Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 16/12/2022)

Kopstrādes telpas ir kļuvušas diezgan populāras visā pasaulē, it īpaši tehnoloģiju pasaulē. Tradicionālo biroju aizstāšana, tiek pārskatītas labākās kopstrādes telpas Eiropā, lai piedāvātu iespēju būt daļai no globālās kopienas. Īsumā, koplietojot darba telpas, un persona, kas strādā jums pretī, var piederēt citai nozarei vai uzņēmumam.

Patiešām, kopstrādes telpas ir ideāli piemērotas attālinātiem darbiniekiem, jaunuzņēmumi, un mazo uzņēmumu īpašnieki tehnoloģiju un mārketinga nozarēs. Sociālās kultūras un pulcēšanās pasākumu piedāvāšana ir lielisks veids, kā sazināties un sazināties ar vietējiem cilvēkiem, ja strādājat ārpus mājām vienā no labākajām kopstrādes vietām Eiropā..

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

HIVE Kopstrādes telpa Budapeštā

Ar lielisku pasākumu kalendāru un gaišām darba telpām, jaunajiem uzņēmējiem Budapeštā patīk kopstrādes telpa Kaptar. Šī vieta piesaista Z paaudze lielākā mērā, pateicoties neticami jaunajai atmosfērai un lielajam profesionālu darbnīcu pārpilnībai. tāpēc, papildus unikālas darba vides saņemšanai, jūs saņemat arī ievērojamas sadarbības iespējas ar vietējiem iedzīvotājiem.

Tādējādi, ja jūs meklējat vietu, kur izveidot savu bāzi strādā attālināti un dzīvo Ungārijā, mēs iesakām apsvērt Kaptar. Ja jūs vilcināties, sāciet ar dienas biļeti, izmēģināt iespējas, izbaudi vibrācijas, un sajaucies ar milzīgajiem vietējiem prātiem. Mēs uzskatām, ka labākās lietas kopstrādes telpās ir elastība un kopiena.

Privilēģijas: Piektdienas vakara pasākumi un darbnīcas uzņēmējiem.

Atrašanās vieta: 1065 Revejs Kozs 4., Budapešta, Ungārija

Vilcieni no Vīnes uz Budapeštu

Vilcieni no Prāgas uz Budapeštu

Vilcieni no Minhenes uz Budapeštu

Vilcieni no Grācas uz Budapeštu

 

Top Coworking Spaces In Europe

Mindspace kopstrādes telpas

Kopstrādes telpas Mindspace piedāvā greznu un piemērotu darba vidi vadītājiem un augsta līmeņa uzņēmumiem. Lai gan Mindspace ir populāra veikalu uzņēmumu vidū, tas ir piemērots arī lielākām korporācijām vai vidējas klases uzņēmumiem. Lai gan dekors ir ļoti pievilcīgs, visi klienti, īpaši lielas, rūpīgi jāapsver, pirms pieņemt lēmumu mainīt pastāvīgos birojus uz koplietojamām telpām.

Mindspace kopstrādes telpās ir atvērtas telpas, privātās sanāksmju telpas, skaistas atpūtas telpas, un pasākumu telpas. Gludais, mūsdienīgais dizains veicina ekskluzīvās klubu noskaņas Mindspace kopstrādes telpās visā pasaulē – ASV, Eiropā, un Izraēla. Klienti var izvēlēties dienas biļeti vai telpas nomu uz ilgu laiku.

Populārākās Mindspace atrašanās vietas iekšā Eiropā: Frankfurte, Berlīne, Amsterdama.

Berlin uz Aachen Vilcieni

Frankfurte pie Ķelnes Vilcieni

Dresden uz Ķelni Vilcieni

Aachen uz Ķelni Vilcieni

 

Coworking For Business Travelers

Cilts kopstrādes telpas

Gaišās telpas Tribes ir iepriecinājušas digitālie nomadi un attālināti darbinieki tā kā 2015. Ciltis’ dekors zemes toņos, svaigi pagatavotas ēdiena porcijas, un lieliskas iespējas veido Tribes’ kopstrādes telpas ir vienas no labākajām Eiropā. Uz augšu, ka, Cilts filiāles atrodas visērtākajās vietās, netālu no tādām dzelzceļa stacijām kā Amsterdam Amstel.

