Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/12/2021)

Vai jūs apmeklējat Amsterdamā pirmo reizi vai atgriežoties izpētīt krāšņs kanālu atkal, Jūs vēlaties zināt par vairums unikālas lietas, kas darīt Amsterdamā! Ja Jums ir gatavs meklēt piedzīvojumus ārpus Damrak avēnijas Amsterdamā, šis saraksts padarīs jūsu getaway patiesi maģisks!

 

Vairums Unikālo Things darīt Amsterdamā: Izbaudiet augstas tēja mazākās House In Amsterdam

Kas var būt cuter un unikāla, nekā ar pēcpusdienas tēju Amsterdams Mazākais māja? Jā, tas noteikti der vairums unikālas lietas, kas darīt Amsterdamā rēķins! Tas maz māja vienā no Amsterdamas vecākajām rajoniem ir tikai 2 metrus plata. Īpašnieks tiešām ieelpot jaunu dzīvi par veco īpašumu: māja reiz izmitināti saimi pieciem! Neticami, kā tas bija, tas ir tikai viens no stāstiem, kas jūs sagaida šajā jaukajā tējnīcu.

Pirmajā stāvā ir neliela, mājīga tējas veikals, bet otrajā un trešajā stāvā ir gatava uzņemt jūs pie tējas-ievadīts pasakas. Ir daudzas iespējas brokastīm, vēlās brokastis, augsta tēja, un pat pusdienas. Man ir bijis mazākais House divreiz: vienreiz apburošs brokastis, uz kuru man bija stunda vēlu (tas nebija mans finest diena), un vēl pavisam nesen uz pēcpusdienas tēju ar pirkstu sviestmaizes, trīs dažādi pīrāgi, un plācenīši tik garšīgs, ka tad, kad mūsu žēlīgs mītnes piedāvāja veikt kaut ko prom ar mums, mēs nevilcinājās. Pēcpusdienas tēja mēs izvēlējāmies bija cena ir 25 EUR vienai personai, savukārt High Tea ir 35 eiro.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

Most Unique Things To Do In Amsterdam - The Smallest House

 

Vairums Unikālo Things darīt Amsterdamā: Izpētīt acs Filmmuseum

No visām slidens mūsdienu ēkām Amsterdamā, tas ir EYE filmu muzejs kas izceļas. Ar savu pieglaust, spilgti baltas līnijas stiepjas gar upi IJ pretī vilciena stacija. EYE noteikti ir visvairāk unikālo darāmo lietu sarakstā Amsterdamas sarakstā. Tās galvenās bažas ir kino, ar vairākiem ekrāniem, kas piedāvā plašu kulta un klasiskās filmas. Tur ir, tomēr, arī pagaidu unikāls mākslas izstādes un pasākumi bērniem, pluss ārkārtīgi smalkas skatījumi atpakaļ uz pilsētas centru. Arī Paslēpusies šeit, un pastāvīgajā ekspozīcijā, ir kinematogrāfisks retums vintage filmas Jean Desmet, kas datējami cik 1907. Take pusdienas šeit, pārāk: kafejnīca bārs ir augstākā labuma.

Bremen uz Amsterdamu Trains

Hannover uz Amsterdamu Vilcieni

Bielefeld uz Amsterdamu Vilcieni

Hamburga uz Amsterdamu Vilcieni

The EYE Filmmuseum Drone view Amsterdam

 

Atklājiet muzejs somas un somiņas

Trīs stāvos gan antīko un mūsdienu rokassomas, maki, un maki padara Tassenmuseum Hendrikje par vienu no Amsterdamas visvairāk neparastas un pievilcīgi atrakcijas. Nevainojami iesniegts vecā un skaists muižas, uzsver arī jūgendstila un Art Deco gabalu, vesels skapis retu un košu krāsu 1950. gadu rokassomu, kas izgatavots no cietas plastmasas, ir primitīva Perspex forma, un (ētiski apšaubāmas) vintage rokassomas izgatavoti no dzīvniekiem. Pagaidu izstādes mūsdienu somas un makus kārta vākšanu.

Dortmunde uz Amsterdamu Vilcieni

Essen uz Amsterdamu Vilcieni

Dusseldorf uz Amsterdamu Vilcieni

Cologne uz Amsterdamu Vilcieni

Museum Of Bags And Purses Netherlands

 

Poezenboot (Kaķis Boat)

Ja viena no unikālākajām lietām, kas jādara Amsterdamā, ietver man iespēju mīlēt burvīgs dzīvnieks, Tad saskaitiet mani! Iet uz un apmeklēt ļoti populārs catboat! yep, izlasiet šīs tiesības,! Lai gan kaķi parasti izvairās no ūdens visos izmaksas, ka Felines vai Poezenboot, šķiet pilnīgi mājās savā peldošās rezervāts. Tas ir dzīvnieks svētnīca peld uz kanāla Amsterdama. Tā tika dibināta Henriette van WEELDE in 1966 kā mājās klaiņojošiem, slims, un pamesta Felines, un kopš tā laika kļuvusi par oficiālo labdarība.

