Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/02/2022)

Ģimenes atvaļinājums Eiropā var būt lielisks prieks jebkura vecuma vecākiem un bērniem, ja jūs to labi plānojat. Eiropa ir piļu un tiltu zeme, zaļi grezni parki, un rezerves kur jaunas meitenes un zēni var vienu dienu izlikties par princesēm un prinčiem. Tur ir lieliskas pārgājienu takas un daudz vietas piedzīvojumiem lieliskajā brīvā dabā, bet ceļošana ar bērniem ir izaicinājums.

No plānošanas līdz iepakošanai, mēs esam izstrādājuši galveno ceļojumu sapņainam ģimenes ceļojumam. Vienkārši sekojiet mūsu 10 labākie padomi ģimenes brīvdienām Eiropā, lai nodrošinātu episku ģimenes ceļojumu.

 

1. Padomi ģimenes brīvdienām Eiropā: Iesaistiet savus bērnus

Noslēpums Lieliskas ģimenes brīvdienas ir tad, kad visa ģimene ir uz kuģa un satraukti. Eiropa ir pilna ar pārsteidzošiem orientieriem, atrakcijas, atrakciju parks, un apskates vietas, un tas, ka jūsu bērni piedalās ceļojuma plānošanā uz Eiropu, pārvērtīsies par sapņu brīvdienām. Veiciet pētījumu iepriekš, izvēlieties apskates vietas, kuras vēlaties apmeklēt, un vietas, kuras jūsu bērni labprāt vēlētos, un pēc tam lieciet bērniem izvēlēties 3-4 atrakcijas sarakstā. Tādējādi visi ir laimīgi un katru dienu ir ko gaidīt.

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Uzturēšanās AirBnB

Airbnb ir lētāks, vairāk privāts, un ir mājīga, kas ir ļoti svarīgi bērniem, atrodoties tālu no mājām. Airbnb ir lieliska izmitināšanas iespēja ģimenes brīvdienām Eiropā, jo viesnīcas Eiropā kļūst diezgan dārgas, pat ar brokastu piedāvājumu. Uzturēšanās Airbnb nodrošina virtuvi maltīšu pagatavošanai, pusdienas līdz sākumam, un brokastu laiks, kad jūs varat apspriest dienu.

Arī, bērniem un vecākiem ir daudz vietas un privātums, atpūsties pēc garas izpētes dienas.

Vilciena cenas no Florences uz Romu

Vilciena cenas no Neapoles uz Romu

Florences un Pizas vilcienu cenas

Romas līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

3. Padomi ģimenes brīvdienām Eiropā: Izkļūt no aizņemtā pilsētas centra

Eiropa ir pilna ar ainaviskiem dabas rezervātiem un nacionālajiem parkiem, ar lieliskām pārgājienu takām un piknika vietām. Dabiskā varenība Eiropā ir tik daudzpusīga, ka pat tad, ja ceļojat ar maziem bērniem, jūs joprojām varat izpētīt ūdenskritumiem un skatu punktiem.

Lielākā daļa parku ir pieejami ar vilcienu no lieli pilsētas centri. Ja plānojat iepriekš un nākat sagatavots, nav iemesla, kāpēc jums nevajadzētu izklaidēties brīvā dabā un baudīt svaigu gaisu, meži, un tematiskie parki.

Milānas - Romas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Romu

Piza uz Romu vilcienu cenas

Vilciena cenas no Neapoles uz Romu

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Rezervējiet savu transportu

Zināt savu veidu, kā pārvietoties svešā vietā, ir ļoti svarīgi ceļojot ar bērniem. Jūs nevēlaties apmaldīties un klīst pa pilsētu kājām vai ceļojot no lidostas, neatkarīgi no laika apstākļiem. tāpēc, transporta līdzekļu plānošana un rezervēšana Eiropā solīs lieliskas ģimenes brīvdienas.

Sabiedriskais transports ir ļoti uzticams un ērti Eiropā. Pilsētas centrā un ārpus tā ir daudz ceļojumu iespēju. Braukšana ar vilcienu un tramvaju ir ideāli piemērota bērniem, jo ​​jūs varat sasniegt visur, izvairieties no satiksmes, izmantojot ceļojuma budžetu.

Salīdzinājumā ar auto noma un pavadot daudz laika, meklējot autostāvvietu vai vienkārši koncentrējoties uz ceļu, varēja izbaudīt braucienu un uzkodas, kad vilcienu ceļošana ar bērniem Eiropā. Milzīgs ceļošanas pa Eiropu priekšrocība ar bērniem ar vilcienu ir tas, ka bērni bez maksas ceļo ar Euro dzelzceļa abonementu.

Ano Amsterdamas līdz Londonas vilcienu cenām

Parīzes līdz Londonas vilcienu cenas

Berlīnes un Londonas vilcienu cenas

Briseles un Londonas vilcienu cenas

 

5. Padomi ģimenes brīvdienām Eiropā: Pack Light

Ceļošana Eiropas dzelzceļa stacijas ar ratiņiem un lieliem čemodāniem var būt izaicinājums. Dažās dzelzceļa stacijās nebūs liftu vai eskalatoru, tāpēc vislabāk ir iesaiņot un ceļot viegli. Noteikti iesaiņojiet salokāmus ratiņus un rokas bagāžas nodalījumus, šādā veidā, ja bērni ir pietiekami lieli, viņi var pārvadāt paši savu bagāžu.

Turklāt, gaismas iesaiņošana nozīmē visu, kas nepieciešams ģimenes ceļojumiem, iesaiņošanu. Tādējādi, turot bērnus aizņemtos braucienos ar krāsvielām, audiogrāmatas, vai karikatūru skatīšanās laiks iPad, būs lieliska palīdzība.

