Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/08/2021)

Aizraujošu daļa ceļošana ārvalstīs ir neparedzamības pieredzi. Kad jūs doties uz svešā zemē, jums tiks pakļauti dažādām kultūrām, iestatījumi, un pieredze. Pat ja jūs kādu pētniecība, Jūs esat pārliecināts, ka jāveic pārsteigums daži par to, ko jūs atradīsiet. diemžēl, ne visi no pārsteigumiem jums rodas, var būt labs tiem, un tikai tāpēc, ka jūs esat atvaļinājumā nenozīmē, ka jūs ir imūna pret kaitēt.

Jūs nedrīkstat vēlaties ticēt, ka šīs likstas varētu notikt ar jums, bet jums ir jābūt gataviem uz iespēju, ka jums, vai mīļoto, būs nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet tālu no mājām. Vai tas ir tik vienkārši, kā šķembu savu zobu, spraining jūsu potītes, nokāpjot ar drudzi, vai kam ir sirdslēkme, saņemot medicīnisko ārstēšanu jums varētu nebūt tik viegli, kā tas būtu ASV.

Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa tradicionālās veselības apdrošināšanas plāni nesniedzas segumu pārsniedz to, kas notiek uz Amerikas zemes. Tas nozīmē, ka jūs varētu būt uz āķa tūkstošiem dolāru medicīnisko izmaksu aprūpi saņemat ārzemēs. Tas ir iemesls, kāpēc nav ceļotājs nedrīkstētu ceļojuma medicīniskā apdrošināšana. Šīs specializētās plāni dosies, kur jūsu mājas pārklājums nebūs, nodrošinot, ka jums būs iespēja baudīt savu ceļojumu, neraizējoties par neprognozējamo realitāte.

Vairāk informācija par ceļošanu medicīniskā apdrošināšana un kāpēc jums vajadzētu domāt par tā iegūšanu, skatiet tālāk iekļauto rokasgrāmatu.

 

Kāpēc Ceļojumu medicīniskā apdrošināšana Good Idea?

• ceļojat uz ārvalsts var ieviest daudzas veselības apdraudējumu. Piemēram, ūdens kvalitāte var nebūt tā pati, izraisot nopietnu infekciju. Dažādas klimatā var celms savas esošās apstākļi, piemēram, sirds slimības vai alerģijas, atstājot jūs slikti aprīkotas, lai apstrādātu šo situāciju.

• Pat ja jums jau ir veselības apdrošināšana, tas varētu aptvert tevi ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Tas nozīmē, ka jebkuras slimības vai traumas jums pieredze ceļojot uz ārvalstīm, varētu radīt ļoti augstu medicīnas rēķinus.

• Ja jūs apmeklējat tālvadības pasaules daļu un prasa tūlītēju medicīnisku uzmanību, Jums var būt nepieciešams evakuēts uz slimnīcu. Bez pienācīgas apdrošināšanas segumu, tas var maksāt desmitiem tūkstošu dolāru virs jebkuriem citiem saistītiem izdevumiem.

• Atsevišķos gadījumos, Jums var būt nepieciešams, lai būtu ceļojuma veselības apdrošināšanu uz ceļojuma ilgumu. Piemēram, apmeklētāji Krieviju, Kuba, un valstis, kas Šengenas zonā ES ir jāpierāda tie ir pārklājums.

• Pat ja ceļojumu veselības segums var būt ļoti vērtīgs, tas parasti veido mazāk nekā 10 procenti no visiem ceļojumu apdrošināšanas produktu iegādāto ceļotāji, vienlaikus salīdzinoši lēti.

 

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Kā Ceļojumu medicīniskā apdrošināšana Aizsargā Jums


• Ceļojuma medicīniskā apdrošināšana atšķiras no standarta ceļojuma apdrošināšanas polises galvenokārt tas nenodrošina segumu izmaksas, kas saistītas ar atcelšanu, kavēšanās, vai pārtraukumiem.

• Ar ceļojuma medicīniskā apdrošināšana, Jums var būt pārklājums, ja neparedzētu veselības ārkārtas situāciju. Tie var būt no šķeltiem zobu vai cīkstēšanās saindēšanos ar pārtiku, dzīvībai bīstamas traumas, un sirds uzbrukumiem.

• Viena no galvenajām priekšrocībām šo politiku ir tā, ka tie nodrošina jūs ar 24/7 daudzvalodu atbalsts, lai palīdzētu jums saskaņot ar veselības aprūpes personālu, kādā citā valstī.

• Šīs politikas parasti nodrošina segumu par to, kas parasti tiek uzskatīts galvenais medicīnas izdevumi. Tie ietver neatliekamās palīdzības vizītes, evakuācijas pakalpojumi, un transportēšana izmaksas, kas radušās, lai sasniegtu atbilstošu medicīnas iekārtas.

• Visbiežāk plāni aptver vienu braucienu, bet tās arī var iegādāties, lai segtu periodiem, ja vien 12 mēnešiem. Ilgtermiņa medicīniskās segumu tiem, kas ceļo bieži vai ilgstoši arī var iegādāties ikmēneša pieaugumu.

 

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Vai esat gatavs sākt pārskatīt savas iespējas? Rezervējiet vilciena biļeti tagad, kamēr silts laiks ilgst, ar palīdzību Saglabāt vilcienu!

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Visiespaidīgākais augstskolām Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)

 

Lejupielādēt šeit PDF par šo rakstu, kas tika sniegta, lai saglabātu par vilciena Senior Services of Illinois