Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 22/10/2021)

Senās romantiskās pilsētas, burvīgi dārzi, skaisti laukumi, katru dienu piesaista Eiropai miljoniem tūristu. Ceļotāji no visas pasaules apmeklē Eiropu, lai iepazītu tās vēsturi un šarmu, un slavenajos Eiropas orientieros nokļūst kabatā ar gudriem trikiem.. Esiet drošs sava pārsteidzošā ceļojuma laikā, ievērojot šos padomus, lai izvairītos no kabatzagļiem Eiropā.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Padomi, kā izvairīties no kabatzagļiem: Ziniet bīstamās zonas

Zināšanai, kurp dodaties, ir liela nozīme jūsu dzīves labākajā laikā. Tātad, kad plānojat atvaļinājumu Itālijā vai Francijā, jums vajadzētu izpētīt obligātās vietas, kā arī bīstamās vietas. Uztraukumam nav pamata, jūs neatradīsit sevi bandu kaujā, bet katram galamērķim ir jutīgas vietas, kur tūristiem jāpievērš īpaša uzmanība savām mantām un jāuzmanās no kabatzagļiem.

parasti, vietās, kur jums vajadzētu būt uzmanīgiem, ir tādas vietas kā krāmu tirgi, aizņemti populāri laukumi, un publiskais transports vietas. Visām šīm vietām ir kopīgs tas, ka tās ir ļoti pārpildītas, tāpēc, skatoties uz Eifeļa torni vai Milānas katedrāli, kabatzagļi var viegli uzdurties tev, un dažu sekunžu laikā jūsu seifs ir pazudis. Apzināties savu apkārtni un pūļus ir galvenais padoms, lai izvairītos no kabatzagļiem Eiropā.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

The front of milan cathedral

2. Izpētiet trikus un izkrāpšanu ar kabatzagļiem

Skaists svešinieks vai trieciens triks ir 2 izplatītākajiem krāpšanas gadījumiem Eiropā. Tāpat kā katrā Eiropas pilsētā ir sava burvība un elpu aizraujoši orientieri, tas pats ar raksturīgiem kabatzagšanas trikiem. tāpēc, ja vēlaties saglabāt savas dārgās mantas, iepriekš izpētiet izplatītākās kabatzādzības jūsu galamērķī.

Papildu piemēri kabatzagļu izkrāpšanai ir skaistais svešinieks, kurš lūdz laiku vai norādījumus. Kamēr jūs pārbaudāt savu karti, vai skatīties, viņi nāk tuvu un paķer visu, kas ir jūsu kabatās vai somā. Tātad, esiet modrs un nekrītiet vienā no 12 lielākie ceļojumu krāpšanas gadījumi pasaulē.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

No Parīzes uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Ar vilcienu no Briseles uz Londonu

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Padomi, kā izvairīties no kabatzagļiem: Atstājiet vērtslietas viesnīcā

Atstājot pasi, kredītkartes, un rotaslietas viesnīcas seifā ir viens no labākajiem padomiem, kā izvairīties no kabatzagļiem Eiropā. Kā jau iepriekš minēts,, kabatzagļiem ir talants precīzi zināt, kur atrast vērtīgus priekšmetus, tūristiem to nepamanot. Turklāt, šodien, kad savā e-pastā vai tālrunī varat saņemt pases kopiju, vai rezervējiet tiešsaistes apskates biļetes, nav iemesla nēsāt līdzi visu savu skaidru naudu vai kredītkartes.

Tātad, pirms došanās prom klīst kādā no labākie krāmu tirgi Eiropā, paņem tikai daļu skaidras naudas. Nav arī iemesla nēsāt līdzi visas kredītkartes, bet, ja jūs uzstājat, izklāj skaidru naudu un kartes dažādās iekšējās kabatās vai naudas jostas.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

An old Couple On A Bridge

4. Glabājiet svarīgākās vērtslietas iekšējās kabatās

Naudas jostas vasaras dienās vai jakas iekšējās kabatas ir lielisks veids, kā glabāt savas vērtslietas. Šo ceļošanas triku ir viegli izdarīt, ja valkājat slāņus, rudenī vai ziemā, un tas var būt neērti, ja laiks ir silts un mitrs.

