Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/10/2021)

Paslēpts prom no tūristu pūļiem, šie 10 krāsainākās vietas pasaulē, ir patiesi iedvesmojoši. Mākslinieki un rakstnieki ir smēlušies iedvesmu šajos krāsainajos galamērķos. Tātad, pasakas piepildās, un jebkuras no šīm vietām apmeklējums noteikti būs dzīvi mainošs piedzīvojums arī jums.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Krāsainākās vietas pasaulē: Piecas zemes, Itālija

Pelēka ziemas diena vai vasaras diena ar zilām slēpēm, Cinque Terre ir krāsains jebkuros laika apstākļos. No skaistajām mājām paveras skats uz zilo jūru un tās rada viskrāšņāko attēlu. Turklāt, katrs ciems, ko apmeklējat Cinkve Terre, ir krāsaināks par otru, ar dzeltenā krāsā krāsotām mājām, sārts, sarkans, un oranžos toņos.

Tātad, kopā ar zilo jūru un zaļajiem pauguriem, Cinque Terre reģions Itālijā ir viena no krāsainākajām vietām pasaulē. Šis krāsainais ceļojums patiesībā sākas La Spezia pilsētā, lieliska ostas pilsēta un Cinque Terre vilciena izejas punkts. Ceļojot pa Cinque Terre ar vilcienu ir labākais, jo vilciens iet garām katram ciemam, lai jūs varētu doties un atgriezties jebkurā vietā dienas laikā, kad vien vēlaties.

La Spezia uz Riomaggiore ar vilcienu

Florence uz Riomaggiore ar vilcienu

Modena uz Riomaggiore ar vilcienu

Livorno uz Riomaggiore ar vilcienu

 

1 of the Most Colorful Places In The World is Cinque Terre Italy

 

2. Tulpju lauki, Nīderlande

Rozā, balts, apelsīns, violets, Holandes tulpju lauki ir maģiskas visās varavīksnes krāsās. Labākā vieta, kur apskatīt apbrīnojamos tulpju laukus, ir Keukenhof, un jūs varat apbrīnot skaistumu bez maksas. Brīnišķīgie lauki atrodas piecpadsmit minūšu gājiena attālumā no Keukenhof. Tomēr, patiešām rets skaistums turpinās vēl piecpadsmit minūtes līdz vēl skaistākām tulpēm.

Jūs varat baudīt šo krāsaino skatu no aprīļa līdz maija vidum, tulpju laikā’ zieds. Lielie tulpju lauki ir īsa brauciena attālumā no Amsterdamas, tāpēc tas būs brīnišķīgs dienas ceļojums uz Nīderlandi’ apvidus. Papildus, jūs varētu iznomāt velosipēdu, piemēram, vietējos, lai apbrīnotu elpu aizraujošos ziedus.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Colorful Red Tulip Fields, The Netherlands

 

3. Krāsainākās vietas pasaulē: Mentona Azūra krasts, Francija

Skaistajos Francijas Rivjēras krastos, bet prom no paparaci Montekarlo, Mentona ir satriecoša, dinamiska piekrastes pilsēta. Belle Epoque pasteļtoņu mājas, papildiniet šī sapņainā ciemata skaistumu un valdziniet katru pirmo apmeklētāju.

Jūs varat nokļūt Mentonā no jebkuras vietas Francijā vai Itālijā, jo tā atrodas ļoti tuvu Itālijas robežai. Kotdivuārs ir krāšņs reģions Francijā, un tas ir lielisks galamērķis atpūtai. Tātad, papildus lielisku attēlu uzņemšanai krāsainās pilsētas fonā, došanās kruīzā ir lielisks veids, kā pavadīt brīnišķīgas brīvdienas Mentonā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

The Most Colorful Place In The World is Menton Cote D’Azur, France

 

4. Pilorijs, Salvadora

Nosaukta pilsēta pilsētā, par vecpilsētas centrs Pelourinho Salvadorā ir viena no krāsainākajām vietām visā pasaulē. Savulaik vergu izsoles vieta šodien ir krāsainākā un dzīvīgākā vieta Salvadorā. Rajons lepojas ar krāsainām koloniālo ēku fasādēm, un tajā dzīvo mākslinieki, mūziķi, un lieliska nakts dzīve.

Turklāt, krāsains Pelourinho ir multikulturāls centrs, kurā varat uzzināt par Brazīlijas un Āfrikas mantojumu. Par lieliski restorāni Pelo piedāvā fantastiskus ēdienus no abām virtuvēm. Tātad, pēc tam, kad esat pabeidzis iepirkties suvenīros daudzos apkārt veikalos, kas izgatavoti ar rokām, jūs varat nobaudīt brīnišķīgs ēdiens no Āfrikas un Brazīlijas virtuvēm.

 

Pelourinho, Salvador

 

5. Krāsainākās vietas pasaulē: Vroclava, Polija

Polijas rietumu lielākā pilsēta, Vroclava ir viens no Polijas dārgakmeņiem. Vroclava ir burvīga galamērķis ārpus ceļa Eiropā, un tās krāsainā arhitektūra padara to par vienu no skaistākajām pilsētām Eiropā. Krāsainākā vieta viduslaiku tirgus laukumā, kur varat baudīt dzīvīgu atmosfēru kādā no apkārtējiem restorāniem.

Tātad, pastaigā pa krāsainajām joslām un vecpilsētu noteikti paņemiet kameru un labus pastaigu apavus. No ziemas līdz vasarai, krāsainā Vroclava jūs sagaidīs ar sirsnīgu uzņemšanu, un poļu pierogi pildīti ar kartupeļiem, siers, vai augļiem.

