Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/02/2022)

Uz tuksnesi, vai līdz lielākajam koraļļu rifam pasaulē, zem ziemeļblāzmas, šīs ir 10 vienreiz mūžā galamērķi. Tātad, ja meklējat neaizmirstamu piedzīvojumu Kenijā, vai jebkur starp Mongoliju un Maskavu, tad jums vajadzētu pārbaudīt šīs vietas.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Maasai Mara nacionālais rezervāts, Kenija

Viena no pēdējām savvaļas un episkā vietām visā pasaulē, Masai Mara nacionālais rezervāts ir vienreiz dzīves galamērķis. Civilizācijas neskarts, Masai Mara ir lielisks safari galamērķis. Turklāt, par dabas rezervāts ir mājvieta lielākajai migrācijai pasaulē, atstājot pēdas katrā apmeklētājā. Tātad, liecinieks lielajai migrācijai; savvaļas kaķi, zebras, un daudzi citi savvaļas zvēri tikai dažu metru attālumā to dabiskajā lieliskajā dzīvotnē ir dzīvi mainoša pieredze.

Tātad, ja vēlaties doties dzīvi mainošā piedzīvojumā vienā no elpu aizraujošākajiem dabas rezervātiem pasaulē, varat izvēlēties ceļot debesīs ar gaisa balonu vai 4x4. Tomēr, jums vajadzētu ieplānot savas safari brīvdienas no jūlija līdz septembrim, būt par lieciniekiem iespaidīgākajiem savvaļas zvēru ganāmpulkiem, kas valda uz Kenijas ceļiem un zemēm, migrācijas laikā.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Maasai Mara National Reserve, Kenya

 

2. Reizi mūžā galamērķi: Maču Pikču

Paslēpies Andu kalnos, pamestā, bet neaizmirstamā Maču Pikču pilsēta. Inku impērijas skaistās relikvijas ir spēcīgas gadsimtiem ilgajā savvaļas klimatā, gatavs dalīties Peru impērijas noslēpumos ar tūkstošiem apmeklētāju, kas ierodas katru dienu, ar kājām, autobuss, un trenēties.

Apmeklējot Maču Pikču, jūs apmulsīs senās pilsētas lielums un atrašanās vieta. Kā šī lieliskā pilsēta tika uzcelta un saglabāta nekurienes vidū Peru, paliek noslēpums. Tomēr, lielākais noslēpums ir iemesls, kāpēc iedzīvotāji pameta Maču Pikču. Tātad, Jūs esat laipni aicināti pievienoties daudzajām ekskursijām pa telpām un mēģināt atklāt. Turklāt, jums būs iespēja ieskatīties vienā no aizraujošākajām kultūrām un vietām pasaulē. Tādējādi, noteikti rezervējiet savu reizi mūžā ceļojumu uz Maču Pikču pēc iespējas ātrāk 2022.

Milāna uz Romas Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Venēcija uz Romas Vilcieni

Neapoles uz Romu Trains

 

Once In A Lifetime Destinations: Machu Picchu

 

3. Transmongoļu vilciens no Maskavas uz Mongoliju

Divi no neticamākajiem galamērķiem visā pasaulē ir Sibīrija un Mongolija. Pateicoties mūsdienīgam dzelzceļa transportam, šodien var ceļot uz abiem vienā braucienā, ar Transmongoļu vilcienu. Izbraukšana no Maskavas, caur Sv. Pēterburga un Baikāla ezers, Gobi tuksnesis, un ierodamies Pekinā, Trans-Mongolian ir pārsteidzošs ceļojums.

