Lasīšanas laiks: 9 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 07/08/2021)

Iespaidīga arhitektūrā, bagāta ar vēsturi, iekš skaistākās pilsētas pasaulē, par 10 slavenākie orientieri, kas jāapmeklē pa dzelzceļu un kuriem vajadzētu būt jūsu spainis saraksts. No Eiropas līdz Ķīnai, pa slavenākajiem Berlīnes vārtiem, un uz Aizliegto pilsētu, šeit ir neliels palūrējums uz orientieriem, kas jūs pārsteigs.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Parīzes Eifeļa tornis

Ir ļoti grūti palaist garām šo iespaidīgo orientieri, 300 metrus augsts dzelzs tornis. Neatkarīgi no tā, vai pastaigājaties Le Marais, Dievmāte, vai latīņu kvartāls, šī Parīzes lielā ikona būs redzama visu laiku.

tā, ja jūs pirmo reizi ceļojat uz Parīzi, Jūs noteikti apmeklēsiet Eifeļa torni dienasgaismā un naktī, lai skats uz Eifeļu iedegtos. tāpēc, jums vajadzētu būt labi sagatavotam vizītei un zināt, ka labākais veids, kā ceļot uz Parīzes Eifeļa torni, vai jebkur citur Eiropā.

Kā pa dzelzceļu nokļūt Eifeļa tornī?

Vislabākais ceļojums uz Eifeļa torni ir vilciens. Par publiskais transports sistēma Parīzē ir ļoti efektīva un ērta. Ceļošana pa rajoniem un orientieriem ir ļoti vienkārša, un Eifeļa torņa centrālā atrašanās vieta pilsētā nozīmē, ka tas ir labi savienots ar Francijas dzelzceļu.

Marsa laukums / Tour Eiffel ir tuvākā dzelzceļa stacija, un Eifeļa tornis ir taisnīgs 2 minūšu gājiena attālumā no stacijas. tomēr, izkāpjot Trocadero stacijā, pavērsies burvīgāki skati uz torni un Sēnu. Ik pēc dažām minūtēm ar RER līniju C var aiziet līdz Eifeļa tornim, un metro biļete vienam braucienam ir € 1.9.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Naktī Parīzē Eifeļa tornis

 

2. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: Lielais Ķīnas mūris

Vislielākais cilvēka radītais orientieris pasaulē, Ķīnas mūris pārņēma 2000 gadus būvēt. Pirmā sienas celtniecība sākās 7. gadsimta sākumā, un vēlāk tika pievienotas papildu sienas, lai nostiprinātu un padarītu Lielo Ķīnas mūri par vienu no milzīgajiem un prātu pārņemošajiem orientieriem pasaulē.

Tā kā Ķīnas Lielais mūris ir tik plašs, jūs varat to apbrīnot no daudziem vietas visā Ķīnā, un var aizņemt līdz 175 dienas, lai to pilnībā šķērsotu. tomēr, labākā vieta, kur apbrīnot Ķīnas mūri, ir Pekina, Pekinas priekšpilsētā, un tādas pilsētas kā Badalings. Secināt, Ķīnas mūra lielums, vēsturiska nozīme, un ārpus šīs pasaules dizains padara to par vienu no 10 slavenākie orientieri, kurus apmeklēt pa dzelzceļu.

Kā nokļūt Ķīnas lielajā mūrī no Pekinas?

Brauciet uz Huoying staciju ar metro vai brauciet pa Airport Express līniju. Tad no Huangtudian dzelzceļa stacijas brauciet ar vilcienu S2 līdz Badaling dzelzceļa stacijai. Ieeju Lielajā mūrī redzēsiet 20 minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas.

 

Slavenais orientieris, kuru apmeklēt pa dzelzceļu: Lielais Ķīnas mūris

 

3. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: Siksta kapela Vatikāns

Mikelandželo skaistās freskas jau sen ir pārsteigušas apmeklētājus. Siksta kapela gadā Vatikāna pilsēta vislabāk ir apmeklēt piektdienas vakaros un naktīs vasarā, kad tas ir mazāk pārpildīts. Vislielākais mākslas darbs pasaulē ir pieejams caur Vatikāna muzejiem, un jums nav nepieciešams rezervēt laiku, lai to ievadītu.

Siksta kapela ir nosaukta sestā pāvesta vārdā, kurš to uzcēla 15. gadsimtā. tā, Siksta kapelas griestus rotājošās freskas attēlo pasakas no 1. Mozus grāmatas. Ievērojamos krāsu triecienos un krāsās, freskas ir labi saglabājušās, un jūs varat viegli pavadīt visu dienu, apbrīnojot ainas.

Kā nokļūt Siksta kapelā no Romas?

Siksta kapela atrodas Vatikānā, ārpus Romas. tāpēc, ja apmeklējat no Milānas, Florence vai cits galamērķis Eiropā, vispirms jums vajadzētu veikt a ātrgaitas vilciens uz Romu. tad, brauciet ar vilcienu no Roma Tiburtina līdz Roma St. Pietro stacija, un tas ir 14 minūšu gājienā līdz Siksta kapelai.

