Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 09/07/2021)

smilšainas pludmales, klints skati, dzidri zili ūdeņi, un pārsteidzošas sērfošanas kopienas, šie Eiropas episkā sērfošanas galamērķi ir lieliski piemēroti sērfotājiem visos līmeņos. No Itālijas krastiem līdz pat tālu Dānijai, un Portugāle, here are the top beaches for surfing in all of Europe.

 

1. Godrevy pludmale, Anglija

Kad laiks ir piemērots, jūs šeit varētu braukt ar episkām garām sienām un labo pusi. Jā, Godrevijas pludmale pie Atlantijas okeāna ir viens no visepētiskākajiem sērfošanas galamērķiem Eiropā. Atrodas Kornvelā, viens no burvīgākās piekrastes pilsētas Eiropā, šī pludmale ir absolūti iecienīta sērfošanas sabiedrībā.

Godrevy pludmale ir daļa no St Ives līča, un vasarā, šeit atradīsit daudz vietējo iedzīvotāju vasaras brīvdienas. Pārsvarā sauļojas, celt pilis saulē, vai apbrīnojot bāku, nezinot, ka Godrevijs piedāvā dažus no labākajiem uzpūtumiem Eiropā.

Kad: atspere, Aprīlis tīriem viļņiem.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Godrevy pludmale, Anglija ir lieliska sērfošanas vieta

 

2. Lielākā daļa sērfošanas galamērķu Eiropā: Peniche Portugāle

Stundu no Lisabonas lidostas, otrs visvairāk episkā sērfošanas galamērķis Eiropā jūs gaida Portugālē. Peniche faktiski ir pussala Portugāles krastos, kas visu gadu rada lieliskus apstākļus leģendāriem viļņiem. Turklāt, Portugāles pludmales ir dažas no sapņainākās pludmales Eiropā.

Aizraujoši punktu pārtraukumi, smilšu joslas rifi, papildus pārsteidzošām garām pludmalēm, padarīt Peniche sērfošanu debesīs. Kamēr Peniche ir pussala, ir vairāk nekā 30 sērfošanas vietas gar tās krastiem, un daudz vietas, kur iznomāt sērfošanas piederumus. Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir hidrotērps visu gadu, aukstā ūdens temperatūras dēļ.

Kad: Septembris līdz oktobris

Kur: Foz do Arelho ir pārsteidzošs smilšu posms uz ziemeļiem no Peniche iesācējiem un profesionāļiem, pateicoties pieejamībai sastāvam. Zilā karoga pludmale Supertubos ir vieta, kur jūs brauksiet ar slavenāko vilni Eiropā, Ātrs un bez žēlastības. tā, ja vien neesat pieredzējis sērfotājs, šis vilnis tevi stipri novedīs.

Vilnis: 80 cm līdz 2.6 m.

 

Sērfošanas galamērķis Portugālē

 

3. Bundorans, Īrija

Elpu aizraujošajās pasaules piekrastēs, ar brīnišķīgu skatu uz klintīm un krastiem, pa kuriem iet, Donegālas apgabals ir viens no gleznainākajiem Īrijas reģioniem. Bundoranas pilsētā Īrijā ir viena no labākajām sērfošanas vietām Eiropā īpaši progresīvam sērfotājam.

Bundoran is home to the most famous waves, virsotne. Peak ir ideāls kreisais, stiprāka un īsāka. tā, pēc braukšanas ar perfektu vilni, jūs varat paķert pinti vietējā krodziņā, ar vietējiem sērfotājiem.

Kad: ziema.

par: progresīvi sērfotāji.

Vilnis: o.50 līdz 2.7 m.

 

Pārsteidzoša sērfošanas vieta Bundoranā, Īrija

 

4. Lielākā daļa sērfošanas galamērķu Eiropā: Klitmoller, Dānija

Zvejas laivas, sērfotājiem, un smilšainā pludmale, kas satiekas ar planējošo Ziemeļjūru, ir vieta, kuru redzēsiet Klitmoller. Šis rāmis un laika apstākļi ir tas, kas nopelnīja mazajai Klitmoller pilsētai nosaukumu “Aukstās Havaju salas”.

Papildus sērfošanai, Klitmoller ir viena no labākajām vietām vindsērfingā Ziemeļeiropā. tā, jūs varat sērfotājiem braukt pa viļņiem visu gadu. Vēl viena pārsteidzoša lieta Klitmoller ir tā tuvums Tavam Nacionālais parks un tās muzeji, kur jūs varat iedvesmoties no vikingu pasakām, pirms noķer perfektu vilni.

Kad: visu gadu.

Kāpēc: ideāli laika apstākļi, visiem sērfotājiem, visu gadu.

Hamburga uz Kopenhāgenu ar vilcienu

Cīrihe uz Hamburgu ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

Roterdama uz Hamburgu ar vilcienu

Klitmoller, Dānijas Crazy Surf galamērķis Eiropā

 

5. La Graviere vilnis, Biaricas Francija

Biaricas pludmales ir dažas no sapņainākajām Francijas pludmalēm, nemaz nerunājot par Eiropu. tāpēc, nav pārsteigums, ka Biarica ir leģendārs sērfošanas galamērķis Eiropā. La Graviere vilnis piesaista sērfotājus no visas pasaules uz Atlantique Pyrenee meklējumos pēc ideālā viļņa.

Kamēr Hosegors lielākoties piesaista apmeklētājus atpūtai pie jūras, sērfošanas kopiena šeit ir viena no labākajām Eiropā. tā, jūs varat gūt ieskatu par perfektu vilni pie kafijas un kruasāniem no profesionālajiem sērfotājiem Francijā. Papildus, Hosegora saimnieki gada WSL pasaules tūre notikumu.

par: sērfotājiem visos līmeņos un uz visu veidu dēļiem.

