Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/12/2021)

Ja esat tikko pārcēlās uz Nīderlandi vai domā lekt vilcienā uz vizīti uz dažām dienām, jūs droši vien jautājums, ko par 10 Lielākā daļa Īpaši notikumi Nīderlandē ir. Jums būs priecīgi uzzināt, ka ir daudz gaidām, neatkarīgi no tā, kāda gada laikā jūs apmeklējat.

Kā arī episkās popmūzikas festivāliem, ir unikāla Īpaši pasākumi Nīderlandē ka jūs neatradīsiet nekur citur: svinības, kas saistīti ar holandiešu monarhija, vējdzirnavas, un tulpes. Šie notikumi visi ir fantastiski veidi, kā baudīt sevi un saņemt iegremdē Nīderlandes veids, kā to lietas!

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 1: Jaungada diena Dive (Jaungada niršana)

Šis ir viens no tiem īpašiem notikumiem Nīderlandē, kas nav par vāju nelaimīgs! Ja jūs vēlaties, lai sāktu gadu svaigu, veikt vēsi nirt pieņemti uz Jaungada diena (Jaungada diena). Šī Holandiešu festivāls sāka peldēt klubam 1960. Tur ir 209 niršanas vietas Nīderlandē varat veikt nirt. Lai gan, ieniršana Ziemeļjūrā pie Ševeningenas, Hāga, ir populārākais vietu ar līdz pat 60,000 cilvēkiem. Pēc tam, drebuļi peldētāji tiek parādīti ar tasi erwtensoep, silts gaļīgs zirņu zupa.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

New Years Special Events In The Netherlands

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 2: Ķīniešu Jaunais gads

Vai jūs zināt, ka Nīderlande ir viena no lielākajām Ķīnas kopienām Eiropā? Mēs domājam, ka noteikti ir vērts vietas mūsu augšu 10 Lielākā daļa īpašiem notikumiem Nīderlandē! Tie pārsvarā dzīvo Amsterdamā, Roterdama, un Hāga, kurā ir virkne notikumu svin ķīniešu Jaunais gads. Amsterdamā, galva Dam laukuma un Nieuwmarkt / Zeedijk redzēt pūķi gājieni, lauva dejas, un uguņošana. Varat arī apmeklēt īpašas darbības De Bijenkorf universālveikals, ieskaitot kaligrāfijas darbnīcas, mūzikas priekšnesumi, un tējas ceremonijas, vai trešā budistu templis Fo Guang Shan Viņš Hua.

Diena ir arī par pārtiku, un Amsterdamā, Jūs varat ēst garšīgu pārtiku par ielu tirgos, pie jūras Palace (Eiropām pirmais peldošais ķīniešu restorāns), vai kādā no daudzajiem Ķīniešu restorāni gar Stormsteeg un Geldersekade. Hāgā, Jūs atradīsiet ķīniešu festivāli ātrijā no pilsētas zālē un Den Haags Chinatown apkārt Wagenstraat. Jūs varat atrast notikumus Roterdamā noved līdz Ķīniešu Jaunais gads, papildināta off ar dienas svinības ap ķīniešu wijkpark Vecā rietumu un Westkruiskade Chinatown. Ja Jums ir māņticīgs, par ķīniešu Jaungada ēst jēlas zivis salāti (ju sheng) lai piesaistītu labu veiksmi vai FAI hai, paveids aļģes, labklājības. Gong Xi Fa Cai! (Laimīgu Jauno gadu!)

Bremen uz Amsterdamu Trains

Hannover uz Amsterdamu Vilcieni

Bielefeld uz Amsterdamu Vilcieni

Hamburga uz Amsterdamu Vilcieni

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 3: Keukenhofa (Marta līdz maijam)

Par Keukenhofa neapšaubāmi slavenākais dārzā Nīderlandē. Skatiens bijību miljonos multi krāsainu tulpes zied šajā skaistajā holandiešu parku no marta beigām līdz maija vidum. Keukenhof, kas nozīmē sakņu dārzs, ir aptuveni kopš 15. gadsimta un ietver pēriens 32 ha. Šajās dienās, Keukenhof atzinīgi 800.000 apmeklētāju gadā.

