Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/04/2023)

Eņģeļi, svaigi, stikla krāsoti krāsaini gaiši logi, ir daži no elementiem 12 aizraujošākās katedrāles Eiropā. Katra katedrāle ir augstāka, lielāks, un aizraujošāks par otru, katrā no tiem ir otra elementi.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Duomo katedrāle, Milāna

Milāna katru gadu piesaista miljoniem tūristu. Milānas katedrāle, Milānas katedrāle ir vienīgais orientieris, kas jūs pārsteigs no pirmā acu uzmetiena. Aizņēma 600 gadu, lai uzceltu lielāko katedrāli Itālijā, elegants, graciozs, un satriecoši gaiši rozā marmors.

Vitrāžas, gotikas elementi, un Madonīnas zelta statuja augšpusē ir tikai daži no elementiem, kas jūs aizraus. Tātad, ja jūs patiešām vēlaties apbrīnot aizraujošo gotisko Milānas katedrāli, tad jūs varat staigāt pa jumtu. Tātad, Milānas katedrāle ir vienīgā katedrāle pasaulē, kur var staigāt pa jumtu.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

Duomo Milan Cathedral is a must sightseeing

 

2. Sagrada Familia katedrāle, Barselona

Kopš tā laika vienīgā katedrāle joprojām darbojas 1882, Gaudi Sagrada Familia katedrāle, ir mākslas darbs. Sagrada katedrāle ir spāņu vēlās gotikas sajaukums, Jūgendstils, un Katalonijas modernisma arhitektūra. Gaudi dizains bija no 18 smailes, pārstāvēt 12 apustuļi, jaunava Marija, četri evaņģēlisti, un garākais Jēzus Kristus.

Papildus, katrai no trim fasādēm ir pilnīgi atšķirīga ārpuse: Passion fasāde, Slava, un Kristus dzimšanas fasāde. Tātad, ar tik daudz ko redzēt un atklāt, plānojiet savu ceļojumu uz Barselonu labi, lai nepalaistu garām šo apbrīnojamo katedrāli.

 

Sagrada Familia from above picture

 

3. Aizraujošākās katedrāles Eiropā: Kolnera katedrāle, Ķelne

Pārbūvēts 7 gadsimtiem, Ķelnes katedrāle ir elpu aizraujošs gotikas arhitektūras simbols. Turklāt, Ķelnes katedrāle ir Ķelnes arhibīskapa mītne un augstākā pavasara baznīca visā Eiropā.

Interesanti, šis brīnišķīgais orientieris Francijas revolūcijas laikā bija stabils un siena šķūnis. Šodien, jūs neredzēsit nevienu šī posma relikviju katedrāles vēsturē. Interjers ir tikpat skaists kā ārpuse ar vitrāžām un dārgumiem. Kolner Dom ir īpaši elpu aizraujošs naktī un saulrieta gaismās.

Berlīne uz Āheni ar vilcienu

Frankfurte uz Ķelni ar vilcienu

Drēzdene uz Ķelni ar vilcienu

Āhene uz Ķelni ar vilcienu

 

Kolner Cathedral Cologne at night time

 

4. Santa Maria Del Fiore bazilika, Florence

Rozā, gaiši zaļš, un balta marmora fasāde, un mozaīkas grīdas iekšpusē, Santa Maria bazilika Florencē ir ievērojama renesanses katedrāle. Turklāt, Mākslas mīļotājiem nevajadzētu palaist garām Džordžo Vasari freskas par vēlu spriedumu uz griestiem.

Florences katedrāle ir vairāk nekā orientieris. Pat ja jūs neesat aizrāvies ar mākslu, šī katedrāle jūs aizraus un ļaus stundām ilgi apbrīnot satriecošos mākslas darbus. Ja jums nepieciešama svaiga gaisa elpa, pēc tam uzkāpiet Brunelleschi kupolā, lai apskatītu burvīgo Florenci.