Houseboat var uzņemt 50 kaķi uzreiz, 14 no kuriem ir pastāvīgie iedzīvotāji. Cilvēka apmeklētāji ir aicināti uz kuģa, kā arī. Daudzi nāk izvēlēties kaķi adopcijai, bet tūristi arī laipni aicināti iekāpt un pakasīt kaķēnu aiz ausīm.

Kā tas ir labdarības, laiva svētnīca paliek virs ūdens, pateicoties ziedojumiem atstājuši apmeklētāji. Visi izvirzīja nauda iet uz palīdzību tik daudz Amsterdama kaķiem, kā iespējams. Cat Laivu fonds maksā par kastrāciju kaķiem, kuru īpašnieki nevar atļauties veterināro aprūpi, kā arī strays. Brīvprātīgie rūpēties par kaķiem, daži no kuriem tiek pieņemti apmeklētāji. Par kaķi uzskatīts pielāgot dzīvi uz zemes perfekti labi savās jaunajās mājās.

Bonn uz Amsterdamu Vilcieni

Aachen uz Amsterdamu Vilcieni

Koblenz uz Amsterdamu Vilcieni

Frankfurte pie Amsterdamas Vilcieni

Unique things to do in Amsterdam - Cat boat

 

Iet Plastic zveja Unikālo Tour Of Amsterdams Canals laikā

Dodos plastmasas zveja Amsterdamas kanāliem ir viens no visvairāk unikālo lietas darīt Amsterdamā pārliecināts! Un ļaujiet man jums pastāstīt, tas ir tieši tāpat kā tas skan. Videi draudzīgs iniciatīva pārī ar tūrisma aktivitāti, Plastic Whale, 2 stundas laivu brauciens tiešām piedāvā gan jautri un gleznainu vietu. Kad jūs soli laivā, Jūs saņemsiet savu zvejas tīklu, un pie jums iet!

Labākā daļa ir, iespējams, ka, kamēr citi laivu ekskursijas burāt pagātni saskaņā ar iepriekš noteiktu maršrutu, jums iet visur jūs spot plastmasas gabals. Tā pārvēršas par konkurētspējīgu spēli I Spy, kurā ikviens ir ļoti ieguldīts, lai atrastu pat vismazākos plastmasas maisiņu gabaliņus. Īsta svinības notiek, kad kāds plankumi pudeli pie malas kanālu. Kādam manevri kuģim, lai ietilptu starp pietauvot laivu, you leņķis rokas un triumfējoši zvejotu traucētājs out! Esiet gatavi apspriest dīvainākos nozvejas dienu, kā arī smieties un saikni ar citiem pasažieriem.

Es domāju, ka šī pieredze noteikti ir vērts savu laiku, un piedāvā neparastu veidu, kā izbaudīt Amsterdamas kanāliem. Jums būs pārvietoties daudz, bez kļūst noguris, un pēc tam, kad ceļojums ir beidzies, jūs soli no laivas ar sajūtu sasniegums, kā arī. Viss, kas tikai par 25 eiro.

Osnabruck uz Amsterdamu Vilcieni

Lībeka uz Amsterdamu Vilcieni

Bremerhaven uz Amsterdamu Vilcieni

Kiel uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

Ekskursija Woonbootmuseum

Ja esat kādreiz prātojis, kā ir dzīvot vienā no Amsterdamas mājas laivām, šī ir jūsu iespēja, lai uzzinātu. Mūsu sarakstā lielākā daļa unikālas lietas, kas darīt Amsterdamā, jūs varat darīt tieši to! Īpašnieki ir draudzīgi un ir atvērušas savu klasisko Houseboat, kas tika uzsākta 1914 kā kravas kuģi, lai smiltis un grants pirms tas tiek pārvērsts par 1960. Apmeklētāji var izbrīvēt sev ceļu caur mājīgu dzīvojamo platību, kur nedaudz skaidrojošiem plāksnes dod zemu par houseboat dzīvi. Īpašnieki nav vieni; gandrīz 3,000 liellaivas un mītnēm tiek pieslēgts Amsterdams gāzes un elektrības tīklu. zinātkāre apmierināts, Jūs varat pastaigāties pa ielu līdz lieliskai ēdināšanas iestādei, Restorāns strausi.

