Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/04/2021)

Ceļošana ar vilcienu ir apburoša pieredze, kas piedāvā desmitiem atlīdzību. Vilcieni tuvina ainavu: jūs neredzēsiet aitu ganāmpulku, kas ganās vai ieelpos tulpju lauka aromātu no Airbus vidējā sēdekļa. Vilcieni var noslaucīt jūs nomalē un īsā laikā noguldiet jūs pilsētas centrā. Jūs varat izstiepties un atpūsties un sarunāties no a ērts attālums ar ceļabiedriem, kad braucat ar vilcienu. Daži teiktu, ka vilcienu braucieni ir tā pati atlīdzība, jo katru reizi, kad braucam ar vilcienu, mēs palīdzam uzturēt svarīgu nozari un dinamiskas tradīcijas. Bet šodien mēs esam šeit, lai runātu par cita veida atlīdzību - tādu, kas jums var palīdzēt veikt vairāk vilcienu braucienu un redzēt vēl plašāku pasaules joslu vai to, kā padarīt vilcienu piedzīvojumu vēl draudzīgāku budžetam. Tās ir tādas atlīdzības, ko izsniedz ceļojumu kredītkaršu kompānijas. Un to savākšana var būt gudra stratēģija, lai finansētu brīvdienas, par kurām esat sapņojis.

 

1. Kā padarīt vilciena piedzīvojumu vēl izdevīgāku: Ceļojumu kredītkartes ir dažādas

Cilvēki tradicionāli kredītkartes parasti tur savā makā vairāku iemeslu dēļ. Dažreiz mēs nēsājam kredītkarti, lai vienkārši kabatā nebūtu daudz skaidras naudas - prakse var būt riskanta, it īpaši, kad mēs ceļojam. Kredītkartes arī palīdz mums samaksāt par pirkumiem, kurus nevaram atļauties maksāt par visiem uzreiz, vai tās būtu nepieciešamības vai jaukas lietas. Šī pirmā prakse ir pilnīgi labs ceļojuma kredīta izmantošanas veids. Patiesībā, labākais veids, kā nopelnīt atlīdzību no ceļojuma kredītkartes, ir to bieži izmantot, īpaši lieliem pirkumiem. Bet otrā prakse var būt bīstama, izmantojot ceļojuma kredītkarti. Kāpēc? jo, kamēr kredītkaršu nozares vidējā procentu likme kopumā - un jūs varat atrast daudzus, kas maksā mazāk - ir 14.52%, dažu ceļojumu kredītkaršu cena ir lielāka par 25%. Un daudzi papildus tam iekasē dūšīgas gada maksas. Liela bilance ceļojuma kredītkartē īsā laikā apkopos jūsu procentu maksājumus. Tāpēc pirmais ceļojuma kredītkartes izmantošanas noteikums nekad nav iekasēt no tās vairāk, nekā jūs varat atļauties atmaksāties vienā norēķinu ciklā..

Minhene - Zalcburga Vilciena cenas

Cenas no Vīnes līdz Zalcburgai

Grācas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

Lincas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

 

2. Ceļojuma kredītkartes izmantošanas priekšrocības

Ceļojumu kredītkaršu kompānijas vēlas jūsu biznesu. Viņi konkurē ar citiem uzņēmumiem, lai to nopelnītu. Unikālas un stabilas atlīdzības programmas piedāvāšana ir galvenais veids, kā viņi izceļas tirgū un piesaista klientus.

Privilēģijas darbojas diapazonā. Daži uzņēmumi apbalvo jūs ar lidotāju jūdzēm. Pieņemsim, ka esat Ņujorkas iedzīvotājs, kurš plāno degustācijas tūri pa Bordo, jūsu ceļojuma pirmā daļa, visticamāk, ir lidojums uz Parīzi - kas, iespējams, ir lielākais jūsu ceļojuma izdevums. (Tas notiek, ja vien jūs negaršojat dažus ļoti retus gadus!) Jūsu nopelnītās pastāvīgo lidotāju jūdzes var iegādāties šo aviobiļeti jums. Dažas ceļojumu kredītkaršu kompānijas kā atlīdzības struktūru iekļauj ikgadējās pavadošās biļetes, lai jūs varētu pavadīt draugu kopā ar piedzīvojumu. Citi uzņēmumi piedāvā atlīdzības, kas var padarīt jūsu lidojumu patīkamāku, sākot no pirmās klases jaunināšanas līdz ekskluzīvai piekļuvei aviokompāniju atpūtas telpām lidostās visā pasaulē. Atlaides viesnīcās un restorānos iekļaujas arī dažu ceļojumu kredītkaršu atlīdzības struktūrā.

