Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 23/04/2021)

Lietas vēl varētu būt nedaudz salīgs ap šo laiku, bet Nicas Karnevāls ir pārliecināts, ka silti jums uz augšu! Francijas Rivjēra rada unikālu notikumu, kurā gandrīz miljons apmeklētāju no visas pasaules ganāmpulka jauks. Nice karnevāls ir viens no svarīgākie notikumi Francijas Rivjērā iekļaušanu ziema. Par vairāk nekā divu nedēļu laikā, pilsēta pārvietojas ritmā svētkiem. humors, ironija, un dzeja ir veikalā par šo lielo populārs festivāls.

Esi viens no cilvēkiem, kas operatīvās skaistu slaveno piekrastes bulvāri, Promenade des Anglais, lai redzētu lielo parādes krāsains pludiņi; Tas ir Nicas Karnevāla, un veidu, kā tur nokļūt ar vilcienu.

 

Nice karnevāls 2019

Kāpēc Iet Nicas karnevāls?

"Karnevāls ir populārākais kultūras pasākums valsts var piedzīvot. - Jorde Amado, Brazīlijas rakstnieks, 1912 – 2001"

Apmeklējot Franču Rivjēras varētu būt iemesls, kas pats par sevi, lai apmeklētu Nicas. Karnevāls ir viens papildus bonuss!

Līdz šim laikam, mēs esam arī ložņu no ziemas, un saule ir, lai play. Tas ir labs attaisnojums atvadu ziemas. Ar aizsvilties krāsu, kamēr piedzīvo ikdienas gājieni un nakts ratiņi animēta vairāk 1000 dejotāji un mūziķi no visām pasaules daļā.

Izvēlētā tēma šogad ir "King of Cinema’ ("King of Cinema") lai atzīmētu 100. gadadienu pilsētas mītisks Victorine Studios, atvērts 1919 un kas ir izvietots patīk Brigitte Bardot, Fransuā Trifo, Žaks Tati, Woody Allen vai Alfred Hitchcock. Ar vairāk 1,000 mūziķi, dejotāji, un rakstzīmes, lai to izbaudītu notikums nedrīkst palaist garām.

Lyon uz Nicas Vilcieni

Parīzes uz Nicas Vilcieni

Avignon uz Nicas Vilcieni

Marseļas uz Nicas Trains

 

Battle of Flowers

Pazīstams arī kā Battle of Flowers, tas sākās 1856, Īpašs mērķis izklaidēt ārzemju viesus, kuri sākas ganāmpulka dienvidos Francija. Šodien, divi cilvēki katrā float mest daži 20 kilogrami mimozu un svaigi grieztu ziedu pūlī, kā viņi dara savu ceļu gar Promenade des Anglais blakus debeszils zilās jūras Vidusjūrā. Vēl viens iemesls, lai iegūtu sev kādu biļetes agri, lai jūs varētu saņemt sev priekšējās rindas sēdekļus.

Virs Festivāla, apkārt 100,000 svaigi grieztie ziedi tiek izmantoti, vairums no tiem ir ņemti no vietējie.

Montpellier ar Tulūzas Vilcieni

Jauki Tulūzas Vilcieni

Parīzes uz Tulūzas Vilcieni

Marseļā Tulūzas Vilcieni

 

Jāzina par Nicas karnevāls

Nice Carnival ir viena no vecākajām karnevāliem pasaulē. No pagānu un pazemīgs pirmsākumiem ceļu atpakaļ 13.gs., tas ir kļuvis slavens, gada 12 dienu ballīte. Tā darbojas dažādās dienās (Nav gājieni pirmdienās piemēram.) Par pilsētas Nicas izceļas ar parādes pludiņiem, ielu notikumi, un stendos un kulminē ar Mardi Gras par pēdējā dienā. Ielas un laukumi, kur gājieni iet cauri ir ciet Carnival laikā, un jums ir nepieciešams, lai iegādāties biļeti piekļūt. Tikai cilvēki ar masku saņemtu bezmaksas ieraksts uz kādu no parādēm. Kas nepieciešams attaisnojums, lai saģērbt vienalga?

Getting biļetes Nice Carnival Notikumi

Par notikumiem, kas nepieciešams biļetes, cena svārstās no 10 eiro stāv uz 25 eiro par sēdus stendi. Skatiet saites zemāk, lai iegādātos biļetes.

Dijon uz Provence Vilcieni

Parīzes uz Provence Vilcieni

Lyon uz Provence Vilcieni

Marseļas uz Provence Trains

 

Kā nokļūt Nicas Carnival Ar vilcienu

Ir daudz vilcienu padarīt savu ceļu, lai jauki no lielākās daļas Eiropas. Ar SaveATrain palīdzību, jūs varat saņemt biļetes dažu minūšu laikā bez papildu maksas! Nicas galvenā dzelzceļa stacija, Nicas Ville dzelzceļa stacija, ir atrodams pilsētas centrā. Nice Ville dzelzceļa stacija ir galvenais galapunktam reģionālo un nacionālo dzelzceļa savienojumiem, lai tā būtu vislabāk noķert vilcienu šeit Carnival. Par informācija tūristiem birojs dzelzceļa stacijā var būt noderīgs, ja Nicu apmeklējat pirmo reizi. Nice Ville dzelzceļa stacija atrodas Avenue Thiers, un tā ir apmēram 20 minūšu gājiena attālumā no pludmales un slavenās Angļu promenādes pa blakus esošo Ženēvas Medecinas avēniju.

Dijon uz Parīzi Vilcieni

Reims uz Parīzi Trains

Lille uz Parīzi Vilcieni

Ceļojumi uz Parīzi Trains

 

Kad ir Nice karnevāls?

