Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/04/2023)

Eiropa ir skaista pavasarī. Senās bruģētās ielas bez tūristiem, Šveices zaļās ielejas, un intīmas kafejnīcas ir dažas no lietām, kuru dēļ ir vērts doties uz Eiropu aprīļa sākumā un maijā. Atklājiet 7 pārsteidzoši pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā, kas piedāvā krāšņus skatus, neparastu kulinārijas pieredzi, un ballīšu mīļotājiem – fantastiski klubi. Tātad, ja jūs meklējat nedēļas nogales atpūtu vai garākas brīvdienas gaidāmajā pavasarī, tās ir ideālas iespējas gan individuāliem ceļotājiem, gan grupu braucieniem.

1. Pavasara brīvdienas Amsterdamā

Braucot ar velosipēdu pa parku, un apstājoties Albert Cuyp tirgū, lai uzkodas, Šīs ir dažas lietas, kas padara Amsterdamu par ideālu pavasara brīvdienu galamērķi. Kad temperatūra paaugstinās, jaukie Amsterdamas kanāli ir izgreznoti ar krāsainiem ziediem. Turklāt, vietējie iedzīvotāji izkāpj no savām skaistajām holandiešu mājām, lai iedzertu, auksti pagatavota kafija, pie kanāliem, un tūristi mudž pa pilsētu, iezīmējot Nīderlandes skaistākā laika sākumu.

Lai gan šīs ir pārsteidzošas lietas, ko darīt aprīlī Amsterdamā, maijs ir vēl labāks. Ceļošana uz Amsterdamu maijā ir galvenais pavasara brīvlaiks. Maijā Lisē tulpes pilnībā zied, un laiks ir ļoti jauks piknikam Zaanse Schans pie vecajām vējdzirnavām. Amsterdama ir elpu aizraujoša no aprīļa līdz maijam, un tas ir viens no labākajiem iemesliem, uz kuru doties Eiropa pavasara sezonā.

Labākās lietas, ko darīt Amsterdamā pavasara brīvdienās:

Izbaudiet tulpes a visas dienas ceļojums uz Keukenhofas dārzu.

Brauciens uz Volendam un Zaanse Schans, Nīderlandes lauki.

Dodieties laivu braucienā pa pilsētas kanāliem.

beidzot, doties ar vilcienu uz Utrehtu.

Vidējā aprīļa temperatūra: 7°C līdz 16 °C

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

The Tulip Fields In The Netherlands

 

2. Pavasara brīvdienas Berlīnē

Ar naktsdzīvi, kultūra, un brīvā gara vibrācijas, Berlīne ir galvenais pavasara brīvdienu galamērķis Eiropā. Jaunie pieaugušie mīl Berlīni visu gadu, bet pēc tam, kad sniegs nokusis, atmosfēra ir uzmundrinoša, pievienojot tam, par labākie ballīšu klubi Eiropā, Berlīne iegūst Eiropas labākā pavasara brīvdienu galamērķa titulu.

Vecpuišu un vecpuišu braucieni, jautri nedēļas nogales atpūta ar draugiem – Berlīne ir ideāli piemērota gan tiem, kas vēlas rokēt & roll, un mierīgākam ceļojuma veidam. Berlīne ir pilna ar savdabīgām kafejnīcām, bāri, un kultūras aktivitātes. Tātad, Jūs nevarat kļūdīties, izvēloties Berlīni par savu pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā.

Labākās lietas, ko darīt Berlīnē pavasara brīvdienās:

Dodieties ekskursijā ar laivu pa Šprē upi.

Dodieties velotūrē pa pilsētu.

Dodieties ielu mākslas tūrē.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Spring Holiday In Berlin

 

3. 7 Pārsteidzošs pavasara brīvdienu galamērķis Eiropā: Budapešta

Aprīļa un maija mēneši Budapeštā ir lieliski piemēroti. Lai gan Budapeštā ir viens no vēsākajiem klimatiskajiem apstākļiem mūsu apbrīnojamo pavasara brīvdienu galamērķu sarakstā iekļautajām pilsētām, pilsēta piedāvā pirtis, lielisks ēdiens, un kultūras skatuve, lieliski piemērots īsai pavasara atpūtai Eiropā.

Izpētes dienas beigās, ejot ar kājām, noteikti ir jāmērcējas relaksējošajos ūdeņos termālajā vannā.. Budapeštas termālās pirtis ir slavenas visā Eiropā. Čili laikapstākļi aprīļa pēcpusdienās ir ideāli piemēroti vakara pavadīšanai termālajā pirtī. Izbaudiet labāko Budapeštā, labāk plānojiet 3 dienu ceļojumu. Šādā veidā, Jūs varat izbaudīt Budapeštas populārākos orientierus no laivu ekskursijas, virtuves māksla, un izmēģiniet termālās vannas.

Labākās lietas, ko darīt Budapeštā pavasara brīvdienās:

Izbaudiet gleznaino āra baseinu Gellert 101 gadu vecajā spa.

Dodieties kruīzā pa Donavas upi.

Apmeklējiet Godollo karalisko pili.

Vidējā aprīļa temperatūra: 10°C līdz 19 °C

Vilcieni no Vīnes uz Budapeštu

Vilcieni no Prāgas uz Budapeštu

Vilcieni no Minhenes uz Budapeštu

Vilcieni no Grācas uz Budapeštu

 

 

4. Pavasaris Londonā

Londona ir fantastisks pavasara brīvdienu galamērķis. Pilns ar pārtikas tirgiem, bāri, modes boutiques, un vintage veikaliem, tajā ir kaut kas ikvienam. Papildus, slavena ar Haidparku un Kensingtonas dārziem, pavasaris ir laiks, kad Londona ir skaistākā. Tāpēc piknika rīkošana parkā ir viena no labākajām lietām Londonā.