Parīzes līdz Marseļas vilcienu cenas

Marseļa līdz Parīze Vilciena cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Marseļa līdz Klermonta Ferranda vilcienu cenas

 

https://www.youtube.com/watch?v = _JqS1l9Dq20

 

3. Kā padarīt vilciena piedzīvojumu vēl izdevīgāku: Mūsu izvēle no privilēģijām

Elastīgākais ieguvums, ko varat nopelnīt, ir naudas atmaksa par pirkumiem. Par labākās ceļojumu kredītkartes samaksāt 2% atpakaļ uz visiem pirkumiem. Daži palielina savu naudas atmaksas procentu līdz pat 6% izvēlētajās kategorijās, ieskaitot aviobiļetes, pusdienas, un viesnīcu pirkumi. Ja jūs regulāri izmantojat ceļojuma kredītkarti, pat lai samaksātu par ikdienas lietām, piemēram, pārtikas precēm un gāzi, naudas atlīdzības var ātri saskaitīt un izmantot, lai kompensētu visus jums tīkamos ceļa izdevumus., ieskaitot nākamo vilciena caurlaidi. Bet vēlreiz, Šādi izmantot ceļojuma kredītkarti ir jēga tikai tad, ja esat gatavs katru mēnesi atmaksāt atlikumu.

Bāzeles un Interlakenas vilcienu cenas

Cenas no Ženēvas uz Zermatu

Bernes līdz Zermatas vilcienu cenas

Vilcienu cenas no Lucernas uz Zermatu

 

4. Padomi ceļojuma kredītkartes izvēlei

Ceļojumu kredītkartēs bieži tiek izmantota sava veida punktu sistēma, lai aprēķinātu nopelnītās atlīdzības, un šīs sistēmas mēdz būt sarežģītas. Arī, dažas kartes nosaka minimālo pirkuma prasību, pirms jūs vispār varat nopelnīt punktus. Piemēram, jums var būt nepieciešams to izgatavot $1000 vai vairāk pirkumos trīs mēnešu laikā, pirms sākat pelnīt punktus. Aviobiļetes ievietošana ceļojuma kredītkartē ir vienkāršs veids, kā sasniegt minimālo. Bet jūs varat arī to apmierināt, dažus mēnešus izmantojot karti, lai apmaksātu ikdienas izdevumus. Vienkārši sekojiet līdzi saviem pirkumiem, lai pārliecinātos, ka katru mēnesi esat ceļā, lai sasniegtu savu tēriņu mērķi.

Vislabāk ir salīdzināt katru no kārtīm, kuras apsverat āboliem, ar āboliem. Šim nolūkam, iespējams, vēlēsities izveidot izklājlapu, lai pārliecinātos, ka jūs uztverat visas katras kartes funkcijas un veicat taisnīgu salīdzinājumu.. Noteikti iekļaujiet procentu GPL, minimālās pirkuma prasības, naudas atmaksas procents, un gada maksas, ko aprēķina jūsu karte.

Cenas no Vīnes līdz Budapeštai

Prāgas - Budapeštas vilcienu cenas

Minhene - Budapešta vilcienu cenas

Grācas uz Budapeštu vilcienu cenas

 

Train Adventure Even More Budget Friendly

 

5. Kā padarīt vilciena piedzīvojumu vēl izdevīgāku: Viens pēdējais ieteikums

Maldīšanās var būt neatgriezeniska vēlme. Kā ceļojumu eksperti, mēs aicinām jūs kredītu izmantot atbildīgi. Arī, mēs lūdzam jūs apsvērt savu atbildību pret planētu. Ceļojuma izvēles izdarīšana, kurai ir maza ietekme uz vidi, piemēram, ceļojot ar vilcienu nevis ar automašīnu, lai izpētītu nākamo galamērķi, ir viens no veidiem, kā ceļot, vienlaikus ievērojot ilgtspējības principus.

Ofenburga - Freiburga vilcienu cenas

Štutgartes līdz Freiburgas vilcienu cenas

Leipcigas līdz Freiburgas vilcienu cenas

No Nirnbergas uz Freiburgu vilcienu cenas

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot atvaļinājumu Eiropā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “Kā padarīt vilciena piedzīvojumu vēl draudzīgāku budžetam”?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/train-adventure-budget-friendly/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)