Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/09/2022)

Pieaug tendence virzībā vairāk videi draudzīgs ir izraisījis daudz, un mainās zaļās iniciatīvas visā pasaulē, lielajās pilsētās un mazpilsētās līdzīgi. Viens no daudzajiem pazīmēm tas ir aizvien vairāk izmanto atjaunojamo energoresursu cilvēku ikdienas dzīvi un darbu sfērās tā nekad nav tikusi uzskatīta par iespēju pirms. Viena no šādām jomām ir ceļu satiksmes drošība, kur tas tiek izmantots viss no ceļa zīmju luksofora signalizācijas sistēmām, tādējādi padarot ceļa situācijas vairāk redzams a lētāku cenu, un arī ietaupīt gan naudu un planēta šajā procesā.

Kaut arī zīmes uz ceļa nav īsti nepieciešams lit darīt savu darbu, gaismām noteikti ir papildu ieguvums padarīt autovadītājus apzinīgākus. Solar-powered ceļa zīmes, kas aprīkoti ar LED gaismām nodrošināt līdzekļus labākai redzamībai, gan dienas laikā un naktī (Jūs varat uzzināt vairāk par savām darbības principiem šeit) Tie nodrošina labu operatīvu klāstu vēl laikā skarbajiem laika apstākļiem, kas parasti rada neuzmanīgums situācijām. Neatkarīgi no viņu vietā - krustojumos, krustcelēs, vai dzelzceļa pārbrauktuves, šīs zīmes nodrošina lielāku drošību gan gājējiem, gan transportlīdzekļiem.

 

Galvenās priekšrocības Solar-Powered ceļa zīmēm

Liels ieguvums un priekšrocības no šīm pazīmēm, ir fakts, ka enerģija, kas tos baro nenāk, dedzinot fosilo kurināmo. Tas nepiesārņo tādā veidā, ka ogles, eļļa, un gāzes do, kas padara to 100 procenti videi draudzīgas. Vienīgais nosacījums ir pietiekami saulains laiks, lai par saules gaismu, kas jānovāc, pārveido un uzglabāta gadu garumā lietošanai. Tā grūts, jo tas priekšnoteikums varētu likties, reiz uzlādēts, instalācija ir ļoti ekonomisks, jo tā jutību pret kustību, kas ļauj ziņas, piemēram, tas darbojas tikai tad, ja ir reāla satiksme uz ceļa, nevis visu diennakti. Saules enerģijas izmantošanas ir daudzveidīgām un patiešām aizraujoši, ir tie?

Tā kā šīs iekārtas ir grūti ignorēt, viņi uzlabotu izpratni par autovadītājiem un gājējiem karuseļi, stāvvietās, bīstamās zonas, kas ir zināms, izraisa negadījumu, utt. Fakts, ka tie nav nepieciešama vadu vai elektrisko avotu tuvumā, lai darbotos ļauj novietot tos jebkurā vietā, neņemot vērā faktu, ka tie ir patiesi lēts un zemas uzturēšanas. Papildu ieguvums ir tas, ka tās ir tik viegli uzstādīt - tās var pievienot vai nu pastāvīgas amata vai portatīvo vienu lielāku mobilitāti. Tas padara tos lieliski remontdarbu laikā, jo tās var likt uz augšu un noņemt praktiski nav laika, un neradot traucējumus tuvējiem ietves.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

Saules Dzelzceļa signāli

Dzelzceļa pārbrauktuve signāli, kas izmanto saules gaismas enerģiju var izmantot gan rūpnieciskās zonās un lauku apvidos. Produkcija šāda veida, piemēram, https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ atklāt tuvojas vilcienus saskaņā ar bezvadu sensoru, un pēc tam, kad viņi saņem signālu, tie aktivizē šķērsošanas gaismas un skaņas, kas iet, līdz vilciens ir pagājis, un tas ir droši šķērsot ierakstus. Šie signāli parasti iet pa pāriem katrā pusē no dzelzceļa pārbrauktuves, un bezvadu saite ieslēdz tos un izslēgt tajā pašā laikā. Iespējams labākā lieta par uzstādot tiem ir tas, ka nav ārējo kastes vai gari kabeļi iesaistīti.

Visa sistēma balstās uz saules enerģiju, kas ir pietiekama, lai tā kalpotu 10 stundas nepārtrauktu darbu, kad pilnībā uzlādēts, bet ir baterija backup, vai būtu pilnīgs trūkums saules gaismas, ja uzkrātā enerģija ir izsmelts. Sistēma ir arī dažkārt tikai aktivizēt, ja ir izpildīti konkrēti ieprogrammēts kritēriji, piemēram, noteiktu ātrumu, kurā tuvojas vilciens pārvietojas, piemēram. To var iestatīt tikai ugunsgrēka trauksmi, ja vērtība ir beigusies 65 mph un ignorēt satiksmi, pārvietojas lēnāk nekā. Iespējas ir dažādi.

Kaut arī zaļā enerģija nav pilnībā iekļauti dzīvē vidusmēra cilvēks vēl, mēs varam redzēt savu klātbūtni un izmantošanas pieaugums par minūti, ievadot vairāk un vairāk sfēras dzīves. Tas ir patiesi nākotne mūsu planētas, un tas ir videi draudzīgi apskaut attīstībai, turpmāk hurting trauslo un trauslo līdzsvaru dabā, kas jau ir nopietni ietekmējusi cilvēka. Solar-powered ceļu un dzelzceļa risinājumi ir labs piemērs praktiskā, gudrs, un lēti lielu dabas resursu lietojumi.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

rail crossing

 

Mēs rūpējamies par vidi, un mēs mīlam mākslu ceļojot. Sāciet ar rezervējot vilcienu braucienu ar Saglabāt vilcienu, šodien!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Priekšrocības saules enerģijas Dzelzceļa pārbrauktuve signāli un ceļa zīmēm” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solar-powered-railroad-crossing-signal/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)