Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/04/2021)

Ceļošana uz Eiropu ir ceļošana atpakaļ uz apburto pilu zemi, meži, un skaistākā daba un ūdenskritumi. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat uz Itāliju vai Šveici, plānošana a 2 mēnešu ceļojums uz eiro, vai ir tikai nedēļa vienai Eiropas valstij, jums ir jāpieliek laiks, lai izpētītu 1 no skaistajiem ūdenskritumiem Eiropā, uzskaitīti mūsu 7 skaistākie ūdenskritumi Eiropā.

 

1. Skaistākie ūdenskritumi Eiropā: Marmoras ūdenskritumi, Itālija

Marmore ūdenskritums sasniedz 165 m ar augstāko no 3 augstumā 85 m. tāpēc, augstākais cilvēku radītais ūdenskritums Eiropā ir Marmore ūdenskritums. Šis elpu aizraujošais ūdenskritums atrodas Umbrijas reģiona centrā, un to izveidoja senie romieši.

Baltās krāsas ieži un daudzlīmeņu ūdenskritumi ir ērti sasniedzami ar vilcienu no Romas Termini uz Terni pilsētu. Vilcieni uz Terni notiek ļoti bieži, un vilciens atiet katru stundu. Ierodoties Terni dzelzceļa stacijā, ir autobusi, kas var aizvest jūs līdz ūdenskritumam. Par ūdenskritumiem ir ieejas maksa.

tomēr, ar vilciena Trenitalia biļeti jūs saņemat atlaidi, un tā ir vēl viena priekšrocība, braucot ar vilcienu uz Marmoras ūdenskritumiem:)

Neliels iekšējās informācijas padoms no jums jums, tur ir lieliski restorāni Marmoras ūdenskritumu pakājē, bet mēs ļoti iesakām satvert panini, lai dotos uz Da Panzerotto. Kam pikniks klusā vietā pie ūdenskrituma ir daudz labāka nekā tūrisma pieredze.

Romā uz Terni biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

Marmore, Itālija

 

2. Ģeotermiskie ūdenskritumi, Itālija

Pazīstamākais un fotogrāfētākais ūdenskritums Itālijā ir ģeotermiskais ūdenskritums Di Saturnia ciematā. Atrodas Toskānā, Saturnas karstie avoti ir vieni no skaistākajiem dabiski karstie avoti Eiropā. Šajā mazajā pilsētiņā atrodas slavenie karstie avoti kopš Romas laikiem. Jūsu brīvdienas Toskānā nebūs pilnīgas bez dienas Saturnia karstajos ūdenskritumos. Avoti ir lieliski piemēroti atpūtai pēc citu skaistu tuvumā esošo ūdenskritumu apmeklējuma, Mill, un Gorello kritieni.

Apdullinošie Saturna ūdenskritumi ir a braucienā ar vilcienu prom no Romas. pirmais, tu brauc ar vilcienu uz Orbetello-Monte Arg. un no turienes jūs varat sasniegt skaistus ūdenskritumus ar automašīnu vai taksometru, mazāk nekā 3 stundas no Romas.

Romas uz Orbetello Monte Argentario biļetes

Dženova uz Florences Vilcieni

Sestri Levante uz Romas Vilcieni

Parma uz Florences Vilcieni

 

Skaistākie ūdenskritumi Itālijā

 

3. Skaistākie ūdenskritumi Eiropā: Reinas ūdenskritumi, Šveice

Ar skatu uz Vērta pili un Schloss Laufen pili, Reinas ūdenskritumi ir vieni no plašākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Pēc pirmā acu uzmetiena, Reinas ūdenskritumi, šķiet, ir ļoti īsi, bet tie ir ļoti plaši. Šos skaistos ūdenskritumus visā krāšņumā varēsit atklāt jau no plkst laivu brauciens upē.

Reinas ūdenskritumus vislabāk ir apmeklēt vasarā pēc tam, kad ledus kūst un viss apkārt ir sulīgi zaļš. Reinas ūdenskritumi ir a 50 minūšu vilciena brauciena attālumā no Cīrihes, un ūdenskritumu abās pusēs faktiski ir divas vilcienu stacijas. tāpēc, ir ļoti viegli ceļot uz pārsteidzošajiem ūdenskritumiem gan ģimenēm, gan solo ceļotājiem.

Minhene uz Cīrihi biļetes

Berlīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

Bāzeles uz Cīrihes vilciena biļetes

Vīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

 

Reinas, Šveice ir viens no skaistākajiem ūdenskritumiem Eiropā

 

4. Staubbach Falls, Šveice

Ar skatu uz skaistu kalnu ciematu, Staubbaha ūdenskritums Lauterbrunnen ielejā Šveicē ir lielisks. Ainavas, kas ieskauj šo augsto ūdenskritumu, atgādina romantisku gleznu. Patiesībā ir 72 ūdenskritumi Lauterbrunnen ielejā, bet bez šaubām, Staubbaha ūdenskritums ir gleznainākais un romantiskākais no tiem visiem. Pavasarī, ieleja atdzīvojas krāšņās krāsās, un ērtā temperatūra ļauj pārgājienā un izpētīt apkārtni.

