Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/06/2021)

Ja jūs ilgi, lai redzētu dažus no Eiropas must apmeklēt galamērķus, daži no visvairāk velosipēdu draudzīgu pilsētu, protams, padara savu sarakstu. Šīs pilsētas ir liels, lai izpētītu ar velosipēdu, padarot tos ideāli ceļojumā uz budžetu. Un jūs varat tur nokļūt ar vilcienu. Šeit ir desmit visvairāk velosipēdu draudzīgu pilsētas Eiropā:

 

1. Velosipēds-Friendly Amsterdama, Nīderlande

Amsterdama ir konsekventi bijusi starp visvairāk velosipēdu draudzīgu pilsētām Eiropā. Tā ir atdalīta riteņbraucēju celiņus, nevis joslas, kas ļauj jums iet visur bez automašīnu. Jūs varat viegli sasniegt to, vilcienu no Parīzes, Brisele, Kopenhāgena un citi lielākie Eiropas galamērķi.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

2. Velosipēds draudzīgi Copenhagen, Dānija

Kopenhāgena ieguldīja vairāk nekā 134 miljoni € vērā izstrādājot savu riteņbraukšana tīkls gadu gaitā. Tas palīdzēja, lai padarītu to veloceliņš tīklu iespaidīgs, un sāka Kopenhāgenas būt starp zaļākajām galamērķus eiropā.

Hamburga uz Kopenhāgenas Vilcieni

Hanover uz Kopenhāgenas Vilcieni

Berlin uz Kopenhāgenas Vilcieni

 

3. Velosipēds draudzīgi Berlin, Vācija

Paņem velosipēdu Berlīnē vasarā

Berlīne ir strādājuši, lai kļūtu par vienu no visvairāk velosipēdu draudzīgu pilsētām Eiropā, bet. Viņi beidzot to, pateicoties sīki izstrādātu kampaņu par riteņbraukšanas kopienas. Kā viens no mezgliem Eiropas vilcienu satiksmi, Berlīne ir diezgan viegli nokļūt līdz.

Brēmene Berlīnē Trains

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

4. Utrecht, Nīderlande

Pilsētām Nīderlande mīl savus velosipēdus. Utrehta daudz iegulda savā velosipēdā infrastruktūra. Gari velosipēdu ielas un milzīgs autostāvvieta padara to viegli izmantot velosipēdus tur.

Brisele uz Utrecht Trains

Antverpene uz Utrecht Vilcieni

Berlin uz Utrecht Vilcieni

Parīzes uz Utrecht Vilcieni

 

5. Antverpene, Beļģija

Antverpene ir Beļģijas visvairāk velosipēdistiem draudzīga pilsēta, ar attīstīta tīkls un velosipēdu ceļiem. Ar lieliem projektiem, kuru mērķis ir vēl vairāk uzlabot to, Antverpene noteikti paliktu starp top riteņbraukšanas galamērķiem Eiropā.

Brisele Antwerp Trains

Amsterdama Antwerp Vilcieni

Lille Antwerp Vilcieni

Parīzes uz Antverpene Vilcieni

 

 

6. Vīne, Austrija

Vīne lepojas īstenojot Eiropas pirmā kravas velosipēds noma sistēma. Starp citām iniciatīvām, ka pilsēta dāsni sponsorē padarīt Vīne vairāk velosipēds draudzīgu būvē 1300-km veloceliņu tīklu.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

7. Basel, Šveice

Basel ir gleznainā un Vairums Bike Friendly pilsētu vidū

Basel ir zināms, dažas lietas, un ir velosipēds draudzīga, ir viens no tiem. Jebkurā laikā vai sezonas, Jūs varat redzēt iedzīvotājus Bāzelē izmanto savus velosipēdus, lai pārvietotos ērti. Jūs varat sasniegt Basel no Amsterdamas ar vilcienu tieši.

Minhene, lai Bāzeles Vilcieni

Zurich uz Bāzeles Vilcieni

Bern uz Bāzeles Vilcieni

Ženēva uz Bāzeles Vilcieni

 

8. Munster, Vācija

starp Vācija ir vairums velosipēdu draudzīgu pilsētas, Munster saglabā nemainīgi labu ranking. Pilsēta ir smagi strādā, lai nodrošinātu to, ka riteņbraucēji ir apmierināti ar savu riteņbraukšanas infrastruktūru un drošību.

Essen Münster Vilcieni

Bielefeld Münster Vilcieni

Cologne Münster Vilcieni

Hanover Münster Vilcieni

 

9. Verona, Itālija

Itālijas pilsētas parasti nav starp visvairāk velosipēdu draudzīgu pilsētām Eiropā, bet Verona stāv diezgan labi. Tā ir lieliska pilsēta izpētīt ar velosipēdu, un vilciena brauciena attālumā no Roma uz Veronu tikai palielina skaistumu jūsu ceļojums.

Rimini uz Veronas Vilcieni

Roma uz Veronas Vilcieni

Florence Veronas Vilcieni

Venēcija Veronas Vilcieni

 

10. Minhene, Vācija

Minhene ir skaidrs plāns, lai izveidotu plašu velosipēdu tīkla zonu un uzlabot velotransporta infrastruktūru. Galīgais mērķis ir sasniegt a 30% modālā daļa velosipēdiem. Ja vēlaties izmēģināt orientēšanos Minhenē ar velosipēdu, jūs varētu doties uz turieni ar vilcienu no Berlīnes, Vīne, un Zurich, starp citām pilsētām.

Berlīnes uz Minheni Vilcieni

Frankfurte pie Minhenes Vilcieni

Vīnes uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minheni Vilcieni

 

Vai esat gatavs apmeklēt tikai dažus no Eiropas labākajiem galamērķiem, izmantojot tikai velosipēdu un vilcienu? Gatavojieties piedzīvojumu no dzīves, un rezervēt vilciena biļetes agri!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu emuāra ziņojumu uz jūsu vietni, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-bike-friendly-cities%2F%3Flang%3Dlv - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)