Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 15/01/2022)

Ar simtiem vēstures objektiem un lielisku skatu, kas svārstās no saules noskūpstīja krastiem līdz iekritis kalni, Eiropai patiešām ir viss. Tas ir ideāls galamērķis ceļu ceļojums, kā tas ir iespējams, lai padarītu savu ceļu no vienas valsts uz otru, dažu stundu laikā. Tā ir arī viena no drošākajām vietām visā pasaulē ceļot. Neskatoties uz ziņām, ka ES nesen neizdevās samazināt bīstamu braukšanas līmeni, vidējā mirstība joprojām ir zemākais to jebkad bijis (1 iekšā 49 miljons).

Ir vērts atzīmēt, ka ir noteiktas politikas un ierobežojumi vietā attiecībā uz nomas automašīnām un ka katrai valstij ir savs noteikts unikālu likumi. Kas ir pilnīgi pieņemams vienā valstī (braukšanu bez ātruma ierobežojuma par Autobahn Vācijā, piemēram) varētu būt citā, tāpēc tas maksā izprast ceļu satiksmes noteikumus, kā jūs veicat savu ceļu caur kontinenta.

Paturot to prātā, esam sagatavojuši dažus noderīgus padomus, lai palīdzētu jums palikt droši un robežām likuma ietvaros laikā savu nākamo Eiropas ceļu ceļojums:

 

1) Apdrošināt jūsu transportlīdzekļa

Tas ir svarīgi, ka jums ir apdrošināšana un avārija vāku braukšanas Eiropā. Ja jūs lietojat savu transportlīdzekli, Jums būs nepieciešams sazināties ar savu apdrošināšanas sabiedrība sakārtot šo. Apdrošināšana parasti tiek pieslēgta jūsu līgumam, kad jūs īrējat automašīnu, kas padara lietas nedaudz vieglāk.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

summer mountain driving

 

2) Bring Rezerves stikli lēcas, kontaktlēcas

Vai jūs zināt, ka, ja jums ir nepieciešams valkāt recepšu lēcas, vadot nomas auto pa Spāniju, tu esi nepieciešams, lai veiktu otru pāri ar jums visu laiku? Citas valstis ir mazāk stingri par to, bet ir laba prakse visu laiku nēsāt līdzi otru briļļu pāri, lai nodrošinātu jums ir zināms par visiem apdraudējumiem brauciena laikā ja jūsu galvenās brilles saplīst vai pazust.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

driving in the snow

 

3) Acīmredzot Izvairieties braukšana dzērumā

Lai gan tas varētu šķist acīmredzama paziņojumu, Jums var nebūt informēti, ka dažas valstis ir nulles tolerances robežu dzērienu autovadītājiem. Tas nozīmē, ka autovadītāji nedrīkst būt nekādas alkohola asinīs arī jebkāda. Eiropas Komisija sniedz konsultācijas par standarts asins alkohola limits katrai valstij. Kiprā, tas ir pat pret likumu dzert mīkstu dzērienu braukšanas laikā. Tas var šķist stingrā, bet ir svarīgi ievērot likumus valstī jūs apmeklējat, lai izvairītos no negaidītiem naudas sodu.

Dženova uz Milānas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Bologna uz Milānas Vilcieni

Florence uz Milānas Vilcieni

 

4) Braukt pa labi vai pa kreisi

Izņemot Apvienoto Karalisti, Īrija, un Malta, visas Eiropas valstis braukt uz labajā pusē no ceļa. Par Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem, tas var padarīt diezgan sarežģītus manevrus, piemēram, sarunas par apli pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam, tāpēc ir vērts laiku, lai pielāgotu. Vadītājiem vienmēr pieturēties pie labi un izvairīties uzturas centrā joslas lielceļiem viņi saskaras. apdzenot, vienmēr atcerieties pārbaudīt arī savu atpakaļskata spoguli.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

sleeping inside a car

 

5) Atsvaidzināt jūsu ceļa zīmēm

Izpratne Eiropas ceļazīmes palīdzēs jums sasniegt savu galamērķi droši un palīdzēs jums izvairīties pārkāpt likumu. Lielākā daļa galamērķus eiropā izmantojiet standarta apzīmējumus, kas ir pietiekami pašsaprotami, bet nelielas atšķirības fonta vai krāsu mēdz jaukt. Pirms uzsākt braucienu, jūs varētu vēlēties iepazīties ar smalks atšķirības ceļazīmju visā Eiropā. Vismaz, tas var palīdzēt, lai novērstu pārpratumus, un ne vairāk kā, tas varētu glābt savu dzīvību.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

6) Saprast Kā Toll kolekcijas Work

Dažādās valstīs ir atšķirīgas nodevu likmes un metodes nodevu iekasēšanu. Francijā, piemēram, tas joprojām ir pieņemami maksāt skaidrā naudā pie maksas vārtiem. Citi reģioni būs nepieciešama, lai jūs parādītu uzlīmi uz sava auto, lai uzsvērtu, ka jums ir jāmaksā, lai izmantotu noteiktas ceļus. Iepazīstināt sevi ar to, kā ceļa nodevas strādā katra jūsu paredzētajā galamērķī palīdzēs jums, lai izvairītos no sodiem.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

7) Ar vilcienu, nevis braukšanu

Nu, ja jūs patiešām vēlaties izbaudīt savu ceļojumu, atstāt problēmu braukšanu, un tikai veikt vilcienu Eiropā, visi šajā kontinentā izmanto vilcienu, un atšķirībā no citām vietām pasaulē, tas ir ļoti viegli iegādāties vilcienu biļetes tiešsaistē ar vietām, piemēram, Saglabāt vilcienu, un jums ceļot un redzēt dabu neraizējoties pārāk daudz.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Gatavs baudīt Eiropu? Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties braukšanu vai braucat ar vilcienu, atceros mums Saglabāt vilcienu!

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Lietas, kas jāzina, braucot Eiropā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/things-to-know-when-driving-in-europe/?lang=lv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)