Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/12/2021)

Pirmā lieta, cilvēki domā, kad jūs zināt, ko ir ātrākais veids ceļot Eiropā peld. Bet mēs varētu nepiekrist! Lai gan faktiskā lidošana var būt ātrāka, tur nekas lēnāks nekā lidostām ierobežot apjomu ceļojuma laiku jūs faktiski ietaupīt. Tā arī beidzas ar to dārgāki, kad jūs faktors disku, kas nepieciešams, lai nokļūtu uz lidostu, pārāk! Vai nav pat get mums sākās uz pārslogotajiem ceļiem, humongous termināli, bezgalīgs līnijas, lai pārbaudītu un cauri drošības, un bagāža pretenzijas kavēšanās ierodoties visiem pievienot!

Es domāju, ka mēs visi varam piekrist, ka autobusu ceļojums ir-nē! Jo īpaši, ja jūs salīdzināt to ar komfortu jums ar vilcienu. Nav pārliecināts vēl par Kāds ir ātrākais veids ceļot Eiropā ir vēl? Turpini lasīt!

 

Kāds ir ātrākais veids ceļojumu Briselē:

trains are the quickest mode of travel

 

Labākais veids, kā ceļojumu no Briseles ir ar vilcienu. Biļetes var rezervēt pa ietaupīt vilcienu dažu minūšu laikā bez slēptās maksas. Brisele ir aizraujoši vieta ar apdullināšanu arhitektūra un aizraujošu vēsturi iepakots katru ielu un gatve.

Brisele patiešām ir kaut kas ikvienam un piedāvā Eiropas skavas, piemēram, mākslas un arhitektūras līdzās vairāk neparastas atrakcijas. Nelietojiet apmeklēt Briseli, ja jums ir par diētu, jo kartupeļi, mīdijas, un alus drīz esat indulging. Labākā daļa par Briseli ir, ka tas ir arī super ar vilcienu un jūs varat apmeklēt citas pilsētas robežās Eiropā viegli un ātri. Mēs aprēķinājām jūsu vietā 😉

 

Ceļojumu no Briseles uz Parīzi

Ceļojums no Briseles uz Parīzi var pabeigt ar vilcienu tieši zem 1:30 h. Bieža tiešie vilcieni atiet no Briseles ierodas Parīzē’ Gare du Nord visu dienu. Lidojumi no Briseles uz Parīzi’ Šarla de Golla lidosta pārņemt 5 stundas, ja tiek ņemti vērā lidostas jāgaida reizes.

Ceļojumu no Briseles uz Londonu

Ceļojums no Briseles uz Londonu var pabeigt tikai nedaudz vairāk 2 stundas. Ātrākais veids transports ceļo ar vilcienu, ar biežiem tiešiem Eurostar vilcienu ierodas Londonas St Pancras stacijas visu dienu. Lidojumi no Briseles uz Londonas Hītrovas lidostu pārņemt 5 laiks, kad lidosta gaidīšanas ilgums tiek uzskatīti.

Ceļojumu no Briseles uz Amsterdamu

Ceļošana no Briseles uz Amsterdamu aizņem tikai zem 2 stundas ar vilcienu. Bieža tiešie vilcieni ierodas Amsterdamas Centrālajā stacijā visas dienas garumā. Lidojumi no Briseles uz Amsterdamas Schiphol lidosta pārņemt 5 stundas, ja tiek ņemti vērā lidostas jāgaida reizes.

Ceļot no Briseles uz Lyon

Ceļojums no Briseles uz Lyon aizņem aptuveni 3:30 h. Ātrākais veids transporta ceļo ar vilcienu, ar bieži tiešie vilcieni ierodas Lionā visas dienas garumā. Lidojumi no Briseles uz Lionu veikt tikai saskaņā 6 laiks, kad lidostas tranzīta un uzgaidiet laiki ir iekļauti.