Kāpēc: Biezs mucveida pludmales pārtraukums.

Kad: Rudens līdz pavasarim, no oktobra vidus pilsēta izslēdzas, un viļņi izlīdzinās līdz episkajai la Grave. tā, jūs varat plānot savu ceļojumu uz šo episko sērfošanas galamērķi, un palieciet viesnīcās vai īrētā karavānā pie pludmales.

Viļņa lielums: 0.5 līdz 2.5 m.

 

 

6. Lielākā daļa sērfošanas galamērķu Eiropā: Luisa sala, Skotija

Tur, kur ziemeļi uzbriest, tiekas ar Atlantijas okeānu, nikni viļņi un nikns vējš, izveidojiet visvairāk episkā sērfošanas vietu Skotijā. Luisa sala savstarpēji savienotajās Atlantijas Ārējo Hebridu salās ir viena no visvairāk gleznainas vietas Skotijā.

tāpēc, Luisa sala ir sērfošanas paradīze, bet tikai visprogresīvākajiem sērfotājiem. Sīvie viļņi nav domāti iesācējiem, kuri joprojām cīnās ar airu un ieiešanu pa kreisi un tiesībām.

Kad: rudens un ziema.

 

Noķerot vilni Luisa salā, Skotija

 

7. Scheveningen The Hague, Nīderlande

Vindsērfings, kaitingsērfings, vai sērfošanas tiesības, Hāga ir lielisks sērfošanas brīvdienu galamērķis, tikai a brauciens ar vilcienu prom no Amsterdamas. Pat ja tas var šķist pelēks laiks un nav viesmīlīgs, bet sērfotājiem, tas rada ideālus apstākļus braukšanai ar perfektu vilni.

Visā 11 kilometru garajā krastā jūs varat noķert pareizos pietūkumus, it īpaši Ševeningenas pludmalē. Šeit, jūs atradīsit sērfotājus visos līmeņos un labākos sērfošanas veikalus un iespējas.

Secināt, Hāga ir pazīstama ar savu politisko lomu pasaulē, tas ir viens no episkākajiem sērfošanas galamērķiem Eiropā.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Sērfošana Ševeningenā, Hāga, Holande

 

8. Lielākā daļa sērfošanas galamērķu Eiropā: San Sebastian, Spānija

Uz robežas starp Franciju un Spāniju, Basku zemē, Sansebastjana ir drausmīga piejūras pilsēta, ar episkām sērfošanas vietām. Šeit, jūs lecat no viļņa uz tapas bāriem, un pēc tam atpūsties smilšu pludmalē vienā no skaistākajām Spānijas pilsētām.

Kantabrijā ir dažas pārsteidzošas pludmales un sērfošanas vietas, kā Zurriolas pludmale, galvenā sērfošanas pludmale San Sebastianā. Tas ir ideāli piemērots sērfotājiem iesācējiem un vidējiem. tomēr, par lielisku skatu, pārbaudiet viļņus La Concha pludmalē.

Kāpēc: ātri kreisie vaļējā līcī.

Vilnis: jauks aptinums ziemeļrietumu uzbriest.

Kad: Novembris līdz decembris.

 

Unikāla piekrastes līnija San Sebastianā, Spānija

9. Votergeitas līcis Anglijā, Sennen Cove

Votergeitas līcis ir vieta, kur sērfot Lielbritānijā, un simtiem sērfotāju, kas apmeklē Anglijas nacionālos sērfošanas čempionātus, piekritīs. Vindsērfings un viļņu sērfošana šeit ir ļoti populāri, padarot Votergeitas līci par vienu no 10 visvairāk episkā sērfošanas galamērķu Eiropā.

Sennen Cove Cornwell ir vēl viena elpu aizraujoša pludmale un sērfošanas vieta. Sennen Cove un Praa Sands ir fantastiskas sērfošanas vietas ar pārsteidzošām pludmalēm.

Kāpēc: vēji un atvērtība ir lieliski piemērota sērfotājiem visos līmeņos.

 

Sērfotājs Votergeitas līcī Anglijā, Sennen Cove

10. Lielākā daļa sērfošanas galamērķu Eiropā: Sardīnija, Itālija

Skaista Itālijas Sardīnijas sala noslēdz 10 visvairāk sērfošanas galamērķu Eiropas sarakstā, ar Vidusjūru un smilšu pludmali. Šeit, jūs varat noķert mazus un vidējus viļņus, vai spēcīgi viļņi rietumu daļā. Turklāt, ar 300 ideālas dienas, Sardīnija ir sērfošanas paradīze.

tomēr, ja vēlaties braukt episkā uzbriest, tad plānojiet savas sērfošanas brīvdienas Sardīnijā, no novembra līdz janvārim. Kosta Verde, Buggero San Nicolo, un Porto Ferro Algēro ir 3 of the beautiful and best beaches for surfing.

Kad: Septembris līdz novembris, vai no marta līdz maijam.

Vilnis: 3-4 m.

Milāna uz Neapoli ar vilcienu

Florence uz Neapoli ar vilcienu

Venēcija uz Neapoli ar vilcienu

Piza uz Neapoli ar vilcienu

 

Drone skats uz sērfošanu Itālijā, Sardīnijā

 

pie Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim plānot pārsteidzošas sērfošanas brīvdienas 10 visvairāk episkā sērfošanas galamērķu Eiropā. Brauciens ar vilcienu uz galamērķi un sapņainām mājām prom no mājām ir ātrākais un pieejamākais ceļošanas veids.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 visvairāk episko sērfošanas vietu Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-epic-surf-destinations-europe%2F - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)