Viens no izceļ no 2018 tēma bija gigantisku ziedu spuldze mozaīka, Kas attiecas uz platību 250m2 un kas sastāv no 50.000 tulpes, vīnogu hiacintes, un krokusi. Kāds būs nākamais izdevums rada?

Dortmunde uz Amsterdamu Vilcieni

Essen uz Amsterdamu Vilcieni

Dusseldorf uz Amsterdamu Vilcieni

Cologne uz Amsterdamu Vilcieni

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: Valsts restorānu nedēļa

Ja Īpaši notikumi Nīderlandē ietver bezmaksas pārtiku, Jūs varat rēķināties ar mani! Plkst 50% izslēgts, tas ir praktiski zagt! Apmeklējiet šo holandiešu festivāls foodies, kur var pusdienot kādā no top restorāniem Nīderlandē par traku atlaides.

Simtiem iesaistīto restorānu daudzās holandiešu pilsētas piedāvā pārsteiguma trīs ēdienu vakariņas īpašo likmi 28,50 eiro. Michelin zvaigznīti atzīmēto restorānu iekasēt papildu maksu, un restorāni uzskaitīti augšpusē 250 arī prasa nelielu piemaksu. Vai esat foodie ar ierobežotu budžetu vai vienkārši ziņkārīgs, lai izmēģinātu dažādas smalkas ēdināšanas iespējas, nepakļaujot pārāk daudz caurumu jūsu maku, tad jums būs mīlestība restorānu nedēļa. Šis īpašais piedāvājums notiek divreiz gadā Nīderlandē.

Lai būtu vieglāk, lai rezervētu galdiņu, organizatori pasākuma ir veikuši sarakstu ar 500 restorāni piedalās, vienu pilsētu, uz Restorānu nedēļa vietne.

Bonn uz Amsterdamu Vilcieni

Aachen uz Amsterdamu Vilcieni

Koblenz uz Amsterdamu Vilcieni

Frankfurte pie Amsterdamas Vilcieni

National Restaurant Week, Holland

 

5: Kings diena (aprīlis 27)

Viens no īpašiem notikumiem Nīderlandē, ja ne viens no visvairāk jautru un haotiska, ir On Kings diena, wĀDA ir Karalis Vilems Aleksandra dzimšanas diena. holandiešu pilsētas uzņemt ielu pusēm, krāmu tirgi, un aktivitātes, pagriežot visu Nīderlandes uz lielāko festivālu gada. Jūs varat noteikti pievienot šo vienu no īpašiem notikumiem Nīderlandē! Cilvēki galvu, lai svinētu, atskaņot mūziku, saģērbt oranžā krāsā, un ir daudzpusīgs labums, ja ne haotiska, laiks. Kings nakts tiek svinēta naktī pirms Kings diena, ar mežonīgām ballītēm pilsētas centru piesaiste pūļi no jūdzēm apkārt.

Osnabruck uz Amsterdamu Vilcieni

Lībeka uz Amsterdamu Vilcieni

Bremerhaven uz Amsterdamu Vilcieni

Kiel uz Amsterdamu Vilcieni

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 6: zieds

Vai esat kādreiz redzējuši deviņus metrus garu pludiņu, klāj ziedu un slīd pa ielām, darbina nekas, bet personālsastāvu? labi, jūs gatavojaties! zieds Zunderts ir lielākais ziedu parāde pasaulē pilnībā veic brīvprātīgie. Katru gadu katrs ciems cenšas veidot skaistāko float tas jebkad uzbūvēta. Apmeklējiet šo ļoti īpašs notikums Zundert jo jums būs nomākti. Corso Zundert ir visu redzēt un, tajā, ticēt!

Kassel uz Amsterdamu Vilcieni

Mannheim uz Amsterdamu Vilcieni

Fulda uz Amsterdamu Vilcieni

Heidelberg uz Amsterdamu Vilcieni

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 7: Relief Leidenes (Relief Leidenes)

Par 10 Lielākā daļa īpašiem notikumiem Nīderlandē nepieciešams iekļaut tradīcijas, protams. No Leiden notikums ir viens no tiem! Tā piemin Spānijas aplenkumu un turpmāko reljefu pilsētu 1574. Leiden kļūst par vienu lielu festivālu divas dienas pēc kārtas. Izbaudiet parāde, atrakciju parks, tirgus, koncerti, pusēm, uguņošana, un tradicionālie ēdieni.

