Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 20/09/2021)

Meklē visiespaidīgākais augstskolām Eiropā? Tad lasīt! Mēs zinām, izvēloties universitāti ir svarīga izvēle. Protams, viens ir jāņem vērā mācīšanas un mācīšanās iespējas, ka universitāte piedāvā izvēloties kuriem viens, lai apmeklētu. Tomēr, Dažreiz zarnu sajūta ir labi iet pārāk. šeit Saglabāt vilcienu mēs esam darījuši daži no šiem pētījumiem par jums un sastādījuši sarakstu ar Lielākā daļa Spectacular Universitātes. Viņi visi lielīties iespaidīgs arhitektūra. Daži ir pārsteidzošs vēsture, bet daži no vairāk jaundibinātu universitātēs ir arī redzamas šajā sarakstā. Tie piedāvā daudz mūsdienu estētisko ar modernisma ēkām un art iezīmes. Ļaujiet mums zināt, kas ir jūsu mīļākie!

 

Boloņas Universitāte, Itālija

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

Par Boloņas Universitāte iekšā Itālija tiek uzskatīta par pasaulē vecākajām universitātes, tam, kad dibināta 1088. Šis saraksts ir no Visievērojamāko Universitātes Eiropā, bet tas varētu uzskatīt viens no visievērojamāko universitātēm pasaulē. Attēlā zemāk ir Palazzo Poggi, viena no galvenajām ēkām universitātes. Tajā atrodas trīs universitātes muzeji ar izstādes par dabas vēsturi, anatomija, dzemdniecība, fizika, un ķīmija. Jā, izlasiet šīs tiesības,. Viņiem ir savi muzeji!

Bet tie nav vienīgie ēkas, jums vajadzētu apmeklēt, kad tvēruma out Lielākā daļa Spectacular Universitātes. Ir daudzas ēkas ietvaros universitātē, ka jums vajadzētu laist Jūsu must vizīte sarakstu. Tie ietver kolēģiju Spānijas, rozā, cloistered ēka iekļaujot gan gotikas un renesanses elementus savā dizainā. Kā arī izsmalcinātu arhitektūru, universitāte ir mājvieta 2 hektāru botāniskajā dārzā.

Kā nokļūt ar vilcienu?

Sakarā ar tās centrālo atrašanās vietu un ģeogrāfiju, Boloņa ir izstrādāts par vienu no galvenais dzelzceļa transports mezgli Ziemeļitālija. Tas ir ļoti labi savienota ar citām lielākajām Itālijas centriem.

Side piezīme: Lai gan ņemot apmācīt dienvidiem no Milānas, neaizmirstiet, lai nozvejas ieskatu Duomo uzrāpušies augstāk Bologna dienvidos. Tas ir īpaši interesanti saulrieta.

Venēcija ar Boloņas Vilcieni

Florence uz Boloņas Vilcieni

Roma uz Boloņas Vilcieni

Milāna uz Boloņas Vilcieni

 

Rostokas universitātes, Vācija

Par University of Rostock ir ne tikai vecākā universitāte Baltijas jūras reģionā; tas ir arī tradīcijām bagātākais. Un protams, viens no visievērojamāko augstskolām Eiropā. Kā tas tika dibināts 1419, tā drīz svinēs savu 600. jubileju. Tas atskatīties uz senām tradīcijām izglītošanā studenti un veicot pētījumus. Gotikas stila ēkas, kopā ar koku izklāta ielām un parki padarīt par apdullināšanu vidē. Pēc centrā universitātes ir uzkrītošā galvenā ēka, kas mūs piesaista sākotnēji pievienojot to Par Lielākā daļa Spectacular Universitātes. Tas ir atrodas iepretim a parks un strūklaka, ideāla vieta studentiem un apmeklētājiem pavadīt kādu laiku apbrīnojot bagāts ārējā ēkas.

No Rostokas Universitāte sastāv no deviņām tradicionālo fakultātēm un viena centrālā starpdisciplīnu fakultātē, kurā zinātnieki un studenti no visām fakultātēm sadarbojas, lai veiktu izpēti četrās galvenajās jomās:

  1. dzīve, gaisma, un svarīgi
  2. jūras sistēmas
  3. Novecošana indivīdu un sabiedrības
  4. Zināšanas – Kultūra – transformācija

No Rostokas universitāte ir viena no Vācijas augstskolu ar ļoti plašu priekšmetu. Tā piedāvā vairāk nekā 100 kursi: 34 pabeigt ar bakalauru, 56 ar maģistra grādu, 37 (tostarp skolotājiem) ar valsts pārbaudījumu, un 3 ar Ph.D.. Turklāt, skolotāju apmācības un izglītības pētījumu centrs ne tikai veikt izglītojošus pētījumus bet arī strādā pie skolotāju apmācības kvalitātes uzlabošanas.

