Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 28/01/2022)

Luksemburga ir burvju par seno un mūsdienu kombinācija kopā ar vietējo un globālo, vienkāršība un greznība. Tas ir droši teikt, ka ar visām šīm eklektikas opcijām, nav iespēja jūs garlaikoties. Tieši tāpēc bija grūti mums nosaukt tikai Tops 5 lietas darīt uz īsu vizīti Luksemburgā. bet, mēs arī tā iet!

 

1. Vēsture, māksla & Kultūra

Šī jaukā pilsēta piedāvā intriģējošs vēsturi, kultūra, māksla, un dabiski ainavas. Ar daudzām Eiropas Savienības iestāžu un struktūrvienību izvietots Luxembourg City, pastāv reāla daudzkultūru perspektīva uz šo pilsētu.

Ar tās daudzās izstādēs un muzejos, pilis, un nocietinājumi, Luxembourg apvieno neticami šķirnes interesantas kultūras vietām. Kultūra un māksla Luksemburgas ir patiesi atspoguļo tās iedzīvotāju, diverse un multikulturāla. Luksemburga var būt lepnums tā pasaules unikālo kultūras aktivitātēm, kas mainās no mākslas un tradīciju uz izstādēm un festivāli. Lai padarītu to vieglāk atklāt māksla un kultūra Luksemburgā, Luksemburgas Tūrisma izveidota Luksemburga karte: brīva pieeja vairāk nekā 60 kultūras vietām Luksemburgā un Greater reģionā.

Kā daļu no Top 5 lietas darīt uz īsu vizīti Luksemburgā, jums noteikti vajadzētu apmeklēt Letzebuerg pilsētas muzejs. Muzejs ir izvietota četrās vēsturiskās ēkas. Pastāvīgā ekspozīcija "Luksemburgas Story" ilustrē vairāk nekā tūkstoš gadu vēsturi kapitāla Lielhercogistes. Blakus daudziem oriģināliem priekšmetiem, Izstāde iepazīstina ar pilsētas attīstību, izmantojot virkni pilsētu modeļus. Pagaidu izstādes regulāri notiek divos citos līmeņos muzeja. Noteikti, lai pārbaudītu, kādi viņi ir, kad jūs apmeklējat!

Antverpene uz Luksemburgas Vilcieni

Briseles uz Luksemburgu Trains

Metz uz Luksemburgas Vilcieni

Parīzes uz Luksemburgas Vilcieni

 

2. Boks Casemates - Casemates du Bock

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Casemates du Bock ir diezgan viegli pieejami zem bijušās pils, Montée de Clausen. Bock Casemates ir 17 kilometrs garš tunelis, Sākotnēji cirsts no klints ar spāņu starp 1737 un 1746. Kazemāti ir pazīstami ar savu vēsturisko nozīmi Luksemburgā, ir patversmi par vairāk nekā 35,000 vietējie iedzīvotāji un tūkstošiem karavīru Pirmā un Otrā pasaules kara laikā. Sastāv no atmosfēras ejas un iespaidīgs klinšu kāpnēs, vēsturisko tuneli Casemates ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Uzlādējiet šo telefonu un pack, ka soma. Tas ir jāredz uz augšu 5 lietas darīt uz īsu vizīti Luksemburgā!

Cologne ar Luksemburgas Vilcieni

Frankfurte pie Luksemburgas Vilcieni

Amsterdamas uz Luksemburgas Vilcieni

Roterdamas uz Luksemburgas Vilcieni

 

3. Reliģiskā mantojuma Luksemburgā

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

Tiem, kurus interesē reliģiskā mantojuma jāapmeklē Quirinus kapela. gadā tika uzcelta gotiskā svētceļojumu kapela 1355 un daļēji izcirtis klintī. Uz savā vietā, tur sākotnēji bija pagānu svētnīca ko romieši vēlāk pielūdza kā agrīnā kristiešu svētnīcas. Rock avots kāpuma šeit. Cilvēki piedēvēta labvēlīga konservēšanas pilnvaras savos ūdeņos, ja acu slimībām.

Kopš 11. gadsimta, vieta ir iesvētīta Saint Quirin un no sākuma 13, dievkalpojumi notika divos alās kapelas.

Gothic svētceļojums kapela tika uzcelts 1355, savukārt jumts un mazie zvanu torņi tika pievienoti pēc tam, beigās, 19.gs..

Sv Mihaela baznīca ir vecākā baznīca Luksemburgā pilsēta un tika nopostīta un vairākkārt pārbūvēta pēdējo gadsimtu gaitā. Saint Michel baznīca ir viena no vecākajām reliģiskajām ēkām Luksemburgā. Ēka ir vēsture aizsākās 1987 ja skaits Luksemburgas uzcelts neliela kapela laikā viņa pils pamatiem. Pašreizējā baznīca apvieno romāņu stila fasāde ar gotikas konstruktīvajiem elementiem un baroka interjera apdari. Paziņojums par smailas arkas, kas nave. Lieli vitrāžas. Vairāki reliģisko skulptūru. Un milzīgs pārņemšana Virgin glezniecības uzstādīts uz baroka altāra.

 

 

4. Lielhercoga pils uz īsu vizīti Luksemburgā

ja arhitektūra ir jūsu lieta, tad Palais Grand-Ducal ir jābūt daļai no Top 5 lietas darīt uz īsu vizīti Luksemburgā. Kā sākotnējā Grand Duke dzīvesvietu un karalisko ģimeni, Lielhercoga pils Luksemburgas pilsētas ir iespaidīgs gabals arhitektūra, celta 16.gadsimtā flāmu renesanses laikā. Pils interjeru dizains, šķiet, ir izsmalcināta kombinācija dažādos stilos. Delikāts mijiedarbība starp romantisks un viduslaiku gotiskā stilā, un rūpniecības gaismas dizains, ko vācu rūpniecības dizainers – Ingo Maurers.

 

5. Chocolate House Luxembourg City

Chocolate house in Luxembourg

Chocolate House Luksemburgā ir pazīstama ar savu šokolādi, protams. Bet bez saldu kodumiem un dažādas kūkas, Jūs varat arī baudīt Pīrādziņi un salāti. Kad terase ir pilna, jūs vienmēr varat sēdēt iekšpusē stāvā vai augšā.

Chocolate House atrodas priekšā Grand Ducal pils. Tātad, ņem savu vietu un baudīt Hotchocspoon. Mēs esam pārliecināti, jums būs veikt Chocolate House Jūsu mīļākā vieta. neaizmirstams, visaugstākais pieredze, visās skaitu.

*Papildu padoms:

Par papildu summu fun, Nepalaidiet garām vasara in pilsētas svētkos. Tas notiek no jūnija beigām līdz septembra sākumam. Šajā laikā jūs varat baudīt bezmaksas koncertus, tirgi, izstādes, un sports notikumi visā pilsētā.

 

Catch vilcienu uz Luksemburgu, izmantojot SaveATrain! Ātrākais un vienkāršākais vieta rezervēt piedzīvojumus visā Eiropā.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un vienkārši dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)