No jūsu loga vilcienā pavērsies ne tikai brīnišķīgi skati, bet tev būs reta iespēja tikt pāri 6 laika zonas. Lai gan šis ir viens no garākie braucieni ar vilcienu pasaulē, Transmongoļu brauciens ar vilcienu ir vērts. Tātad, ja jūs meklējat dzīvi mainošu piedzīvojumu, tad jums vajadzētu sākt plānot savu ceļojumu uz šo vienreiz mūža galamērķi nākamajai vasarai.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

 

4. Reizi mūžā galamērķi: Tromso, Norvēģija

Tikšanās ar Auroru ir dzīvi mainoša pieredze, un labākā vieta šai episkajai tikšanās vietai ir Tromso pilsētā.. Polārblāzmas zonas sirdī, Norvēģijas Arktikā, jūs varat redzēt iespaidīgāko polāro gaismu šovu pasaulē. Spirāles, stariem, aizkari, un dabiskās gaismas mirgošana ir polāro gaismu izpausmes, redzams tikai augstkalnu vietās, piemēram, Arktikas un Antarktikas reģioni.

tikko 5.5 stundas no Londonas ar vilcienu, šis reizi mūžā paredzētais galamērķis ir ļoti viegli sasniedzams. Tā apbrīnojamā centrālā atrašanās vieta, lieliski krogi, un restorāni piesaista ceļotājus no visas pasaules. Labākais laiks, lai īstenotu savu sapni, ir no decembra līdz martam, lai iegūtu labākos skatus uz ziemeļblāzmu Norvēģijā.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Once In A Lifetime Destination: Tromso, Norway

 

5. Bali, Indonēzija

Tropu, zaļa, rāms, Bali ir paradīze zemes virsū un viena no labākajām vietām 5 vienreiz mūžā galamērķi. Seno tempļu mājvieta, Bali kultūra, satriecoši videi draudzīgi svētki īre, un naktsmītnes, ar elpu aizraujošiem skatiem, Bali ir neaizmirstams ceļojumu galamērķis.

Tādējādi, ceļotāji uz Bali piedzīvo burvīgākos skatus un atmosfēru pasaulē, nemaz nerunājot par ainavām, kas atstāj bez vārdiem un bijību krāšņās dabas priekšā. Papildus, sulīgi zaļas ielejas, un iespaidīgs ūdenskritumiem, izveidot pastkartei līdzīgu attēlu un vietu, kur visi vēlas nokļūt, vismaz reizi dzīves laikā.

Minhene uz Hallstatt Vilcieni

Innsbruck uz Hallstatt Vilcieni

Passau uz Hallstatt Vilcieni

Rosenheim uz Hallstatt Vilcieni

 

Bali, Indonesia

 

6. Reizi mūžā galamērķi: Lielais Barjerrifs, Austrālija

Stiepjas pāri 900 salas un vairāk nekā 2000 km, Lielais barjerrifs Austrālijā ir sapņains galamērķis jebkuram nirējam un snorkelēšanas entuziastam. Neticams koraļļu rifs atrodas Kvīnslendā, kur var redzēt 1500 zivju sugas, pārsteidzoša fauna, un krāšņi koraļļi.

Lielais Barjerrifs ir zemūdens brīnumzeme. Tātad, ja tev paveicas, jūs joprojām varēja redzēt dažas aizvēsturiskas radības peldam tieši jums blakus. tāpēc, pack jūsu somas, snorkelēšanas vai niršanas aprīkojums, vienreizējam ceļojumam uz Lielo Barjerrifu Austrālijā.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Once In A Lifetime Destinations: Great Barrier Reef, Australia

 

7. Kapadokija, Turcija

Braukšana ar gaisa balonu virs Kapadokijas Turcijā ir pārsteidzošs piedzīvojums. Turklāt, kamēr tu esi gaisā, redzēsiet citus krāsainus gaisa balonus un Kapadokijas vulkānisko ainavu. Tomēr, ja tev ir bail no augstuma, pēc tam vērojiet gaisa balonus no viesnīcas numura vai āra kafejnīcas, būs neaizmirstams piedzīvojums.