Daži saka, ka šī Šveices ieleja ir iedvesmojusi J.R.R Tolkein romānu Rivendell, kurš varbūt uzturējās mazajā ciematiņā un apbrīnoja ūdenskrituma skatus no kafejnīcas, kas atradās pie tās kājām.

Staubbach ūdenskritumi atrodas netālu no Bernes pilsētas, un Lauterbrunnen ielejā jūs varat nokļūt mazāk nekā 3 - stundas ar vilcienu no Lucernas vai mazāk nekā 4 stundas no Ženēvas. No dzelzceļa stacijas, ūdenskritumi atrodas pastaigas attālumā, un jums vienkārši jāšķērso pilsētas centrs.

Biļetes uz Lucernu uz Lauterbrunnen

Ženēvas biļetes uz Lauterbrunnen

Biļetes uz Lucernu uz Interlakenu

Biļetes uz Cīrihi uz Interlakenu

 

Staubbach Falls, Šveice

 

5. Skaistākie ūdenskritumi Eiropā: Stuibenfall, Tirole, Austrija

Ja jums patīk ekstrēmi un meklējat īpaši skaistus skatus, jums absolūti patiks Stuibenfall ūdenskritums Tirolē. Piekares tilti un spirālveida torņi padara pārgājienu uz šo apbrīnojamo ūdenskritumu aizraujošu un aizraujošu. Tirolē augstākais un lielākais ūdenskritums ir 2,4 km, lai jūs varētu to izpētīt visas dienas pārgājienā. Par pārgājienu taka sākas un beidzas autostāvvietā Umhausenas pilsētā.

Jums pa ceļam noteikti būs jāsatiekas ar daudziem pārgājējiem un tūristiem, tāpēc neuztraucieties justies vientuļi vai pazust.

Minhene ir tikai 3 Stundu attālumā ar vilcienu no Stuibenfall. tā, tas nozīmē, ka nedēļas nogalē jūs varat viegli aizbēgt no aizņemtas pilsētas uz vienu no skaistākajiem ūdenskritumiem Eiropā. tā, jūs varēsiet baudīt gan laukus, gan Minheni pavasara brīvdienās Eiropā.

Biļetes uz Zalcburgu uz Vīni

Minhene uz Vīni biļetes

Grāca uz Vīni biļetes

Prāgas uz Vīni biļetes

 

Skaistākie ūdenskritumi Eiropā

 

6. Krimla ūdenskritums, Austrija

Atrodas Austrijā lielākais nacionālais parks, Augsta Tauerna nacionālais parks, Krimla ūdenskritums ir trīs līmeņu ūdenskritums, sasniedzot 1490 m augstumā un 380 m augsts. Senie meži, fauna, staltbriedis, un zelta ērgļi ir tikai daži no parka iemītniekiem, kuri, iespējams, šķērsos ar jums ceļā uz citu apbrīnojamo ūdenskritumu Eiropā. Ja esat kempinga entuziasts un pieredzējis pārgājējs, šis parks un Krimla ūdenskritumi būs diezgan neaizmirstams piedzīvojums Austrijas augstienē.

Ainava ap ūdenskritumiem ir īpaši ievērojama pavasarī pēc tam, kad sniegs izkusis, kad lej Krimlas ūdenskritumi, putnu dziedāšana un krāšņā faunas pamošanās pēc ilgas ziemas.

Jūs varat braukt vai veikt vilcienu & autobuss uz Krimml ūdenskritumiem. Brauciens ir mazāks par 3 Stundu attālumā no Zalcburgas, un nav brīža, kad jūs ejat pa Austrijas paradīzi.

Minhene uz Insbruku biļetes

Biļetes uz Zalcburgu uz Insbruku

Oberstdorf uz Insbruku biļetes

Grāca uz Insbruku biļetes

 

 

7. Ūdenskritumi Gavarnie, Francija

Atrodas sulīgi zaļā ielejā, augstie Gavarnie ūdenskritumi Francijā ir 422 metrus augsts un ļoti populārs tūristu vidū. Ar skatu uz Haute Pirenejiem, Gavarnie ūdenskritums ir gan romantisks, gan lieliski piemērots nopietniem pārgājieniem, kuri vēlas izpētīt un iekarot Francijas Pireneji. Gavarnie ūdenskritums ir tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Gavarnie ciemata.

Skaistie ūdenskritumi atrodas uz Francijas un Spānijas robežas iespaidīgajos Pirenejos un tikai šeit 4 Stundu attālumā no Tulūzas ar vilcienu.

Eiropa ir sapņu galamērķis ceļotājiem atsevišķi un ģimenēm. Ir ļoti viegli ceļot pa Eiropu, un visi skaistie ūdenskritumi, kas iekļauti mūsu sarakstā, ir ļoti pieejami ar vilcienu vai autobusu, par dienas braucieni vai kempings, pieredzējušiem ceļotājiem vai iesācējiem, kuri jūtas piedzīvojumos un sapņo izpētīt labāko no Eiropas dabas.

Amsterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Londonu uz Parīzi

Roterdamas uz Parīzi biļetes

Biļetes uz Briseli uz Parīzi

 

Gavarnie, Francijas ūdenskritums

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast lētākās vilcienu biļetes un ceļojumu maršrutus uz jebkuru no mūsu sarakstā esošajiem skaistajiem ūdenskritumiem.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “7 Skaistākie ūdenskritumi Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-waterfalls-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)