Kā nokļūt ar vilcienu?

Vēlaties uzzināt, kā nokļūt uz vienu no Visievērojamāko augstskolām Eiropā? Virzienā, kurā ir ceļošana no (piem. Rostock vai Schwerin, Berlin vai Hamburg), brauc ar vilcienu kamēr jūs sasniegsiet Wismar dzelzceļa stacija. No šejienes, jūs varat noķert autobusu uz autobusu-stop in J.-R.-BECHER-Strasse, izmantojot līnijas 4 vai G (uz Ostseeblick) vai B-D (uz Seebad Wendorf). Tas ir tikai vienas minūtes gājiena attālumā no šīs autobusu pieturas, kas atrodas pāri auto stāvlaukums pie Campus.

(Par tīkla plānu pilsētas autobusu maršrutos, grafiks un cenas, lūdzu, apmeklējiet mājas no Hanzas pilsētas Wismar.

Berlin uz Rostokas Vilcieni

Hamburga uz Rostokas Vilcieni

Schwerin uz Rostokas Vilcieni

Wismar uz Rostokas Vilcieni

Aarhus University, Dānija ir mūsu pēdējā Spectacular augstskolām Eiropā

Spectacular Aarhus University

Aarhus University atrodas Dānijas otrā lielākā pilsēta (Orhūsa ir arī pilsētas nosaukums) un to raksturo tā zaļā pilsētiņa, Pabeigt ar ezers. Universitāte ir lielisks piemērs tam, kā mākslīgām struktūrām un dabiska vide var strādāt pilnīgā harmonijā. Pierāda galvenajā ēkā, pilnīgi. Daudzas ēkas tika izstrādātas dāņu arhitekts C.F. Moller modernisma dizainu, kas atspoguļo jaunību universitātes. Moller un viņa partneri Kay Fisker un Povl Stegmann bija atbildīgi par dzeltenu ķieģeļu ēku. Tie ir unikāli, kā arī atšķirības universitātei. Galvenā ēka kopš tā laika ir uzskatīta par vienu no 12 nozīmīgākie arhitektūras darbi Dānijas vēsturē. Viens no daudzajiem iemesliem, tas ir viens no visvairāk Spectacular Universitātes.

Ar vairāk 44,000 studenti, Orhūsas universitāte ir otra lielākā universitāte valstī. Tajā ietilpst četras mākslas fakultātes, Zinātne un tehnoloģijas, Veselība, un Bizness un sociālās zinātnes.

globāli orientētā, universitāte ir apmaiņas programmas vietā ar vairāk nekā 50 institūcijas visā pasaulē. Tas ietver universitāte Arktikas, Utrehtas tīkls, Ziemeļvalstu centrs Fudan, and Nordic Centre India.

Kā nokļūt ar vilcienu?

Aarhus atrodas vienā no svarīgākajiem dzelzceļa mezgliem Dānijā. Ir stundas reisi uz ziemeļiem, dienvidu, un rietumiem. No Dienvidu un Centrālajā Eiropā, savienojumi ir via Hamburg / Flensburg. Brauciena laiks no Hamburgas uz Aarhus ir aptuveni piecas stundas. No Austrumeiropas valstīs vilcienu satiksmi uz Orhūsas iet caur Poliju un Kopenhāgenu. Aarhus ir stundu pakalpojumus uz un no Kopenhāgenas. To atklāšana tunelī ar Lielo Belt ir saīsināts ceļojums ar vienu stundu. Ceļojums Tagad notiek trīs ar pusi stundas. Ir vairākas dienas savienojumi Zviedriju, Vācija, un pārējā Eiropā.

Vilcieni dodas uz Orhūsas dzelzceļa stacija atstāt Kopenhāgenas lidosta stundas. Cena ir par DKK 410 par vienvirziena biļeti (ieskaitot sēdeklis rezervēšanas).

 

Vai esat gatavs sākt pārskatīt savas iespējas? Rezervējiet vilciena biļeti tagad, kamēr silts laiks ilgst, ar palīdzību Saglabāt vilcienu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Visiespaidīgākais augstskolām Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)