Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 30/04/2021)

Vai jums kādreiz prātoju, ko tā uzskata patīk skatiens, lielām acīm, no lieliem attēlu logiem, kā pasaules virpuļi ar? Kā par to lulled gulēt ar vienmērīga šūpošanas vilciena, jo tas trundles leju dziesmu? Vilciens ceļojumu ir ļoti izplatīta transporta metode visā Eiropā, un, iespējams, ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir caur gulētājs vilcienu. Šie vilcieni, kas parasti paceļas vēlā pēcpusdienā un ceļo pa nakti, piedāvā ļoti atšķirīgu pieredzi nekā standarta brauciena ar vilcienu pieredze. Esam apkopojuši labākos Sleeper vilcienu Eiropā jums. No Itālijas uz Franciju, šeit ir mūsu seši labākie Eiropas nakts vilcieni.

 

Top Sleeper Vilciens 1: Milāna uz Palermo

Ja kādreiz esat sapņojis piedzīvot Itālijas laukus, šis gulētājs vilciens ir viens no labākajiem veidiem, kā to darīt. Kaut arī brauciens ar vilcienu prasa milzīgas divdesmit stundas no sākuma līdz beigām, vilciens ir tieša un tur ir dažādas iespējas guļamvagonu kabīnes. Biļetes ir pieejamas arī caur Thello, kas arī operē biļetes uz Venēciju.

Ja jūs meklējat ietaupīt naudu, Jūs varat izvēlēties četru cilvēku kušeti, kas darbojas kā sava veida mini gulētājs izvēles. Tomēr, Ja jūs meklējat, lai iegūtu dažas nopietnas izslēgšanas acs, jūs varat izvēlēties sadalīt trīs cilvēku kajīti ar draugiem – vai pat svešiniekiem, un biļete maksās mazāk 50 eiro. Tas ir godīgs darījums! Ja jūs meklējat, lai būtu vairāk luksusa situāciju, Jūs varat arī rezervēt vienu gulētājs saskaņā astoņdesmit eiro. Kamēr jūs neatradīsiet nevienu labierīcībām, jūs varēsit baudīt gulēšanu mierā par salīdzinoši lētu cenu.

Šis ceļojums redz plašu vāla Itālijā, jo tas jūs aizvedīs no Milānas visu ceļu uz galu valsts zābaku. Paceļam, jūs saņemsiet plašu skatu uz piekrasti un Toskānas kalniem. Tas ir, protams, papildus Romas un tās vēstures marmorētajām statujām.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

Sleeper Train to Palermo

 

Top Sleeper Vilciens 2: Cīrihe uz Hamburgu

Mūsu otrais pick par labāko gulētājs vilcienu Eiropā ir viens darbojas no Cīrihes, Šveice uz Hamburgu, Vācija. Ja meklējat guļamvilcienu pakalpojumus, jūs vēlaties apsvērt Nightjet. Lai gan ir vairāki Bezgalīgo pieejamās iespējas attiecībā uz šo vilcienu, Jūs varat apsvērt dodas pa maršrutu, kas dod jums mainās. Lauki ir skaista, un vilciens pārvietojas cauri neskaitāmi mazie ciemati paceļam, ieskaitot pilsētas Hannoveres. Šīs pilsētas ir vērts apstāšanās brauciena, ja jums ir laiks. Neaizmirstiet Īpašie viedokli no Alpiem, jūs arī varēsiet piedzīvot.

Vēl labāk, pēc tam, kad esat veicis savu ceļu uz Hamburgu esat netālu no Berlīnes. Pašreizējā Vācijas galvaspilsēta ir pazīstama ar gūžas naktsklubiem un absolūto centību hipsteru kultūrā. Izbaudiet ielu mākslu un lieliska kafija, kamēr jūs apdomājat graffitied Berlīnes mūra paliekas.

Biļetes uz Cīrihi uz Berni

Biļetes uz Ženēvu uz Berni

Interlaken To Bern biļetes

Biļetes uz Cīrihi uz Hamburgu

 

Hamburg sunset

Top Sleeper Vilciens 3: Brisele uz Vīni

Briseles Vīnē Eiropas guļamvagonu vilciens ir populārs maršruts, kas savieno Beļģija Austrijā. Atkarībā no izvēlētā vilciena, tas sākas salīdzinoši no pēcpusdienas un ierodas agrā rītā, un tas ir četrpadsmit stundas’ ceļošanas laiks. Tas ir daudz vieglāk kuņģī, nekā, teikt, divdesmit stundas, kas nepieciešamas nakts vilcienam no Milānas uz Palermo.

Ar tik īsā laika sprīdī, lai dzelzceļa ceļošanai, Jums nav nepieciešams uzkavēties pārmērīgo pie restorānvagons, lai gan jūs noteikti varat izbaudīt ērtības, ko piedāvā dažādas klases.