 

Siksta kapela Vatikāns no augšas

 

4. Kārļa tilts Prāgā

No Budapeštas vai Vīnes, nekad nav bijis vieglāk ceļot uz Kārļa tiltu no jebkura Eiropas punkta. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā faktu, ka Prāgas Kārļa tilts ir viens no slavenākajiem orientieriem, ko apmeklēt ar vilcienu. Gotiskais akmens tilts, statujas, centrālā atrašanās vieta starp Mala Strana un vecpilsētu, ir tikai daži no tās slavas cēloņiem.

turklāt, Kārļa tilts ir viens no skaistākajiem un vecākajiem tiltiem Eiropā. tāpēc, jūs sastapsieties ar simtiem tūristu, kuri meklē labāko Instagram attēls vieta uz tilta. Jā, jebkurā diennakts laikā un gadā, jūs pievienosieties daudzajiem Prāgas apmeklētājiem, lai apbrīnotu vienu no slavenākajām vietām pasaulē.

Kā nokļūt līdz Kārļa tiltam pa dzelzceļu?

Vilciens ceļojumu Eiropā ir ļoti ērti un ātri, lai jūs varētu ceļot uz Kārļa tiltu no jebkuras kaimiņvalsts. No galvenās dzelzceļa stacijas (Vietējā valodā: Centrālā stacija), tas ir aptuveni 13 minūtes ar metro līdz Kārļa tiltam. Tur varēja nokļūt arī kājām, tas ir 25 minūšu gājiena attālumā no Kārļa tilta no dzelzceļa stacijas, bet mazāk ieteicams, ja ierodaties no Drēzdenes, Budapešta, vai Zermatt.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Orientējošais Kārļa tilts, Prāga

 

5. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: St. Bazilika katedrāle Maskavā

Viens no visvairāk iespaidīgi laukumi pasaulē, Maskavas Sarkanajā laukumā atrodas visvairāk elpu aizraujošā katedrāle. St. Bazilika katedrāle ir brīnišķīga, ar 6 kapelas, skaisti un mākslinieciski krāsots ģeometriskos rakstos. Lieliskā katedrāle ir skaista fasādē un interjerā, ar katru kapelu, kuru rotā gravīras un gleznas.

St. Bazilika katedrāle ir viena no Maskavas augstākajām ikonām un tika uzcelta kā uzvaras simbols Briesmīgā Ivana sakāvei, Kazaņas Khan. tā, tā kā 1561 tas katru gadu piesaista miljoniem tūristu, lai to apskatītu 1 no visvairāk elpu aizraujošajiem orientieriem Krievijā.

Kā nokļūt Sv. Bazilika katedrāle?

Sv. Bazilika katedrāle atrodas Sarkanajā laukumā ir, un jūs varat aizbraukt ar metro no Ļeņingradas stacijas uz Ohotniju Rjadu. Ja vēlaties redzēt Krievijas labāko, tad ātrvilciens no Sv. Pēterburga ir ideāls ceļošanas veids.

 

Slavenais orientieris, kuru apmeklēt pa dzelzceļu: St. Basil's Cathedral Moscow Russia

 

6. Pēterhofas pils Sv. Petersburg

Krievu Versaļu kā savu lauku īpašumu uzcēla Pēteris Lielais. Uz tava brauciens uz Pēterhofas pili, apmeklēsiet Lejas parku, Augšējais dārzs, Jūras kanāls, un divas mazas pilis – Monplaisir un Marli pils. Pēteris Lielais apmeklēja Versaļu 1770. gados un realizēja franču šedevru vienā no slavenākajiem mūsdienu Krievijas orientieriem.

Cara pils ir visslavenākā ar strūklakām, Grand upes, Bībeles statujas, un dārzi. Vācieši šo lielisko pili Otrā pasaules kara laikā iznīcināja, bet veiksmīgi atjaunoja, lai kļūtu par UNESCO pasaules mantojums vietā.

Kā nokļūt Pēterhofā?

Pēterhofas pils ir viens no ievērojamākajiem apskates objektiem, ko apmeklēt St.. Petersburg. Jūs varat doties uz Pēterhofu ar vilcienu no Baltiskiy stacijas līdz Noviy Peterhof stacijai.

 

Zelta orientieris, Pēterhofas pils Sv. Petersburg

 

7. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: Romas Kolizejs

Kolizejs ir viens no septiņiem mūsdienu pasaules brīnumiem, tāpēc, vislabāk ir apmeklēt Kolizeju ar ekskursiju gida pavadībā. pretējā gadījumā, par visa bagātā vēsture šī lieliskā konstrukcija jums tiks zaudēta. Flāvijas imperatori uzcēla šo šedevru kā amfiteātri, ar domu pasargāt pūļus no lietus un vēja, prātā.