Papildus adrenalīna pieplūdumam, atrodoties mākoņos, jūs redzēsit Kapadokijas unikālās zemes varenību. Piemēram, Monks ieleja ir pilna ar skursteņa formas klinšu veidojumiem, kas uzceļas pāri zemei. Turklāt, kalnos izcirstas bronzas laikmeta mājas un baznīcas, ir ievērojamas vietas Kapadokijā. Rezumējot, Kapadokija ir mājvieta vietām, kuras jūs neredzēsiet nekur citur pasaulē.

Rimini uz Veronas Vilcieni

Roma uz Veronas Vilcieni

Florence Veronas Vilcieni

Vilcieni no Venēcijas uz Veronu

 

Hot Air Balloons In Cappadocia, Turkey

 

8. Reizi mūžā galamērķi: Šveices Alpi

Šveices Alpi ir neaizmirstams galamērķis jebkurā gadalaikā, bet ziemā tie ir īpaši skaisti. Pavasarī un vasarā varat baudīt pārgājienus un sportot brīvā dabā, ziemā jums vajadzētu izmēģināt sniega kurpes. Jā, sniega kurpes ir unikāls ziemas sporta veids, un ar atbilstošiem apaviem, Jūs varat vairāk izpētīt Alpu ainavu.

Unikālais ziemas sporta veids sākās ap 6,000 gadiem un ir kļuvis ļoti populārs sniegotajos Šveices Alpos. No Šamonī un Monblāna līdz Ekrinsai Nacionālais parks, braucot ar sniega kurpēm, varat baudīt gleznainākos kalnu skatus. Apkopojot lietām augšu, Šveices Alpi ir pazīstami kā galamērķis starp sarakstiem, bet sniega kurpes ir padarījušas to par vienu no 10 vienreiz mūžā galamērķi.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

9. Patagonija, Argentīna

Ledāji, gleznainās kalnu virsotnes, meži, senatnīgās lagūnas, Patagonija Argentīnā ir pārgājienu paradīze. Turklāt, pilna ar takām un iespaidīgiem skatiem, Patagonijas nacionālais ledāju parks ir vienreizējs galamērķis Ziemeļamerikā.

Papildus klasiskās pārgājienu takas, ļoti piedzīvojumu meklētāji var doties pārgājienā pa Rio Negro ledāju, piemēram. Citiem vārdiem sakot, jūs varat atrast sevi kāpt augšā sasalušu, sniegots kalns adrenalīnam un unikālai pieredzei. Šī ir tikai viena no neparastajām lietām, ko varat darīt pārsteidzošajā Patagonijā.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Hiking in Patagonia, Argentina

 

10. Reizi mūžā galamērķi: Japāna

Kaut kad no marta vidus līdz aprīlim Japāna uzzied skaistos rozā un baltos ķiršu ziedos. Sakuras zieds krāso Kioto, Tokija, un citas pilsētas maģiskā atmosfērā un laimē. Nenoliedzami apburoši, Sakuru ziedēšanas laikā, Japāna krīt miegā, īpašs miers aptver ātrgaitas dzīvi Japānā. Šī unikālā atmosfēra piesaista miljoniem apmeklētāju, kas ceļo uz Japānu pavasara brīvdienās.

Tādējādi, ja jums kādreiz būs iespēja ceļot tālu maģiska laika pavadīšanai, tad pavasaris Japānā ir ideāls laiks, lai apmeklētu. Papildus mēģināt vietējā virtuve, zelta tempļu apmeklējums, un prātu satriecoši Tokijas debesskrāpji, piknika rīkošana zem Sakuru kokiem ir vienreizēja pieredze dzīvē.

Milāna uz Turīnas Vilcieni

Komo ezers ar Turīnas Vilcieni

Dženova uz Turīnas Vilcieni

Parma uz Turīnas Vilcieni

 

Cherry Blossom In Japan

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz šiem 10 Reizi mūžā galamērķi visā pasaulē.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “10 reizi mūžā galamērķi” savā vietnē?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fonce-lifetime-destinations%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)