Sanāksmju telpas, virtuālā biroja pakalpojumi, un elastīgas biroja telpas ir dažas priekšrocības, kuras varat baudīt vietnē Tribes. Tātad, ja apsverat iespēju mainīt mājas biroju uz modernu telpu, Tribes kopstrādes telpas ir pieejamas katru dienu, iknedēļas, vai ikmēneša nomas maksa. Tas ir īpaši lieliski piemērots hibrīda darbam.

Labākās cilšu vietas Eiropā: Amsterdama, Brisele.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

WeWork kopstrādes telpas

WeWork ir dominējis kopstrādes telpu nozarē visā pasaulē. Kamēr pēdējos gados, WeWork popularitāte ir samazinājusies, telpas un pakalpojumi WeWork piedāvājumi ir visaugstākajā līmenī. Piemēram, darba telpu risinājumi ir vieni no daudzpusīgākajiem visā pasaulē, no visa stāva nomas līdz konferenču telpām – WeWork telpām ir risinājums jebkuram biznesam.

tāpēc, WeWork kopstrādes telpas nodrošina infrastruktūru un sadarbības iespējas labi plānotos pasākumos un laimīgajās stundās. Atrodas 127 pilsētas visā pasaulē, WeWork piedāvā unikālu kopstrādes pieredzi populārās Eiropas vietās, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerika, Āfrika, un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Šobrīd, WeWork tīkls aptver 23 valstis.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Digital Nomads having fun

CoWomen kopstrādes telpa Berlīnē

Patvērums sievietēm, ko radīt, attīstīties, un tīkls – CoWomen telpas ir aktīva kopiena. Turklāt, Kopiena uzņem sievietes ar dažādu izcelsmi, kuras vēlas dalīties savās profesionālajās zināšanās un prasmēs. CoWomen piedāvā mājīgu sajūtu, intīma darba galda vieta, jauka virtuvīte, un jauka atpūtas zona.

Ja jūs sākat savu biznesu, darba un ceļojumu apvienošana — CoWomen ir lieliska vieta, kur nodibināt sakarus un satikt citas sievietes-uzņēmējas. Pieejamie un elastīgie abonementi padara CoWomen telpas Berlīnē ideāli piemērotas visām sievietēm, kuras sper pirmos soļus un vairāk iegulda savā biznesā..

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

Labākās kopstrādes telpas Londonā

Centrālā vietā, tomēr prom no pilsētas kņadas, Klubs Lether ir kur tiek veikti vietējie jaunuzņēmumi. Tādas klubs atrodas tieši blakus London Bridge stacijai, tāpēc jums ir piekļuve jebkuram Londonas punktam, kas ir milzīga priekšrocība, ja ceļojat pa visu pilsētu, bet jums ir nepieciešama bāze, kur jūs varat attīstīt savu biznesu un panākt darbu.

Turklāt, Jūs varat izvēlēties, vai strādāt iekštelpās vai ārā ar skatu uz Shard uz jumta. Tāpat kā lielākā daļa kopstrādes telpu Eiropā, Ādas klubs piedāvā dažādas caurlaides, no ikmēneša vai paiet diena. Tātad, jūs neesat saistīts ar līgumu ar dārgu īres maksu vai atrašanās vietu, bet gan jums ir elastība, kas ir īpaši svarīgi straujajā pasaulē.

Noslēgumā, ja esat indivīds vai jums ir maza komanda, šīs septiņas kopstrādes telpas Eiropā atbilst visām jūsu vajadzībām. Lieliskais dizains un infrastruktūra rada ideālus apstākļus tīklu veidošanai visā Eiropā, palielināt savu peļņu, vienlaikus ietaupot īres izmaksas.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu visbrīnišķīgākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “Augšā 7 Kopstrādes telpas Eiropā” savā vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)