Šodien jūs varat apmeklēt visus Kolizeja līmeņus, vai apbrīnojiet to no daudzajiem tuvumā esošajiem restorāniem un kafejnīcām. Papildus, lielākais jebkad uzceltais kolizejs, tiek izmantots šodien kā dzīvās mūzikas koncertu norises vieta. Šeit, jūs redzēsiet lielākos vārdus mūzikas pasaulē, piemēram, Eltons Džons.

Kā nokļūt Kolizejā?

Kolizeju var sasniegt no abām Romas lidostām, ar vilcienu. Katru reizi brauc vilcieni 15 minūtes līdz Tiburtinas stacijai, un tad ar metro tieši uz šo itāļu ikonu. Acīmredzot, no Romas vēsturiskā centra ir ļoti viegli nokļūt Kolizejā.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Piza uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

Slavens orientieris no augšas: Kolizejs Romā

 

8. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: Vestminsteras pils Londonā

Slavenākais orientieris Anglijā ir Vestminsteras pils un Big Ben tornis. Parlamenta palātas. Viktorijas tornis un slavenākais tornis pasaulē, Big ben, veido slavenāko orientieri Anglijā.

Ar skatu uz Temzas upi, ar tuvumā esošo London Eye atrakciju, Vestminsteras pils apkārtne ir lieliska. Lai iegūtu pārsteidzošus panorāmas skatus, apmeklējiet London Eye visu gadu, jo ieeja Vestminsterā ir iespējama tikai sestdienās, jūlijā un augustā.

Kā nokļūt Vestminsteras pilī un Big Benā?

Dodieties pa apļa līniju uz Vestminsteras vai Trafalgaras stacijām. Ja jūs ierodaties no Londonas priekšpilsētas, jebkur Lielbritānijā vai Eiropā, tad Dienvidrietumu dzelzceļš būs labākais veids, kā ceļot.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Vestminsteras pils, Londona Lielbritānija

 

9. Aizliegtā pilsēta Ķīna

Pekinas centrā, jūs atradīsit ieeju lielākajā imperatora pilī pasaulē. Lielāks par Pēterhofu, Luvra, Kremlis, un Vatikāns, Aizliegtās pilsētas pilī ir 980 pils ēkas, kuras izpētīt. Atšķirībā no citiem orientieriem pasaulē, šis ir izgatavots no koka. ar 25 Agrāk pilī dzīvoja Ķīnas imperatori, Aizliegtā pilsēta ir lielākais muzejs pasaulē.

Ārkārtas orientieris ir taisnīgi izpelnījies savu vārdu arī mūsdienās. Tas ir saistīts ar faktu, ka 40% pils joprojām ir aizliegta apmeklētājiem. tomēr, jūs joprojām varat redzēt visu kompleksu no kalna virsotnes Jingshan parkā. Aizliegtā pilsēta, iespējams, nav viena no tām krāsainākās un skaistākās pilis Eiropā, bet tas ir visvairāk aizraujoši.

Kā es varu nokļūt aizliegtajā pilsētā?

Šanhaja līdz Pekinai ir apmēram 5 stundas ar vilcienu, bet Pekinā, ar metro var aizbraukt līdz Aizliegtajai pilsētai.

 

 

10. Slavenākie apskates objekti, kurus apmeklēt pa dzelzceļu: Brandenburgas vārti Berlīnē

Brandenburgas vārti ir vissvarīgākais Berlīnes orientieris, jo tas ir dzelzs priekškara simbols un savulaik sašķelta Berlīne. Sākumā vārtus uzcēla Prūsijas karalis Frederiks Viljams II, 18. gadsimtā. tā, labākais veids, kā uzzināt par šīs ikonas vēsturi, īsi un tiekoties ar citiem ceļotājiem, ir ekskursija gida pavadībā.

Pēcpusdienās un brīvdienās, Pariser Platz kļūst par skatuvi daudziem vietējiem māksliniekiem un mūziķiem. Jūs varat arī redzēt vietējo iedzīvotāju velosipēdu pa vārtiem un tikai sēdēšanu, čatā, gaidot saules starus, lai skatītos pa vārtiem.

Kā nokļūt līdz Brandenburgas vārtiem?

Ērtākais ceļojums uz Brandenburgas vārtiem ir pa S-Bahn līnijām, metro sistēma. Paņemiet jebkuru līniju, kas iet uz Brandenburger Tor staciju.

Secināt, vieta, vēsturiska nozīme, arhitektūra, un daudzi no šiem orientieriem katru gadu piesaista miljoniem tūristu. Kad jūs stāvat pirms katra orientiera, Eiropā, Krievija, vai Ķīna, jūs vienkārši esat pārsteigts par katras vietnes skaistumu un izveidi.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Brandenburgas vārti Berlīnē mākoņainā dienā

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot vienu no šiem 10 slavenākie orientieri pasaulē pa dzelzceļu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “10 slavenākie orientieri, kurus apmeklēt pa dzelzceļu”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-famous-landmarks-visit-rail%2F - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)