Naudas jostas varat iegādāties jebkurā ceļojumu vai suvenīru veikalā mājās vai ceļojuma laikā, piemēram, centrālajās dzelzceļa stacijās vai lidostās. Priekšrocība glabāt lietas iekšējās kabatās ir acīmredzama, kabatzagļi var jums uzkrist, bet nekad neizdosies aizsniegties tālāk par jūsu džinsu kabatām. Šādā veidā, Jūs varat laimīgi turpināt klīst apkārt un izpētīt brīnišķīgos orientierus Eiropā.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Līdzi jāņem Cross-Body soma, Nav mugursoma

Klīstot burvīgajās Eiropas alejās, vai stāvot rindā uz Luvru, jums vajadzētu justies ērti. Ērtu apavu valkāšana ir tikpat svarīga kā ceļojuma laikā soma ar pāri ķermenim. Soma pāri ķermenim nozīmē ceļošanu bez raizēm, jo jums nav jāskatās pār plecu, lai redzētu, vai pārpildītajās rindās kāds nevirzās virs jums.

Turklāt, jūs varat vienkārši paķert ūdens pudeli vai maku no pārrobežu somas. Tātad, ņemt līdzi somu ar pāri ķermenim ir ideāli, lai izvairītos no kabatzagļiem Eiropā, kā arī viegli un ērti apskatīt apskates vietas.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Padomi, kā izvairīties no kabatzagļiem: Ģērbieties un rīkojieties kā vietējais

Viena no lietām, kas tūristu atdod ekspertu kabatzagļiem, ir ļoti unikāla tūrisma mode: maisiņi, sporta apģērbs, un rīkojas kā tūrists. Katedrāles, senie laukumi, un daudzi orientieri Eiropā ir tik elpu aizraujoši, ka tūristi visbiežāk apstājas un vienkārši skatās, vai uzņemt simtiem attēlu.

Labākais padoms, kā izvairīties no kabatzagļiem Eiropā, ir saplūst ar vietējiem ļaudīm. tāpēc, tāpat kā jūs pārbaudāt pirms labākajām apmeklējuma vietām savā ceļojuma galamērķī, pārbaudiet vietējās tendences un kultūru.

Liona uz Ženēvu ar vilcienu

Cīrihe - Ženēva ar vilcienu

Parīze uz Ženēvu ar vilcienu

Ar vilcienu no Bernes uz Ženēvu

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Padomi, kā izvairīties no kabatzagļiem: Ir ceļojumu apdrošināšana

Ceļojuma apdrošināšanas iegūšana pirms ceļojuma ir svarīgi. Šodien jūs varat apdrošināt arī savas dārgās mantas un bagāžu, tikai gadījumā, ja tas tiek pazaudēts vai šajā gadījumā, nozagts. Ceļojumu apdrošināšana var glābt dzīvību, ja tiek nozagts jūsu maks un kartes, svešā valstī, kur neviens nenāk palīgā.

Noslēgumā, ceļošana ir lielisks veids, kā iepazīt kultūras, valstis un atklājiet pārsteidzošus skatus. Lielākā daļa ceļojumu pieredzes ir pārsteidzošas, un ļoti reti tūristi sastopas ar kabatzādzībām Eiropā. Tomēr, vienmēr vislabāk ir sagatavoties un veikt piesardzības pasākumus, piemēram, sekojot mūsu padomiem, kā izvairīties no kabatzādzībām Eiropā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot drošu un neaizmirstamu atvaļinājumu uz jebkuru galamērķi Eiropā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē ievietot mūsu emuāra ziņu “Padomi, kā izvairīties no kabatzagļiem Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)