Par Nice karnevāls iet uz pilnu nedēļu februāra beigās, un tas ir lielākais Mardi Gras bash dienvidos Francijā. Gatavojieties sprādziena krāsu un mūziku 17th februārī līdz 3rd no marts.

Šeit ir kursu kalendāru Nice karnevāls:

Parīzes uz Strasbūras Vilcieni

Luksemburgai Strasbūras Vilcieni

Nancy Strasbūras Vilcieni

Basel uz Strasbūras Vilcieni

 

ceturtdiena 14 FEBRUĀRIS

12:00

bROKASTIS “VIRA WHEEL”
darbība, atbalsta Nicas pilsētas un organizatoru Nicas karnevāls, ir paredzēta, lai finansiāli palīdzētu jaunajiem studentiem, kuri vēlas piekļūt apmācību ēdināšanas tirdzniecībā, tostarp izmantojot Lycée Paul Augier vai māceklis mācību centrā.
kursi : 90 € / vienai personai (vīns, ūdens, kafija iekļauts) – rezervēšana: silvia.grillo@ville-nice.fr / 04 97 13 41 99

sestdiena 16 FEBRUĀRIS

14:30
ZIEDU PARĀDE
Nice karnevāls ir viens no tās veida visā pasaulē un piedāvā viens no slavenākajiem Francijas Rivjērā. Katrā peldēt, tērpā modeļiem mest līdz 100.000 ziedi sajūsmināta pūļa …
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (B Zone)

sestdiena 16 FEBRUĀRIS

21:00
CARNIVAL parāde LIGHTS
Uz Place Massena, vizuālās animācijas izkliedēta uz lielajiem ekrāniem … Vakarā, visi pludiņi tiek izgaismotas, Corso apgaismo, tad sirds Nicas.
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (A zona)/ 5€ ieeja (B Zone)

otrdiena 19 FEBRUĀRIS

21:00
CARNIVAL parāde LIGHTS
Uz Place Massena, vizuālās animācijas izkliedēta uz lielajiem ekrāniem … Vakarā, visi pludiņi tiek izgaismotas, Corso izgaismo tad sirdī Nicas un Nicas Carnival.
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (A zona)/ 5€ ieeja (B Zone). Iespēja iepakojuma 2 notikumi stendi – izņemot sestdiena (1 ziedu parāde + 1 karnevāls parāde).

trešdiena 20 FEBRUĀRIS

14:30
ZIEDU PARĀDE
Nice karnevāls ir viens no tās veida visā pasaulē un piedāvā viens no slavenākajiem Francijas Rivjērā. Katrā peldēt, tērpā modeļiem mest līdz 100.000 ziedi sajūsmināta pūļa.
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (B Zone). Iespēja iepakojuma 2 notikumi stendi – izņemot sestdiena (1 ziedu parāde + 1 karnevāls parāde).

sestdiena 23 FEBRUĀRIS

14:30
ZIEDU PARĀDE
Nice karnevāls ir viens no tās veida visā pasaulē un piedāvā viens no slavenākajiem Francijas Rivjērā. Katrā peldēt, tērpā modeļiem mest līdz 100.000 ziedi sajūsmināta pūļa.
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (B Zone)

sestdiena 23 FEBRUĀRIS

21:00
CARNIVAL parāde LIGHTS
Nice Carnival On Place Massena laikā, vizuālās animācijas izkliedēta uz lielajiem ekrāniem.

svētdiena 24 FEBRUĀRIS

14:30
CARNIVAL parāde – NISSARDA STOP
Le Carnival Parade ir daļa no Nicas karnevāla, kas sastāv no 18 plosti paredzēti par gada tēmu un citām figūrām krāsainā parādē ar žilbinošas krāsas, piedaloties ielu teātra un mūzikas grupas no visas pasaules.
kursi: 21€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (A zona)/ 5€ ieeja (B Zone). Iespēja iepakojuma 2 notikumi stendi – izņemot sestdiena (1 ziedu parāde + 1 karnevāls parāde).

svētdiena 24 FEBRUĀRIS

19:00
LOU QUEENNAVAL
1st Geju karnevāls Francijā

otrdiena 26 FEBRUĀRIS

21:00
CARNIVAL parāde LIGHTS
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (A zona)/ 5€ ieeja (B Zone). Iespēja paketi 2 notikumi stendi – izņemot sestdiena (1 ziedu parāde + 1 karnevāls parāde)

trešdiena 27 FEBRUĀRIS

14:30
ZIEDU PARĀDE
Nice karnevāls ir viens no tās veida visā pasaulē un piedāvā viens no slavenākajiem Francijas Rivjērā. Katrā peldēt, tērpā modeļiem mest līdz 100.000 ziedi sajūsmināta pūļa
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (B Zone). Iespēja paketi 2 notikumi stendi – izņemot sestdiena (1 ziedu parāde + 1 karnevāls parāde).

sestdiena 02 MARTS – Noslēguma Nicas Carnival

14:30
ZIEDU PARĀDE
Nice karnevāls ir viens no tās veida visā pasaulē un piedāvā viens no slavenākajiem Francijas Rivjērā. Katrā peldēt, tērpā modeļiem mest līdz 100.000 ziedi sajūsmināta pūļa
kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (B Zone)

sestdiena 02 MARTS

21:00
CARNIVAL parāde LIGHTS – Dedzināšanu KINGS kursi: 26€ rezervētā sēdvietu / 12€ ieeja (A zona)/ 5€ ieeja (B Zone)
Iegūt jūsu tērpu gatavs Nicas Karnevāls visu, kas ir pa kreisi, lai darīt, ir iegūt savu vilcienu biļetes iegādāties ar Saglabāt vilcienu ! It’s laiks Karnevāls!
Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnice-carnival%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)