Turklāt, laika apstākļi Londonā ir nedaudz sarežģīti. No rīta lietus, pusdienlaikā saulains, laika apstākļi Londonā ir neparedzami. Tomēr, Maijā, laika apstākļi stabilizējas, saule spīd pāri Temzas upei, un laiks ir jauks. Par visu iepriekš minēto un daudz ko citu, Londona ir viena no 7 pārsteidzošākie pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā.

Labākās lietas, ko darīt Londonā pavasara brīvdienās:

Iedzeriet kokteiļus The Shard.

Pievienojieties slepenajam Londonas pastaigu ceļojumam.

Dodieties uz Brick Lane tirgu, lai iegūtu labāko ielu ēdienu un vintage.

Vidējā aprīļa-maija temperatūra: 7°C līdz 18 °C

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

7 Most Amazing Spring Holiday Destinations In Europe

 

5. Pārsteidzoši pavasara galamērķi: Amalfi piekraste

Vidusjūras laikapstākļi, skaistas pludmales, lieliska itāļu virtuve, un senās ielas, kur pastaigāties – Amalfi piekraste ir sapņainākais pavasara brīvdienu galamērķis. Amalfi piekraste ir viens no skaistākajiem Itālijas reģioniem, ar krāsainām mājām ar skatu uz skaistiem krastiem. kapri bikses, Sorento, un Positano ir 3 no labākajām vietām, ko apmeklēt pavasara brīvdienās, un pat vasaras sākumā.

Pavasara brīvdienas ir ideāls laiks, lai izbaudītu Amalfi piekrastes burvību. Pirms pludmales ir pārpildītas ar tūristiem, kas sauļojas, un šaurās ieliņas ar fotogrāfiem. Par Itālijas ciemati ir burvīgi, un jūs varat viegli apmaldīties, klaiņojot apkārt. Labākais veids, kā izbaudīt reģionu, ir ar automašīnu, braucot gar krasta līniju, un apstājoties pie katra ciemata.

Amalfi piekraste ir pieejama ar vilcienu no Neapoles. Tātad, Jūs varat ierasties Neapolē ar vilcienu, izīrēt mašīnu, un sāciet pavasara brīvdienas Amalfi piekrastē.

Labākās lietas, ko darīt Amalfi pavasara brīvdienās:

Apmeklējiet villas Ravello.

Dodieties pārgājienā pa Dievu ceļu.

Apmeklējiet Kapri salu.

Vidējā aprīļa-maija temperatūra: 15°C līdz 22 °C

 

6. Ķiršu zieds Šveicē

Vēl viens lielisks galamērķis ziedu mīļotājiem ir Šveice. Lielākā daļa cilvēku nezina par ķiršu ziediem Šveices dienvidos, jo Alpu parki un ielejas ir šīs ievērojamās valsts simboli. Jūs varat apbrīnot ķiršu ziedēšanas sākumu no marta beigām līdz aprīļa sākumam. Par skaistāko ziedu, jums vajadzētu doties uz Askonu vai Lozannu, kalnaina pilsēta Ženēvas ezera krastā. Ja jums ir vairāk nekā nedēļa, tad tērē 2-3 dienas Lozannā, un pārējais Ženēvas ezerā.

Tur ir 7 brīnišķīgas vietas, kur var redzēt ķiršu ziedus. Lozanna, Arianas parks, vai Jardin des Alps Ženēvā ir dažas no vietām ar skaistākajiem ķiršu ziediem Šveicē. Lielisks veids, kā apmeklēt visas šīs vietas, ir braukt ar vilcienu un apstāties 1-2 naktis katrā no tām.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Where To See Spring Blossoms In Europe

7. Pārsteidzoši pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā: Jungfrau, Šveice

Atšķirībā no citām mūsu vietām 7 pārsteidzoši pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā, Alpu ielejā Jungfrau aprīlī ir diezgan čili. Tomēr, Jungfrau svaigais laiks, miglaini pakalni, un sniegotais kalns ir nopelnījis vietu Eiropas populārākajās vietās neaizmirstamām pavasara brīvdienām.

Atrodoties Jungfrau, varat apmesties koka mājiņā, ar skatu uz pļavām un kalniem. Tad apbrīnot agro ziedēšanu, Jūs varat izstaigāt brīnišķīgās Jungfrau ainavas, izpētīt čīkstoņus un ūdenskritumus, un doties pārgājienā kalnos. Lai gan laika apstākļi Jungfrau ir vislabākie no jūnija līdz augustam, šie mēneši ir augstā sezona. tāpēc, ja vēlaties, lai kalni būtu tikai paši, aprīlis – Maijs ir labākais laiks, lai dotos uz Jungfrau.

Labākās lietas, ko darīt Jungfrau reģionā:

Dodieties vilcienā uz Lauterbrunnen ieleju.

Dodieties ar paraplānu.

Pārgājiens no Schynige Platte uz Folhorn.

 

7 Most Amazing Spring Break Destinations In Europe

 

Secināt, šie 7 pārsteidzoši pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā ir a vilciena brauciena attālumā. Lekni zaļās Šveices ielejas, Ungārijas pilis, vietējie ēdieni Londonā, un Berlīnes vēsās noskaņas padarīs īsu pavasari par labāko, kāds jums ir bijis līdz šim.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs labprāt palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes lai jūsu pavasara svētki būtu neaizmirstami.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu "7 pārsteidzošākie pavasara brīvdienu galamērķi Eiropā"? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/spring-break-destinations-europe/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)