Ceļot no Briseles uz Frankfurti

Tas aizņem tikai nedaudz vairāk 3 stundas ceļot ar vilcienu no Briseles uz Frankfurti. Tiešie vilcieni ierodas Frankfurtē bieži visu dienu. Salīdzinājumā, Lidojumi no Briseles uz Frankfurte pārņemt 5 stundas, ja tiek ņemti vērā lidostas tranzīta laiks.

Kāds ir ātrākais veids ceļojumu Francijā:

the quickest mode of travel to Paris

Kas nemīl Franciju? Mēs esam rakstīts neskaitāmas blogus par labākajām daļām Francijā. No padomi ceļo ar vilcienu no Parīzes uz Nicas kur jūs varat atrast labākos frī kartupeļus Francijā vai Michelin Star restorāni Francijā, ja vēlaties. būtībā, jūs gonna vēlaties tur nokļūt, cik drīz vien iespējams,! Ātrākais veids, kā tur nokļūt? Ar vilcienu protams!

Vilciens ceļot Francijā ir visefektīvākais veids, kā iet no Parīzes uz citām pilsētām Francijā. Ceļot no Parīzes uz dienvidiem no Francijas, lai gan mazliet pricey, vislabāk izdarīt ar vilcienu; lidmašīnu un vilcienu cenas parasti ir salīdzināmi, bet vilcienu ceļa ir daudz mazāk problēmu.

Ceļojot ar autobusu, vai braukt, daļa ir lētāka, daudzums stundu, kas būtu nepieciešams, ir vienkārši nav praktiska. Ātrākais veids ceļot Eiropā vienmēr ar vilcienu, un kļūst ap Francijā neatšķiras!

 

Šeit ir laika taupīšanas piemēri:

Amsterdam uz Parīzi

Ceļojums no Amsterdamas uz Parīzi var pabeigt aptuveni 3.5 stundas. Ātrākais veids ceļot ir ātrgaitas vilciens, ar bieži tiešie vilcieni ierodas Amsterdamas Centraal Station visu dienu. Lidojumi no Parīzes’ Šarla de Golla lidosta ar Amsterdamas Šipholas lidostā veikt aptuveni 4 laiks, kad termināls gaidīšanas ilgums tiek uzskatīti.

Ceļot no Londonas uz Parīzi

Jūs varat pabeigt braucienu starp Apvienoto Karalisti un Francijas galvaspilsētām tikai nedaudz vairāk 2 stundas. Ātrākais veids ceļot ir ātrgaitas vilciens no St. Pancras stacija. Jūs atradīsiet bieži tiešie vilcieni ierodas Parīzē’ Gare du Nord visu dienu. Lidojumi no Londonas uz Parīzi veikt aptuveni 4 laiks, kad lidosta gaidīšanas ilgums tiek uzskatīti.

Kāds ir ātrākais veids ceļojumu Nīderlandē:

windmill in the the Netherlands

Vilciens ceļojums ir labākā metode, transportēšanas nokļūt no vienas pilsētas uz otru Nīderlandē. Cenas ir salīdzinoši lēti, kā jūs varat pasūtīt biļeti caur Saglabāt vilcienu mājas lapā no Amsterdamas uz Roterdamu par 15 eiro un Amsterdamas uz Hāgā (Hāgas centrālais) apmēram 11 eiro.

 

Ceļojumu no Amsterdamas uz Diseldorfu ar vilcienu:

Tas aizņem aptuveni 2 stundas, lai ceļotu starp Amsterdamas Diseldorfas ar vilcienu. Bieža tiešie vilcieni ierodas Amsterdamas Centrālajā stacijā visas dienas garumā. Lidojumi no Diseldorfas uz Amsterdamas Šipholas lidostā pārņemt 3 stundas.

 

Skaitļi nemelo! Laika ietaupījums runā paši par sevi! Ātrākais veids ceļot Eiropā, ir ar vilcienu. Galvas vairāk nekā uz mūsu Saglabājiet vilcienu mājas lapā lai atrastu labāko cenu, sekundēs!

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)