Minhene - Zalcburga Vilciena cenas

Minhene - Pasau vilcienu cenas

Cenas no Nirnbergas uz Pasau

Zalcburga uz Pasau vilcienu cenas

 

6. Ēšana ārā ar bērniem Eiropā

Jums jāzina, ka restorāni Eiropā nepiedāvā maltītes bērniem, tātad pieaugušie’ porcijas visiem. Tas ir īpaši svarīgi atzīmēt, piemēram, ja jūs ceļojat uz Itāliju, jūs neatradīsit bērnu izmēra picas vai makaronu porcijas, tāpēc esi gatavs.

bet, jums nav pusdienot ārā. Viens no mūsu labākajiem padomiem ceļošanai ar bērniem Eiropā ir ģimenes pikniki. Daudz ir teikts par Eiropas parkiem un dabu, jo zaļās greznās zemes ir vienkārši paredzētas jūsu ģimenes piknika rīkošanai. Paķer konditorejas izstrādājumus, svaigi augļi, un dārzeņi vietējā tirgū, un jūs esat gatavs pusdienu piknikam. Cenas lauksaimnieku tirgos ir ievērojami lētākas nekā lielveikalos un restorānos. Lai to visu papildinātu, vienkārši padomājiet par skatiem, kas jums patiks ar katru reizi un pilnīgi bez maksas.

Minhene - Cīrihe Vilciena cenas

Berlīnes un Cīrihes vilcienu cenas

Bāzeles un Cīrihes vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Cīrihei

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Padomi ģimenes brīvdienām Eiropā: Laivu un bezmaksas pastaigu ekskursijas Eiropā

To visu varēja izdarīt pats, izmantojot karti, grāmatas un lietotnes, bet vislabāk ir pievienoties laivai vai pastaigām. Lielākajā daļā Eiropas pilsētu ir bezmaksas pastaigas pa pilsētu ar vietējo gidu. Šis jautrais ceļvedis parādīs un izstāstīs pilsētas vislabāk glabātos noslēpumus, nepazūdot ielu labirintā. Ceļvedis arī norādīs uz vietējiem restorāniem ar noteiktām pusdienu ēdienkartēm un sniegs labākos padomus, ko darīt pilsētā.

Eiropa ir pilna ar kanāliem un upēm, tāpēc laivu ekskursija ir vēl viena izklaide un unikāls veids, kā ceļot un izpētīt. Tas būs gan aizraujoši bērniem, gan relaksējoši jums.

Interlakena līdz Cīrihe vilcienu cenas

Lucernas un Cīrihes vilcienu cenas

Bernes līdz Cīrihes vilcienu cenas

No Ženēvas uz Cīrihi vilcienu cenas

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Atvēliet laiku braucieniem ar karuseli

Lielākajā daļā Eiropas pilsētu būs gaišs un krāšņs karuselis galvenais pilsētas laukums. Tā vietā, lai palaistu uz nākamo vietni, apstāties, un ļaujiet kiddos iet tik daudz braucienu, cik viņi vēlas. Bauda karuseļa braucienu, kad Eifeļa tornis atrodas tieši aiz tevis, ir diezgan neaizmirstams brīdis mazuļiem un pieaugušajiem.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Padomi ģimenes brīvdienām Eiropā: Atvēliet laiku “Hmm”

Tikai tāpēc, ka atrodaties Šveicē, negarantē, ka jūsu ģimenes ceļojumā viss noritēs gludi. Kad jūs ceļojat ar bērniem, jebkas var notikt, pat Eiropā, tāpēc ceļojumā noteikti atstājiet laiku oi. tāpēc ceļojumā noteikti atstājiet laiku oi, kavēšanās, izmaiņas plānos, pateicoties kašķīgajiem kiddos, un esi klāt un gatavs pielāgoties.

Zalcburga - Vīne Vilciena cenas

Minhene - Vīne Vilciena cenas

Grācas līdz Vīnes vilcienu cenas

Prāgas - Vīnes vilcienu cenas

 

10. Parādiet bērniem Eiropu pa uzvarēto ceļu

Viens no mūsu galvenajiem padomiem, kā ceļot ar bērniem, parāda viņiem, kā to izdarīt nobraukt no iesisto ceļa Eiropā. Izvairieties no masām galvenajos laukumos, līnijas gelato, un ģimenes attēli, aizvedot tos uz tām slēptajām vietām, gleznainie ciemati, un ārkārtas raksturs.

Bērniem patīk pasakas un piedzīvojumi, tāpēc aizved viņus uz tām vietām, no kurām ir veidotas leģendas. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, izmantojiet labākās ģimenes brīvdienas Eiropā, un iemācīt viņiem par bagāto Eiropas kultūru un vēsturi.

Eiropa ir lielisks ģimenes brīvdienu galamērķis jebkurā gada laikā. Neatkarīgi no tā, vai esat ģimene, kas meklē piedzīvojumus, vai vēlaties apmeklēt ekskursijas un muzejus, Eiropa to visu ir ieguvusi. Papildus, Eiropa ir ģimenēm draudzīga, ja runa ir par transportu un īpašām pilsētas caurlaides. Mūsu 10 labākie padomi ģimenes brīvdienām Eiropā būs lieliska palīdzība, plānojot nākamo vai pat pirmo ceļojumu uz piļu un leģendu zemi.

Milānas - Venēcijas vilcienu cenas

Padujas un Venēcijas vilcienu cenas

Boloņas un Venēcijas vilcienu cenas

Romas līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot labākās ģimenes brīvdienas Eiropā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “10 labākie padomi ģimenes brīvdienām Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://tāpēc ceļojumā noteikti atstājiet laiku oi Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)