Rimini uz Florenci ar vilcienu

Roma - Florence ar vilcienu

Piza uz Florenci ar vilcienu

Venēcija - Florence ar vilcienu

 

 

5. Aizraujošākās katedrāles Eiropā: Čārlss katedrāle, Vīne

Vīnes simbols, Sv. Kārļa katedrāle ir satriecoša ar savu balto fasādi un gaiši zaļajiem kupoliem. Izstrādāts baroka stilā, Sv. Kārļa katedrāle aizrauj apmeklētājus kopš 19th gadsimtā. Katedrāle tika veidota, lai godinātu svēto aizbildni Čārlzu Borromeo, padevējs, un ciešanu ministrs Eiropas sērgās 16th gadsimtā.

Tomēr, aizraujošākā Sv. Kārļa bazilika ir 1250 kvadrātmetru freskas kopulā. Atšķirībā no citām Eiropas katedrālēm, šeit jūs varat doties ar panorāmas liftu, lai apbrīnotu freskas tuvplānā. Tātad, secināt, Sv. Nepalaidiet garām Kārļa katedrāli Vīnē brīvdienas pilsētā Eiropā.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Scenic Charles Cathedral in Vienna

 

6. Lemānas katedrāle, Francija

Veltīts Sent Džuljanam, pirmais Lemānas bīskaps, Lemānas katedrāle, ir krāšņs franču gotikas stila un romāņu stila arhitektūras sajaukums. Viena no aizraujošajām iezīmēm, kas piesaistīs jūsu uzmanību, ir balsti, kas atbalsta ārpusi lieliskā dizainā. Tādējādi Lemānas katedrāles fasāde ir viena no skaistākajām Eiropā.

Turklāt, vitrāžas un eņģeļi, kas krāsoti uz katedrāles griestiem, papildina Lemānu’ elpu aizraujoša arhitektūra un atstāt daudz dārgumu, ko atklāt šajā 500 gadus vecajā katedrālē.

Dižona uz Provansu ar vilcienu

Parīze uz Provansu ar vilcienu

Liona uz Provansu ar vilcienu

Marseļa uz Provansu ar vilcienu

 

A Rainbow over Le Mans Cathedral

 

7. Aizraujošākās katedrāles Eiropā: Sv. Pāvila katedrāle, Londona

Tas dominē Londonas panorāmā, bet uz ārpusi, Svētā Pāvila katedrāle nav viens no aizraujošākajiem orientieriem. Skaistums Sv. Pāvila katedrāle atklāsies, ja veltīsit laiku iešanai. Tad, jūs būsiet satriekts baltā un melnā dekoru spēlē. Turklāt, katedrālē atrodas vairāk nekā 300 Lielbritānijas izcilāko piemiņas vietas, piemēram, pats Vrens, kurš projektēja lielisko katedrāli.

Tomēr, viens no aizraujošākajiem elementiem Sv. Pāvila katedrāle ir čukstu galerija. Jā, ja jūs čukstat vienā galerijas pusē, sienas to nesīs uz otru galu.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Crowds outside St. Paul's Cathedral, London, UK

 

8. Berlīnes katedrāle

Neskatoties uz to, ka Otrā pasaules kara laikā tas tika nopietni bojāts, Berlīnes katedrāle ir satriecoša katedrāle ar strūklaku un zaļu zāli priekšpusē. Berlīnes katedrāle tika uzcelta kā daļa no Berlīnes pils, bet arhitekts Julius Carl Raschdorff to pārveidoja, lai atspoguļotu Sv. Pāvila katedrāle Londonā. Tikai iekšā 1993, restaurācija tika pabeigta, pēc lielā Berlīnes mūra krišanas.

Berlīnes katedrāles aizraujošākie elementi ir freskas, zelta rotājumi, un statujas. Papildus, ērģeles Saucer ar romantisko un sirdi kūstošo mūziku ir pēdējās un lielākās romantiskās ērģeles Vācijā, un tās ir vērts veltīt laiku sēdēšanai un vienkārši sarakstīšanai. Tādējādi, dodieties uz Berlīnes pilsētas skatu platformu, lai pabeigtu ceļojumu vienā no 12 aizraujošākās katedrāles Eiropā.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Beautiful day in Berlin Cathedral

 

9. Aizraujošākās katedrāles Eiropā: Svētais Bazilika katedrāle, Maskava

Viens no aizraujošākās apskates vietas Krievijā ir Svētā Bazilika katedrāle Maskavā. Jūs nevarat palaist garām šo apbrīnojamo katedrāli un redzēsit to no jebkura Sarkanā laukuma punkta un tālāk. Kad jūs soli tuvāk, centrālā baznīca ar deviņām citām baznīcām ap to.