Kad esat Vīnē, jūs to varat izjust patieso kafijas kultūru, jo Vīne ir labi pierādījusi sevi kā Eiropas kafijas centru.

Biļetes uz Briseli uz Brigesu

Biļetes uz Antverpeni uz Brige

Biļetes uz Briseli uz Vīni

Ģentes uz Briges biļetes

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Top Sleeper Vilciens 4: Londonā uz Edinburgu

Šī slavenā maršrutēšana darbojas sešas reizes nedēļā. Arī sauc Caledonian Sleeper, šis gulšņu pakalpojums sajauc greznību ar rentabilitāti. Jūs varat atrast piedāvājumus, kas ietver pārtikas, dzērieni, un protams, guļamistabas.

Ja jūs meklējat apmeklēt Londonu jūsu ceļojuma laikā, Jūs vienmēr varat izvēlēties veikt Eurostar no kontinentālās Eiropas. Tas ir izmaksu ziņā efektīvs un vienkāršs veids, kā padarīt braucienu pāri kanālam no Francijas uz Angliju. Biļetes pieejamas no citām vietām arī, piemēram, Amsterdama.

Ja jūs meklējat iemeslu, lai izvēlētos šo maršrutu, atcerieties, ka Edinburga ir Harija Potera mājas, slavens izveide JK Rowling. Jūs varat atrast arī tālāku maršrutu uz augstienēm, piemēram, Fort William, šajā autentisku Skotijas pieredze. Tas darbojas mums!

Amsterdamas uz Londonu biļetes

Parīze uz Londonu biļetes

Berlīnes uz Londonu biļetes

Biļetes uz Briseli uz Londonu

 

 

Goda Minēt 5: Parīze uz Minheni

Kaut arī šis brauciens tehniski nav kvalificējams kā guļam vilciena maršruts, jo tas neietver pilnīgu guļvieta, tas katru dienu ved vairākus maršrutus.

Protams, Parīze ir pilsēta gaismas un viena no romantiskākajām pilsētām pasaulē, lai tā būtu pilnīgi score uz sava Eiropas brīvdienas. Tas ir taisnība, vai tas ir jūsu pirmā vizīte vai jūsu simtdaļa.

tikmēr, Minhene ir mājvieta Oktoberfest. Šis festivāls notiek, ir viens no maniem favorītiem visu laiku – tas ir nesavaldīgs notikums tūkstošiem. Ar tūkstošiem apmeklētāju gadā, un pārpilnība darbības no kuriem izvēlēties, Minhene ir vērtas vietas, lai būtu jūsu sarakstā.

Biļetes uz Diseldorfu uz Minheni

Drēzdene uz Minheni biļetes

Parīze uz Minheni biļetes

Bonnas uz Minheni biļetes

 

Munich skyline

Goda Minēt 6: Kopenhāgena uz Berlīni

Tas ir vēl viens goda pieminēt sakarā ar nestandarta gulētājs vilcienu pieredzi, bet tas ir laika vērts vienkārši tāpēc, ka atradīsit ceļu cauri dažiem no skaistākajiem reljefiem Eiropā. Dānija ir unikāls maisījums no skandināvu ietekmes un kontinentālās Eiropas kultūras un nedrīkst palaist garām. Maršrutēšana sākas arī ļoti tuvu Malme, kura ir jauka apmeklējama pilsēta un trešā lielākā Zviedrijā.

Kamēr jūs neatradīsiet pilnas guļvietu šajā vilcienā, nakts maršrutēšana ir pieejama katru dienu. Tas ļaus jums atstāt naktī un ierodas no rīta atsvaidzināta dienu nākt. Par labāko pieredzi ar ne-gulētājs vilcienu, jūs vēlaties rezervēt pirmās klases biļeti. Šīs biļetes bieži nāk ar palielinātu perks, piemēram, papildu bagāžas, iekļauta pārtika, un vairāk privātu salona pieredzi.

Frankfurtes uz Berlīni biļetes

Biļetes uz Kopenhāgenu uz Berlīni

Hanover uz Berlīni biļetes

Hamburgas uz Berlīni biļetes

 

Sleeper Train to Berlin

Ceļojot visā Eiropa ar vilcienu jūs esat absolūti sabojāts par izvēli. Vai tas ir Skotijā vai Spānijā, Norvēģija, vai Zviedrija, Gulētājs vilcieni ir daži no labākajiem pakalpojumus ap ierodas nākamajā rītā atsvaidzināta un gatavs savu dienu nākt. Kamēr jums ir pārpilnība iespējas pieejamas, lai jums, piemēram, vilciena viesnīcā vai nakšņojošos vilcienos vilcieni ved garām Prāgai, Polija, Lisabona, vai pat Maskava, do yourself a favor un hit šos sešus virsmu vilcienu Eiropā vietā. Jums nebūs žēl!

 

Ceļot pa nakti un rezervējiet guļamvagonus ar Saglabāt vilcienu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Tops 6 Sleeper vilcieni Eiropā ceļošanai” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)