikti ir viens no labākajiem 5 skaistākie debesskrāpji pasaulē.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

 

10. Skaistākie debesskrāpji visā pasaulē: Barselonas Agbar tornis

Torre Glories ir ievērojams debesskrāpis starp daudzajiem skaistajiem Barselonas orientieriem. 38 stāvs 144 metru debesskrāpis ir franču arhitekta radījums. Skaistajam debesskrāpim ir geizera forma, kas paceļas debesīs, un tas tika veidots pēc Montserratas kalna. Apskatot to tuvāk, pamanīsit, ka visa fasāde ir izgatavota no stikla.

Tomēr, Agbar torņa visspilgtākā iezīme ir krāsains apgaismojums. Spānijas debesskrāpim ir 4,500 LED ierīces. Šīs LED ierīces parāda attēlus un var radīt 16 miljons krāsu. Turklāt, ja jūs apbrauksit Agbar torni, jūs pamanīsit atsauci uz citu pārsteidzošu orientieri, Gaudi Sagradas ģimene. Tātad, jebkurā laikā, kad vēlaties apmeklēt šo skaisto debesskrāpi, esi gatavs to apbrīnot visas dienas garumā.

Rimini uz Florenci ar vilcienu

Roma - Florence ar vilcienu

Piza uz Florenci ar vilcienu

Venēcija - Florence ar vilcienu

 

The lighted Agbar Tower Barcelona

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot ceļojumu uz 10 skaistākie debesskrāpji visā pasaulē ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “10 skaistākie debesskrāpji visā pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-beautiful-skyscrapers-worldwide%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)