Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/08/2023)

Vai esat vilcienu entuziasts vai kāds, kam patīk izpētīt jaunus galamērķus pa dzelzceļu? labi, mums ir jums aizraujoši jaunumi! Eiropas Savienība (ASV) nesen ir atklājusi visaptverošus noteikumus, lai uzlabotu dzelzceļa transportu. Šie jaunie noteikumi nosaka prioritāti labākai pasažieru aizsardzībai, nodrošinot vienmērīgāku un patīkamāku ceļošanas pieredzi visiem. beidzot, šajā rakstā, mēs iedziļināsimies detaļās par jaunajiem ES dzelzceļa noteikumiem un to, kā tie pozitīvi ietekmēs jūsu vilcienu braucienus.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šajā rakstā ir sniegta informācija par ceļošanu ar vilcienu, izmantojot funkciju Saglabāt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Izpratne par jaunajiem ES dzelzceļa noteikumiem

Sākt ar, iegūsim labāku izpratni par jaunajiem ES dzelzceļa noteikumiem. ES izstrādāja šos noteikumus, lai palielināt dzelzceļa pasažieru skaitu’ tiesības un veicināt nevainojamu ceļojumu pieredzi. Noteikumi attiecas uz dažādiem dzelzceļa pārvadājumu aspektiem, sākot no pasažieru tiesībām un pieejamības līdz datu koplietošanai starp dzelzceļa operatoriem. tātad, ieviešot šos noteikumus, ES mērķis ir paaugstināt dzelzceļa pārvadājumu vispārējo kvalitāti un efektivitāti, kā rezultātā visi ceļotāji ir ieguvēji.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

New EU Train Regulations

 

Nepārvaramas varas kompensācijas politika

Iepriekš, vilcienu pasažieri Eiropā varētu pieprasīt naudas kompensāciju 25% no biļetes cenas par vilciena kavēšanos vairāk nekā stundu un 50% par kavēšanos vairāk nekā 2 stundas. Tagad, uzņēmumi tiks atbrīvoti no šiem maksājumiem, ja kavējuma iemesls ir nepārvarama vara. Tas ietver visu, ko dzelzceļa operatori nevar kontrolēt, piemēram, vētras, plūdi, zemestrīces, teroristu uzbrukumiem, pandēmijas, un tā tālāk. Ja uzņēmums objektīvi nevar novērst vilciena kavēšanos vai atcelšanu ārkārtas apstākļos, pasažieriem nevajadzētu sagaidīt kompensāciju 50% vai 25%. Tomēr, uzņēmumiem joprojām ir jāpārvirza pasažieri uz citiem vilcieniem vai jāatmaksā biļete, ja braucienu nevar noorganizēt.

tikmēr, ir svarīgi atzīmēt, ka streiki netiek uzskatīti par spēku majeure. Ja streika rezultātā pasažieri iestrēgst stacijā, gaidot vilcienu, uzņēmums ir atbildīgs par to, lai klienti sasniegtu paredzētos galamērķus. Kompensācijām par kavējumiem jāpaliek spēkā.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Automātiska maršruta maiņa un kompensācija par kavēšanos

Viens no ievērības cienīgajiem jauno ES dzelzceļa noteikumu noteikumiem ir pašmaršruta maiņas ieviešana. Brauciena kavēšanās gadījumā, ja dzelzceļa uzņēmums nespēj piedāvāt risinājumu saprātīgā termiņā (parasti 100 protokols), pasažieriem ir tiesības pieņemt lietas savās rokās. Pasažieri var patstāvīgi mainīt maršrutu, iegādājoties biļetes citam vilcienam vai autobusam. Dzelzceļa uzņēmumam ir jāatmaksā jaunās biļetes izmaksas, nodrošināt pasažieriem netraucētu galamērķi, pat kavēšanās laikā. Tomēr, vislabāk būtu apsvērt ka izdevumiem jābūt patiesiem “nepieciešams un saprātīgs,” tāpēc braukšana VIP opcijā uz aizkavētā pārvadātāja rēķina nedarbosies.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Railway Timetable

Datu koplietošana un uzlabotas biļešu iespējas

Reāllaika satiksmes un ceļojumu datu koplietošana starp dzelzceļa operatoriem uzlabo ceļošanas pieredzi. Jauno noteikumu mērķis ir veicināt lielāku konkurenci starp dzelzceļa operatoriem. Viņi to dara, veicinot informācijas apmaiņu par vilcienu sarakstiem, noslogojuma rādītāji, un kavēšanās. Turklāt, šīs pieaugošās konkurences dēļ ceļotāji var sagaidīt pievilcīgākas biļešu iespējas. Tas sniegs viņiem plašāku izvēles iespēju klāstu un lielāku elastību, plānojot vilciena braucienus.