Kassel uz Amsterdamu Vilcieni

Mannheim uz Amsterdamu Vilcieni

Fulda uz Amsterdamu Vilcieni

Heidelberg uz Amsterdamu Vilcieni

Unique things to do in Amsterdam - Tour The Woonbootmuseum

 

Vairums Unikālo Things darīt Amsterdamā: Veikt Audio ceļojumu pa Tuschinski teātrī

Atklājiet vēsturi aiz apdullināšanas Tuschinski teātrī. Tagad darbojas kino, Teātra par Reguliersbreestraat ir daļa no Pathé grupas. Unikālā fasāde ir sajaukums art deco un jūgendstila. Izveidots Tuschinskis komisijas arhitekts Hijman Luis de Jong. Bet tik skaista kā fasāde, kinoteātra lielākā zāle ir īsts teātris, un nekas nav tik burvīgs kā iecienītas filmas skatīšanās sarkanā samta krēslā.

Teātris piedāvā dienas audio ekskursijas ka sākums starp 09:30 un 11:30. Ekskursija ir pieejama gan angļu un holandiešu. Tas ilgst 45 minūtes un izmaksas 10 EUR, kas ietver tasi tējas vai kafijas. Ir pieejama arī ekskursija ar gidu lielās grupas sākot no plkst 15 cilvēkiem. Rezervēt, sūtīt e-pastu rondleidingen.tuschinski@pathe.nl.

Ja vēlaties baudīt teātra gaisotni, Jūs varat apskatīt plānotajām filmu seansi. Tur jūs atradīsiet citus priekšnesumus uz Pathe mājas lapā. Lai baudīt parādot skaists teātris telpa, Meklējiet filmas Lielajā zālē. Laiku pa laikam, var būt dzīvie koncerti, kā arī.

Trier uz Amsterdamu Vilcieni

Luksemburgas uz Amsterdamu Vilcieni

Antverpene uz Amsterdamu Vilcieni

Ģentes uz Amsterdamu Vilcieni

Tuschinski Theater Amsterdam

 

Vairums Unikālo lietas darīt Amsterdamā: Go On An Escape Room piedzīvojums Rijksmuseum

Vasarā no 2018 Rijksmuseum uzsākusi, kas bija domāts, lai ierobežotu vasaras īpaša – a unikāla evakuācijas istaba! Tagad ir unikāla Escape spēle EksperesEnce un mūsu unikālo Amsterdamas darāmo lietu sarakstā, kas notiek Amsterdamas slavenākajā muzejā. Tomēr, šķiet, ka pēc sākotnējās panākumiem, meklējumi ir šeit palikt. Pieredze ilgst dāsnu 1.5 stundas un tiešām velk jūs atmosfērā. Jūsu uzdevums ir atgūt formulu, kas nozagta no itāļu burvja un alķīmiķa Alesandro Kaljostro 18. gadsimta grāmatas.

Liege uz Amsterdamu Vilcieni

Leuven uz Amsterdamu Vilcieni

Brige uz Amsterdamu Trains

Oostende uz Amsterdamu Vilcieni

Escape Room Adventure In Rijksmuseum

 

Worlds Tikai muzejs veltīts brīnumus fluorescences

Amsterdamas slavenā Annas Frankas māja atrodas ļoti tuvu šim nelielajam muzejam, kas veltīts daudz vairāk psihedēliskām lietām, un tas ir liels iemesls, kāpēc tā ir viena no unikālākajām lietām Amsterdamā!

Pieder un ko vada poniju zara mākslinieks Nick Padalino. Electric Ladyland noteikti ir visvairāk unikālo darāmo lietu sarakstā Amsterdamas sarakstā. To var atrast zem līdzīgi nosaukta ielas līmeņa mākslas galerijas, Elektriskā dāma. Electric Ladyland ir pasaulē pirmais (un šķietami tikai) muzejs, kas koncentrējas tikai uz fluorescējošās gaismas burvību.

Genk uz Amsterdamu Vilcieni

Hasselt uz Amsterdamu Vilcieni

Namur uz Amsterdamu Vilcieni

Kortrijk uz Amsterdamu Vilcieni

Museum Devoted To The Wonders Of Fluorescence

 

Gatavi doties ceļojumā mazāk ceļojis, bet ak tik daudz interesantu? Catch braukt ar Saglabāt vilcienu! Nav slēptu maksu, tikai viegli!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Vairums Unikālo lietas darīt Amsterdamā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-unique-things-amsterdam%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)