Neskatoties uz izklaidi un daudzajām ballītēm, Leidens Ontzet ir svētki ar daudzām tradīcijām ar vēsturisku nozīmi. No trīs oktobra rīts sākas ar Jundu pie rātsnama. Bezmaksas siļķes un baltmaize pēc tam dots pie Leiden Waag. Pēc tam Jūs varat baudīt muzikālu vākšanu šajā Van Der Verfs parku un pakalpojumu ar Pieterskerk. Vakarā cilvēki tradicionāli ēd burkānu un sīpolu sautējums sauc Hutspot. Svētki beidzas ar grandiozu uguņošanas šovs.

Trier uz Amsterdamu Vilcieni

Luksemburgas uz Amsterdamu Vilcieni

Antverpene uz Amsterdamu Vilcieni

Ģentes uz Amsterdamu Vilcieni

Leidens Ontzet Holland

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 8: Buru Amsterdama

SAIL tradicionāli sākas ar parāde: simtiem kuģu iepeld IJ un veido unikālu skatu, kuru jūs nekad neaizmirsīsit. Turpmākajās dienās, vairākas spēles uz ūdens pacelšanās vietu, ieskaitot Skutsjesilen(buru ar tipisku frīzu kuģi). Arī Nīderlandes Karaliskā kara flote parādīs savas prasmes uz ūdens.

Blakus visām darbībām uz ūdens, tur ir arī daudz ko darīt uz piestātnēs, kas padara to tik īpašu. Buru Programma piedāvā izklaidi, māksla, kultūra, mūzika, un sporta un bērnu aktivitātes.

SAIL Amsterdama garantē iespaidīgu un nesalīdzināmas flote Tall Ships, buru mantojums kuģis, moderni kuģi, jūras kuģiem, un kopijas.

Liege uz Amsterdamu Vilcieni

Leuven uz Amsterdamu Vilcieni

Brige uz Amsterdamu Trains

Oostende uz Amsterdamu Vilcieni

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 9: Telšu dienas

Īpašas kempingus, pieejamu kempings, un kempings savvaļā ir iespējama Nīderlandē ar telts dienu laikā (No jūsu telts). No Telšu dienas organizācija sadarbojas ar daudziem partneriem. proti; kempingi, biedrība par aizsardzību, dabas pieminekļu Nīderlandē, kā arī Mežsaimniecības komisija. Jums tiek dota iespēja nometnē visinteresantākais, lēts, un savvaļas Noordoostpolder vietas. Tas ir arī super jautri pieaugušajiem un bērniem līdzīgi!

Genk uz Amsterdamu Vilcieni

Hasselt uz Amsterdamu Vilcieni

Namur uz Amsterdamu Vilcieni

Kortrijk uz Amsterdamu Vilcieni

Tenting in the woods

 

Īpaši notikumi Nīderlandē 10: parka lelle

parka lelle ir viens no lielākajiem popmūzikas notikumiem Nīderlandē, gadā notika pēdējā svētdienā jūnijs. Kas padara to tik īpašu, ir, ka tas ir pilnīgi bez maksas!

Regulāra notikums kopš 1981, šī valsts pop festivāls ir likts Hāgu kartē. Pateicoties bezmaksas mūzikas festivāliem plašā mērogā. Daudzus gadus, tas bija pat lielākais bezmaksas pop mūzikas festivāls visā Eiropā! Jūs varat sagaidīt vairāk 350.000 cilvēki šajā superīgajā festivālā.

Ja jums nāk no citas Hāgā, tā ir lieliska ideja, lai pārvietotos uz vietu pie Zuiderpark.

Brisele ar Hāgas Trains

Antverpene ar Hāgas Vilcieni

Ghent ar Hāgas Vilcieni

Brugge ar Hāgas Vilcieni

Parkpop event in the netherlands

 

Mēs esam nosauca 10 Lielākā daļa īpašiem notikumiem Nīderlandē, bet ir neskaitāmi citi. Get uz vilciena ar palīdzību Saglabāt vilcienu un redzēt pats!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “10 Lielākā daļa Īpaši notikumi Nīderlandē” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)