Rezultātā, jaunatklātie sadarbības un datu apmaiņas mehānismi starp dzelzceļa operatoriem, iespējams, var radīt pozitīvu pārmaiņu viļņošanās efektu visā ceļojumu ekosistēmā. Kā ceļošana pa vilcienu kļūst ērtāka un daudzpusīgāka, tas var mudināt vairāk cilvēku izvēlēties vilcienus, nevis citus transporta veidus, galu galā veicinot satiksmes sastrēgumu samazināšanos, zemākas oglekļa emisijas, un ilgtspējīgāka transporta nākotne.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Summer Solo Train Traveling

Uzlabota pieejamība pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās spējām

Saskaņā ar jaunajām ES regulām, dzelzceļa uzņēmumiem par prioritāti ir jānosaka pasažieru ar ierobežotām pārvietošanās spējām vajadzības. Viņiem ir jānodrošina, lai viņu ceļojumi būtu nepārtraukti un bez problēmām, pat traucējumu laikā. Tas nozīmē, ka personas ar invaliditāti vai pārvietošanās problēmām var sagaidīt labāku pieejamību un palīdzību, ceļojot ar vilcienu. Šie noteikumi dod iespēju pasažieriem, ļaujot viņiem doties ceļojumā ar pārliecību un sirdsmieru.

Saskaņā ar jaunajiem ES dzelzceļa noteikumiem, ja pasažierim ar ierobežotām pārvietošanās spējām nepieciešama palīdzība, viņi var lūgt ceļot tikai ar pavadoņiem. Šajā gadījumā, pavadonim pienākas bezmaksas biļete un sēdvieta blakus personai, kurai viņš palīdz. Pieprasījumi palīdzībai saskaņā ar jaunajiem noteikumiem tiek pieņemti līdz 24 stundas pirms izlidošanas. Tā ir lieliska priekšrocība vilcienu nozarei, jo autobusu kompānijām nepieciešams paziņojums ne vēlāk kā līdz plkst 36 stundas iepriekš, kamēr gaisa un ūdens pārvadātājiem tas ir vajadzīgs 48 stundas iepriekš.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Empty Train Station Platform

 

Ilgtspējība un komforts

ES apņemšanās nodrošināt ilgtspējību ir skaidri redzama jaunajos dzelzceļa noteikumos. ES veicina dzelzceļa transportu kā zaļāku alternatīvu, mērķis ir samazināt oglekļa emisijas un veicināt zaļāku nākotni. Ar šiem noteikumiem, ES mudina pasažierus to darīt izvēlēties vilcienus, nevis citus transporta veidus. Tas veicina ilgtspējīgus ceļošanas paradumus un atbalsta vides saglabāšanas centienus.

Turklāt, arī velosipēdu entuziasti saņēma spēcīgu uzmundrinājumu un atbalstu. Aizraujošās ziņas ir tādas, ka jaunajos vilcienos un modernizētajos vagonos būs speciālas velosipēdu vietas. Šīs vietas ir obligātas, tas nozīmē, ka tiem jābūt pieejamiem. tāpēc, ja esat velosipēdu cienītājs, šīs īpaši noteiktās vietas padarīs jūsu vilcienu braucienus vēl draudzīgākus velosipēdam.

 

 

Secinājums par jauno ES dzelzceļa regulu

Patiešām, jauno ES dzelzceļa noteikumu ieviešana nozīmē uzlabot pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu visā kontinentā. Tas parāda dzelzceļu atpazīstamību’ izšķirīga loma kopienu savienošanā, tūrisma veicināšana, un ekonomikas izaugsmes veicināšana. ES centieni uzlabot pasažieru tiesības un nodrošināt vienmērīgāku ceļošanas pieredzi liecina par tās centību izveidot uzticamu un uz klientu orientētu dzelzceļa tīklu..

Noslēgumā, jaunie ES noteikumi dzelzceļa transportam ir nozīmīgs solis uz priekšu pasažieru aizsardzības prioritātes noteikšanā un ceļošanas pieredzes uzlabošanā. Šo noteikumu mērķis ir padarīt ceļošanu ar vilcienu ērtāku, efektīvs, un patīkami visiem. Tie ietver uzlabotu pieejamību pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Vēl viena pozitīva izmaiņa ir pašmaršruta ieviešana. Turklāt, palielināta konkurence starp dzelzceļa operatoriem dos labumu ceļotājiem. Ieviešot šos progresīvos pasākumus, pasažieri var droši sākt vilciena braucienus. Viņu tiesības ir aizsargātas, un viņu ceļojumu pieredze ir prioritāte. ES apņemšanās uzlabot dzelzceļa pārvadājumu kvalitāti atspoguļo tās redzējumu par ilgtspējīgu un uz pasažieriem orientētu nākotni. Viss klāja vienmērīgākam, apburošāka ceļojumu pieredze pa dzelzceļu!

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko biļešu atrašanu skaistākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “Kā sagatavoties braucienam ar vilcienu” savā vietnē?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)