Aizraujošākā iezīme ir tā, ka šos tempļus savstarpēji savieno īpašas velvju ejas. Ivans Bargais bija Svētā Bazilika katedrāles autors, un daudzkrāsainie kupoli ir noslēpums līdz mūsdienām. Kaut arī šāda veida dizains parādījās 17. gadsimtā, bet krāsu izvēle nav zināma.

 

The Famous Saint Basil's Cathedral at the heart of Moscow

 

10. Dievmātes katedrāle, Parīze

Gargoyles rožu un vitrāžas logi ir 2 no iespējām, kas jūs piesaistīs, tāpat kā miljoniem citu Parīzes Dievmātes katedrāles apmeklētāju. Krāšņs no ārpuses, un jauki iekšā, katedrāles kase jūs aizvedīs virs romantiskākās pilsētas pasaulē, par panorāmas skatu.

Dievmāte stāv Ile de la Cite un ir veltīta Vissvētākajai Jaunavai. Papildus, katedrāle bija vieta lieliem notikumiem, piemēram, Napoleona Bonaparta kronēšanai, un Džoanas Arkas beatifikācija. Tādējādi, jūsu acis apbrīnos katedrāles arhitektūras skaistumu, un jūsu ausis apbrīno slavas stāstus.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Notre-Dame Cathedral and the Paris Canal

 

11. Aizraujošākās katedrāles Eiropā: Svētā Marka baziliku, Venēcija

Tā ir viena no skaistākajām bazilikām Eiropā, bet Svētā Marka bazilikā ir slepenas relikvijas, padarot to par aizraujošāko katedrāli Eiropā. Saskaņā ar leģendām, Svētā Marka bazilika tika uzcelta, lai tur glabātu evaņģēlista Marka relikvijas, viens no četriem apustuļiem, pēc tam, kad tirgotāji zaga no Ēģiptes. Šajā stāstā ir 13. datums gadsimta mozaīka, virs kreisajām durvīm, ieejot bazilikā.

Turklāt, Svētā Marka bazilikā atrodas dārgāks dārgums nekā Karaliskās ģimenes vainaga dārgakmens - Pala dOro. Pala ir bizantiešu alter, radzēts ar vairāk nekā 2000 dārgakmeņi. Secināt, ja plānojat apmeklēt vienu Venēcijas orientieri, Svētā Marka bazilika ir viena, ziņkārīgajiem, skaistumu un vēsturi mīloši ceļotāji.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

Colorful people out Saint Mark's Basilica in Venice Italy

 

12. Sv. Vitus katedrāle, Prāga

Pāri upēm, un tilti, leģendārajā Prāgas pilī, jūs apburs Svētā Vita katedrāle. Pagāja tuvu 6 gadsimtiem, lai pabeigtu gotisko katedrāli, uz ievērojamāko un pamanāmāko Prāgas orientieri. Laiks, kas bija nepieciešams Svētā Vita katedrāles celtniecībai, atspoguļojas stilu arhitektūras sajaukumā.

Svētā Vīta katedrālē ir renesanse, Gotika, un baroka elementi: kā dienvidu torņa smaile un lielās ērģeles ziemeļu daļā. Vitrāžas logi ir ievērojama iezīme jebkurā katedrālē un Sv. Vitus logi nekrīt skaistumā no citām aizraujošajām Eiropas katedrālēm.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Prague's Saint Vitus Cathedral

 

We ar prieku palīdzēs jums plānot neaizmirstamu ceļojumu uz šiem 12 aizraujošas katedrāles Eiropā ar vilcienu, Ienāc pasaulē Saglabāt vilcienu.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņojumu “ 12 Aizraujošākās katedrāles Eiropā ”savā vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-fascinating-cathedrals-europe%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)