 

Colorful Wroclaw rooftops In Poland

 

6. Burano sala, Itālija

Viena no trim slavenajām salām netālu no Venēcijas, Burano ir krāsainā sala starp trim jaukajām Itālijas salām. A laivu brauciens prom no cietzemes, Burano spilgti krāsotās mājas ir lieliskas brīvdienu galamērķis ārpus sezonas. Kamēr jūs varat ieskaut salu 2 stundas, jūs galu galā pavadīsit visu dienu, tikai fotografē.

Burano skaistumu papildina burvīgās zvejnieku mājas gar tiltiem un daudzie kanāli. Tas papildina pastkartei līdzīgu viena topa attēlu 5 krāsainas vietas Eiropā. Burano apmeklējums ir lielisks dienas ceļojums no Venēcijas, lieliski piemērots mežģīņu iepirkšanai un pēcpusdienas dzērieniem Aperol ar skatu uz Venēcijas lagūnu.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

 

7. Krāsainākās vietas pasaulē: Jaunā osta, Kopenhāgena

Gleznainā osta savulaik iedvesmoja vienu no lielākajiem bērnu grāmatu autoriem uzrakstīt Princesi un zirni. Jā, Nē. 20 rindu mājā savulaik dzīvoja dānis Hanss Kristians Andersens. Krāsainā Nyhavn bija dzīvīga centrālā osta, kur varēja dzirdēt jūrniekus’ zvani gandrīz jebkurā valodā.

Šodien, atjaunotā Nyhavn ir vieta, kur vietējie iedzīvotāji ierodas atpūsties dienas beigās. Vakariņas ar džeza mūziku, vērojot saulrietu virs laivām un krāsainajām pilsētas mājām, ir ievērojama pieredze.

 

Colorful Houses by the canal In Copenhagen

 

8. Gvatape, Kolumbija

Ar durvīm, sienas, un jumti ir dažādās krāsās, Gvaatape ir Kolumbijas krāsainākā pilsēta. Šī krāsainā pilsēta ir Kolumbijas kūrortpilsēta, ar brīnišķīgiem skatiem un kalniem. tāpēc, For an pārsteidzošs skats par visu pilsētu un tās krāsām, varat uzkāpt līdz La Piedra del Penon, un augšpusē 740 soļiem paveras brīnišķīgs skats uz pasaules krāsaināko vietu.

Tomēr, spilgtākās pilsētas daļas atrodas Zocalos, māju apakšējās daļas. Zocalos ir ar rokām apgleznoti rotājumi, dažas dzīvnieku vai ziedu gleznas, un citi ir vienkārši krāsaini rotājumi. Secināt, ieplāno vismaz pāris dienas’ brauciens uz Gvatapi lai jūs varētu izpētīt spilgtākās un krāsainākās ielas pasaulē.

 

Downhill in Guatape, Colombia

 

9. Krāsainākās vietas pasaulē: Kolmāra, Francija

Krāsainas pildrežģu mājas, ziediem rotāti kanāli, Kolmāra ir lieliska Francijas pilsēta, kurā atdzīvojas pasakas. Skaistie kanāli vedīs jūs cauri burvīgām alejām atklātos laukumos. Šeit, zvejnieki sēdēja un runāja par dienas piedzīvojumiem un pasakām par jūru.

Jūs varat nokļūt Kolmārā no Bāzeles Šveicē vai no jebkuras lielākās Francijas pilsētas, ar vilcienu. Tātad, savā Eiropas brīvdienu maršrutā iekļaujiet Kolmāras apmeklējumu. Vēl viena lieliska iespēja ir pavadīt visu atvaļinājumu tikai Kolmārā. Katrā ziņā, Kolmārā ir daudz ko darīt, izņemot Francijas krāšņākās vietas fotografēšanu. Piemēram, braucot pa kanālu, iepirkšanās segtajā tirgū, un Elzasas vīna degustācija.

No Parīzes uz Kolmāru ar vilcienu

Cīrihe uz Kolmāru ar vilcienu

No Štutgartes uz Kolmāru ar vilcienu

Luksemburga uz Kolmāru ar vilcienu

Colorful Colmar In France

 

10. Šefšauens, Maroka

Paslēpies zaļā ielejā, tikko 2 stundas no Tanžeras, ir zilākais un visdārgākais dārgakmens Chefchaouen. Krāsots zilā un baltā krāsā, ar krāsainiem rotājumiem, Chefchaouen ir spilgtākā vieta Marokā. Līdzīgi kā Grieķijas salai Santorini, savdabīgās ielas un arhitektūra aizrauj visnopietnākos ceļotājus.

Leģendas vēsta, ka unikālā krāsu izvēle aizsākās 15. gadsimtā, kad šajā mazpilsētā dzīvoja ebreju tauta.. tāpēc, zilā krāsa simbolizē debesis un saikni ar dievu. Kamēr ebreji vairs nav šīs mazās pilsētiņas iedzīvotāji, tomēr vieta saglabāja savu skaistumu gadu gaitā. Šodien, šī mazā pilsētiņa piesaista tūkstošiem tūristu, tāpēc esiet gatavs satikt satrauktus pūļus ap katru zilo stūri.

 

Blue & White Houses in Chefchaouen, Morocco

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz 10 krāsainākās vietas pasaulē.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 krāsainākās vietas pasaulē”?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-colorful-places-world%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)