Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 19/09/2020)

Itālija ir daži brīnišķīgi vilcienu braucieniem. Tas ir vairākas skaistas vilcienu un izsmalcinātas stacijas visā valstī, bet kur bija pirmais vilciens brauciens jebkad veikts Itālija?

 

pirmais vilciens brauciens jebkad veikts Itālijā

Pirmā Vilciens Ceļojuma Ever Made in Italy – Sākums

Pirmais vilciena brauciens jebkad veikts Itālija ieviestie dzelzceļi bija, kad Itālija bija sadalīta valsts. Pagāja daži gadi, lai savienotu un savienot esošās dzelzceļa līnijas, pēc tam, kad Itālija united. Pirmā vilciena līnija, ko Itālija uzbūvēja, bija Neapoles un Portici līnija, kas atradās toreizējā Divu Sicīliju karaļvalstī. Līnija bija 7.25 kilometru garumā. Līnija atklāta 3rd oktobrī 1839. Tas bija 9 gadus pēc pirmā "modernā" iekšpilsētas līnija tika uzbūvēta kas bija Liverpool un Manchester Dzelzceļš.

Sākotnējā trase bija dubultā trase, un tas ilga no pašreizējās vietas Corso Garibaldi Neapolē Karaļa pils pie Portici. Karaļa pils bija pie pamatnes no slavenā Vezuva. Cilvēki vispirms veica vilciena braucienu uz Itāliju šeit, un šī līnija tagad ir daļa no Neapoles, Salerno dzelzceļa līnijas.

Neapole uz Salerno Trains

Florence uz Salerno Vilcieni

Bari līdz Salerno Vilcieni

Roma uz Salerno Vilcieni

 

Mūsdienas

Neapoles-Salerno dzelzceļa līnija ir galvenais dzelzceļa līnija Itāļu dzelzceļu tīkls šodien un ir vieta pirmais vilciens Trip Ever Made in Italy. Tā veido saiti galvenajā maģistrāles uz Dienviditālijas. Līnija pirmais kilometrs ir pirmā dzelzceļa līnija. Cilvēki tagad izmanto vilcienu uz vienu no labi pazīstami galamērķi, slavena piekrastes pilsēta ar nosaukumu Amalfi Kampānijas reģionā. Tas ir iespaidīgs piekrastes pilsēta. Tas ir droši teikt, ka brauciens ar vilcienu nokļūt tur gar piekrasti ir daudz pats. Padomājiet kristāla ūdeņi, baltas smiltis un sulīgs apstādījumi un starp skaistas vecās un jaunās arhitektūras. Jums būs pa ceļam uz iztēloties savu vilciena brauciens no Neapoles līdz Salerno, kur tad nozvejas autobusu vai citu Jūsu organizē transporta līdzekļu Into Amalfi.

Tātad, kas notika ar Neapoles-Portici line? Lauksaimniecības fakultātē no universitāte Neapoles Federico II ir galvenais lietotājs šīs līnijas, jo tās viegli piekļūt Vezuvu. Pirmais vilciena brauciena maršruts Itālijā joprojām pastāv šodien.

Dženova uz Milānas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Bologna uz Milānas Vilcieni

Verona uz Milānas Vilcieni

 

Pirmās dzelzceļa līnijas Itālijā pavēra ceļu tam vilcienu ceļojuma nākotne valstī. Daži no skaistākajiem vilciena braucieniem ir šeit. Atskatoties uz pirmā vilciena brauciena jebkad veikts Itālijā, mēs varam būt pārliecināti, ka, lai gan daudz kas ir mainījies. Ainava ir palikusi tikpat aizraujošs, tad, kā tas ir tagad.

 

daba brauciens ar vilcienu

 

Tāpēc tagad, ka jūs uzzinājāt par pirmais vilciens Trip Ever Made in Italy, jūs domājat par Rezervēšanas vilciena biļete par Eiropas vilciena brauciena? Kāpēc ne veikt 3 minūtes mūsu mājas lapā, lai atrastu lētākās biļetes saviem maršrutiem. Piesakieties mūsu vietni tagad Grāmatu Vilcieni.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult.